Šalát z činskej kapusty. Máte recept?

kamajka
12. dec 2007

Ahojte, hodte nejaky jednoduchy recept 🙂 diky moc

roasha
12. dec 2007

najjednoduchsi.cin.kapustu nakrajat,postruhat mrkvu/kvoli peknej farbe/,cukor,sol,ocot podla chuti,olivovy olej,zlahka premiesat. 😎

matinka
12. dec 2007

ja som papala vcera na veceru: cinska kapusta, rajcinka, nastruhana mrkva, trosku eidamu, olivovy olej a mne to velmi chuti s bake rolls chlebickami namrvenymi do salatu. robim si aj variantu s mierne na oleji zohriatymi na koliecka nakrajanymi krabimi tycinkami - resp. s lahodkovym tofu... podla toho, co je v chladnicke

kamajka
autor
12. dec 2007

diky baby, no ja som vykuzlila taky s majonezou 😀 a s kukuricou nie bohviečo ale prvykrat to jem takže budem musiet tomu prist na chut časom 😀 😀 😀

roasha
12. dec 2007

😀 😀

roasha
12. dec 2007

kamajka 😀

certica
12. dec 2007

kamajka, mas nejake extra zasoby cin.kapusty? 😀

emjee
12. dec 2007

cinska kapusta
paprika (z kazdej farby - pre efekt)
paradajky
tvrdy syr
vsetko nakrajat na kocky alebo pasiky, pridat sterilizovanu kukuricu a konzervu (dve) tuniaka
do toho majonezu (ja uprednostnujem biely jogurt), ochutit, okorenit, zjest
😝 😝 😝

petusko
12. dec 2007

ja robim naozaj velmi jednoduchy 😀
cinska kapusta, por, kukurica, sladkokysly nalev (voda, cukor, ocot), trochu posolit a spapat 😉

kamajka
autor
12. dec 2007

čertica, nie nemám, dnes som to prvykrat kupila, lebo už som nevedela čo na večeru...... zjedla to sestra so švagrom 😀 😅
prvy a posledny krat som take niečo robila, sestra sice pochvalovala, že "mmmmmnaaaam fajnééé..... ale trošku ako pre zajačiky" 😀 😀 😀

vodniicka
12. dec 2007

ja robim najjednoduchsi 😀 😀 😀
cibulka nakrajat preplaxnut posolit, cinska kapusta na tenke rezance pridat k cibuli premiesat a kyslu smotanu trochu posolit, trosku s mliekom sa moze preriedit ale fakt stipku mlieka 🙂 a vsetko spolu zmiesat..

babulik22
28. aug 2008

emjee: ten salat je supeer 😝

vinka
28. aug 2008

Kamajka ja si robím čín.kapustu aj zo zeleninou čo ti baby písali ale zalievam to zálievkou ktorú kúpim v prášku a dorobím podla návodu ale naj.je zaziky(caciky)alebo klasika oliv.olej ocot jablkový atd.

sirinka
28. aug 2008

ja mam najradsej kapustu na tenucke rezanceky, cherry paradajky, oliv. olej, jablkovy ocot 😵

sirinka
28. aug 2008

a obcas pridam kukuricu z konzervy

emjee
28. aug 2008

cinska kapusta
100 g smotany
1 lyzica olivoveho oleja
2 lyzice bieleho vinneho octu
2 struciky cesnaku
sladka mleta paprika
sol
korenie
pazitka (nemusi byt)
2 lyzice nastruhaneho syra
(patri do toho aj oprazeny chlieb, ale my nedavame a celkovo je recept trosku upraveny podla nasho gusta 😀)

smotanu, olej, ocot, prelisovany cesnak, papriku, sol, korenie vymiesame, zalejeme tym kapustu natrhanu (nakrajanu) na kusky, pridame struhany syr, premiesame, dobru chut 😉

erikaaaa
2. jan 2009

salat z cinskej k. :
1 cibula (na tenke platky-proste nie na kocky)
3 polievkove lyzice vinneho octu
3 pol.lyzice olivoveho oleja
1 cajova lyzicka cukru
1 caj.lyzicka horcice
sol

v pohariku to zmiesat a pridat do natenko nakrajanej kapusty a cibule a mnam mnam 🙂 🙂 🙂

3558
2. jan 2009

ja som mala teraz na silvestra toto: do janskej misy navrstvit vrstvy, a kto si bude naberat uz sa to zmiesa samo:

jedna vrstva kuracich prs na kocky upecena s gyros korenim,
vrstva poriku nakrajana na drobno
vrstva zavaranej kukurice
vrstva majonezy
a velka vrstva cinskej kaputy nasekanej na drobno.

je to super!

titkovamiriam
10. feb 2009

ja cinsku kapustu nastruham pridam kukuricu,biely jogurt a hotovo

pre mlsnych do kapusty dam nastruhanu mrkvu,nakrajanu sunku a trosku kociek ananasu a nato jogurt

emjee
10. feb 2009

nedavno som robila:

cinska kapusta natrhat
zelena cibulka nakrajat
redkovka nakrajat
vsetko zmiesat a zaliat zalievkou

zalievka 1: 1 pretlaceny strucik cesnaku osoleny, do toho stava z jedneho citrona vymiesana s 3-4 lyzicami olivoveho oleja (vznikne taka pena trosku), cele osolit, okorenit a ocukrit

zalievka 2: 100g smotany, 1 lyzica olivoveho oleja, 2 lyzice vinneho octu, 2 struciky prelisovaneho cesnaku, sladka paprika, sol, korenie vymiesame, zalejeme salat, pridame struhany syr

titkovamiriam
10. feb 2009

že mnam mnam-spravim milanovi to s tou cesnakovou penou

betka22betka
7. máj 2013

pokrájaná čínska kapusta na slížiky, uhorka na kocky, kápia na slížiky, cherry paradajky na 4 časti, olivy na kolečká, mozarella syr na kocky.Pred konzumáciou + bodliakový olej, balzamico + korenie na šalát. Môže byť aj Cottage syr biely.....jedla by som každý deň....Radšej mám ale ľadový šalát, je chutnejší.