Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
2. nov 2009

pan akurat som citala vo volnej,ze maly sa ti vyhadzal na brade...
aj laura ma teraz take cervene fliacky na lickach a brade a v tom take male akoby vyrazky.niekedy to ma viac,niekedy vstane a nevidno nic.myslis,ze to je ze tolko slinta,lebo ona teraz velmi slinta.
bola som aj pri dr.co mala nadchu a som sa pytala,ale prave vtedy jej to nebolo velmi vidno,tak mi povedal,ze to je mormal u deti,ze davaju do pusy vsetko a tak...a ja ze nech mi poradi nejaky krem,tak povedal,ze hocico,ze jeho deti pouzivali,co bolo doma...ty co pouzivas?
mukky a ty aku kozmetiku uzivas pre maleho?ja niveu baby,len soda,ze tu nic nemaju 😝

pancake
2. nov 2009

teraz pred dvoma tyzdnami sme sa vratili zo slovenska a prvy krat sa mi stalo ze sa mi sem uz nechcelo ist. tak uz to beriem tak ze je to len na chvilu. 🙂
doma sme konecne dokoncili prerabku bytu po piatich rokoch, tak sme uz byvali v nasom.doteraz 5 rokov ked sme boli na sk, tak sme byvali u P. mamy.
tak mi to je teraz take vzacne.nas bytik. aj ked sme minuly tyzden skoro kupili dom ale sme si to rozmysleli na poslednu chvilu. este pockame. pohladame lepsi. 😠

pancake
2. nov 2009

ja mu davam tu vaselinku. je taka mastna.tu davam cez den a na noc a cez denny spanok mu natieram fucidin ktory mi predpisal doktor. najskor mu zaberal a teraz vobec. 😠 😠
rozmyslam ci by som nevyskusala framykoin. masticku. mam z domu. len neviem ci mozem.

apna
2. nov 2009

tak super mas system,aj ja v podstate,nemozem sa stazovat,ze nemam kde ist,lebo fakt mame...ale predsa...
tie nakupy tu su najlepsie,uz sa tesim na vypredaje normalne.
ja tk max neznasam,viem tam maju dobre veci,ale proste sa neznasam v tom hrabat,mi to tam pride ako v sekaci.a mna musi vec zaujat a nie sa tam hrabat a hladat 😀

mukky ty si super,ty teraz zacinas zit,peries,pradlo vesas. 😀 nie si unavena,ked tak nespis v noci?

mukky
autor
2. nov 2009

apna niveu pouzivame,ale nie casto.teraz davam do chladu ten krem na tvaricku proti vetru a chladu,do kupela sampon a penu v jednom niveu,chicco peny mam 2..ale ja som kremovala maleho snad len 10 krat od narodenia,radsej pridavam olej do kupela bedtime oil od johnsom ,je vynikajuci a aj ja si ho davam a este sampon od nich kamilkovy ani slzu,vlastne tak to striedam nejak a este mam plno hipp kremov ale asi na seba to miniem
vela som o tom citala ze netreba kremovat koli ph pokozku ze radsej ten olej do vodicky ci na zinku tak to tak robievam od narodenia,alebo len cistu vodicku

apna
2. nov 2009

no mne poradili tu e45 krem,ale tam pise ze na suchu kozu,tak neviem,uvidim.
skus mu dat,ci uvidis nejaky rozdiel
pan tak sa chystate na domcek hej?my tiez stale u p mamy,my nemame prerobeny byt,ani neprerabame,lebo tam nechcem byvat,lebo je dvoizbovy a sa neoplati tam vrazat peniaze,ked budeme aj tak potrebovat vacsi.a a chceme ho aj predat uz pomaly....

pancake
2. nov 2009

apna davaj pozor na tie vyrazticky, lebo nam to zacalo tak malicko a dr. tiez ze to je normalne, tak som sa na to vykaslala a tak sa mu to zvacsilo ze je to aj velmi mokvave. 😢 😢 😢 radsej skus natierat. aj ked mne to uz nepomaha lebo to mame velke. 😢

mukky
autor
2. nov 2009

apna mne staci spat cez den s krpcekom a som fit ale dnes nechcem ist tak neskoro spat,najneskor o 3

pancake
2. nov 2009

aj my mame iba maly dvoj izbak. ale mne to bude pre zaciatok stacit a buduci rok chceme kupit ten dom. ak sa ne;podari tak este rok pockame.

e45 je na telicko.nie na vyrazky.ale vyskusaj. nemal by uskodit.

mukky
autor
2. nov 2009

apna ale vy mate tiez bytik na sk nie?ho mate v prenajme?a vy pan mate este ho v prenajme&,teda ci ich davate do prenajmu som myslela

pancake
2. nov 2009

ja spavam 10 hodin denne 😔

mukky
autor
2. nov 2009

aspon nebudes mat vrasky 😉 a budes dlho mlada

mukky
autor
2. nov 2009

som rada ze si tu si pisavala ze uz vecer nebudes chodievat ☹ tak co to ze si tu?p je v praci?

mukky
autor
2. nov 2009

ten kon je inac riadne debilny 🙄 sa stale clovek musi preklikavat jak saleny 😠

apna
2. nov 2009

mukky fakt som nevedela o tom.a ja kremujem stale,rano vstane ju umyjem a nakremujem 😲 a stale vlastne,ked ju umyjem tvaricku.a po kupani ju kremujem telovym liekom a davm dost 😒

mne sa mala od johsnos oleja vyhadzala ked sa narodila a som ju olejovala,tak uz nepouzivam nic johnsons,mozno teraz by bola ok.si stele davam niveu posielat z domu.ten na vietor a chlad,som aj uzivala minulu zimu doma

pancake
2. nov 2009

mukky nas byt bol v povodnom stave. tak sme ho pred piatimi rokmi zacali prerabat.vytrhali sme elektriku zo stien,plyn, vodu a isli sme do uk. nedal sa dat do prenajmu. tak sme pred rokom zacali prerabat a uz v auguste nam namontovali linku. tak sme sa mohli nastahovat a zabyvat.nebudem davat do prenajmu, lebo je fakt pekny a novy. a vlastne uz tam pojdeme byvat docasne.

mukky
autor
2. nov 2009

nie?ved asi aj pan ti to povie,my dve tabulky 😀
lebo potom vlastne ty narusas jej ph stale a preto aj moze mat nedaj boze ekzem a podobne,lebo si nevyytvara pokozka svoj maz a praveze sa vysusa ☹

pancake
2. nov 2009

mukky nechapem co sa vysusa a aky maz sa narusa.... vysvetli mi to. neviem o com sa pise. 😝

mukky p. odpadol dnes o osmej, tak som si laptop zobrala do spalne a valim. 😀 😀 😀 trosku mi tu pochrapkava,trosku poprdkava ale nevadi. 😀 😀

pancake
2. nov 2009

kuknite v mojom albume som stiahla fotky kuchyne a kupelky. za chvilku to vymazem

apna
2. nov 2009

to s tym konom pravda 😠
mukky my neprenajimame,asi ho predame,uvidime...
mukky tak super ze vladzes,ja by som zdochla asi.
mala stale poplackava,bez dudy nezaspi,tak sa jej zle dycha...uz neviem ako na tie sople...ale ona sa aj tak zvykne budit,musim jej davat dudu alebi chytit za rucku a tak

mukky
autor
2. nov 2009

http://www.nasarodina.sk/magazin/modules.php?na...

apni nieco som nasla tak skus pozriet

mukky
autor
2. nov 2009

nedviem ci je to presne ono co som citala bolo toho vela..

pan kto poprdkava,maly? 😀 dobre ze si tu 😉

pancake
2. nov 2009

stary poprdkava. maly ma svoju izbu vedla. 😀 😀 😀
ja kupem kazdy treti den iba. mam psoriazu a P. ma ekzem. tak davam na to bacha.

apna
2. nov 2009

pan supeer kupelna aj kuchyna a fajna velka,mne sa sice paci tmave drevo,ale je suuper.
pana preco ste vrazali dobytu,ked chcete dom?ci tazko tam zohnat alebo ako?

mukky si mala skor kazat s tym kremovanim 😀 vyskusam s olejom do vody

mukky
autor
2. nov 2009

pan pekne to mate,ved si daj tie fotky do albumu na modru strechu,aj ja si dam ako sme mali strasnu kuchynu a ak je teraz sanita sa bude robit o rok,tento rok sa nam nechcelo uz potom

mukky
autor
2. nov 2009

pan aha stary 😀
a neni ti smutno za malym,ODBIehas tam v noci,budieva sa obcas?kedy ti rano vstava?

apna si sa mala opytat skor 😝 😀 ale nechcem tu byt za mudru vzdy,radsej za najkrajsiu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

apna
2. nov 2009

to s tym poprdkavanim poznam velmi dobre,stary,ale aj mala zvykne v noci 😀 😀 😀

mukky
autor
2. nov 2009

baby budu mat co citat 😎 lumi ma trapi 😢 tie depky 😢

pancake
2. nov 2009

kup oilatium olej je super. inak ked prides k dr a povie ze chces aby ti predpisal tak ti predpise aky chces. a zadarmo. ja tak chodim aj na cetraben crem co maleho natieram. mam 1 recept a nan mozem 8 kremov vybrat. nemusim po kazde chodit davat pisat recept. 😉

mukky serem aj celu modru strechu. mala som , ale zabudla som svoje heslo tak uz nemam nic. 😀 😀 😀 😀

mukky aka sanita???????? ja ti akosi po polnoci nerozumiem 😀 😀

apna asi to bude trosku zle nafotene, lebo to je dub. sice svetly ale dub. a korpus orech. ten je cokoladovo hnedy a miestami cierny.
ja som vcelku spokojna. na ten rok ...nejako vydrzim.

vrazali sme do bytu preto ze sme chceli byvat sami uz konecne. na sk myslim. a ved to predam aj s linkou. a ak nie, tak si ju odmontujem do domu. 😝 😝 😝