Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

pancake
18. jún 2009

budem tu uz iba 15 minut. potom pride p. a idem spat lebo vstsavam o piatej do roboty. 😝 😝 😝 😝 tak zajtra este kuknem.papa

pancake
18. jún 2009

ani cert sa v tych smotanach nevyzna. ja poznam jednu co je na nej jahodka nakreslena a tu kupujem stale. tu hustu nekupujem do nicoho. iba ked p. si robi tu nepecenu tortu /to je jedine co vari/ tak si ju kupuje on. a sa mi zda ze este k placakam si ju dava. 😕 😕 😕 😕 uz si nepamatam.ja to nejem.

mukky
autor
18. jún 2009

vonia,vzdy mu bozkavam nozky 😀 ,pridala som nove foto,neviem ci si videla..
joj tak preco nespis..ja vstavam okolo 6.30..dufam ze nie skor..

pancake
18. jún 2009

ano videla som album. ale kukla som si este raz. maly je nadherny. tiez aj moj ma take dlhe vlasy. len neviem ako ho mam ostrihat lebo sa boji ponorneho mixeru aj vysavaca. tak sa bude aj stromceka.
a dnes sme boli na navsteve a mali psa. neviem rasu ale take to bojove plemeno. no a maly sa ho trosku bal. a teraz mi place zo sna uz treti krat. boze chudatko moje ☹ ☹ ☹

ja mojemu bozkavam krk aaaa vlasnte vsetko okrem bakulky. tu mu nechavam pre frajerku 😀 😀 😀

mukky
autor
18. jún 2009

pancake ano to je ta na placky 😀 nie je nahodou ukrajinec? 😕 😀

mukky
autor
18. jún 2009

pancake ze bakulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
autor
18. jún 2009

ja sa bojim aj nebojoveho plemena 😀

mukky
autor
18. jún 2009

potom mi posli foto tvojho drobceka,ako podrastol,pa 🙂

pancake
18. jún 2009

neni ukrajinec my sme obaja z dubnice nad vahom. to je pri trencine.
uz prisiel z roboty tak idem do duchien. 😀 😀 😀 pa zajtra.

my tak volame bakulku. 😵 😵 😵 😵 😵

a poslem aj fotky.papa

babacik
19. jún 2009

MA niekto recept pre 4deti na rychlu veceru. 😉

pancake
19. jún 2009

-chlebik vo vajicku
-ryza s tuniakom a kukuricou, postruhana syrom,
-rozky s natierkami,
-zapecene rozky potrete kecupom,postruhanym syrom a oreganom.kto chce prida sunku na drobno alebo sampiony
-v lete leco so zemiakmi
-pecene zemiaky v rure s mlieckom alebo zakysankou

no neviem aku mas predstavu. ja ja varim hlavne lacne a to co lubim. lebo ja napriklad nerobim sladke a som chlebova. 😠

mukky
autor
19. jún 2009

pancake to su recepty ktore mate radi?alebo to je pre babacika..

mukky
autor
19. jún 2009

my mame radi leco s vajickom,s troskou spekacky ci niecoho podobneho..a s veeela postruhanym syrom..aspon ja mam rada vela..ked je este horuce,dam si na tanier,posypem syrom a krasne sa to roztecie..a s chlebikom,so zemiakmi sa mi to nehodi...mnam urobim si zajtra,mam na to vsetko doma..

mukky
autor
19. jún 2009

idem sa chystat,osprchovat a ideme pockat ocka,a dame si langos..tesim sa..cely den som len tak dietne bola..ako sa sprchujes ked mas doma drobca...ja si musim ho dat do stolicky a pred otvorenu kupelku ho posadit 😀 ..vecer pridem

pancake
19. jún 2009

mukky ja dnes nepisem.som uplne grogy. zaspala som dnes poobede ked som sa s malym hrala. 😔
a dnes bol umrncany, lebo nespal, tak mam toho dost. a mama som mat volny vikend aj s P. a idem na nadcas. za tie prachy aj keby som sa tam mala doplazit 😀 😀 😀 😀
no tak idem spat lebo nevladzem. este aj tak musim ist zvesit a poskladat pradlo ,upratat hracky nachystat si desiatu do prace a sup do postele. 😵 😵 😵 😵 😵

sprchujem sa tak, ze maly sa dri vane a kuka na mna. dam mu hrebene a hadze mi ich do vane.ma z toho radost. ked ich nahadze,pomrnci a uz som dosprchovana. 😉 no ale je potom trochu omoceny z tej mojej vody ,lebo sa za mnou natahuje, tak ho vzdy musim prezliect. ale to tych 10 minut proste musi vydrzat. ved nie som otrok ze nic pri nom nespraviim. ved pri nom nevarim,neupratujem tak sa aspon osprchujem ked uz nic ine. pa zatial.

mukky
autor
19. jún 2009

ahoj 🙂
😀 maly musi byt podareny v tej kupelke 😀

si predstav ze aj ja som nejaka unavena,teraz som spala hodinu 😕 ,by som nevydrzala byt do tretej hore..to sa mi nestava ze idem spat vecer..ale jasne ze som vstala,to by bol premarneny vecer pre mna 😀 dnes budem hore do 3.30,ide mi rosalinda,telenovela..tak neskoro ju reprizuju 😠

mukky
autor
19. jún 2009

pancake nemas rada sladkosti alebo sladke jedla?
mne sa to po porode velmi zmenilo...do porodu som nemusela kolace,sladke jedla,palacinky,atd..ale od porodu mam oto vsetko celkom rada...ale tiez casto sladke nerobim,ale moj ma rad sulance so struhankou,alebo na sladko rezance s tvarohom,ja len na slano so slaninkou,palacinky,bublninu,atd

a kupila som polotovar pirohy s jahodami a este neviem co,nejake gulky s ovocim,tak to mu uroim,som minule chutnala a boli celkom fajn,ako domace..

ale u mna v cukrarni aj tak vedie vzdy zmrzlina,a minule som mala banany v cokolade,co pred tym nikdy 😀

a som troch zavisla asi 4 mesiace od lentiliek 😀

mukky
autor
20. jún 2009

pan chcem urobit zajtra pizzu,robievas?Ak ano,ake cesto?

apna
20. jún 2009

baby tak som pocitala vase receptiky a daco idwem zapisovat.dik 😉
inak,ja tiez rada varim,niekedy som nevedela nic,iba rezne a kasu,ale sak zivot ma naucil a teraz varim o zivot.aj by som skusala ale mojP,je taky nevdacny jedak,ze ked sa mu nepozdava nezje.ludia ja by chcela takeho chlapa,co zje vsetko 😀 😀
mukky tak zajtra pizza?
ja mam v chladnicke kurca,ktore som mala urobit dnes,ale sme boli cely den prec,tak bude zajtra.a asi urobim z kridel a tych chrbtov trochu vyvaru a zo stehien a prs,no my to volame,ze poprazene kurca,ze to maso naporciujem,pridam ciculu,paradajku a papriku nakrajanu,sol,korenie,cerv.papr.a este nejake korenie n kurca alebo trochu vegety,trosku oprazim,zalejem iba trochu a podusim.no taka klasika.a k tomu zvyknem urobit loksu alebo kolienka alebo aj take halusky

mukky
autor
21. jún 2009

apna ahoj,tak to kurca sa vola paprikas nie?Ci perkelt?Ja si to stale mylim,jedno je so smaotanou..ja to tiez lubim,aj tak aj tak,a veru davno som nerobila...my tiez s haluskami ci kolienkami..ale so smotanou mam radsej

no skusim dnes to pizzove cesto poobede urobit,tak som zvedava ake bude,vecer dam echo

pancake
21. jún 2009

cauko.
tak pizzu robiim klasika z kysnuteho cesta, ale natiahnem ho uplne na tenucko a na vrch dam platky jemnej salamy a vylejem tam leco bez stavy. na vrch nastruham syr ale na hrubom struhadle a veeela.... + oregano. to je vsetko.

je to taka klasicka slovenska. nikdy sa jej neprejjem. je dobra aj za studena. uz nemusis k tomu ani davat kecup. nic. ja ju robim na 4 plechy a za dva dni je fuc. 😠

sa tyzden neozvem, mam poobednu 🙄

mukky
autor
21. jún 2009

pan az za tyzden? ☹

beba29
21. jún 2009

Ahojte. Chcela by som od vás radu. Mam 7 a pol mesačnu dcérku a potrebujem aby ste mi poradili čo jej mám davať na noc papať.Ešte kojím ale to jej už nestačí.Papa výživy aj maskové a aj polievočku s mrkvou brokolicou a karfiolom. Kašu mi nezie ani inakšie mlieko.V noci sa mi zobudza 5 krát a neviem s čím by som ju mohla nasítiť. Za dobru radu každému dakujem.

mukky
autor
21. jún 2009

beba posledne jedlo by malo byt mlieko,kasa instantna nie je zarukou dobreho spanku,moze sposobovat aj opak,a to ze zatazi zaludok,zle babu travi a preto sa budi..

ja aj kojim aj davam um,zvacsa je toto nasa vecera,ale mozes skusit napr kasu ryzovu,uvaris ryzu do makka spolu s oblubenou zeleninkou a popucis,pripadne tam mozes pridat aj svoje mliecko..alebo kasu kukuricnu,ci kludne aj zemiakovu so zeleninkou..

no len ci to nahodou nie je nieco ine ako hlad..ved skus ryzu a uvidis.

beba29
21. jún 2009

Dakujem mukky.Vyskušam. Neviem čo iné by to bolo lebo teraz jej nejdu zubky cez den je v pohode ani nieje nafuknuta stolicu ma ok. tak neviem. Ale dakujem za radu

mukky
autor
21. jún 2009

nemas za co..mozno jej len chybas a moze sa aj jednat o uzkost osemmesacnych

pancake
22. jún 2009

beba kukni v teme prve prikrmy a tam ti saska poradi. 😉 😉 😉 😉 😉

mukky
autor
22. jún 2009

ja som robila vcera tu pizzu,bola suprova,sice sa mi kvasok 2 krat nevydaril, 🙄 😖 ,neviem preco,vysledok bol super 😀 ,urobila som jednu aj pre babku a tetu,a v telefone jak mi dakovali sa az dusili ako im chutila 😀 ,robila som s rybkami v oleji,prazskou sunkou,troskou slaniny,s cibulou ,cesnakom a kukuricou.Na potretie som dala par.pyre s bazalkou..a kopec roztekajuceho sa tvrdeho syra,mnam mnam..este mi trosku ostalo,aj ked som mala pokusenie si dat neskoro vecer 😀

apna
22. jún 2009

mukky tak sa super vydarila,ja doma nerobievam pizzu,raz som skusila na listkove cesto.a aj tak robim take mini pizze 😀 ,ze bagetku npokrajam na kolieska,na potrtie tak ako si pisala ,sunku nato zeleninku na drobno a syra a zapiect,este nato pizza korenie trochu,ku telke super,na zahryznutie alebo ked niekto dojde a nemam nic 😀
a moze aj na chlebik.
my dnes od vcera sme dojedali.a ty si co dnes kuchtila?a zajtra?ja este rozmyslam.to je najhorsie,rozmyslat,ze co..

mukky
autor
22. jún 2009

apna ja som dnes kuchtila nic 😎 ,boli sme s malym plavat a potom sme sli ku mojej babke a tam sme mali obed,zeleninovu polievku a pecene kuracie stehna s ryzou..nabalila mi aj domov takze zajtra nevarim nic,a na veceru este bolo leco ktore ostalo

ta bagetka moze byt fajn 🙂 a ty co budes varit?