Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
16. sep 2009

mukky my uz mame zeca 😀 😀 😀 (zata) 😀 😀 😀 ,ale sak nech ma na vyber,nie?uvidime ake bude mat zenich veno,potom vyberieme 😀 😀 😀
kamoska tu ma maleho,dva mesiace je starsi a vacsinou s nimi chodime vonku a tak,uz su si slubeni 😀 😀

apna
16. sep 2009

takze vasi neidu...
no to je blbe ako vravis,dnu teplo,vonku ta prefukne a je to.
a ak ti nebude lepsie,aj tak pojdete?

mukky
autor
16. sep 2009

ta super si ma sklamala 🙄 😀
juj prebalovanie to je dalsia kapitola 😀 😀 ale co pocuvam tak to vsetky deti to robia
no ale ano toto zacal robit z nicoho nic 😢 a take ze ked mu daco nedam tak to iste aj my mame 😝 😀

no teda mna by toto riadne nastvalo ze by toto co i len ochutnat mal ze cola a zmrzka 😕 a segra nevie ze ty to nedavas?ja sa psychicky pripravujem na to ze v blave mu budu chciet isto dat nieco jest ne podla mojho"vkusu" 😀 ale ved poznas ma uz ze ja som v tomto prisna a budem stale vraviet nie a nie.. 😝 hadam pochopia

mukky
autor
16. sep 2009

no ja chcem ist nemam uz teploty ale hlavne koli mm bo viem ze on sa tesil..dalo by sa to prelozit na oktober len to uz zima bude len neviem co robit aby som tam ich nenakazila 🙄

apna
16. sep 2009

😀 😀 😀 u mojho p by si nepochodila,ked mu poviem nedavaj jej,tak mi povie:daj pokoj do pokoja 😀 😀
neriesim az tak,lebo neda jej vela vypit,fakt len na jazyk ochutnat po trosku.
a segra ma na mna nervy,ze prehanam 😀 😀

aj tvoj by sa hral iba so vsetkymi kablami najradsej?

apna
16. sep 2009

ja vravim,ze jej netreba hracky kupovat,ale predlzovacky.ked vidi nejaky kabel,az jej oci svietia.

tak mozno ti polavi a ked nemas teploty...to je pravda,ked tam su deticky,aby sa nenakazili...uvidis ako sa budes citit

apna
17. sep 2009

boze jaku mam chutna cigu,zdochnem normalne....
poslednu dobu si sem tam dam vecer,ked uz spia ,no ma to laka,ked uz mam pokoj a je klud ,sakra 😝

apna
17. sep 2009

a uz idem do prace 😝 ten vikend uz.idem na part time,soboty nedele budem robit,od siestej do druhej,boze,si to neviem ani predstavit a to vstavanie.....

mukky
autor
17. sep 2009

nechaj si chut zajst 😀
hej mozno aj ja prehanam podla niekoho ale ja mu len nedavam sladkosti,nesolim,nekorenim,nedavam alergeny...do troch rokov by som sa rada tymto veciam vyhla..az asi na tu sol trosku po dvoch rockoch pridam

mukky
autor
17. sep 2009

vy tam mate o hodinu menej,nie?o ktorej si chodis tak lahnut a kedy ti mala vstava?nesi potom unavena? 😀 si moj clovek aspon mam s kym klabosit 😔 juj jak sa hadaju v tom celebrity campe take napatie to mam rada 😝 😀

apna
17. sep 2009

hej,ale ked vravis,ze tvoj muz mal bezlep.d.a ty mas alergie,tak to je ine....
a co s tou chutou?som nepochopila? 😀 😀 😀

apna
17. sep 2009

hej o hodinumenej...no chodim kedy ako a rano sa mi nechce vstavat,strasne,ale najhorsie je vstat z postele,potom uz ok.vstavame okolo osmej ,deviatej.
ale uz asi dva tt sa mi mala zobudi pravidelne okolo stvrej a sa hraje,keca,minule sa smiala normalne,sadne si a tak alebo aj fnuka.a zo zaciatku som jej hned mlieko robila,ale som zistila,ze ani nemusi ho,len uz potom ako fnuka,chce ist ku nam.a teraz uz ju dam hned medzi nas,ona sa pritiahne ku mne,da si hlavku mi na rameno a tak ju hladkama po chrbatiku,dam jej dudu a hned spinka.a ju furt tam necham,lebo aj ja zaspim.no a rano vstavam taka dolamana,chrbat ma hrozne boli,lebo na boku,aby mala ona miesto,ako sa prehadzuje...

apna
17. sep 2009

asi to nie je dobre,ale neda mi nevziat ju,ked tak fajne sa ma drzi a spinka si,spoojna je pri nas...moja kacicka mala

apna
17. sep 2009

mukky sledujes odsudene?

mukky
autor
17. sep 2009

ze si nechaj zajst chut na ciguuz to nie je moderne a budes mat z toho skaredu plet ,si pekna baba 😕 😀 ale to neber doslova ja len tak 😀 ak mas chut,tak co uz..
juj to je zlate,ten moj sa zacne po posteli jasit 🙄 😀 a nebojis sa ze ti spadne z postele ked zaspis a mala nahodou vstane?

apna
17. sep 2009

mukky kde si,ja tu monolog vediem 😀 😀 😀

apna
17. sep 2009

jaj nie,lebo je medzi nami a ked p ide rano do prace,tak ja so na kraji jednom a z druhej strany je postielka.
a to sa ani neda zaspat,aj rano,ked uz je hore,ta si keca atak,taha mi vlasy,usta mi studuje,najnovsie prsty do ust chce pchat,ale nam dava dudu do ust,raz mne raz p.
a to uz len tak napoly driemes,nespis

mukky
autor
17. sep 2009

😀 😀 😀 juj ta prismimnik to je maly 😀 no moj ak by si ho preniesla zacne sa staviat a jasit behat po posteli takze by spadol...tak je v postielke,ja vecer si davam pod vankus hracky a rano jak vstane ta tak v polospanku mu ich postupne hadzem do postielky 😀 ale to tak max pol hodku sa da 😝 uz ani ne...ja rano upadam do komy,ja nespim 😀 kukaj kelo je hodin a ja este idem kuknut na markize bez servitky.. 😝

mukky
autor
17. sep 2009

prieskumnik to malo byt ze je maly,teda mala tvoja 😀

apna
17. sep 2009

no tak,ked maly si zmeni rezim a nebude uz tolko hajat,tak budes skor chodit...
p ide az poobede,tak sa spolieham,ze ju rano vezme.
musim si aj ja hracy pripravit 😀 😀 😀 doteraz som mala len dudliky pripravene.
ja som pozerala poobede,nic moc.aj tak nallepsia bola ta babka minuly tyzden a jej poznamky.som normalne nervy rusila kolo telky

mukky
autor
17. sep 2009

hej ale ja kukam aj tak vsetky casti spatne a ten bruchala je riadnyyyyy magor aj osobne som ho zazila v restike vedla sedel a jeho spravanie total detinske a drze 😕
tak priprav hracky a skus 😀 😀 😀 len ja musim potom sa pod paplon schovavat bo on ich potom vyhadzuje 🙄 😀
apna tak ja idemm..este si idem peluchy do obyvky preniest..dobru 😔

apna
17. sep 2009

akurat som docitala temu,ze svagrina ma uraza 😝 a idem aj ja do sprchy a zdychat.dobru 🤐 😔

mukky
autor
17. sep 2009

caute,co robkate?u nas prsi ...
maly pojde o chvilu spat,dufam ze opat na tie jeho 3 hodky..dnes este nekrical sa tesim 🙂 🙂 🙂

dnes nevarim nic a zajtra budem robit prave domace fasirky,mnam tie lubim...k tomu zemiaciky alebo kasu a uhorkovy salat

nadhera
17. sep 2009

robim zapekany karfiol,zemiakkasa.polievka zo vcera,husta sosovicova.

duska1122
17. sep 2009

ahojte, vidim ze nemozete spavat, idem popozerat co ste popisala snad ma kopne muza co varit

mukky
autor
17. sep 2009

nadhera este povedz ze polievka je na kyslo smotanova a objednavam helikopotvoru a letim k tebe na obed 😀
duska hej,my sme s apnou sovy nocne ale sa nezlakn lebo mi vcera velmi nie o vareni sa bavili 😀

baby idem spinkat k malemu a piiiiiiste nech mam co citat hej?

duska1122
17. sep 2009

no uz som si vsimla, ale to neva. ja som sa po najazde do chladnicky rozhodla roit dynovu polievku a dukatove buchticky, samozrejme pre draheho ja si dam nieco hnusne dietneho.

nadhera
17. sep 2009

mukky,sklamem,ale polievka nie je mliecna ☹ moje sviste vypiju po litry mlieka pocas dna,tak uz mliecne polievky nerobim. ani neviem,ci je zdrave tolko mlieka vypit.

duska , co dietne papas? tiez rozmyslam o kapustovej polievke /chudnucej/, ale neviem ci by som opat vydrzala.

duska1122
17. sep 2009

no dnes mam kura v parmskej sunke s hraskom. ale radcej by som tie buchticky. je to ako za trest uz ma ta dieta ani nebavi lebo tam je to jedlo take fadne stale to iste brrrr. keby som nemusela tak nechudnem. par kil by mi nevadilo

sunny_face
17. sep 2009

Ahojky to kura v šunke znie celkom dobre, mohla by si napisat recept.Vyskusam. Ja som dnes klasika cuketa, paprika, rajčiny a tofu-už mi to ide pomaly hore krkom, ale zachvilu je po sezone a potom budem fnukat, že bych si dala.Ale dlho som nemala karfiol, nadhera aj ty mi sem hod recept kupim a zapečiem.Kolko inšpiracii naraz-parada.