Ročné dieťa a raňajky

daina1
5. aug 2012

Chcela by som sa opytat ze co mam ponuknut drobcovi na ranajky ked mi odmieta jest pecivo zje tak max dva kusky a potom uz len vypluva. skusila som aj parky tie mu chutia velmi ale viem ze to nie je velmi dobra volba hoc som kupila detske mame stale len 6 zubov takze tvrdu zeleninu mi velmi nezie. poradte co mam dat stale ho kojim umele mlieko nepouzivam a kravske tiez asi nemozu deti do troch rokov budem rada ak mi poradite. dik

daina1
autor
6. aug 2012

@zigzag ake vlocky? tie kukuricne? a nie je smotana tazka na zaludok? corn flakes kukuricne?

anjelicek26
6. aug 2012

@dejka77 - ja kupujem alnatura a je kvalitne ;) A s tym je to asi ako vsetkym, nie kazdy vyrobok rovnaka kvalita ;)

@daina1 - fuha neporadim, my sme sa pred mesiacom prestahovali z anglicka, tam som vedela, v nemecku teraz beriem nejake, ale este nie som uplne spokojna. Slovenske nemam prehlad :(, ale acidko je skvele...

zigzag
7. aug 2012

@daina1 nie, kukuricne nie, 5 druhov zrn a extra kupujem spaldove a miesam ich spolu, tak ma z kazdeho obylia troska,,, 😉 alnatura tusim znacka su,,,

xandra7
8. jún 2017

preboha... ja ze sa tu inspirujem a skoro som odpadla...ze sunka, parky, cokoladove gulicky, pribinak, dzemy rocnemu dietatu...a este na ranajky :-O Zeny ved to je samy cukor, konzervacne soli... to, ze to dietatu chuti a "zasyti ho to'' neznamena, ze to potrebuje a je to pre neho prospesne... to len taky moj vylev, aj tak si kazdy spravi, ako uzna za vhodne... peace.

ajka1024
21. máj 2023

@renata5 jemin kolko zdrobnenin :D