Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
21. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ze vraj nejaka blba tema to je,som pocula tak musim nastudovat co to zac.. 😝

sunny_face
21. júl 2009

Ja najradšej periem v persile ale nemam rada prášok ale gel. Je to ževraj slabšie ako prášok, ale mne to vobec nevadi. Ked je niekde špina zažrata, tak dam vanish a ked je to biele tak dam kludne aj savo-potom je to krasne vybielene.

lumistri
21. júl 2009

ja mam teraz lanzu.. vanis je naprd, som si kupila na skvrny od jablcok a hrusiek, a vobec mi to nezislo z tych podbradnikov.. predtym som mala lovelu, este mi ostalo, ale nie som s nou spokojna ☹

mukky
autor
21. júl 2009

lumi pre boha....este ze sa nic nestalo...chapem ta..ale

mukky
autor
21. júl 2009

wanisch je na h...o 😀 ,nepociula si este??? 😀 ,ale asi nie na vsetky skvrny..a receptiky ti odkladam,,,viem ze ty tak zvolnejsie...ale ja nechcem este davat ani sunku ci syry,koli soliam,zbytocne zatazuju oblicky a ine organy..az po 2 rokoch ...asi v tomto sa nezhodneme,ale neva,nie? 😀

mukky
autor
21. júl 2009

lumi a nedavala som tu link na wanisch?nepamatam..tam o nom pisali

sunny_face
21. júl 2009

Sestra ma staršieho chalana a potom dievča, ked sa mala narodila, tak vsetci sa upriamili na nu a len same aka je chutnucka.... a ako ked je babo a on to velmi tazko znasal.Potom zacal byt hrozne urevany a len sa držal maminej sukne a popravde dodnes (a to maju uz 18 a 15) sa stale hasteria a robia si naprotiven.
A zase bracho ten to mal naopak dievča a chalana,tak tam to bolo tiež obdobne. Mala hrozne žiarlila ja ked som videla ako ho bije (ked mali 6 a ona 9), tak som nechapala, teraz su už starši a chodia spolu na disky a strážia sa navzájom.Ale všetko je o správaní okolia treba si všímať obidve detia a hlavne upozorniť na to babky-tie robia najväčšie chyby.

mukky
autor
21. júl 2009

ja by som koli veku uz chcela druhe,,a aj tretie mozno este 😀

ja sa zas bojim ci budem tak milovat druhe ako mojho chrobacika...asi sa vam to zda divne,ale sa toho bojim ...mozno teraz mi to sa zda cudne..lebo si to neviem predstavit

sunny_face
21. júl 2009

Mukky ja to nejako neriešim kto ako dáva dieťaťu jesť.To je každeho osobna vec.
Takže u mňa je to v pohode, baviť sa s tebou budem aj nadalej 😉

mukky
autor
21. júl 2009

sunny ano,je to kazdeho vec...

to som rada,aj ja s tebou 😀

sunny_face
21. júl 2009

Dobre dievčata mám utlm ide sa do hajan. Bru noc 😔

mukky
autor
21. júl 2009

ahoooj a dobruuu

lumistri
21. júl 2009

neboj to pride.. ja som si nevedela predstavit ako rozdelim lasku medzi manzela a maleho, ale som nemusela rozdelovat.. laska sa zvacsila 🙂 a som strasne stastna ked rano lezime vsetci traja v posteli a mozme sa chvilu mojkat.. a ked tam bude o jedneho viac to sa strati, mame velku postel 😀
a dufam ze maleho pripravim na surodenca, uz ked bude v brusku mu budem vysvetlovat ze bude velky brasko, a chcem aby mi potom pomahal, bude sa citit potrebny a zodpovedny a nie odstrkovany.. som aj niekde o tom nieco citala.. ze to potom tie deti lahsie znasaju 😵
sa normalne tesim 🙂

lumistri
21. júl 2009

ahoj sunny.. 🙂
zachvilu ta budem nasledovat do rise snov 😀 😀

mukky
autor
21. júl 2009

mna bude riesit pracovne lekarstvo koli mojim alergiam tak preto striehnem tak na maleho...ale zdrave dietatko ak je a ma zdraveho aj rodica tak to je jasne ze ine...ale verim ze maly nic take nezdedi..

doprala mi pracka,idem teda mrknut ci sa mi vyprali skvrny..

mukky
autor
21. júl 2009

vy ste teda 🙄 spacky 😀

mukky
autor
21. júl 2009

lumi a mna to nenapadlo ze manzel versus babo....ale musim cestne prehlasit ze sa ten vztah trosku zhorsil...i ked ma to mrzi..ale maleho milujeme neskutocne

lumistri
21. júl 2009

no vidis to.. normalne sme rozmaznane, kazdy den musime spat 😀 😀

mukky
autor
21. júl 2009

skvrny nezmizli...ale su krasne biele.....asi len vyvarit to treba.. 😝

ja idem zajtra pravdepodobne na chatu poobede,maly ma uz napusteny velky bazen,mozno uz tam bude tepla voda...

mukky
autor
21. júl 2009

ja pijem nescu

lumistri
21. júl 2009

noo u nas sa to nezhorsilo.. mozno zlepsilo, ale to by som pripisala hlavne tomu ze sme sa odstahovali od svokrusi 😀
mozme vystrajat po celom byte bez toho ze ba sme sa bali, ze niekto pride neplanovane domov 😝
ok tak ja idem spat, zajtra sa uvidime, bru noc 😔

mukky
autor
21. júl 2009

vypadol mi net,som skoro skolabovala 😀 ..no my sme spolu uz 13 rokov ale z mojej stranyy sa nieco zmenilo..ale to v ip snad niekedy,nie takto 😀

lumistri
22. júl 2009

nikto nic? 😕

lumistri
22. júl 2009

tak nist.. idem citat knihu.. tak zajtra 😉
bru noc 😀 😔

sunny_face
22. júl 2009

Ahojky! Dnes je tu tichučko ani muška nepreleti za cely den. 🤐
Nuz tak nic, len tak pre zaujmevost a inšpiraciu pre -zajtra si budeme robiť kuracie prsíčka.Ešte neviem ako, ale o tom sa rozhodne velmi rychlo.
Inac už v sobotu vyražame do Chorvatska, tak tu nebudem až do dalšej soboty-moc nepiste, aby som nemala veľa citania. (srandujem) Tak ahojky

mukky
autor
22. júl 2009

ahojte,my sme asi pred hodkou dorazili domov,maly ledva vladal vypit um a moje ani nechcel lebo bol unaveny tahat,uz zacal plakat....a hned zaspal,anjelik moj zlaty...bolo super,ja najviac som sa vysantila v bazene lebo snad 1O rokov ak nie viac som nebola na kupku ci niekde si zaplavat.. 😝

tak skoro ste odisli ☹

mukky
autor
22. júl 2009

idem mrknut foto co som pofotila na mobile,neskor pridam.. 😎

mukky
autor
23. júl 2009

ahojte,za chvilu odchadzame na chatu po 21 hodke nakuknem

lumistri
23. júl 2009

cafte..
tak som zvladla 1,5 hodinovy maraton v zehleni.. ja som taka krava.. si vsetko nechavam a potom mam toho vela 😖