Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
8. sep 2009

a ja tie mentos 😝 a asi si idem zobrat tiez horalku alebo sojovy rez co ako sa to vola..toto ja nejedavam ale ked setrim tak setrim a milku mam uz len jednu a mentosi este a uz dobre aj toto mi bude,idem to spapat drahemu 😝 zajtra ani nejdem na vahu 😀

apna
8. sep 2009

kto vari? 😕

mukky
autor
8. sep 2009

😀

na markize v tom super programe,teda je to reality 😀

mukky
autor
8. sep 2009

tak dobru,aj ja idem booze telo hodzin 🙄 a som si slubila ze budem chodit skor spavat,v chorvatsku som bola uz o 00.30 zvacsa tuha 😀

sunny_face
8. sep 2009

Dievcata hodte kukuč-kedysi som sa vdaka tejto stranke nakopla a schudla. Teraz som si ju znova vyhladala, dufam, že zase na mna zaposobi a naštartujem sa.
http://www.schudnem.sk/ako-sa-nakopnut/

mukky
autor
8. sep 2009

caute to ja zle vidim ci daco je s tym konom?

mukky
autor
8. sep 2009

to co je,je to strasne jak to vyzera,nemyslite?

mukky
autor
8. sep 2009

no idem kuknut dakde co to tu je teda ...my sa tesime s mm,u lekara vsetko s chrbatikom ok,uz tam nemusime chodit,ale plavat este budeme chodit je to super..som taka stastna,ho chvalili jaky je krasny ako dievcatko xixi a sikovny..ale este mozme prist o rok ak chceme na kontrolu ale nasledky by nemal mat ziadne...boli sme aj na poradni a tiez doktorka ze jaky je krasny jak dievcatko xixi...to tak potesi na srdci..a este ked hovoria ze na mamu sa podoba xi..
mame 77 cm a 9 750 g

mukky
autor
8. sep 2009

tak s konom mam uz vsetko ok,citala som ze s nim nieco bolo..uz som sa zlakla ze to zmenili..

apna
8. sep 2009

cafte co s konom?ci co? 😀 😀 😀
aj my sme dnes boli sa povazit,mame 10 620g.a merame neiem kolko,bo tu nemeraju,musim ju doma pomerat dajak.
joj prezrata som,som robila spagy a cesnacku.tak som si dala polefku a este trochu salatu od vcera.este by to chcelo nieco sladke 😀 😀 😀to je dieta co?
no so setrenim este nic,zas sme sli do obchodu a nakupili hovadiny nie nutne potrebne .45e. 😝
tak som sa rozhodla,ze zacnem ,ked uz budeme sami
mukky hlava uz neboli?a vy ste kde baby?lumi,sunny?co porabate?idem prestudovat link od sunny 😀

mukky
autor
8. sep 2009

apna 😀 ja dietujem ale aj trosku s tym sladkym no..a kon blbol tha taaaak.Asi daco skusali nejake zmeny ale riadne blbe som to tu mala same kriziky a proste by to trebalo vidiet..
a s cim si robila spagety a cesnacku ako,napis presne hej? 😀
maly spal doobedu tri hodky a poobede tiez,nedavno sme vstali aj ja xi xi 😀

idem dat prat a potom malemu papat okoko 20.3é a neskor sa stavim

moj nakup dnes bol srandovny jaky maly bol 😀 a mam usetrene asi 3 eura bo zajtra vyplata plus sa podrzte 😀 mm siel si kupit sudove vino bo ja flaskove mu zakazala bo setrime 😀 a celkovo som mu zakazala no ale nemozem byt az taka harpia 😀 a siel na kofolu do baro po ceste 😀 a vyhrl na automate 50 e 😀 😀 ,sa tesim jak mala bo cesta do blavy nas bude stat 80 e asi plus este tam co pojazdime..dobre nie??? 😀 ale som ho najprv zdzubala 😀 ale on tak 2 krat do roka asi si hodi do automatu a malo len,dnes za 2 eura a 1500 sk je doma 🙂 🙂 .

lumistri
8. sep 2009

cafte zeny..
ja zase ledva zijem.. rano o siedmej sme vstavali, potom som varila do pol desiatej, tak sme sli von a na nakup.. potom domov - obed, spat do tretej (ale len maly, ja som mala riady, pradlo a iny bordel) o stvrtej zase von, a o siedmej sme prisli a teraz uz chvalabohu spi.. no a ja som tiez taka zrela do postele..
ako to zvladate vy? vladzete za nimi behat? ja teda nie.. a stale neviem prist na to kde ma baterky 😀

lumistri
8. sep 2009

😠 tu zase nikoho, esteze mam tu macku 😀 😀

mukky
autor
8. sep 2009

😀

mukky
autor
8. sep 2009

a co si varila?

mukky
autor
8. sep 2009

a macka?jak je na tom? 😀 uz ma aj chvost? 😀 😀 🤐

lumistri
8. sep 2009

nema, ani mat nebude 😀 😀
mam milion paradajok tak som robila paradajkovu polievku (este urcite budem raz tento tyzden) a kuracie prsia som na zeleninke a slaninke s ryzou.. aj svokra bola.. este ze som toho mala dost..

sunny_face
8. sep 2009

Ahojte nachvilku idem kuknut o com kecate a ako vždy pojdem spat 😔
My sme dnes jedli sojovu drt s lečom (ked som si ho zavrila, tak som ho hned aj vyskusala) zajtra ešte dorobim k tomu ryžu dnes som nestihala, takže len tak pri chlebiku sme si pochutnavali.

mukky
autor
8. sep 2009

😀 tie prsia si prosim recept,dik 🙂

ta to co za macku bez chvosta? 😕 to si sa nepomylila a nevysivas nieco ine? 😀 isto to je macka? 😀 ved odfot a daj do albumu co to kuzlis doma po nociach 😀
sa ti neckalo?sme ta ohovarali 😀 ale s laskou 😀 citala si?

mukky
autor
8. sep 2009

ahoj sunny a coze len na chvilku ? ☹
ja som leco dnes dojedla ale sojovu drt by som tam nedala..z nej robievam napr.kelove fasirky

sunny_face
8. sep 2009

Aj ja som zvedava na mačku? 😵

sunny_face
8. sep 2009

A ja som nic ine doma nenašla, tak som sa vynašla a celkom to chutilo.
Som dolamana, hlava ma boli a atd, atd....vek sa hlási 😀

mukky
autor
8. sep 2009

😀

mne je stale smiesno lebo ja macka volam nieco ine 🤐 🤐 😀 😀

sunny_face
8. sep 2009

😀 😀 😀 😀 taak ak som si to spravne prelozila, tak ta macka nema chvostik

lumistri
8. sep 2009

to ani nie je recept.. len moj vymysel..
som si na platky slaninku oprazila, vybrala a v tom vypeku oprazila kuracie prsia (trochu som ich naklepala cez sacok) a hodila mrazenu zeleninu, trochu vegety (len vegetu, lebo som aj malemu davala) kus podliala a dusila do makka.. 🙂

mukky
autor
8. sep 2009

lumi sikovnica 🙂

sunny ako bolo ci je manzelovi,dobre uz?

sunny_face
8. sep 2009

Uz v pohode nastastie tie brusne chripky netrvaju dlho. Teraz sa mi vystatuje (cez telefon-workoholik), že za vikend schudol 3 kg.

mukky
autor
8. sep 2009

aha 😀 😀 🙂
tak potom ked to budes mat hotove tak cvakni a daj do albumu

sunny_face
8. sep 2009

Fiha Lumi klobuk dole ta je fakt pekna. Mukky si necakala, že bude biela? 😀