Štrasové ozdoby na tortu od www.crystalway.sk - názor

majkalevice
22. jún 2016

Ahojte mamičky a budúce mamičky 🙂

Už ste uvažovali o vyzdobení torty štrasovými dekoráciami od www.crystalway.sk ? Máte s tým nejaké skúsenosti? Mali by vyrábať aj na mieru. Chcela by som dať dcérke vyrobiť k 5. narodeninám. Ďakujem za názor 🙂

darina1952
23. jún 2016

@majkalevice ahoj, opýtaj sa tu v diskusii na tie štrasové ozdoby - je tam viac skúsených tortičkáriek.
http://tortyodmamy.sme.sk/

majkalevice
autor
23. jún 2016

ďakujem, skúsila som to tam 🙂 a ty si sa s crystalway.sk už stretla?

darina1952
23. jún 2016

@majkalevice ešte nie, ale je to pekné 🙂

majkalevice
autor
23. jún 2016

Mňa zaujalo niečo takéto:
https://crystalway.sk/?page_id=1864
Je tam nápis Ninka s motýlom. Chcela by som tam dať niečo ako kvietok alebo smajlíka 🙂 ešte neviem

majkalevice
autor
23. jún 2016

..

majkalevice
autor
23. jún 2016
stefi_k
23. jún 2016

Je to podľa mna desne predražene, ozdoba ta vyše viac jak torta a v podstate to nakoniec vyhodíš.ja som si niečo podobne vyrobila doma z floristickeho drôtu vytvariješ obališ štrasovou stuhou a zošiješ alebo zlepiš.

martina838
23. jún 2016

tak čo ja viem či je to drahé... ja som si to objednala, musím povedať že je to krásne a určite nie na vyhodenie. ja som si zakúpila ten kočík na tortu a teraz ho má dcérka zavesený nad postieľkou. cena sa mi zdá primeraná, keďže to nie je žiadny fejk ale fakt sklo takže sa to trbliece na kilometre 🙂
Takže ja by som len odporučila 🙂 kočík mi prišiel pekne v krabičke zabalené v bublinkovej folií aby sa mu nič nestalo.
Majka smelo do toho :D

majkalevice
autor
24. jún 2016

waaw tak to sa mi páči 🙂 Pošleš mi prosím fotku toho kočíka? 🙂 Ceny si tiež myslím že sú primerané. To by som tu neriešila. A presne ako píšešš po oslave ti ostane nápis ako krásna spomienka. Nechápem prečo by sa to malo vyhadzovať.

iskierka25
24. jún 2016

Ahojte, som tu nová ale toto ma zaujalo. Hľadám niečo podobné kryštálové, štrasové na tortu. Uvažovala som nad niečím takýmto. Je to kombinácia kovu a skla. Tiež od crytsalway.sk

iskierka25
24. jún 2016

ešte fotku 🙂

majkalevice
autor
3. júl 2016

iskierka pekné to je tiež 🙂 ja som tu aj našla návody ako si vyrobiť doma akože niečo podobné ale to sa nedá porovnať ani výzorom a určite ani kvalitou. Na ohnutý drôtik si prišnúrkuješ štrasy. No des.

majkalevice
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alicka850
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stardust
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkamala
Odpoveď bola odstránená
Zobraz