Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

sunny_face
23. júl 2009

Ahojky, ja nežehlím. Manželík zozačiatku frflal, že maminka žehlila, ale už si zvykol a ked niekedy je moc požvachtlaný vybere žehličku čuduj sa svete ožehlí sa aj sam. 😀

lumistri
23. júl 2009

noo keby som to mala nechat na mojom, tak chodi ako keby krave z pysku vypadol.. najviac ma vie rozculit, ked si tricko najskor zapcha do nohavic a potom si ho vytiahne.. ma vtedy porazit ide 😠

sunny_face
23. júl 2009

😀 😀 😀
Neni si teraz spotena ako kon. mna by uz to teplo z tej žehličky zabijalo, teraz ked tu byva 30C

lumistri
23. júl 2009

som.. ale to som cely den.. 😀

sunny_face
23. júl 2009

Však hej kto nebol-možno tak Honzik-vemes si mou ruži 😀 Ten viem že bol na napichovani, aby sa nepotil aspoň minulý rok na to ešte mal 😉

lumistri
23. júl 2009

a vy v sobotu odchadzate?
no aj my zajtra.. ale budem mat sem este pristup, ale potom ideme ku starej mame a tam nebudem mat ☹
mukky tu bude sama ak sa apna nevrati.. 😕

sunny_face
23. júl 2009

O Mukky sa nebojim, ta pobehuje aj do inych tem.
V sobotu odchadzame skoro rano už teraz mam cestovnu horučku.Keby sme išli len dospelí neni problém, ale 1x aj dieťa. Chaosim

sunny_face
23. júl 2009

Musim ist do sprchy, moc sme nepokecali, ale však zas niekedy nabuduce. Ahojky a uži si prázdniny

lumistri
23. júl 2009

hmm prazdniny s malym.. noo velmi by som chcela.. 😀
aj ja pojdem za chvilu.. dobru noc..
a stastnu cestu, ak sa uz neuvidime 🙂

mukky
autor
23. júl 2009

caute,idem Vas docitat,som sa zakecala s mamou..

mukky
autor
23. júl 2009

sunny ndakujem ze sa o mna nebojis ale aj tak mi budete chybat ☹ a ak by si uz nenapisla tak sttttaaaaastnu cestu prajem a krasne si to uzite..a aj lumi vy si to krasne uzite....
lumi hadam si este neodisla?spat?

mukky
autor
24. júl 2009

maly mi zaspal a ja konecne obedujem...kde ste? ☹ asi sa uz balite..

lumistri
24. júl 2009

no jo, ja balim.. vecer nakuknem, ak budem vladat.. 😒

mukky
autor
24. júl 2009

ok nakukni..ja tak po 21. hodke pridem..

mukky
autor
24. júl 2009

ahojte,teraz som vstala ...bolia ma nejak krize ani som sa nevedela vystriet normalne skoro pol dna...bola som s malym do vecera sama,a je to dost narocne ked nikde nejdeme a cas sa tak vlecie a maleho zabavit je narocne...

mukky
autor
24. júl 2009

konecne citit trosku ochladenia,zacal pofukovat vetrik...2 dni na chate bolo super,ani som necitila absolutne ze je teplo..stale sme boli v bazene ci v tieni pod stromami a dokonca sme si aj opekali...ma prsat cez vikend ,len dufam ze zase nevzniknu nejake katastrofy ☹ ☹ chudak ti ludia...

mukky
autor
24. júl 2009

tak som sa Vas nedockala ☹ ,idem poskladat a potriedit hracky,dnes som ho chudacika nechala podvecer hodku a pol v postielke sa hrat a vsetko som mu tam nahadzala,aj plakal..ale som ho nemohla dat von koli tym blbym krizom...

pancake
25. júl 2009

mukky maly je naaadherny. ved vyzera ako by mal dva roky. je to uz velky chlap. 😵 😵 😵 😵 😵

caute ja som prisla len na kukacku. mam toho akosi dost. nestiham sa ani vys...t 😀

varim len tak aby sa nepovedalo. maly uz mal aj paprikas s cestovinou, samozrejme bez soli a teraz ma zase s nami zeleninovu polievku na olivovom oleji zahustenu ovsennymi vlockami. akosi som upravila listok aby som nemusela varit kazdemu zvlast. my si dosolime aj ked pravdu povediac vzdy zabudnem. takze jeme to co on uz skoro.
teraz mal dva dni melon, tak som ho az musela sprchovat kazdy den co mal taku ,,lafotanicu,,

uz vie ukazat ked sa ho spytam ako sa mas, tak ukaze rucickou len tak vseliak. je zlaty. a uz mame aj prvy uraz za sebou.padol na policku a natrhol si peru.z vonku aj z vnutra. trosku krvicky, ale plakal iba par sekund. skor sa iba zlakol. ale vy vyzera ako by som ho mlatila 😀 😀 😀 😀

a nam sa s P. vztah nezmenil. nikdy sme sa nehadali a ani teraz nie. vlastne ani sa nemame preco. ved len robime, spime a raz za tyzden sme spolu.robi vsetko s malym presne tak ako ja. aj ho kupe, aj sa s nim hra, aj chodi na prechadzky kazdy den, aj do obchodu, vsetko uplne presne ako ja. lebo s nim travime rovnako casu. aj P. aj ja.

mukky
autor
25. júl 2009

pan ahooooooj..idem ta docitat o chvilu

mukky
autor
25. júl 2009

pan dakujem 🙂

ak budes mat cas,nakukni.... 😀

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

nieco pre nas dve 😀 ,v uvodzovkach 😕 😀

maly tvoj je tiez zlaty,potom pridaj opat fotky aspon na chvilu...
baby uz asi odcestovali...

dnes nejake recepty podavam ak sa budem veeeelmi nudit 😀

mukky
autor
25. júl 2009
mukky
autor
25. júl 2009

Apna kde siii?? 😀 isto sa mas fajn a relaxujes..este si uzi teda dovolenky..
Lumi a sunny Vy si to tiez uzivajte na dovolenke....
Pancake ty uz tolko nepracuj a oddychuj...viem ze musis ☹ ☹

lumistri
26. júl 2009

cafte..
sorry nemam nejako cas na pc..
vcera sme s mm makali ako otroci, kym sme to tu dali do poriadku.. tak dufam ze to vydrzi aspon tyzden, sme usudili ze sa tu neupratovalo odkedy sme sa odstahovali (asi november 2008).. hruuuza..
tak to musim nejako pretrpiet.. drzte mi palce, ak budem mat chvilu tak sa ozvem

pancake
26. júl 2009

caute.
tak ja nedovolenkujem, a tento rok ani nebudem. nemam kedy 😝

mukky ten link na tie netabulkove mamicky: nemam fakt cas na sprostosti, ako napriklad citat si tu temu, ale na to aby som si nastudovala co moje dieta moze jest a co nie, tak na to si cas najdem. takze ja idem podla tabuliek. ked moze nieco od roka, tak to bude jest od roka a dvoch mesiacov. aj ked obcas jasne ze mu cosi dam zobnut ked vidi jest nas, lebo sajeduje ze mu nedame a potom nechce jest to co ma on. tak som zahajila varenie take, aby to mohol jest aj maly. aj dnes mame zeleninovu polievku na olivovom oleji s ovsennymi vlockami. a hotovo. do toho mu dam trosku z nasej ryze bez soli na zahustenie a hotovo.
viem ze by zjedol vsetko co aj my. aj cokoladu by si dal. ale ked to raz nemoze, tak to nemoze. uz sa mi stalo, ze som mu dala aj kusok z babovky a bol tam cukor. no boze, z toho sa nestriela. ale nedam mu rezne alebo slane tycinky. to mi da rozum, nie???
tak nech sa kazda matka stara o svoje dieta ako chce. ja sa staram najlepsie ako viem, a ak sa mi zda ze nieco neviem, tak si sadnem k netu a precitam. 😉

pancake
26. júl 2009

sunny tak prepac s tou svadbou. az teraz som si to precitala. 😀 😀 😀 😀

mukky
autor
26. júl 2009

lumi a ty si uz na dovolenke?Teda u svokry?Nejak nie som v obraze...

pancake
26. júl 2009

baby takze ste rozlietane? nikto tu nie je? mukky kde si??

mukky
autor
26. júl 2009

Pan tak kde si?