Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

pancake
24. aug 2009

ja si myslim ze nie. mala som mat taku opatrovatelku a ona uz strazila 3 rocneho chlapca. ked som tam isla na jeden den na skusku a videla som to, tak som si povedala ze ho nikdy nedam niekomu, kto uz strazi. to skus radsej nejaku pani na dochodku, co si chce privyrobit. 😒

lumistri
24. aug 2009

no neviem.. ja sa bojim ze nejaka babka by mu nestihala.. vsak ja mam dakedy co robit 😀 😀

pancake
24. aug 2009

to musi byt cula babka. 😉
ja by som ho nedala niekomu kto ma svoje, alebo dalsie dieta. neviem preco, je to na dlho. sledovala som to dievca a inak velmi zlata baba, ale potom cim som tam dlhsie sedela, tak som prisla na to, ze ona ma stale s tym 3 rocnym co robit a nie to este s mojim. ten moj by ju tahal za teplaky a plakal cely den. ked spi jedno, nespi druhe dieta a naopak.

je to hrozne. ani z voza ani na voz. 😝

lumistri
24. aug 2009

no jo, a to ja chcem mat o rok a pol dalsie 😀 😀

pancake
24. aug 2009

ja by som brala aj hned keby mi mal kto platit matersku. 😀

a to uz chces ist do prace? ved si predstav ze budes este dalsie 3 roky doma. 😎

lumistri
24. aug 2009

vies co, kebyze mam aspon nejaku pracu na doma, to by som brala.. ale takto sedim a skoro nic nerobim lezie mi to na nervy.. normalne sprostiem, a leniviem.. faaakt..

pancake
24. aug 2009

mne sa zase zda ze ked som bola doma s malym, tak mi istiel strasne pomaly cas. nudila som sa a len cakala na P. kedy sa vrati z prace. a bojim sa ze ked budem doma zase, tak to bude take iste. teraz sa velmi tesim na maleho ked idem z prace ako si ho vystiskam a kedysi som mala nervy ze mrnci a place. teraz si ho viac vychutnavam ked robim. ani som neni taka nervozna, a aj maly je velmi dobry. uz sa aj sam zahra, nemrnci, neplace. je velmi zivy, ale zlatunky. 😵 😵 😵

junovka
24. aug 2009

pancake, ked budes mat uz 2 deti, tak nemaj obavy, ze sa budes mat casu nudit 😀 ...inak, neviem ako vy, ale ja som sa ani pri jednom dietati nenudila 😕

pancake
24. aug 2009

je to ale sterotip. na to vsetko ze mi tu nema kto pomoct alebo postrazit maleho a som s nim nonstop tak teraz mi to viac vyhovuje. ked robim a potom sa s malym doma hram. a stiham vsetko tak ako predtym. len som menej nervozna, lebo na to nemam cas, 😀 😀 a viac si vychutnavam maleho. 😵

lumistri
24. aug 2009

ale si menej s muzom..

pancake
24. aug 2009

no to ano. a nemame sa kedy hadat. povieme si co maly papal, ako spal a kolko kakal a to je vsetko co stihneme. 😀 😀 😀 😔

lumistri
24. aug 2009

no aj tak sa da 😀

pancake
24. aug 2009

ale dnes ho cakam. pred tyzdnom som si v praci menila volno aby sme boli zajtra spolu a vidis, zavolali mi z novej prace a musim ist. tak zase bude P. s malym cely den sam. ☹

lumistri
24. aug 2009

to je skoda ze vam to tak nevychada..
idem ja do hajan.. tak zase zajtra, aspon porozpravas co bolo v novej praci, budem ti drzat palce 🙂
dobru noc 😔

pancake
24. aug 2009

pa 🙂

sunny_face
25. aug 2009

Ahojte dievčata, len takv rychlosti pisem, lebo som u kamošky a využivam chvilu, ked vari kavu. Manžel musel zobrat notebook do roboty a ja som odpisana a samozrejme,ked som tu neni tak vy ste tu. 😖
Pancake radost varit v takej kuchyni- velika a aj ta linka tolko miesta-parada. Ja sa doma tlacim na mini linke a nervacim,ked nemam kam položiť riad. S tou robotou tomas fajn premyslene už len ta opatrovateľka.
Lumi ako ide vyšivanie? Kedy hodíš nejake prace do albumov?
Bože už zase musim končiť-už sa nesie kava. Ahojky zatial, ked sem kuknem to už tu asi bude aj Mukky.

mukky
autor
25. aug 2009

AHOJTE 😵 hlasim sa z CHorvatska,chcem Vas pozdravit,v noci prideme na sk,som u svagriny,bolo fantasticky 😵

lumistri
25. aug 2009

cafte
san tak vysivanie ide pomaly.. do vianoc som hotova 😀 😀
aha mukky je spat 😎

lumistri
26. aug 2009

asi mi to tu nefunguje.. abo nepisete?

mukky
autor
26. aug 2009

ahojte 😵

pancake
26. aug 2009

cau. uz si doma???????????????????
ako bolo????????????????????
co nove?????????????????????
budes tu dnes sediet??????????
ak ano, idem si rychlo poupratovat a hned som tu. tak daj vediet ci sa mam ponahlat. 😉 😀 😀 😀

mukky
autor
26. aug 2009

😀 ahoj,vcera v noci som prisla,teda skor dnes nad ranom..bolo fantasticky,na druhy rok idem opat,v januari si uz idem rezervovat dovolenku 😵
pridem tu tak o 22 hod..este idem nieco pokukat

lumistri
26. aug 2009

ahojte, za chvilku tu mam muzicka, dnes vynimocne skor, tak sa uvidime zajtra..
zatial mukky porozpravaj teda popis, a prihod dake fotice ak mas, ale nechaj do zajtra prosim aby som aj ja videla.. 😀
pan ako dopadla ta praca? je tam v pohode?
zatial dobru noc 😔

pancake
26. aug 2009

lumi praca v pohode, nenarobim sa,
spravila som aj pisomne testy aj pohovor,
ale ma zabili s platom, tak som velmi sklamana. no ale nevadi.
a uz asi mame aj au pairku, tak dufam ze to nezakriknem a ze to dievca sem ofrci. 🙂

mukky tak len umyjem riad a som tu. 😵

mukky
autor
26. aug 2009

vsetko bolo skvele,more teplucke,pocasie vyborne.Ja som sa aj s m nejak neopalovala,stale sme plavali v mori ,ani ma na slnku sa vypekat nelaka,drobec aj hodku aj 2 v kuse s nami bol v mori,take bolo teple
vstavali sme rano,najedli sa,sli na plaz,o 3 hodky domov dat maleho spat,stale potiahol jeho 3 hodky aj viac,takze sme si aj my zvacsa stale pospali,poobede opat k moru,podvecer domov,vsetci sa osprchovat a vyrazali sme na korzo pri plazi do polnoci kazdy den 😵 ,najest sa,zmrzka,prechadzky,nakupy v obchodikoch

3 krat sme boli aj v inom mestecku podvecer na plazi pozriet zivot a vsetko ochutnat,a raz este v inom mestecku

maly mal akurat na piaty den 38,8 horucku ☹ ,v noci aj rano.. ☹ ,velmi som sa bala,plakal ,cely horel,boli sme u lekara,skoro 2 hodky v horuckach cakali,nevedela som ci mu nahodou nieco nepichnu tak som mu nic nedala na teplotu...ale len zubky ocne nastastie to boli,podvecer sme uz sli do mora aj ho ochladit,2 noci este poplackaval trosku,teplotu mal len jeden den a noc
8 zubkov sme ani nevedeli ze vysli az teraz...papal super ako vzdy a to lekar povedal ze asi nebude chciet jest nic.. 😀 ,bola to smutna noc vtedy,casto plakal,spal pri mne na posteli 😵

no a som smutna lebo sa odstavil,nechce moje didi ☹ 😵 ,tam posledne 2 dni mi zacal buchat po "cickach" a smiat sa,otaca sa a skeri sa,ked ho chcem kojit,smeje sa a trieska mi do nich ☹ 😀 ,som smutna,chcem este kojit,ale aj 13 mesiacov je pekne,no nie?

mukky
autor
26. aug 2009

fotky asi zajtra nejake pridam,dnes sa mi nic nechce,maly spinkal poobede 5 hodin,dospaval,ja aj m sme pospali asi po 2 hodky...dnes vas docitam...ale ste vela nepopisali toho 😕

pancake
26. aug 2009

mukky nic si z toho nerob. ja som mohla kojit iba 2 mesiace. este teraz mi je z toho do placu. bud rada ze ti to vydrzalo tak dlho. vidis ako koja ine matky./napr. ja/ 😢 😢 😢 😢

ako ste mohli byt do polnoci vonku? kde bol maly???????

ja by som asi nemohla ist na dovolenku. on mi zaspi jedine v jeho postielke a musi byt v izbe sam. on si tam rozprava a potom zaspi.

mukky
autor
26. aug 2009

no s nami bol,kde by bol? 😕 😀

pancake
26. aug 2009

vonku v kociku???????? 😕 😕

mukky
autor
26. aug 2009

on strasne je rad v kociku,aj cely den v nom vie presediet a pozerat svet,ruch..len ak dlho stojime s nim ci sedime,to uz sa mu velmi nepaci....podvecer si niekedy hodku pospal,okolo 2o sme sli von,nechcel spat a tak do 22 az 23 hodky bol hore a sedel v kociari,vela sme chodili a kukali obchodiky,sli na kavu,jest,a hlavne ja na zmrzky a taaak...a potom zaspal a sme ho uz len doma prelozili do postele,pospal potom tak do 9 hodky rana

najprv som mala take obavy ze je dlho hore,ale miliony rodicov s detmi tak boli von a este aj s babatkami 😕 do rana...no ale dnes uz opat sme presli na nas rezim,ale nechcel spinkat,zaspaval asi hodku,zaspal okolo 21.45