Rýchla a dobrá večera. Máte tip?

mitinka
15. aug 2007

caute baby poradte nieco dobre a nie velmi narocne na dobru rychlu veceru budem vdacna za kazdy tip uz neveiem co robit 😒 diky

lkasparo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lkasparo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dkozakovad
18. nov 2013

Nám moc chutná Grilovaná zelenina s kuskusem. Na gril dám zeleninu: cibuli na půlměsíčky, papriku na nudličky, cuketu na kolečka, okurku na kolečka, červenou řepu na plátky - zeleninu potřu olejem a posypu lehce kořením dle chuti (grilovací či chilli čí tymián - pokaždé má jídlo malinko jinou chuť).Grilovanou zeleninu smíchám s kuskusem uvařeným ve vývaru - většinou nedělám domácí, ale z bujonu. Ozkoušený mám teď Natur bujon bez soli zeleninový. Toto jídlo často doplním něčím, co mi prostě v lednici zbylo: sýr tvrdý/ čerstvý, vařené/pečené maso, listová zelenina🙂 Tak pěkně zužitkuji zbytky v lednici a pokaždé mám jídlo truchu jiné🙂

sono2
18. nov 2013

Francúzske zemiaky, taká klasika, z mäsa paprikáš s kolienkami, z pasty špagety carbonara,, pesto. Rýchla polievka zeleninu čo nájdeš zalejeme vodou urob halušky z krupice a vajca, ešte okrem toho vajco buchni, alebo rýchla je aj cesnačka. Je tých nápadov fakt moc !

sono2
18. nov 2013

@tilly perkelt

lkasparo
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maykaaa1122
19. mar 2016

Ahojte, poradte mi nejaký typ na večeru..chcela by som niečo špeciálne,,ale hlavne nenáročné na výrobu.. 😀

jankastubka
19. mar 2016

@maykaaa1122 co znamena pre teba specialne. My bezne veceriame chleba s niecim.
Nepises ci to ma byt prekvapenie pre niekoho ci bezna vecera. Ci varena.

aduskatt
19. mar 2016

@maykaaa1122 nejakérecepty nájdeš aj v mojom blogu, mrkni