Sušienky Oreo

maminkajanka84
25. jan 2012

Ahojte maminky skušali ste nove sušienky OREO s mliečnou naplnou?
Pačisa mi ta reklama ,len tak robim prieskum ,či ste už niečo take kupili? 🙂 😉

tanika5
25. jan 2012

@maminkajanka84 kúpila som raz no zabudla som,že sú mliekom milované 🙂 jedli sme bez a moc mi nechudtili, až potom pri reklame si ťuklo, že asi budú lepšie s tým mliekom, tak nabudúce vyskúšame 😉

sante81
25. jan 2012

plnka vynikajuca ale susienka mi prisla horka, viac ich nekupim, ale mozno tebe chutit budu

lenka0283
25. jan 2012

my sme mali s mliekom a nam velmi chutili 🙂 aj ked namna trocha moc sladke ale tak sem tam 🙂

katy1979
25. jan 2012

mali. teda deti mali a chutili im a napodiv aj zlozenie sa celkom da

eaka
25. jan 2012

Tá reklama je podľa mňa maximálne trápna... sušienky som jedla kedysi strašne dávno, ale myslím, že mi chutili...

garonka
25. jan 2012

mne nechutia, plnka ešte sa da zjesť ale sušienka je dosť tvrda 😅

sima4
25. jan 2012

Mne strašne chutia sú vynikajúce !! 😵 😵 😵

katy1979
25. jan 2012

@maminkajanka84 mas tu 7 nazorov a kazdy je iny 😀 vies co najlepsie bude jedny kupit a vyskusat zhodnotis sama. kazdemu chuti nieco ine.

garonka
25. jan 2012

@katy1979 dobre napisane 😀 suhlasim lebo ozaj niekomu chutia a niekomu nie 🙂

tomika
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luba142
25. jan 2012

My sme ich jedli bez mlieka a chutili nam, prave,ze sa mi ten keksik nezda v kombinacii so sladkou plnkou vobec horky 🙂
@sante81

sante81
25. jan 2012

@tomika ja som tiez tehu a mne prisla tá susienka velmi horka, tiez mam radsej disko-kekse

traktor
25. jan 2012

vyskusali, namacal si ich do mlieka, kedze mlieko ma rad..dalsi krat si uz namacal piskoty..takze mu je to jedno..potom uz chcel len ciste mlieko, takze tak....hlavne , ze ma mlieko.co tam po keksiku 😀 😉 ..treba vyskusat, uvidite.ale ja som uz jedla aj lepsie keksiky 😝

pralinka25
25. jan 2012

mne chutia hlavne s kavou a myslim ze susienka je tvrda a horka prave kvoli tomu ze sa maju jest s mliekom. ked sa namocia do mlieka su vyborne a vobec nie horke prave naopak. ved vyskusaj 😉

riela
25. jan 2012

mne chutili 🙂

akika722
25. jan 2012

ja som ich tiež kupila deťom,jedno som si "ukradla" 😀
oni to spraskali za par sekund 😀 tak im asi chutili 😉
mne sa zdali dosť tvrde a príliž sladke 😒
ved skus a sama sa rozhodneš 😀

lenka3007
25. jan 2012

U nas tie susienky predavaju uz velmi dlho, dokonca predavaju aj zmrzlinu OREO, ale ta mi velmi nechuti. Susienky su dobre, ale kolko ludi, tolko chuti, tak najlepsie uvidis, ked ich sama skusiš 😉

lussy23
25. jan 2012

ČO sa týka sladkého, tak v tom som riadne prieberčivá a je veľmi málo sladkostí, ktoré mi chutia. . Plnené keksíky patria k tým čo nejem, tak ma ani nenapdlo si to kúpiť. Ale spolužiačka ich mala a jeden mi nanútila. No vôbec mi nechutil.

Najlepšie je si urobiť svoj vlastný názor a vyskúšať. Tu Vám ľudia neporadia, lebo každý má iné chute. 😉

raza
25. jan 2012

ja som ich koštovala práve dnes. keďže som bola lenivá ísť si naliať mlieko, tak som ich skúsila len tak.. chutili, ale vyskúšam asi aj z mliekom. inak, prišli mi dosť sladké..

benne
25. jan 2012

jedla som ich pred 13 rokmi a popri ostatnej ponuke sladkostí, čo mala daná krajina v ponuke boli super.. ale u nás si myslím, že taká margot.. alebo horalka to istí 😀 😀

anicka1981
25. jan 2012

v anglicku boli in 4 roky dozadu.. 😀 , mne nechutia, samy cukor 😝 , dam si radej dobru cokoladu 😀

slniecko103
25. jan 2012

mne vobec nechutia podla mna je ta susienka horka .nikdy viac ...fuuj

zuzanockamt
25. jan 2012

mne nechutili ... prilis sladke ... najlepsie su DISKO 🙂

solinkarka
28. jan 2012

plnka usla ale susienka bola tvrda a akasi horka takze u mna ee 😝

konickarka
30. jan 2012

Ja som si dnes kupila na ochutnanie ale ostala som ztoho skor sklamana nato ako to preferuju v telke.
No cena 0,78€.myslim si ze za 6sušienok je to dost.
Mne prave tie susienky velmi chutia,a plnka moc teda nie.
Plne suhlasim že Disko je omnoho lepšie a aj cenovo primerane.

wrok
30. jan 2012

pripajam sa s negativnym stanoviskom, oproti tomu co ponukaju SK a CZ vyrobcovia su dost nechutne....
jedol som ich viackrat a zakazdym to bolo len o plnke, susienka ako spalena, rozpadavala sa a mrvila, v ustach som mal pocit, ze je to piesok

nellie_
30. jan 2012

Mne chutia a velmi 🙂 🙂 🙂 s mliekom som ich teda neskusala este... ale mne chuti aj napln aj ta horka susienka.. 🙂 🙂
Fakt - kolko ludi, tolko chuti 😉

snielko
30. jan 2012

ja som ich jedla akurat vcera su dobre a lepsie mi chutia ked susienku namocim do tepleho mlieka.dcere zase chutia suche. 😀

terrs
2. feb 2012

OREO! Ja som sa do toho zamilovala približne naraz ako do Jóa a teraz to žeriem na kilá 😀
Mne osobne chutia aj s mliekom, aj bez...

sirinka
12. feb 2012

fajne su...s tym mlieckom uplne...ale tak mne napriklad pridu uplne hnusne DISKO kekse a horalku nedam do ust za nic na svete 😉