Tipy na dobré filmy

talula
13. nov 2012

caute baby, dajte nejake navrhy na dobre filmy, co vas zaujali, co odporucate, co by ste si pozreli este raz... dakujem 🙂

hradnapani
13. nov 2012

@talula ktorykolvek s Meryl Streep, urcite film Julia a Julia 🙂

sendy182
13. nov 2012

@talula Zoznámte sa Joe Black, Navždy a ďaleko, Hriešny tanec, Zachránilo ma svetlo /1995/..., ..filmy romantické s J.Roberts, J.Lopez,R.Zelweger,..........

danuska0302
13. nov 2012

Americka krasa 🙂, Schindlerov zoznam, Forest Gump, Šedá zóna, Oko bere, Prelet nad kukučim hniezdom, aj naše a česke? 🙂 xixi

1ingrida1
13. nov 2012

nema zmysel hadzat nazvy, hodim ti sem odkazy na trailery, smaozrejme ze su to starsie filmy, takze uz su aj nadabovane, moje srdcovky.

hodiny

https://www.youtube.com/watch?v=yMErdpA804Y

a fontana, naj naj naj the fountain

https://www.youtube.com/watch?v=C69RtZzKsFE

nadherny film s este nadhernejsou hudbou.

to su sice trochu smutne filmy, ale nieco ti daju a mozes ich pozerat viackrat

1ingrida1
13. nov 2012
p4
13. nov 2012

my mame za sebou prave jeden film. ,,Nedotknutelni,, je to bomba, urcite odporucam. 🙂

noelle7
13. nov 2012

Večný svit nepoškvrnenej mysle, Equilibrium, Amelia z Montmartru, The Notebook, Pevné puto, Donnie Darko, Children of Heaven, Big Fish, Once, Mr. Nobody, takmer všetko s Kevinom Spaceym (už tu aj niekto spomenul Americkú krásu, to bola pecka) a Edwardom Nortonom... ja som filmová maniačka, čiže by som vedela hovoriť hodiny, ide o to, aký typ filmu máš rada, ja som na sci-fi a filmy so zaujímavou myšlienkou, príbehom, nad ktorými ešte niekoľko dní premýšľam... na čsfd je inak dobrý rebríček a dá sa vyhľadávať podľa kritérii, hoci tie, čo sú tam najlepšie úplne hodnotené, mne prišli skôr také stredne dobré a mafiánsky Krstný otec vôbec ma nezaujal... http://www.csfd.cz/zebricky/nejlepsi-filmy/?sho...

zuzana581
13. nov 2012

The Notebook, Nejak se to komplikuje, a potom ja milujem herca Jasona Stathama, tak filmy s ním.. 🙂

carodejnica
13. nov 2012

@noelle7 Aj ja som cinemaniačka, môžme si podať ruky 😎 a tiež som schopná hovoriť o tom hodiny.. 😎
Ja toho času frčím aj na seriáloch napr. úplne paf som bola z Hier o tróny, ale zrovna teraz sledujem Dextera 7 sériu a Homeland 2 sériu. 🙂
Z filmov som posledne videla dobré - Lov lososov v Jemene (mám rada Lasseho filmy) a Crazy stupid love - tam exceluje Ryan Gosling, ale geniálny bol aj vo filme Drive.. no a teraz mám rozpozerané aj Nehanebných bastardov, ale akosi nestíham dopozerať... 🙂

carodejnica
13. nov 2012

@noelle7 Jáj a keďže mám 3,5 ročnú dcéru tak objavujem čaro animákov, fakt niektoré sú geniálne aj pre dospeláka napr. Ako vycvičiť draka, alebo Vzhuru do oblak či Bolt super pes ... ale posledne ma úplne očarili rozprávky o Zvonilke 😅

raza
14. nov 2012

výborne, dievčence, robíte mi radosť, všetko pekné tipy 😉

ichbinich
14. nov 2012

@carodejnica:
Takmer vsetky animovane filmy od Dremaworks aj Pixar maju dost toho aj pre rodicov. Teda, deti sa smeju na inych scenach ako rodiccia 😉
Ako vycvicit draka je fakt super, a potom stary dobry Shrek. Ale tam je najlepsi prvy diel, aj druhy sa da. Treti je najslabsi.

"Up" od Pixar je asi az moc dospelacky, ale super je Monster, Inc., Finding Nemo, Wall-E a The Incredibles. Aj klasika Toy Story. Nemam sajnu, pod akymi (zvycajne zlymi) prekladmi tie filmy bezali na Slovensku, preto pisem original nazvy. No a moja srdcovka od Pixaru je Ratatouille a Cars. Ale pozor, Cars 2 nie je pre deti! Striela sa tam, je to animovany film pre dospelych.

Od Dreamworks este odporucam Kung Fu Panda, Over the Hedge no a samozrejme Madagascar. Trojku som este nevidela, neviem posudit. Ale palti, ze prvy diel je najlepsi. A zase dost srandy aj pre dospelych.

Kratke ropzpravky, co zabavia deti aj dospelych, a to bez slov, su od Aardman Studios pribehy o ovecke Shaun a Timmy. Shaun the Sheep je pre vacsie deti, Timmy Time pre mensie a aj "vychovne".

Z klasickych dospelackych filmov, ak mozu byt skor komedie alebo strelene:
Saving Grace
The Men Who Stare at Goats
Paul
K-Pax (s Kevin-om Spacey)
My Big Fat Greek Wedding
...

Ale ja osobne pozeram filmy ako relax, takze skor nieco lahsie. Ale Forrest Gump mam tiez velmi rada.

talula
autor
14. nov 2012

@p4 nedotknutelny som videla paci sa mi 🙂

talula
autor
14. nov 2012

@noelle7 ja filmy mozem tiez, mam najradsej podla skutocnych udalosti, naposledy som pozerala Kazatel Kalisniakov s Gerardom Butlerom bolo to nieco podobne ako krvavy diamant. A samozrejme romanticke, psycho a horory nevavidim!!

@ichbinich Ratatuille mam moc rada, je perfektne do detailov spraveny a Toy Story bola najlepsia trojka 🙂 inak nemusim vsetky animaky...

frick
14. nov 2012

@talula Neviem aký žáner máš rada ale práve min. týždeň našiel manžel jeden český film s Jirkom Mádlom. " Probudím se včera" Veľmi dobrá komédia dávno sme sa tak nenasmiali 🙂

talula
autor
15. nov 2012

teraz pozeram, ze mam chybu vo vete: A samozrejme romanticke, psycho a horory nevavidim!! namiesto a malo byt ale...

mirka1308
16. nov 2012

Práve som dopozerala film Zelená míla - krááásny film 😉 odporúčam každému!!! 😵

talula
autor
18. nov 2012

@carodejnica ahoj o com je film Lov lososov v Jemene, vobec som o tom ani nepocula, aky je to zaner?? o com je to?? dakujem 🙂

talula
autor
18. nov 2012

@hradnapani akurat vcera som pozerala Julie a Julia, no ja nemozem s tej Meryl Streep 🙂 je uplne super... a Iron Lady si videla?? ja este nie a neviem to najst ani na uloz to...

carodejnica
18. nov 2012

@talula čo ja viem? romantická dráma?
http://www.csfd.cz/film/278535-lov-lososu-v-jem...
Inak všetky filmy od Lasse Hallströma sú fajné... 😎

hradnapani
18. nov 2012

@talula tak to som velmi rada, ze sa pacilo 🙂 Normalne som dostala chut si pozriet s nou trebars Madisonske mosty, Zalubit sa, Nejako sa to komplikuje alebo Prime, neviem sa rozhodnut 😀 Ona snad nehrala v zlom filme.
Iron lady? Nepoznam. O margaret thatcher?

talula
autor
19. nov 2012

@hradnapani ano myslim, ze o nej, tento rok to davali len v kinach...

mirka1308
27. nov 2012

Pred týždňom som pozerala film Nedotknuteľný - dej sa odohráva v Paríži. Je to super, oddychovka aj sa nasmejete.
Odporúčam 😉

lutsy
4. dec 2012

vdaka za inspiraciu 🙂 ja pridam trosku talianskych 😉 Okno odnaproti (la finestra di fronte), Benvenuti al sud(komedia), Johnny Stecchino, Zivot je krasny, The legend of 1900

vanilka_4
22. feb 2013

ja mam strasne rada Vykupenie z väznice Shawshank, Julia a Julia, Mandolina kapitana Corelliho ale aj The Wow nebolo zle, teraz ma nic lepsie nenapada 😒 ale hlavne neznasam horory a filmy kde sa zabija hlava-nehlava...

vanilka_4
22. feb 2013

...skoro som zabudla, milujem Bedarov a Fantom opery 😉

zvedavamt
22. feb 2013

Pokojny bojovnik
Melodie meho srdce
Belasek
Proc muzi neposlouchaji a zeny neumi cist v mapach
Tisic slov
Nekonečna bíla
Kouzelnici
Vsetky na ulozto.cz
dnes som pozerala na kinotrip online Maturita duchu,kvoli dcere,ze jej spoluziacka to pozerala,ale pre deti to ozaj nie je

username
10. dec 2016

Tu sú faajn filmy 🙂 odtiaľ mám pár 🙂 http://download.hellshare.sk/filmy/51427147/

martinzich
23. sep 2017

Ja si stahujem na http://sktorrent.eu Je to rychle a hlavne zadarmo.

larazivago
21. dec 2022

@talula ja sledujem stanicu film europe, tam ja na mraky dobrých filmov. Dajú sa zapnúť české titulky. 👍