Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
7. júl 2009

mukky nerob srandy z mojho oca,ok? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
inak napr.moj p je oficialne dusan a kazdy ho vola miso,chapete 😀 ?

lumistri
7. júl 2009

apna tiez ma to stve.. sa naklikam.. 😠

mukky ty tajnostkarka, tak mi tu sicko vyzradime a ty co? sak hutor s nami, abo co.. 😀

apna
7. júl 2009

lumi 😀 😀 😀 dobre ti to na to,ze si zo hlohovca?to je zapad? 😝 😀

mukky
autor
7. júl 2009

apna coo?ved si pisla ze si zdenka po otcovi,tak on sa potom musi volat zdenka 😀

apna
7. júl 2009

dobre ti to ide tam malo byt 😝

mukky
autor
7. júl 2009

apna,to nechapem 😀 😀 ,preco ho tak volaju..a ty?a ako sa predstavuje?

lumi co mam prezradit,asi som nepochopila 😕

lumistri
7. júl 2009

ja momentalne byvam v hlohovci, ale inac som liptacka ako repa priamo z liptovskeho mikulasa.. a studovala som v presove.. potom som robila tri roky v blave, tam som si odchytila muza, a prestahovali sme sa do hlohovca.. ja mam pokryte cele slovensko 😀 😀 😀

lumistri
7. júl 2009

idem do shower, este sa vratim.. 😵

apna
7. júl 2009

ja neviem,dali mu dusan po ocovi,ale mama ho volala misko po dedovi a uz ho tak kazdy vola,ako rodina myslim.
a kamarati zo skoly ho volaju dusan a taki nie zo skoly miso 😀
ja som ho nazaciatku volala dusana teraz uz mizzzooooo 😀 😀 😀
nechapala som normalne,ale uz som zvykla.a svokra ho vola misku muj 😀

apna
7. júl 2009

lumi asi neprecitala na predchadz.strane,ze si napisala meno svoje,preto vravi,ze nevyzradis

apna
7. júl 2009

mukky uz si nafarbila vlasy?mne sa tak nechce

mukky
autor
7. júl 2009

aha
aha
ani mne sa nechce 😀 😀 ,tam je rozbalena na pracke uz druhy den 😀 😀 ,internet je svina 😀 😀 😝

apna
7. júl 2009

veru ale musim zajtra abo stvrtok.piatok pride svokor a hned v sobotu ideme domov.pride aby p nesiel sam autom.
a tot dilema pre mna,ze co mu navarit?on je knedlovy kapustovy.a p zas to nemusi,tak sa neviem rozhodnut

lumistri
7. júl 2009

aha ahaaa, hlboko sa ospravedlnujem ☹

mukky
autor
7. júl 2009

baby dnes sme dali maleho k mame,a sli na nakupy,a reku ze si pojdeme na pizzu...a sli sme,lebo sami nikde nechodime..a kym doniesli pizzu,moj manza zacal nenormalne soplit,furt odbiehal do wc 🙄 ,potil sa a vravel ze mu je na nic,asi bude chory..ani pivo nedopil,pizzu si dal asi na silu koli mne..ja som zjedla 2 kusky,a 2 som si dala zabalit domov..raz za 100 rokov dakde ideme a toto 🙄
nechcel ani na nakup ist,ja nervy..no ale mu preslo to v kauflande,bola tam klima...a uz mu bolo celkom fajn..no ale rumika si kupil,bo musi vypalit cerva 🙄 🙄 🙄 😀 😀 😀

mukky
autor
7. júl 2009

apna a keby si urobila kurca na kapustesvokrovi das s knedlou a drahemu so zemiakmi,ci?

lumistri
7. júl 2009

a de ste boli v la cucabamba?

mukky
autor
7. júl 2009

a co ste dnes papali??juj jaka som hladnaaaaa..pijem caro,bo umrem 😝

lumistri
7. júl 2009

no ja som tie cestoviny.. a na veceru rozky s maslom a lekvarom.. a okolo deviatej moje tradicne kakao 😀

mukky
autor
7. júl 2009

lumi to je kde,na hlavnej?Nie vo vig vame,oproti kauflandu..ak poznas..a poznas kosice?
baby a kolko mate rokov??

apna
7. júl 2009

mukky tak ste mali romanticku veceru 😝
neviem rozmyslam,ze urobim zemiakove knedle a mam tu flasu cervenejkapusty a chcem ju zuzitkovat,lebo p to neurobim nikdy.tak ze knedla zem.,dus.cer.kapusta a maso pecene pliecko.a asi aj hov.gulas,este mam maso a tiez chcem zuzitkovat.no uvidim,ale este som sama zem.knedlu nerobila,tak neviem ci vyjde.ale sak natom nic neni.alebo loksu zemiakovu ku tomu?aj to lubi svokor.

mukky
autor
7. júl 2009

kakauko?? 😀 😀 a malemu chutili??

my od zajtra budeme papat prvy krat banan,jogurt a chlebik,a maslo.
ale ak sa mi nedaj boze vyhodi z niecoho tak nebudem vediet z coho..ale verim ze bude vsetko ok..

lumistri
7. júl 2009

vig nepoznam, v presove je la cucaracha a tam bola najlepsia pizza, uplna fajnotka.. a kamosi co byvali na intaku v ke oproti optime hovorili ze chodievaju do lacucabamby, to je v podstate to iste ako ta v presove.. preto som sa pytala.. kosice poznam len tak zbezne, som tam bola dokopy mozno 15 krat..
ja mam 28 za par dni.. ach jaj.. uz tolko 😢

apna
7. júl 2009

joj aj ja som hladna,uz rozmyslam,ze pojdem spat,lebo zas daco zozeriem a celkom som sa drzala dnes.
r.uhorka a mrkva
d-jogurt
o-granadir,bez oleja 😝
ol-kava
v-trosku granad.
a kolo deviatej este jogurt

apna
7. júl 2009

mukky a to das malemu vsetko naraz jeden den? 😕
ja mam buduci mesiac 26 😝

lumistri
7. júl 2009

malemu cestoviny celkom chutili.. na desiatu som mu do ruky strcila rozok a zul, zlatenko.. na banany ani na jogurt nemame zle reakie.. toho by som sa nebala, bala som sa ked som mu skusala dat jahodu.. a nic sa nestalo, tak na druhy den som mu dala zo pat 😀

lumistri
7. júl 2009

apna ja tiez uvazujem ze pojdem na postele.. zajtra mam ten pohovor sice az poobede, ale nech nevyzeram ako uuuplna matoha.. kurnik tu je taka burka, ze ak to bude aj zajtra tak neviem, neviem, pridem tam ako zmoknute kura.. 😖

apna
7. júl 2009

lumi a ty si kedy zacala s lepkom?ja zacnem asi od osmeho.ani malej nic nebolo z bananu,ale som jej dala banan a broskyna vyziva a mala cosi drobne po tvari.ked sa jej teraz vycisti vyskusam zas.aj zltok.a od osmeho uz mozme aj my jogurt nie?a co este?

apna
7. júl 2009

lumi ani mi nevrav,tu dnes take des pocasie,ze koniec,raz lialo o 5min.slnko zas lialo a tak dookola,.zas sme neboli vonku ani. 😠

lumistri
7. júl 2009

este k tomu kakau, ja moc nemusim ciste mlieko, a kedze stale kojim sa bojim ze pridem o zuby tak mi moj drahy manzel robi kazdy vecer pohar mliecka s grankom.. ked som bola tehotna som pila pol litra kazdy vecer.. teraz len 2,5dcl.. 😀 😀