Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

pancake
28. júl 2009

aj som poobede s malym spala, tak pockam na P. z prace. uz teraz v auguste nam budu posielat dopisy s vypovedami. 😒
chodim prekladat ludom co nevedia anglicky /nie ze ja by som vedela/ a je to strasne. ludia maju nervy. zostavaju bez roboty, alebo sa musia stahovat 3 hodiny uplne daleko do ineho mesta. no na nervy. 😝

pancake
28. júl 2009

a hladna som ako pes. len uz je vela hodin. a nechcem sa zase dozrat ako zvycajne, lebo tu pneumatiku co mam okolo pasa, veru uz by som sa neutopila 😝 😝 😝

pancake
28. júl 2009

ach jo. 😨 😨 😨

mukky
autor
28. júl 2009

ahoj,nemam nic nove...stale dookola to iste 😀
ja som spoala doobedu s malym

no tak to musi byt strasne s tou robotou,,a to sa tyka len pristahovalcov?ci vsetkych? 😕
hej pneumatiku mas,isto... 😀 aj ja som hladna...a v mrazaku fantasticka zmrzka a nanuky,nejake bobnony zmrzlinove ci co..a melon fantasticky dnes kupeny,o lentilkach nehovoriac 😀

mukky
autor
28. júl 2009

co som varila tu veceru,bola fantasticka....mnam 😀

pancake
28. júl 2009

tak dones kusok z tej vecere. 😀

to nie len pre pristahovalcov.zakony platia pre kazdeh rovnake.

aj ja mam zmrzku. ale tu leje uz 2 tyzdne, tak veru nemam chut. aj jahodovu aj cokoladovu mam. ale keby som mala orieskovu, tak to by som si dala. ale radsej mam aj tak rozok s maslom a rajcinou. to je moja smrt. 😔

mukky
autor
28. júl 2009

tak kde si,v chladnicke? 😕 😕

pancake
28. júl 2009

no cakala som na teba. a teba nikde.tak som v akejsi teme strcena.

pancake
28. júl 2009

nesmem uz jest. ved by som zase mala vycitky svedomia. 😝

pancake
28. júl 2009

no a kukala si ten secret? inak o vela neprichadzas ak nie. je to nuda.

mukky
autor
28. júl 2009

nekukala som..m na to pozeral a to tam musim mat nejaky ucet ci co? 😕 som ani nejak cas nemala...ja len po veceroch sitcomi pozeram co idu doobedu na markize,akurat to postiham a tu..

pancake
28. júl 2009

ty si isto v tej chladnicke, ze? priznaj sa. 😀

zajtra ma p. volno, a ja rannu, tak budeme poobede spolu. sa tesim. ani neviem co od radosti budeme robit. aj by som mu kazala pokosit, ale prsi a prsi a prsi.... 😝
asi pojdem na shopping.

mam taku spalnovu zostavu skrinu 3dverovu, komodu a nocny stolik, a dnes mi jedna znama bola povedat ze to chce kuppit. tak to aj bola kuknut dnes. som rada, ze sa toho zbavim. je to nove,ale nechcem to. kupila som to pred rokom a pol, no a aj tak ked budem odchadzat od tialto, tak si to nechcem trepat domov. doma mam nove vstavane skrine. prerobila som 50 libier, ale lepsie ako nic, tak sa vytesujem.

pancake
28. júl 2009

no tak to ja stiham len tuto temu. a vidis ako. len obcas. 😠

nemusis mat ucet. je to zadara.nech to ten tvoj m.dobre poobzera. ale aj tak je to hovadina.skoda casu.

pancake
28. júl 2009

a co budete mat za chvilu tutuli mutuli? ked tak nahlis do postele? ja mam chut si slahnut cosi, ale sa bojim, ze by som rano nevstala. 😝

pancake
28. júl 2009

mukky ty si kde prosim ta, ved ja si pisem sama so sebou. ☹ ☹ ☹

pancake
28. júl 2009

no uz viem. ty chudnes v teme chudnutie, co??? 😀 😀 😀

mukky
autor
28. júl 2009

ja nie som v chladnicke 😀 ,som v chudnucej teme a aj netabulkovej a rozne 😀
aj ja rada predavam veci po istej dobe 😀 sa mi pacia nove a nove veci..

ak je to hovadina tak kukat nebudem 😀

nie tutu mutu,rano ide do roboty ved som nepovedala ze idem do postele 😀

pancake
28. júl 2009

tak co si pisala ze si iba na chvilu. idem kuknut do tej tabulkovej, co?? 😕

mukky
autor
28. júl 2009

ani tam nechod 😀 😀

mukky
autor
28. júl 2009

chcem pozerat jeden film,preto dlho nebudem..

pancake
28. júl 2009

nemozem ju nast. kde je?

mukky
autor
28. júl 2009

v teme babatka...

mukky
autor
28. júl 2009

pan idem ja.ale asi o 20 minut nakuknem...

lumistri
29. júl 2009

cafte zeny..
jak vam fajne.. ja by som tiez chcela byt doma sama s malym a mm, a musim trcat u svokry ☹ 😠 😢 ☹
uz aby bolo zajtra ☹
uvidime sa o tyzden bo nebudem mat net..
tak sa zatial majte a pekne dnicky plne slniecka vam zelam 😔

mukky
autor
29. júl 2009

lumi aj tebe vsetko dobre...a nech sa mate fajn 😵

mukky
autor
29. júl 2009

ahojte,uz aby ste sa vratili z dovolenky 😀 😀 ,ale nieee...len si to uzivajte..

pancake
31. júl 2009

si tu????? 😕 😕 😕 😕 😕

mukky
autor
31. júl 2009

ahoj...si tu? 😕

mukky
autor
1. aug 2009

clapci mi spia,ocko bol do rana,do 3 hodin na zatahu s kamaratmi a maly spinka svoj poobednajsi spanok,ja sa nudiiiiiim,nemozem nic robit,nechcem buchat 🙄 a mam chut pratat a nemozem 😀

ja som sla spat o 4.30 😝 a zaspala som o 5,vynimocne som sla tak neskoro,ale mala som rano dost,maly vstal o 7 😀 ,potom sme sli spat o 10 tej.

mam chut niekde ist,ale sa mi nechce chystat 😝 ,asi pojdeme sa len tak neskor poflakat do kauflandu,treba mi dokupit jogurty,ovocie ,zeleninu,bandurky...neviem co zajta varit 😕 ,musim si premysliet..