Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
1. sep 2009
https://www.youtube.com/watch?v=2N_w5eawFyI

ja som chcela tiez zacat znakovat ale samej ,bez pomoci a neviem anglicky..tak som to vzdala ☹

mukky
autor
1. sep 2009

do rici apno ta dze si?ta znas jak dluho uz kricim na tebe? 🙄 🙄 😀 😀 😀

idzem ja het 😝

mukky
autor
1. sep 2009

ja to tu dlabem 🙄 😠

mukky
autor
1. sep 2009

😀 😀 😀

mukky
autor
1. sep 2009

baby sa vytesujem jak mala 😀 Som si urobila veeelku nescu s mlieckom a kupila som si v budapesti v ikei ten malinky "mixerik" rucny na robenie peny ,juuuj jaka je suprova velka a husta ta pena 😵 😵 😵

mukky
autor
1. sep 2009

APNA a spol ale uz to beriem OSOBNE 😠

apna
2. sep 2009

fiiiiiiiha mukky jaka caja 😉
joj,ta navstevnici surfovali,ta som sa pustila do pratania,kuchynu,obyvacku aj kupelnu som vypucovala 😝 😝
mam naladu na pratanie teraz,keby som mohla robit hluk,ta pratam dalej.to sem tam ma trak pochyti v noci.

mukky myslis fraper na kavu?aj ja to mam,som doma kupovala etu,stal desat eur.jak boli horucavy,ta som si robila tak,ze lyzicku nescy,lyzicku cukru a lyzicu vody vyslahas,to sa urobi taka pena a pak dolejes mliekom ale ja som aj mlieko slahala,to bolo vela peny,tak trebalo hned pit,lebo padala 😉 alebo som doliala mliekom a na vrch trochu vyslahanej smotany.a teplu som dakedy dala do pohara mlieko,kavu,cukor vyslahala a tak zaliala vriacou vodou.

joj mukky,jaky je tam michal zlaty,jak nakupuje a tamjak v aute tancuje,ne?chudak,skoda ho sakra.potom dam fotky z muzea na pokec alebo niekde,tak sa pozries ako ho urobili 😉

vobec sa mi nechce spat a rano budem nadavat jak chora,ked mala vstane 😝 uz nebudem na nu kricat,sak ona mi nerozumie a ja sa rozculujem na nu.moja laska mala 😔

baby mame kopu moravskeho masa vcelku a v mrazaku nemam miesto.poradte co s nim?

mukky
autor
2. sep 2009

hej,ta caja ma teraz skoo o 15 kg viac 😠 ,som tam dala fotku par mesiacov po porode a potom to zacalo,moje priberanie 😠 a trapenie ☹

no ja som sla spat o 3 tej,som sa tu nejak zamotala,som citala vsetko mozne,a zaujimave...ako aj napr bulvar,to ja mozem 😀 ,som tvor veelmi zvedavy..

apna ano,je ho skoda ☹ ☹

toto co mam ja stalo snad 1 euro na kavu,alebo nanajvys asi 2...je to take malinke,ale super ti urobi penu a ta moja vydrzala teda riadne dlho,snad az do konca vypitia kavy

maly vstal kratko po siestej ako naschval 😝 😀 ,tak mi treba..a to uz vstaval pekne po 7 hodke,ale uz je unaveny,mrnci a zlosti sa

mukky
autor
2. sep 2009

rano som to dostala, 😒 som zvedava ci budem mat bolesti alebo nie..zatial mam len take mierne a bolia ma krize,ale minuly mesiac to bol ako zazrak,som ani nevedela ze mam menst.,ziadne bolesti,co ja som mavala priserne a v puberte ani nevravim ja strasne mi byvalo a hnackovala som...a to ju mam od 11 rokov ☹

po porode sa mi to nejak upraavilo k lepsiemu,menej ma to bolieva,niektory mesiac aj o 80 percent oproti tomu co bolo pred porodom,comu som rada.Ale zhorsila sa mi plet 😠 ☹

apna
2. sep 2009

zdravim ladies

mukky aspon vies,ze pribralakvoli stitnej,nie preto,ze si sa prezierala ako ja ☹ 😠
to ti nezavidim tie bolesti kazdy mesiac ☹ ja nema vobec,semtam nejaky krc alebo tesne pred ma slabucko pobolieva brucho.ale zato mam strasne chute na vsetko mozne a som zla,podrazdena,hadalab y som sa a tak 😀 😀
chudak p 😉

baby to aj u nas sa chodi na kontrolu s baby ,ked ma devat mesiacov?dnes mivolali,ze mame prist.tak som zvedava o com to bude 😕

ja som robila dnes zivansku,bo mukky mi s nou furt chute robi,este mame palacinky,aj kus polefky.a malej este neviem,co urobim.uvidime...
sama som,p maka,mala spi,navstevnici hladaju dom,som stihla vsetko porobit,ked bola mala hore,tak som si konecne sadla a idem si dat kafe.unavena som,ale nepojdem si aj ja lahnut,neviem preco

a vy co porabate?

apna
2. sep 2009

mukky to mas brckave vlasy?nevidno velmi dobre.ak hej,mas svoje?ci trvala?

sunny_face
2. sep 2009

Ahojte
Tak dnes som na tom o 100% lepšie s naladou ako včera-dnes si to žehlim u malej a venujem sa cisto len jej 😅 .
Ja chvalabohu nemam problemy s měsičky, hned po šestonedeli som si dala mirenu a teraz ani neviem, že ich mám len tie nalady a obžerstvo ma na ne upozornuju. 😝

Apnuš u mna je to s kilami tak isto - mam nervy=sladke, som vyčerpaná=čokolada, pomedzi to nejake tie blbosti a pritom by stacilo len si uvarit a neboli by tie všelijake zobanice. Ale čo už aspon mam dovod pridat sa k vam a kontrolovat sa

mukky
autor
2. sep 2009

ahojte 😵
apna mam brckave vlasy ked ja chcem zvacsa 😀 ked si dam gel a ine blbosti su kucerave a ked rozcesem sa trosku narovnaju ale v podstate su vlnite,do puberty som ich mala rovne,potom zdivoceli ako ja 😀

sunny tak to je fajn ze dnes je ti uz lepsie

no a dnes mam ja doma certika bertika 😀 ,je umrcany,nekludny,nervacikuje 😝 😀 ,ale zubkom to pripisujem..

no fuha ale som mala dost,hlavne pri obede,vsetko na zemi 😀 som sa isla ukludnit do kuchyne a tam sa najest,pred nim sa uz neda,vsetko chce a to pred tym jedol

je mi ho luto,stale tie rucky dava do pusiny ☹

idem mu dat jogurt a do toho nastruham jablcko a potom asi hajat pojde a mozno aj ja s nim,bolelo ma rano brucho a zobrala som tablet ked ujz nekojim...za 2 roky som hadam zjedla teraz druhy ci treti ibuprofen,som radsej trpela ked nieco bolelo

mukky
autor
2. sep 2009

apna zase som ti narobila chute so zivanskou? 😀

ja som taaaka nasrata ze az 😠

mukky
autor
2. sep 2009

lumi a ty uz tolko nesexuj a nevysivaj 🙄 🙄

sunny_face
2. sep 2009

Ahojky
Mukky a kto alebo čo ta tak vytočil/o?Ved este rano si sa zdala v pohode? 😲

mukky
autor
2. sep 2009

sunny nechcem tak verejne 🙄 napisem inicialy sv a sv 😝 😀 a mm 😀 😝

mukky
autor
2. sep 2009

idem kukat tv za hodku nakuknem

sunny_face
2. sep 2009

pochopila som a prajem ti pevne nervy (su na teba až traja)

apna
2. sep 2009

mukky tak to vobec nebolo verejne 😀 😀
caf5te,aj ja neskor sa ukazem 😀 😉

mukky
autor
2. sep 2009

😀 😀
tak vam napisem do ip ze co ma nastvalo a si preposlete ked chcete vediet? 😀

apna
2. sep 2009

no mukky ta pis het,ne?
co delate?
baby poradte dajaky recept z hovadzieho maska?co mam uvarit?
co ste varili?
mukky ja zereem o zivot dnes.akurat tlacim cheesecake fajny a jahodami navrchu 😀

apna
2. sep 2009

zas nic mojej diety

apna
2. sep 2009

mukky a co maly?kolko ma zubkov?zadne mu idu,ze je zly?moja hanuska dnes bola zlata,vybrali sme sa na prechadzku a sa rozprsalo.to je des tu s tym pocasim.
baby a kde ste?ked som tunebola,tak tu tolko novych zienok bolo a teraz nikde nikdo? 😕

sunny vidis,aj ja tak.ja nechapem ako niekto ked je nervozny,vystresovany,nedostane do seba nic.ja praveze zerem doslova.a hlavne,ked vidim,ze niekto nieco je,aj ja chcem,lakomim sa 😀 a aj ked nie som hladna si dam

apna
2. sep 2009

sunny a sak ty vyzeras ok,nevidim tam na fotke,zeby si mala daco navyse 😉 a mukky neviem bo sa neukaze nam 😉
baby a vam chlapi dakedy povedia,ze ste pribrali a tak..?hovoriavam,ze by ste mali schudnut a tak?

MUKKY ta kde si dneska ty 😕 ☹ ?

apna
2. sep 2009

a ako dnesny den,mala sii bolesti ci?
ja si tu vediem monolog 😀 😀 😀

mukky
autor
2. sep 2009

kukam ordinaciu 😎

mukky
autor
2. sep 2009

nemam rada slovo zly,ja ho nepouzivam nikdy.pre deti sa mi to nepaci ☹ Skor ze je nespokojny.Idu mu ocne zubky a ma 8 zubkov zatial.Ja sa neukazem 😀 az ked dam dole 15 kg 😝 sunnny je suchtar,ona vymysla ze je tucna 😀

bolelo ma brucho a zobrala som tabletku 😝

napisem ti ip

mukky
autor
3. sep 2009

kde mas foto apno?

sunny_face
3. sep 2009

Cavte babenky
keby som bola chuda a suchtar (tak napisala mukky) asi by som nenosila 42 😉 ked sa dostanem aspon na 40, tak už budem tichučko, lebo už nebudem odchadzat z obchodakov ako MAX alebo AVION s depkami, že nemôžem na seba niečo kupiť-to ma väčšinou vyhecuje chudnut, dovtedy to neriešim.
Moj drahy mi odzačiatku vravel, že ma rad baculky, takže mi nič nevyčíta práver naopak vždy ma pobavi, ked zacne hovoriť, že som MADONA alebo v jeho očiach dokonala.Ale ked sa mi podarilo schudnut, tak som videla ako sa pyšne na mna pozera, takže s tým nemám problémy.
Ktovie ako Nadhera s malým?Včera mi akurát kamoška opisovala čo a ako jej malá v 1.deň. Všetko by bolo v pohode, keby tam nebolo dievčatko, čo tam hrozne plakalo za mamou a to bola reťazová reakcia-plakali skoro všetci.