Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

lumistri
16. júl 2009

hmm.. latte mnam mnam.. ale teraz v lete ladovu si davam.. musim nahovorit draheho aby ma niekde pozval 😝
zajtra ma prilezitost, tak by to nebolo len tak 😀

sunny_face
16. júl 2009

..jaaaj ty si tu zaviedla slovko romantika 😎 Mal by sa chlapec posnažiť nepozve on pozve iný 😉

lumistri
16. júl 2009

noo, kiezby 😀 😀

sunny_face
16. júl 2009

Dnes bol iny výpek, normalne sme sa dostali von až okolo 17hod.a aj to bolo ešte neznesitelne.Chýbajú mi tie krasne 25C dni

lumistri
16. júl 2009

tu je tak nehorazne teplo, ze by som si sla najradsej sadnut do kupelky.. tam byva vzdy najchladnejsie..
sme dnes boli von a ked sme sa vratili maly mal po rukach same potnicky.. ☹

mukky
autor
16. júl 2009

ahojte romanticky 😀

lumistri
16. júl 2009

a este na nas zautocil roj komarov.. som cela dostipana.. svine male drze 😠

sunny_face
16. júl 2009

Chceli sme leto, tak ho mame.... Akurat pozreram mimibazar-akcie.Kupuješ takto cez net?Ja som zatial objednavala len 2x a bola som spokojná

sunny_face
16. júl 2009

Ja si 3xzatukam na drevo už asi 2 roky som nebola poštípana žiadnym hmyzom - chválabohu asi už nemám sladkú krv.Dufam, že to nezakríknem...

lumistri
16. júl 2009

ja nie.. musim vidiet, citit, omakat 😀
ale viac-krat ma to pokusalo, ale nakoniec nic z toho..

seva mukky.. som myslela ze az neskor dojdes.. 🙂
mi mozes prezradit ako si to caro robis.. nech to nepokakam na prvykrat 😕

sunny_face
16. júl 2009

Tiež som nad tým ohrňala nos, ale potom som videla ako sesternica behá šťuká a sonduje, tak som si povedala, že to skúsim a v pohode.
Ahoj Mukky

sunny_face
16. júl 2009

Vidim ze vas to teplo zničilo, tak sa s vami lučim a zajtra som tu zas

lumistri
16. júl 2009

tak bruu sunny 🙂

mukky
autor
16. júl 2009

ahojte druhy krat,ja som nedavno vstala,som bola nejaka mrtva,som si lahla s malym o 20 tej,hned jak sme prisli z mesta..a to som mala dnes cely den spavy,ale tehotna by som byt nemala 😕

lumi nieco mi uslo?O com si pisala v prispevku o 21.52? 😀

caro ..dam si 2 lYzicky,cukor,u mna umele sladidlo,zalejem horucou vodou a este dam mlieko,bez mlieka ani kavu nemam rada..

suuny aj ty si o com pisala?Co ja nevidim prispevky ci kyyy chmaru 😕 😀

mukky
autor
16. júl 2009

ale mozes si to aj zaliat len teplym mliekom a cikor do toho,a k tomu chlebik ci rozok s masielkom,mnam,miesto kakauka ,to som v dectve zboznovala ako bielu kavu...aj dodns to lubim

lumistri
16. júl 2009

mukky si vcera tusim spominala ze dojdes az po 22. hod., tak som len ostala prekvapena 🙂
so sunny sme debatili o kupe cez internet..
idem si urobit to caro..

lumistri
16. júl 2009

nooo, fajne to vonia ale este teple.. zajtra skusim cisto len s mliekom.. 😝
rozok si nejdem dat.. sme si nakoniec na obed objednali pizzu, a teraz som dojedala dva kusky co som predtym nezvladla 😀 a uz nic nechcem bo som sa vami inspirovala a idem si dat pozor na to co jem..
aspon dnes, zajtra ma to mozno prejde 😀 😀
dnes som videla takuuuu chuduckuuu mamicku az som sa snazila si nahovorit, ze to urcite nie je jej dieta.. a len kocikuje kamoske 😀

mukky
autor
16. júl 2009

ja neviem co je s tym netom 😠 ,som odoslala prispevok a vypadol konik celkom 🙄

lumistri
16. júl 2009

hmm, to neviem.. 😒

mukky
autor
16. júl 2009

lumi aj moja sestra ma par kil aj s topankami 😀 ,ale to ta skola ju vyhladovala,ale aj chce byt stihla,ale mne sa to na nej nepaci,ona mala peknu postavu,aj rici aj cici od puberty,ale nemala tok a nebola tucna..

mukky
autor
16. júl 2009

pridem o 15 minut,idem uvarit drobcekovi na zajtra obed..

mukky
autor
16. júl 2009

😕

lumistri
16. júl 2009

😵

mukky
autor
16. júl 2009

dnes musim ist skor spat a vobec sa mi nechce...rano idemem do toho madarska,musim este ist pokukat letaky asi 3,ale vsade su akcie do 16 teho a novy este som nenasla 🙄

musim dokupit nutrilon a aj plienky,neterke darceky,aj malemu...a este 3 krpcekom v chorvatsku co ma svagrina,uz viac menej mam ,ale stale sa mi to zda malo..

no a potraviny a aj radost si nejaku urobit a kupit po com dusa pisti 😀

lumistri
16. júl 2009

noo, tak toho mas dost..
caro bolo fajn.. ja idem tiez do hajan.. ma tie tepla zabiju ☹
tak bru a zajtra sa uvidime ak nebudes grogy 😀 😔

mukky
autor
16. júl 2009

mam dilemu..aku kupit yajtra autochladnicku?Normalnu alebo tu elektricku co sa v aute nabija?hmm,rozdiel v cene je asi 700 sk..chcem malemu navarit ,zamrazit daco a zobrat na dovolenku.

mukky
autor
16. júl 2009

ja pijem obrovsky hrncek kavy nesca 😝 😝 😀 😀 ,take chute..ja neviem co so mnou je 😝 😀

zajtra asi po 22 hodke tu dokvitnem..a urcite dnes nezaspim,som nervozna pred cestou a veelmi sat esim

mukky
autor
16. júl 2009

dnes mali v tescu uzasne zlavy na hracky a detske oblecenie,viac som nestihla..tak som zvedava ci budu aj v madarsku..lebo ma trafi..az do 70 percent,no nekupte...ale malemu uz nechcem kupovat oblecenie..a v sobotu uz musim mat darceky pre neterku kupene..

mukky
autor
16. júl 2009

inac je FAJN takto si pisat sama so sebou,aspon si po sebe STIHAM CITAT PRISPEVKY 😎

mukky
autor
16. júl 2009

co spite?? 🙄 🙄 😀
mne sa nechcem a aka som hladna ani nehovorim