Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
12. aug 2009

xixixi a ja som ta nasla ...

a neda sa tam to nejak dat ze ked zabudnes heslo???ze z mailu by si tam napisala co ti dali odpved..

mukky
autor
12. aug 2009

ja ti napisem..tam

mukky
autor
12. aug 2009

podla mna sa to da nejak urobit ked si zabudla heslo..skusila si a nic?

mukky
autor
12. aug 2009

moja zlatucka,este sa ti to nepodarilo ☹ ☹ ?

pancake
12. aug 2009

no uz som ho nasla. ved som ho zadavala 20 krat a az na 21 krat mi to zobralo. 😝

mukky
autor
12. aug 2009

tak si to hned napis niekde

mukky
autor
13. aug 2009

baby ja som nervozna z tej cesty v piatok do chorvatska..nemozem spat.. 😔

sticker
13. aug 2009

Teda mukky kedy potom ráno vstávaš? 😕 Takto dlho byť hore. A neboj, cestu zvládnete 🙂
Lumi aj si videla hviezdičky? Ja som videla 16 😵 . Drkotalo ma tam, bola som zabalená v deke a v paplóne 😝 No pozerala som len na menší kúsok oblohy, keďže je dosť svetla po stranách, ale krááááása 🙂

sticker
13. aug 2009

Ja som šla spať po pol jednej a ráno o šiestej ma zobudilo klasické "Mamina daš mi kakauko?!" 🙄 Ešte 20min. som ju presviedčala, že áno už idem.....
Mukky kedy vstáva tvoj malý?
Idem niečo pohľad, čo by som mohla vykúzliť na obed 🙂

sticker
13. aug 2009

Tak chcem túto tému prejsť od začiatku a som iba na 4 strane 😝 . A kopec okien mám otvorených v lište... Dnes budú deti asi mierne zanedbané 😅 😀

mukky
autor
13. aug 2009

sticker ahoj,no dnes maly vstal nieco po 6 tej 😝 ,mal novu plienku a bol mokry vynimocne...vecer kym isiel spat tak nepiska,dohnal to rano..skor ma bolia oci ako som unavena..ale pojdeme spinkat za 2 hodiny,dufam ze aspon na 3 hodky

uz sme napapani,pozrel si 3 "majklove" pesnicky,trosku rozpravky a teraz sa hraje pekne v prenosnej postielke,potom pojdeme bludit po byte...cakam aj sestru,ma mi doniest plienky,z lidlu,este som take nemala,len v noci jednu na skusku..su fajn a dobra cena,od dnes je akcia..inac pouzivame fialove tesco

zvykne vstavat okolo 7...sla som spat po 5 hodke,ked m odisiel do prace,takze som spala asi hodinu 😝 😀 ale v pohode,ked pride m z dennej po 18 tej asi zalahnem vecer na 2 hodky 😝 ,aby som mohla byt vecer na konikovi 😀

pomalicky si postuduj,zvacsa su zo zaciatku receptiky,potom sme sa nasli taka mala partia 😀 😎 😎

mukky
autor
13. aug 2009

aj vam maly stale vsetko vyhadzuju z postielky? 🙄 🙄 ,niekedy neviem najst plavajucu podlahu 😝 😀 ,pred chvilou som skoro dostala supu do hlavy,vyhadzuje vsetko ako vzdy,uz par mesiacov 😀

baby uz vase deticky hovoria?a co?sticker teba sa tatao otazka netyka 😀

sticker
13. aug 2009

Mukky 😀 😀 😀
Ale aj tak ti odpoviem 😅 Ak môžem .... Julka si žundrala skoro, ale tak zrozumiteľne začala keď mala viac ako má tvoj malý teraz 🙂
A dnes máme kapustnicu a kúpila som lístkové cesto. Veľmi sa mi páči to plnené piškótami a nutelou. Ale tak neviem, či sa mi to podarí. Ja som nikdy nevedla, ako mám to cesto vyvaľkať. Asi som ho nechala moc roztopiť a potom to bolo divné 😅 (Som písala že sa nekamarátime s kuchyňou 😒 )

sticker
13. aug 2009

Mukky tvoj malý je 8.7? Janka je 9.7 - len o štyri roky skôr 😅 😀 . A to mala byť 12.9, potvorka malá 🙂

mukky
autor
13. aug 2009

teraz hraje na klaviriku,ruckami..zvacsa na nom hraje nozkami 😀

mne vacsinou valka cesto m..ale to nie je tazke s tym valkanim....len som obcas leniva 😀

sticker a nerada varis,alebo nevies,ci nemas k tomu vztah?

mukky
autor
13. aug 2009

ako to vies?...maly mal termin 14 teho,ale som isla na planovany cisarsky,tak sme museli ist o tyzden skor

sticker
13. aug 2009

No mňa by to aj bavilo, len keď sa mi párkrát niečo nepodarilo tak ma to mierne zdeptalo ☹ . Alebo napr. mm nemá rád "zelené" veci... A moje malé majú rady špenát aj brokolicu, ja pór..... A kuracie on už tiež nemusí. Vraví, že to dnes ani nie je kura. Že to nemá žiadnu chuť. A ešte ja podľa mňa solím a korením akurát, no on vždy povie, že to nemá chuť 😔
A tak nemám chuť variť potom. A neznášam keď sa opýtam, čo by chcel a on povie, že je mu to jedno, príp. že nevie...

sticker
13. aug 2009

No mám otvorené dve okná - v jednom si teraz píšem s Tebou a v tom druhom som na 15tej strane 😀

sticker
13. aug 2009

Práve čítam ako robíš kura....veru mne tam ten olej vždy vadí, ale som sa bála robiť iba na vode...že sa rýchlo vyparí a čo potom.... Ale skúsim podľa Teba 🙂
Inak ty veľmi rada varíš, však? 🙂

mukky
autor
13. aug 2009

sticker dam ti jednu radu,nech si manzel vari sam 🙄 😀 ,vie varit?

ja som rozlietana na temach 😝 😀 ,ale bolia ma oci,tesim sa ze si uz pojdeme lahnut...uz sme spapali aj broskynu..

sestra prisla a uz aj odisla..boli ju hrdlo tak ani nesla k malemu..aj oni idu na dovolenku v ten den ako my,tiez do chorvatska..ide s manzelom,malou,mojou tetou a mojimi rodicmi.Otec ide k moru prvy krat.mama druhy,ja tiez idem len druhy krat,prvy krat som bola ako 17 rocna,m ma pozval do talianska,s jeho sestrami,sami sme este nikde neboli a ani uz nebudeme 😀

to kurca takto je super,fakt..famozne,mnam som hladna 😀 ,aj kuracie prsia...ale ja nerobim na vode,ci ktore myslis..aha,este si len tam,ano aj na vode robim,ja ze to v rure myslis 😀

varim rada,ale paradox je ze az teraz mam taku chut skusat a pozerat receptiky,ked mam internet ,ked je maly na svete a casu az tak nie je

mukky
autor
13. aug 2009

idem sa pohrat s malyckym,potom ho ulozit spinkat,takze tak za 45 minut nakuknem

sticker
13. aug 2009

Mňam, marinované kuriacie nugety.... Bože ja tak slincem ako to čítam všetko 😝

sticker
13. aug 2009

Mukky ten recept - černohor pre lenivých je super 🙂

mukky
autor
13. aug 2009

sticker 😀 ,ja prave dojedam broskynu a nektarinku..na ranajky som mala jogurt,na obed budem mat rezance s tvarohom a slaninkou co este zostali..vecer ovocie 😝

maly mi uz zaspinkal.o chvilu sa k nemu pridam 😔

julka uz je bez plienok?

mukky
autor
13. aug 2009

ty fakt citas vsetko od zaciatku? 😕 😕 😀 a akoze si na tuto temu narazila az vcera? 😀

sticker
13. aug 2009

Už viem ako sa voláte 😀 😅 Fakt to čítam od začiatku 😝 . Len včera ma naozaj chytila taká beznádej, že čo variť a na prvej strane som to náhodou zbadala a som tu 😅

sticker
13. aug 2009

Julka je cez deň bez plienok a na spánok ešte má. Niekedy sa poobede zobudí a plienka suchá, ale po noci sa jej ešte nestalo aby mala plienku suchú.
Je iná ako Jaja. Tú som keď mala rok a mesiac naučila za týždeň úplne bez plienky aj bez dudky. Julke keď nedám dudka tak srdcervúco plače ☹ .

sticker
13. aug 2009

A ešte som postrehla, že piješ skoro stále caro 😀 😀 😀
Keď nekojíš piješ kávu, či už si si na to caro tak zvykla, že nezameníš?

mukky
autor
13. aug 2009

😀

kojim este,ale asi posledne 3 txzdne som zacala kavickovat v noci,nescu..v noci nekojim..ale aj teraz nedavno som si dopila nescu,po vcerajsku som ju chcela,ale ucinok ziadny 😀
ale na turecku nemam chut absolutne 😝 a pred otehu som pila takmer len turka...sa mi nejak v tehotenstve sprotivila ked som ju chystala m a asi mi to zostalo 😀

sticker
13. aug 2009

Ja som závislá na káve, ale dnes som tak unavená, že na obed idem spať. Obávam sa, že ani káva nepomôže 🙄 No ale chcela som vidieť hviezdičky? Chcela! Tak mi treba 😀 😀
A sme rovnako mladé 😎