• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Tekvicové recepty. Čo robíte z vnútrom?

21. septembra 2014 
Teraz asi aktualna tema :slight_smile:
Mna by vsak hlavne zaujimalo, co robite s vnutrom z tekvice, ked ju vydlabete.
29. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dala si sa na pestovanie? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my mame na zahrade len take tekvice, z ktorych potom vyberame jadierka, tak ked chcem z tekvice urobit napr. privarok, alebo kolac, pouzivam len uplne mlade :wink:
29. okt 2009 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mame strasne velku doma, ktoru si chcu nasi dnes vydlabat na strasidlo...tak rozmyslam, co s tym vnutrom.
29. okt 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem, jedine ze tie jadierka ak su tam vysusis :slight_smile:
potom len do kosa :wink:
ale inak nasa macka strasne lubi to vnutro, tak ponukni na veceru nejakej:slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
29. okt 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez dnes vydlabavala tekvicky 3 a vnutro putovalo do kosa. asi sa s tym nic neda robit :confused:
30. okt 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ako tekvice, čo sa z nich vydlabávajú strašidlá z tých pečiem len semienka. Ale napr. tekvica Hokkaido sa zužitkuje celá, vnútro aj so semienkami sa dá do vody spolu s koreňovou zeleninou, celým novým a čiernym korením a soľou ako na hovädziu polievku. Je z toho veľmi chutný vývar, môžeme pridať krupicové halušky alebo rezance alebo hocičo. Možno sa dajú takto spraviť aj iné druhy, skúsim pohľadať.
6. nov 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my to vnutro vydlabane davame vyvarit vo vode popripade aj s inou zeleninou, vnatou, ktoru nechcem mat v polievke tak potom precedim a zalejem s tym osmazenu zeleninu na masle a zeleninova polievocka je vyborna
21. sep 2014 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok