Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

lumistri
6. júl 2009

mukky kupuje chladnicku.. asik ju v obchode zavreli 😀 😀

lumistri
6. júl 2009

a nesli oni uz na tu dovolenku, nahodou? 😕

apna
6. júl 2009

lumi 😀 😀 😀 ze zavreli ju
zato sa pytam,lebo aj moja sa odkopava,furt ju prikryvama ked budeme doma a bude teplo,tak neviem v com bude.ja tiez teraz tenke dupaky,pyzama davam,asi aj doma a nebudem ju prikryvat.ked ja sama neznasam spat odkryta,aj ked je teplo,ta sa radsej povyzliekam,ale prikryjem.moja sa nemoze otacat,bo sa zamota a potomsa zlosti.
najnovsie sa na brucho dava a na ruky dviha zo spanku 😀 😀 😀

lumistri
6. júl 2009

no to sa neboj.. to este pride.. naš tiez velmi dlho spal pekne na chrbatiku a teraz vymysla take kreacie ze sa len smejeme 😀 a najradsej spi na styroch, zadok hore a hlava na posteli.. a ked zaspava tak vylezie na mna a vrti sa kruti, az som cela dootlacana, ale viem ze tak najrychlejsie zaspi tak ho necham, a vydrzim tu chvilku, potom ho dam do postielky a ja mam free 😀

lumistri
6. júl 2009

paneboze, ja naozaj nechapem co kedysi ludia robili bez internetu 😖
pre mna je to furt nevycerpatelny zdroj informacii.. je to fakt uzasne 😝

apna
6. júl 2009

hej som videla kamoskinho maleho ako tak spal presne jak pises.podareny bol.
joj,daj pokoj s netom,bo pre neho nestiaham si porobit dajake veci doma ani.bo normalne mam upratane ako tak,ale treba mi poriadne v linke,v skriniach,sufliky a tak a nechce sa mi nijak raz.radsej sadnem a citam,hladam 😝

lumistri
6. júl 2009

no ja som si porobila poriadok pred tyzdnom, bo tu bola moja mamca 😀 😀 aby ma nahodou nasprdla za nieco, sak som pisala.. a teraz len bezne vysavanie a prach.. vacsia generalka az na vianoce 😀 surfujem vecer 🙂

ale zacinam uvazovat ze si idem lahnut, chcem docitat knihu, uz som si doniesla dalsie dve a sa na ne tesim 😵

apna
6. júl 2009

aj ja by som mala ist lahnut,p robi rano a mne sa tak nechce vstavat ,ze konec.tak on zoberie malu a ja este drichmem.
a co citas?

mukky
autor
6. júl 2009

ahojte,idem vas precitat

mukky
autor
6. júl 2009

fiha to asi nestiham ptecitat 😀 😎

apna
6. júl 2009

mukky pustili ta? 😀 😀 😀

mukky
autor
6. júl 2009

halooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

apna
6. júl 2009

kde si bola?chladnicka kupena?

lumistri
6. júl 2009

aaale teraz mam nejaku detektivku, a potom som konecne zohnala prvu cast jednej trilogie (druhu a tretiu cast uz mam precitanu) 😀 😀 tak musim precitat, nech viem co predchadzalo tym castiam.. ja taka opacna 😀 je to nejaky polsky autor sa sapkowsky tusim vola a knihy I: veza blaznov, II: bozi bojovnici a III: svetlo vecne, o husitoch to je..
no a potom mam dve knihy z trilogie od paoliniho eragon a eldest. tretiu dufam dostanem za par dni na narodky od muzicka 😉

aha mukky, ahoj 😵

mukky
autor
6. júl 2009

ahojte 🙂 🙂

isli sme poobede pozriet chladnicku,potom do tesca sa skryt ,bol veeelky lejak a maly tam papal mliecko,potom na zmrzku 😀 ,a k nasim..prisli sme domov asi o 21,malemu papat,ulozit,pozreli sme si film a som tu

manzel ju ide zajtra objednat,sme sa nevedelo rozhodnut no a uz sme nesli spat..

apna
6. júl 2009

aj tu strasne prsi cely den,vlastne aj slnko vyslo,le zas sa rozpadalo.riadne zimumame doma.uz sa tesim domov na naozajstne leto,dufam,ze sa nepokazi pocasie

mukky
autor
6. júl 2009

nezavreli ma v obchode 😀 😀 😀

apna skus obmadzit mrkvu a ryzu ak malej davas..a viac vlakniny,ovocie je dobre denne davat cerstve,jablcko,hrusku..a uro jej polievocku,aspon tam bude mat tekutiny,ja som len vcera zacala s polievkami a kupila som si ryzove vlocky a to ju krasne zahusti,ale voda ostane..a skus jej podavat lyzickou,ci striekackou do pusy tekutiny ak nechce vo flasi,musi pit...deti po umelom mliecku su praveze viac smadne,ja davam v malych davkach aspon cucnut pocas dna malemu z flase cistu prevarenu vodu,caje nie,a harmancek ani ziadne bylinkove by som zatial nedavala malej ked ju mas vysypanu,casto su alergeny aj ked maju byt liecive 😖

lumistri
6. júl 2009

no hodila som tam zo 4 fotky.. su starsie, zajtra dam viac.. ja uz osprchovana a idem do hajan citat.. tak sa majte a dobru noc 😵

mukky
autor
6. júl 2009

moj manza rano vstava o 5 a ide na huby s mojim otcom,to nepochopim ze sa mu chce tak skoro chodit ked moze spat 😝 😀 a chodit po lese..
cakam ci budu o 2.15 reprizovat rosalindu lebo ak nie sa odbachnem,som dnes nevidela 🙄

mukky
autor
6. júl 2009

lumi taki s tebou som teda vel;a nepokecala 😒

mukky
autor
6. júl 2009

sunny ahoj inac 😎
apna das mi echo zajtra co bolo dnes v rosalinde ak nepojde,hej?

mukky
autor
6. júl 2009

mala som dnes - 2,5 kg 🙂

apna
6. júl 2009

lumi maly je fajnucky,ako sa vola normalne?a ty pripominas kamosku velmi

mukky ok.
co si dnes jedla,fajne ti to ide.ja sa dnes drzim ok,vecer som dala melon,ale lepsie jak chleba s cibulou,ne? 😀
veru ani ja by som nevstavala.a zajtra ma volno?moj si dnes vymenil smenu,lebo musel rano odniest auto do servisu,tak dnes poobedna do desiatej a zajtra ranna hned.chudak

apna
6. júl 2009

pocujte,dnes volala svokra,ze ked budem s malou letiet domov,tak si mame kupit tie ruska na tvar a dat si ja aj mala,na letisku.kvoli chripke,ne?ma to ani nenapadlo,ale uz sa vidim jak tam chodim s dacim na tvari. 😀 a p uz sresuje.som povedala ze nedam a on na mna;chces zomriet?a na malej fotku;aj mala?blazon

mukky
autor
6. júl 2009

ja som nic fajne nejedla,nemala som nejak chut..

r-2 jogurty
o-2 a pol knackenbrotu so sunkou a paradajkou
ol-6 kopcekov zmrzliny 😀 😀
neskorsia vecera-1 jablko,2 male broskyne

mukky
autor
6. júl 2009

apna svokra je podarena no

mukky
autor
6. júl 2009

apnaaaaaaaaaa,kde siiiiiiiiiiiiiii

mukky
autor
6. júl 2009

pancake chybas mi,kde si tiez?? ☹

apna
6. júl 2009

veru podarena,vraj niekde vraveli,ze nakazeny chodia aj odtial.no uz vidim tie keci
nekukas celebrity camp joj?
malej davam cucat vodu,ale jak zisti ze to je voda,nechce.az vcera som sa docitala vraj varena mrkva zapeka.a ja kazdy den jej davam.dnes som nedala.ale somjej nastruhala surovu s jablkom.a jak jej velmo chutilo .chcela by som dat zltok,ale pockam teraz,kym nebude mat cistu tvaricku,aby som vedela,ci je ok.

apna
6. júl 2009

mukky a tvoj maly v com spi,teraz v lete?