Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

pancake
3. sep 2009

baby ja tlak 100 na 200...
volala som tomu co mi robil tu linku a zabudol mi 7 mesiacov objednat pracku a umyvacku riadu....no tak som na neho nahukala, hned som si nasla aj stranku na statnu obchodnu inspekciu, a chalan ma teraz smolu. robi mi tam ujo, a ak mi neda ferovu ponuku tak mu spravia hlbkovu kontrolu. aspon bude veselo. on mi povedal ze spotrebice mi doda ked budu na sklade.hahaha
7 mesiacov neboli a teraz ano????????
tak idem do toho na tvrdo. linka za200 litrov a mlady pan mi povie ze pracu a umyvacku nedoviezli.
tak som mu to teraz vysvetlila do telefonu mojim zvyzenym tonom o 2 oktavy a chudak taky je vylakany, ze som zvedava aku ponuku mi da. dala som mu do soboty na rozmyslenie.
koli tomu nemozem ist ani domov, lebo linka nie je komplet... zrusila som letenky a samozrejme chcem nahradu skody aj za to.... no ma toho vela chalan, ale garantujem vam, ze uz to nikomu neurobi.... 😉 to co mne.
no nasrata som ako hovado....

idem na poobednu a este nemam ani masko na perkelt rozmrazene... mam co robit.
ozvem sa az buduci tyzden, ked budem mat rannu a viac casu.

boze ako vam zavidim ze uz mate doma poprerabane... ja som len nasho plynara co mi rok objednaval kotol za 40 tisic musela nahlasit na policii aby mi aspon peniaze vratil ked uz kotol nie... stale nejake problemy. a najhorsie je ze som neni doma. to by sa mali po prdeli. takto cez telefon je to na figu...

och,,, tak som si aspon vyliala srdce a iidem na to do kuchyne...
maly placka vysli mu 2 zuby tento tyzden a je len na mne nalepeny,,, tak nic nestiham....
pa ozvem sa ked budem mat cas... 😔 😔 😔 😔

mukky
autor
3. sep 2009

cawte,som sa dopalila teraz este viac,neskutocne mam nervy 😠
neskor vas docitam idem dovarit malemu obedik,tekvicovo zemiakovo sosovicovy privarok s jogurtom.

mukky
autor
3. sep 2009

oslem vam do ip co ma tak nastvalo a potom este neskor co ma este dnes dopalilo,ok?

pan potom k tebe sa vratim aj k sunny neskor

sunny_face
3. sep 2009

O.K. nezvycajne, že si napalena väčšinou sršiš naladou a optimizmom.

mukky
autor
3. sep 2009

aj moje meno je len CLOVEK 😀

idem ti este napisat ip

sunny_face
3. sep 2009

Kukla som a mas pravdu

mukky
autor
3. sep 2009

a este sme 3 dni dozadu sme menili brzdy som zabudla povedat skoro 50 e a aj to povedal jej a ani to nepohlo s nou

sunny_face
3. sep 2009

A ona nevidi, že ty nezarabas? Ved ta rodičovska je nic a žiť z jednej vyplaty sa da tažko.

sunny_face
3. sep 2009

Hlasi sa hlad idem pokukat co mam po hrncoch. 😵

apna
3. sep 2009

ahojte,
mukky aj ja chcem IP 😉

sunny a co dobreho si kuchtila?

pan ti verim,ze mas nervy a presne najhorsie je to,ze ani tam nie si,ked nieco treba.poznam to.ale tu linku za 200litrov chcem vidiet 😉

a co ste dnes kuchtili?ja robim zelen.polievku s krup.haluskami a tarhonu a znojem.omacku,ci ako sa vola,co sa tam davaju kysle uhorky.a asi urobim ten kolac s pudingom

tu dnes des,od rana fuka strsne a leje,tma je,normalne depka z toho pocasia

mukky
autor
3. sep 2009

baby ste zlate,som sa potrebovala vyventilovat 😀 tak som si na nervy urobila kavu,ale asi by bodlo viac si vypit ci ciga 😀 ,len ja ani jedno ani druhe.. 😀

aby to nevyznelo ze o peniazoch je to vsetko,skor o principe,srdci a taaaak,o to mi ide..i ked je strasne ze v tomto svete sa toci vsetko okolo peniazoch..ale ked ich nemas,alebo ti chybaju ,je to zle.

aj vcera v modrom z neba ten chory krasny chlapcek,som to musela prepnut jak mi bolo luto ho a rodinu a peniaze potrebovali aby boli stastni a dali mu liecbu..no je to tak,peniaze hybu svetom,ved to poznate..

ja som stastna ze mame zdrave dieta,ale aj ze mame kde byvat,mm pracuje..

mukky
autor
3. sep 2009

pancake tak i prajem aby si si to vybavila s tou kuchynou a bola spokojna 😵 ja by som asi skolabovala tiez na tvojom mieste

mukky
autor
3. sep 2009

sunny co si varila,ci co budete zajtra varit?

ja som varila nam nic 😀 ,som odmietla po tomto incidente 😀 ,ja som mala 2 jogurty,teraz si dam kavu,potom neskor opat tuniakovy salat,len iny ako vcera,mi to zachutilo..je tam cibula,paradajky asi a neviem co este..k tomu si opeciem opat tostovy graham chlebik,mm jedol utopencov s chlebom 😀 😝
navarila som len pre maleho ten privarok na dva dni

mukky
autor
3. sep 2009
mukky
autor
3. sep 2009

sunny teeeda,ten tvoj manzel je ale zlaty 😉

moj nie je tiez stihly ale ani mi nic nikdy nepovedal na moju vahu ale viem ze by bol rad keby ze aj ja dam dole a som ja spokojna,on ale narozdiel odomna ma sport rad a aj vladze bicyklovat,posilovnu,fuciik,hoci od maleho narodenia skoro nula bodov tieto jeho aktivity 😀

mne strasne sa pacilo plavat,velmi 😵 a akurat hovorim s mojim ze si zistim ci aj maly by mohol chodit na verejnu plavaren,ale asi nie..neviem,no chodime s nim plavat ale tam maju rodicia urobene vysetrenia ze ci su zdraviii

mukky
autor
3. sep 2009

dnes kaslem na dietu,mm videl moj zubozeny stav 😀 a som plakala ze nemam zmrzku a teraz odisiel do Lidla a to ide o chvilu do nocnej,no nie je zlaty?ledva dopil kavu 😔 😔 😔
a idem mu zavolat co maju a co chcem,setrenie dnes stopnute 😀

savierko zaspinkal,taky je umrncany bobacik moj ☹

takze mam cas pre seba..chlipkam kavu,bude zmrzka na vecer ked bude uz tichucko a ja sama a moj milenec notebook 😀 😀 😀

pojdem si spapat tuniacika a budem spokojna,este aj telenovela nejaka nova chodi na jojke,sveta zit mi 😀 😀

inac tu doma nemame 😒

a este som vytiahla z mrazaku zamrazene 2 torty bielu a cokoladovu este z maleho narodiek,ked som nevedela ze bude aj zmrzka 😀 🤐

apna
3. sep 2009

mukky tvoj chlap je teda super,isiel ti na zmrzku a zaraz do prace.mojho by ani nenapadlo,aby siel kupit 😠
sunny aj tvoj,ked ti tak lichoti 😉 ,moj iba vtedy,ked pozerame stare fotky a povie jaka si tu bola pekna(chuda) 😠

mukky tak dnes sipochutnavas 😉 mas pravdu zabera to na nervy,je super,ze m stoji pri tebe 🙂 ja mam zs problemy so svojimi rodicmi ☹

inak peciem kolac,ten co sa do cesta vylieva coko puding a na vrch potom kys.a slah.smotana.lenze som dala na mensi plech,lebo naposledy mi nejak nevyrastol a teraz je uz vyssi ako plech ☹

inak este furt sme sa nedozvedeli,co SUNNY varila 😉

apna
3. sep 2009

a chcela som zmenit foto,tak som tamtu zmazala,ale dajak mi nenacitalo.

mukky
autor
3. sep 2009

moj opat mrnci ☹ ,sme teraz chodili po byte,pred tym pozerali rozpravku a penicky,nic nezabera ☹ ,no hraje sa sam teraz ale aj tam mrnci a hneva sa,zlosti..ja neviem co to je..idem mu o chvilu urobit papat a spinkat pojde,hoci vstal okolo 18.30 ci ako tak ci bude chciet spinkat?

mm mi doniesol tie nanuky a korneta krabicove a aj mroza nanuky,dal mi to vo dverach a palil do roboty ☹ 😀

ten kolac mam celkom rada,aj ja som ho asi 2 krat robila,ale chutit isto bude
a co ty a rodicia?ak chces tak daj do ip

sunny sa ozve hadam neskor

lumistri 😠

sunny_face
3. sep 2009

Ahoj kočky o pol3 stava mala a potom uz neni kedy pisat, už len skacem okolo nej. Takze nakoniec som urobila staru klasiku (u nas zabehnutu) cuketu s tofu-to ja môžem a mala mi vždy vyjeda tofu z toho a samozrejme sa dojedalo (zeleninový vývar). Ale na zajtra som si naplanovala tu kukuričnú polentu a ked nie tak apna mi narobila chutky s tarhonou.Joj gulicky zjem aj samotne bez omačiek a mäska.
Nejako vam tie zubky idu všetkým naraz-apna, mukky aj pancake pisala, že ma maleho omrnčaneho-aka parada že mam chvilku pokoj-už čakam len na tie stoličky, ale dufam, že až okolo 2.roku pojdu.

mukky
autor
3. sep 2009

ja dojdem okolo 22 hodky

a poobede ti nespi mala a kolko ti spi doobedu?

ja som robila tarhonu davno pradavno a si pred 5 rokmi ,lubim ju,len som ju blbo nejak urobila a bola veeeeelka ako kukurica 😀 co kukurica,pomaly ako hrozno 😀 😀 😀 blby recept na nu bol na obale 😀 no veru ze musim ju urobit,teoriu uz ovladam,lebo som minule nastudovala 😉 ,ako vy ju robievate?niekto aj do rury dava--mnam by som si dala,taku fajnucku s maskom a so stavou,juj ja som hladna....vecer som zjedla 2 nektarinky a pol banana a teraz som dojedla nanuk 😎

sunny_face
3. sep 2009

Tak to si neviem predstaviť, že ti tak nabobnala.Ja ju robim presne tak isto ako ryžu.Opečiem na oleji a potom pridam 2xtolko vody ako bolo tarhone a už len dochutim a dusim.Mala mi už spava len raz za den od 1 do pol3. Nikdy nebola nejaky spachtoš, ale za to mi večer chodi spavat o 8 najneskor o pol9.
Dnes som si dala čokoladu-ale aby som nemala výčitky svedomia, tak som si dala 5 minút na stepery a a k tomu brušaky.Hned som spokojnejšia.Teraz už len banan a možem sa tešiť na rano. 😀

lumistri
3. sep 2009

ahooojte..
slubujem ze zajtra precitam vsetko co som zameskala a budem s vami pisat dlho do noci..
mukky, nehnevaj na mna.. hrozna som.. 😀
taaak zajtra..

sunny_face
3. sep 2009

Cavky Lumy neboj stale ta beriem ako skalnu.... 😉
Akurat sa tu chysta poriadna burka, mala by som ist povypinat všetko čo sa da. Nerada bych prišla o telku-vsak už zacal moj oblubeny panelák 😀 Včera aj dnes bolo hrozne dusno, dalo sa to cakat ešte že to prišlo až teraz v noci, inac by bol zabitý cely den.No idem vypinat už to tu trieska jedna radost.

mukky
autor
3. sep 2009

lumi ty macacia zena 😝 😀 😀

mukky
autor
3. sep 2009

ale ako si mam pozriet prvu cast panelaku?v archive nie je len od septembra a na antiku neni tiieszszszszs

sunny lebo na obale nebolo napisane ze poprazit ju,len dat varit ci co 😀
to som este nebola taka kucharka zdatnejsia 😝 😀

mukky
autor
3. sep 2009

suchtar si aj tak,tie stihle nohy by si tak nemusela na tej fotke vystrkovat ja som si dala foto tvare bez tvare 😀

sunny_face
3. sep 2009

Ach ty lichotnička 😀