Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

apna
5. jan 2010

cafte,neviem co to kon tak pomaly natahuje,ci jamam blby net zas...

mala zaspala nedavno,psiel do prace,tak vegetim,popratne,navarene...
dnes nam zas nasnezilo,sme boli vonku,ale sakra mala nic nema takena seba,zeby mala do snehu a hlavne cizmicky..jedny som jej kupila,ale nechce ich na nohy a strasne tazko sa jej obuvaju,velkost je ok,len ma hrubu nozku,tak s ponozkami nemame sancu...na nervy s topkankami normalne,nic je nevojde na nohu poriadne,len botasky...
dnes som tak nakricala na nlauru,och mi praskli nervy normalne,lebi len fnuci a nechcela jest,potom jedla a furt mi do ruky do buchala a vsetko na zem...och a naschval mi bucha a sa smeje...druhy infarkt som dostala,ked som ju davala spat,ale to som sa ovladala a som jej spievala 😀

apna
5. jan 2010

ja som robila kasu a bravcove platky na stave a sampinonoch
sebe sosovic.polievku.
mukky super a ty sa po jednom dni vazis? 😀

mukky
autor
5. jan 2010

😀 😀 😀 prepáč 😀 🤐

mukky
autor
5. jan 2010

mne chlapi spia uz cez hodinu..idem aj ja..doupratujem vecer,navarene mam pre maleho a pre nas ryzu len uvarenu a potom dorobim rizoto ked vstanem nech mam teple,mm mal este spagety
a uz mam opat mykozu..par mesiacov v kuse s ami to opakuje 😝 ,,tyzden dobre,potom zase zlae..ja som alergicka aj na prasok normal ani nohavicky nemozem nosit pomaly 😠
mm bol cvicit tak siel do lekarne som mu nadiktovala co mi ma kupit a potom este s lekarnickou po telefone rozpravala...
mam zase do mačky 😀 tabletu aj do pusiny a krem na mačku 😀 😝
ale aspon ze nemusim ist na gyndu 😝 a ze konecne sa to da aj bez receptu kupit som studovala na nete v noci 😀 na gynde by som hodiny cakala a to iste yb mi dal jak vzdy 😝 ..tak som zaplatila ale nikam sa nemusim trepat..

mukky
autor
5. jan 2010

my dnes nejdeme von ani vcera sme neboli ale zajtra uz pojdeme s malym na prechazku..

mukky
autor
5. jan 2010

kazdy den sa vazim..musim 😀

mukky
autor
5. jan 2010

rychlo napis lebo odchadazm.. 😀 nech si zdriemnem 😀 nemam co ine robiť 😀 ..a nemozem buchat..a kava uz dopita,tv ma nebavi...vecer ked drobec zaspi pridem ale ne dlho 😀 kuknem dajaky film konecne ..

pancake
5. jan 2010

a ja som sa pekne dozrala a idem si lazkat. 😝 😝

pancake
5. jan 2010

mukky vdaka si poklad.
povodne ma zaujimaju najlacnejsie nakupy v cechach na potraviny. pod kuk do mojej temy. 😀
ale je to dobre vediet,lebo u nas je fakt vsetko nekrestansky drahe. 😝 😝

mukky
autor
5. jan 2010

pan dnes som si chcela kuk nejaky film tak sa asi nezdrzim dlho 😀 a zacinbam byt hladna a je mi zima 😝
este si dam pomaranč alebo pomelo,alebo aj manga kusok,len je nejake tvrde 😝
teraz akurat pijem kavicku od hladu 😝

dnes som mala len chlieb s paprikou a syrom
ovocie
rizoto
a dam si este asi to ovocie trochu...a este jednu kavu 😝

mukky
autor
5. jan 2010

jaj pan a uz davno som sa chcela spytat..isla si potom miesto tej kamaratky na ten urad prace?

mukky
autor
5. jan 2010

Som mrtva,zamrzla som uz ste ma nestihli,budem vas chodiť strašiť zo zahrobia,zbohom 😔

apna
5. jan 2010

😀 😀 😀 😀

mukky ta co?zas si bola s mokrou hlavou vonku?

a ja umrem od hladu 😀

mukky
autor
6. jan 2010

V studenom vetre nasho bytu
a blahobytu
stále som dúfala
že priletí leto
na bielych krídlach púpav
ktoré však zamrzli
a ja s nimi
umrela som v lúčoch
pribitej zimy 😠

mukky
autor
6. jan 2010

Som na druhom svetee ale odkazovač mám zapnutý..

mukky
autor
6. jan 2010

tha čooo,už si mrtva? 😀

som sa bola osprchovat a urobit si piling na tvaricku,idem si dať nočný kremik a asi zavolám niektoreho suseda nech ma príde zahriať 😔

pancake
6. jan 2010

cau mukky. vcera mi zdochodl laptop. tak som zurila, no ale p. spal tak som ho nechcela budit.

a za tu kamosku som nebola na pracaku. 😅

adulik144
6. jan 2010

Cavte
Mukky to takto v noci sa ty šlachtíš? že o 2 v noci, padnem na riť, pardon ritku 😀
Ale celkovo ked tak pozeram vam oživaju žilky v noci, to si ja napriklad nemožem dovolit,ja by som bola mrtva na druhy den.To by som na všetkých vrčala a to mi za to nestoji (stačí ked vrčím pred krámami).
My sme sa dnes po dlhej dobe vyhrabkali s R. do reštiky a dobre mi bolo hlavne, že som nemusela umyvat, utierat riad a trapit sa tým co navarim. To budem riešiť zase až zajtra. A nemam žiadny napad-tatuldo ma nadchu, tak je bez chuti a to sa mi potom zle vymysla, cim by som mu ulahodila. Ale asi niečo s ryžou, tu sme už dlho nemali.

mukky
autor
6. jan 2010

ahojte,ja len na skok kym dopijem kavu..ideme do nakupného ..mm si ide pozriet adidasy,nedaju mu spať a len dokupit ovocie a zeleninku..
a mne treba svetlý puder tak do dm..tmavší mam nový ale to je nepostačujuce na moje machlovanie 😀

mukky
autor
6. jan 2010

mm akurat umýva riad a upratuje kuchynu a malý je pri nom v stoličke..tak som odbehla a pijem kavu ohrievanu,ved no a ze som si ju urobila rano o 9 a nestihla celu dopiť.. 😀 😝
po 21 hodke nakuknem..

pancake
6. jan 2010

mukky ake su to rimske spagety? chcela by som ich zajtra spravit.a v googli nic neni. 😔

pancake
6. jan 2010

mukky si tu?

mukky
autor
6. jan 2010

pan a ide tam spenát a cesnak,ci nevies?odkial máš ten nazov?

mukky
autor
7. jan 2010

spachtošky 🙄 😀

pancake
7. jan 2010

ide tam mlete maso, ale uz je to jedno lebo som si spravila vlastne rimske spagety. 😀 😀 😀 ide tam aj smotana. ale recept som nenasla. jedna kamoska mi to spominala na fb.

mukky
autor
7. jan 2010

pan tak hod recept co si vymyslela 😀

pancake
7. jan 2010

no oprazila som ml.maso a dala som tam sol a oregano a huby. zaliala smotanou a dala som tam deci cerveneho vina. a je to celkom dobre. 😎 😎

mukky
autor
7. jan 2010

no vidíš ako si si poradila 😉

pancake
8. jan 2010

tak vdaka za radu. 😀 😀 😀
p. si pochvaloval. ze mnamka. tak som rada, aspon nejaka obmena, lebo doteraz som robila spagety iba na dva sposoby. milano alebo bolonese. toto je taky mix toho 😠 😠

ty robis ake?
babo ked si sem sadnem ze ta pohladam, tak mi zdochne net. uz mam na to nervy. mame tu slaby signal. 🙄 🙄