Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

nadhera
28. aug 2009

pancake je mimo z dnesneho zazitku 😝

mukky
autor
28. aug 2009

nadhera,ved sa ku nam kludne pridaj,je nas tu 6 bab,5 skalnych,sticker prisla nedavno 😵

nadhera
28. aug 2009

ja som tu nedopatrenim 😀

nadhera
28. aug 2009

a este - skuste do hrachovej /aj inej/ polievky dat uz pri konzumovani nakrajany chlebik na kocky - na sucho opeceny na panvici. skoda vyhodit, jasne,ze ak ho uz citit - tak poslem kuram.

mukky
autor
28. aug 2009

nadhera no a co ze nedopatrenim?ved to je tema o receptoch..
aj ja som niekedy do nej davala opeceny chlebik mojmu mm,lebo on ma rad huste polievky iba,ak nahodou mu nanutim...alebo este ten taky smazeny hrasok ci ako sa to vola,napr z LIDLU,to je fajneee

sunny som hladala tie "lazane" a nenasla som ich v LIDLI,len nejake chladene mali,to asi nebolo ono..

pan presne tak,nedaj mu prachy tak dlho ako si cakala ty,je to hovado 😠 😠 😠 ,prepacte za vyraz 🤐

nadhera
28. aug 2009

dajte mi prosim niekto recept na spenatovu polievku - ale taku z jedalne zo skoly. bola super a nikto ani z rodiny taku dobru este neurobil. ja som ju naozaj v skole zjedla spolustolovnikom a este sla na duplu. som divna?

mukky
autor
28. aug 2009

baby mam vybavene,rano nevstavam k drobcekovi,takze si trosku pospim 😀 a dnes este dopozeram asi 4 casti gilmorovych a este 2 a pol chlapa...ale potom ked serialy dopozeram,chcem sa prinutit skor chodit spavat..takze asi tak za tyzden,kym vsetko spatne si pozriem..

nadhera
28. aug 2009

xixi,pokial som nechodila vykladat tovar do marketu, som ani netusila, ze existuju gulky do polievky - zo 5druhov som objavila.

pancake
28. aug 2009

no cesnak uz tam mam a hotovo. navarene. dufam ze mi do rana neskyslie.... 😀

no tak ma nastval mily pan ,,linkar,, ze som mala tlak ako papinak. 😀 😀 😀 😀 😀 ale uz som to rozdychala. len ma smolu ze narazil na mna. zajtra si to rychlo rozmysli... 😀 😀 😀 😀

nadhera
28. aug 2009

tak ja skoro vstavam,lebo nasi idu k babke a ja sama doma. Hura!!! tak si v klude popratam.

pancake
28. aug 2009

ake gulky????

ja mam zase zlepsovak cesnak v kockach. su to take mydielka malicke namrazene a obsahuju len cisty cesnak. vyberiem kocku, hodim do molievky a nemusim supat.na nerozoznanie.
cesnak uz kupujem malokedy. 😒

mukky
autor
28. aug 2009

nadhera aj ja som potom divna 😀 ,ja tak isto som mala rada spen.polievku a davali si aj duplu 😀 😀

no a od zakladky som ju nejedla teda,ma teraz napadlo...a ani doma sa nerobievala...takze som ju nejedla asi 16 rokov,boze ja som ale stara korcula 🙄

takze s tymto receptom ti nepomozem ☹

spenat mama rada aj ja aj moj mm,robim s cesnakom a smotanou,ci trosku mlieka dam,k tomu varene zemiaky,volske oko a opecenu parku na "jezka"

nadhera
28. aug 2009

pan, to uz pol dna varis?

pancake
28. aug 2009

nadhera spenat je moje ,,priezvisko,, 😀 😀 😀 😀
ja ju robim kazdy tyzden. ale robim taku inu asi ako v skole.
dam varit pol kila rozmrazeneho spenatu na orestovanej cibuli. staci 5 minut. pridam cenak,rozmixujem ponornym mixerom a dolejem tam cely liter mlieka. osolim a hotovo. 😉
je taka stredne husta, uz tam netreba ani slzu muky. nalejem do taniera kde som predtym dala na kocky pol centimetra krat pol centimetra tehlu. ale ak nemam tehlu, tak suseny parmezan mam v chladnicke vzdy. tehla je ale lepsia. 😉 😉 😉 ja sa jej neviem dojest. aj moj P. ju miluje.

nadhera
28. aug 2009

cesnak v kockach nepoznam, to isto len tam u vas, ale viem, ze chlapci na vojne cisitli zemiaky tak, 4tahmi bola zo zemiaka kocka 😀

gulky do polievky dostat kupit, asi to je hrasok opeceny, ale objavila som aj s prichutou syra, sunky a este dake....

spenat privarok aj ja robim, detom zatial chuti a farba im nevadi. len dokedy. 😀

pancake
28. aug 2009

nadhera prisaham vacku od siestej. 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nadhera
28. aug 2009

nooo,ze by som si urobila zajtra spenat polievku? mnam. sice bez tehly, radsej chlebik na kococky.

nadhera
28. aug 2009

pokial nie od 6tej rana, tak ok. 😀

mukky
autor
28. aug 2009

pan
http://www.oetker-fs.sk/zbozi/smazeny-hrasok

maju ho v lidli


baby tuto prvu kabelku by som chcela 😵
http://www.edhardyshop.com/SearchResults.asp

ja sa vytesujem z tej doma co mam z chorvatska 😵 ,este som ju nemala..

pancake
28. aug 2009

nadhera musis detom hovorit ze to neni spenatova polievka, ale ,,Shrekova polievocka,,.... potom ju budu milovat ovela viac. 😉 😉 😉

tak ja take gulky nepoznam...

moje zavarky do polievok su:
-mrvenicka
-krupicove halusky
-muka
-ovsenne vlocky
-majzena
-slize
a to je asi vsetko.

pancake
28. aug 2009

mukky to si asi hodila iny link... 😀

veru dnes mi varenie islo ,,od ruky,, 😀 😀 😀 😀

pancake
28. aug 2009

nadhera s chlebom to nie je ono. vyskusaj so syrom. parada...

mukky
autor
28. aug 2009

som teraz mojmu mm povedala ze nech si setri na vianoce 😀

nadhera
28. aug 2009

ja kupujem v kaufland gulocky

a o kabelkach mozem snivat... stale som s kociarom, takze taska prevesena cez kociar a same blbinky pre deti. a ked nemam kociar, tak to letim do obchodaku na nakup . mam tiez pekne....tak snad ked nastupim do prace.

pancake
28. aug 2009

ja nie som kabelkovy typ ani lodickovy... ani ziadny.
aaaa som...
teplakovy... 😎 😎 😎

mukky
autor
28. aug 2009

uz je tam 😀

mukky
autor
28. aug 2009

ja nelodickovy tiez...ale kabelky si vyberam take skor ku botaskam,alebo topankam nizkym,tzv rychlobezky...

nadhera
28. aug 2009

pancake, mrvenicku a krupicove halusky ano, muku eeeeeee

da sa kupit mrvenicka v UK? ci robis doma?

moje sviste este shreka nevideli 😀 neviem, ci by nemali zle spanie z neho. 😀

nadhera
28. aug 2009

pekna kabelocka, take velke mam rada, zmesti sa tam nakup 😀

ani ja uz nie som lodickova, naposledy snad v minulom storoci... 😀