Recepty od A po Z, nápady a rady do domácnosti

mukky
13. mar 2009

Ahojte,mate nejake dobre recepty,vychytavky,rady ci len chut sa porozpravat o domacnosti a vselicom moznom?Tak sup sem... 🙂

mukky
autor
7. sep 2009

ahoj,idem vas docitat a pridem o 20 minut

pancake
7. sep 2009

dnes nikto??? ach jaj. tak pockam na p. este hodku a pol a idem spat. 😒

mukky
autor
7. sep 2009

tak idem pocitat som tu

pancake
7. sep 2009

mukky este nam povedz nieco o tych snoch s MJ. tych sexovych.... 😉 😉

a ty tomu veris ze su sestry? lucka a penny??? no neviem, ale podla mna je to blud. 😠

mukky
autor
7. sep 2009

sunn tak dufam ze budem ok len zase ta hlava trosku..ale aj sama som si na vine lebo uz par mesiacov nemam okuliare sa mi roztrieskali a nechce sa mi ist k mudr 😝 ale rozmyslam ze ci to neni aj tym ze nekojim ,musim postudovat ake zmeny hormonalne a aine nastavaju potom v tele...nechcem moje didi uz som sa st ym zmierila ☹

moj tiez maly sa zmenil asi od dovolenky jak sme prisli,nechce byt uz velmi v postielke cez den,vsetko vyhadzuje ,dobija si vsetko tak smiesne,ked vidi napr ze som si zobrala jedlo,vystrie rucku a tak smiesne nasilne zacne ze eeeeee 😀 ci ani to neviem napisat sa trasie ze nech mu dam a ked nie tak place

prebalovanie castoi horor 😀 sa vrti toci a place ked neni po jeho 😀 ,zatial stale mu poviem no no alebo ba ba ked nieco chce zobrat tak na ba to nezoberie ale je nervacik ale co citam tak to straaasne vela deti ma toto spravanie teraz v takom veku 😀 😀

pan a neda sa nijak zrusit ta dovolenka?alebo si aspon urobte nejaky pekny den,vyletik,chodte sa napapat niekde,uzite si to spolu

mukky
autor
7. sep 2009

pan ty citas mj temu? 😀

preco to vravis ze lucka nesu s penny sestry?ja tomu verim a neni dovod neverit nedava mi to zmysel preco by to nebola pravda,s penny som si pisala je zlata a aj lucka

pan ip

pancake
7. sep 2009

neda sa mi zrusit. lebo podla boha pravdy mam ist rano do prace. na 6.00 ale mam nahlasenu dovolenku tak budem doma. 😠

mukky
autor
7. sep 2009

pan ja v poslednej dobe mam sny az por.......icke ako som tam pisala 😀 ,to mam nejak od tehotenstva 😀

pancake
7. sep 2009

to je dobre, nie?
no to ja za to ani nie 😠

mukky
autor
7. sep 2009

😀 😀
niekto to ma ale realne aspon 😀 😀

mukky
autor
7. sep 2009

apna a ty si kde?bud vyjeda chladnicku,alebo sa venuje navsteve ☹
lumi isto vysiva macku alebo sexuje 😀

mukky
autor
7. sep 2009

ale lumi uz asi skor spi,lebo ako sme sa dozvedeli ona sexuje nad ranom 😀

baby inac my zeny sme strasne,my sa o sexe bavime ovela viac ako chlapi a to dam ruku do ohna za to 😀

mukky
autor
7. sep 2009

my zajtra ideme na kontrolu s malym,nieco ako neurologia,ako maly a jeho hypotonia a mam staihnuty zaludok jak sa bojim co povie a potom ideme na poradnu

apna
7. sep 2009

halou 🙂
ze vyjedam chladnicku hej?este nie,ale zaraz budem,bo mam tam fajny cestovinovo zeleninovo tuniakovy salatik,jendu misku 😝

mukky
autor
7. sep 2009

😀 puklice idu na dracku 😀

apna
7. sep 2009

co je to hypotonia?aj my ideme na poradnu zajtra a neviem,minule mi volali,lebo tu na devat mesiacov chodia domov na kontrolu tak,ci sa dobre vyvija baby,ale som nestihla dvihnut,potom som volala spat,nechala odkaz uz mi nikto nevola spat,a ja sa tam nemozem dovolat.tak nevie co.zajtra sa popytam hned.
a tu vobec nemeraju,ani kolko meria mala

apna
7. sep 2009

zas?ake puklice?

mukky
autor
7. sep 2009

fu apna daj si do googla lebo nestiham 😀

pancake
7. sep 2009

inak tie puklice som ani ja nepochopila ale neva.
puklice poznam na aute. 😀

apna
7. sep 2009

cau pan 🙂 aj vy ste dnes mali koncne slnko?
mukky jak to ze ty nestihas? 😀 😀 😀

mukky
autor
7. sep 2009

pan to ja rada pouzivam tu vetu,to je ako sranda 😀

mukky
autor
7. sep 2009

som tam i tam i tam 😀

pancake
7. sep 2009

aha uz chapem. tak puklice idu na dracku. 😀

kukam pracky fagor. to je ta zdarma. kuknite vo volnej teme som hodila link. to bude ta moja.

pancake
7. sep 2009

je to hned nad temou ,,chudneme seriozne,, kde pravidelne prispieva mukky. 😀 😀 😀 😀

pancake
7. sep 2009

kupila som mandarinky s nazvom SLADKE a su take kysle ze ich nevladzem ani zjest. aj citron je sladsi. maly mi to poobede vyplul a bola som vybavena. 😠

a zalozila som si temu a admini mi ju vymazali. ☹

pancake
7. sep 2009

damy koncim prisiel kral na opel corza z prace. 😀 😀 😀 😀 😀

mukky
autor
7. sep 2009

pan papapappaa

mukky
autor
7. sep 2009

pan 😀 tie mandarinky ma rozosmiali 😀 ,prepac

mukky
autor
7. sep 2009

ok idem si uvarit kavicku a dokukat 3 casti na markize tu real "sou" o vareni 😀