• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vianočné koláčiky

2. januára 2015 
@digysa Myslím že by sa tým nemalo nič pokaziť. Niekto používa margarín, Heru alebo palmarím a niekto radšej maslo :slight_smile:
11. dec 2013 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte Babuľky,

rada by som sa podelila o skvelý recept na Vianočné koláčiky :slight_smile:
Veľmi ľahký receptík s popisom: http://www.ochutnaj.sk/recepty/mandlovo-pomarancove-kolaciky-160

Pre tipy a triky ako spraviť skvelé koláčiky odporúčam článok: http://www.ochutnaj.sk/blog?id=44

Verím, že som pomohla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
11. dec 2013 o 15:11  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
Ahojte gazdinky, tak ako ste na tom? Len mi nenapíšte, že už máte napečené, lebo ja ešte ani neviem, čo idem piecť, nestíham - poznáte to nie? :grinning: Och, idem čerpať inšpirácie, nech sa nám darí :wink: a hlavne s pokojom, lebo to cítim ako momentálny deficit.
13. dec 2013 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lidka619 Nie si sama, ja začínam s pečením zajtra... keby som napiekla skôr, musela by som znova, lebo by už nič nezostalo.. :grinning:
13. dec 2013 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@abriela preco sa mi nedaju prosim Vas robit z toho gulky??mam to vychladene ale vobec sa s tym neda pracovat
:cry:
6. apr 2014 o 19:35  •  čaká bábätko, termín má v marci 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelya asi sa pytate na tie cokoladove gulky. Nerobila som ich, ale ak mate doma crem ole (Dr. Oetker - puding bez varenia), skuste ho do hmoty pridat. Vmiesat cisty prasok, ja ho pouzivam ako zachranu ak je nejaka plnka riedka.
6. apr 2014 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Erika tvoje kolaciky su vyborne,hlavne ten motanec a ako pises pridat viac plnky,to musi byt dobrota.Neviem ako by reagovalo cesto ak by som pridala bezlepkovu muku.
16. nov 2014 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hallo tu sa nepecie????
14. dec 2014 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje tohtorocne pecenie
15. dec 2014 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@bianina1 a tie gulky ti vydrzia do Vianoc? su take trvanlive?
15. dec 2014 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@digysa ja pouzivam len maslo, je zdravsie, a aj chut je ina. celkove vsetky suroviny sa daju vymenit za zdravsiu alternativu. Napriklad pouzivam len hnedy cukor, muku miesam spaldovu celozrnnu, do medovnikov iba med, ziadny cukor...a pod.
15. dec 2014 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@filipal ano vydrzia su vonku na balkone do Vianoc uz len par dni tak vydrzia
15. dec 2014 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bianina1 lebo ja robievam tieto nepecene veci, kam ide aj maslo az v posledny den, kvoli tomu, aby vydrzali, a vtedy mam na vsetko uz najmenej casu, preto sa pytam. :slight_smile:
15. dec 2014 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievčata, idem vas poprosit o radu, chcela by som s dcerou /2.5/ zdobit medovniky, ale ona este nedokaze z toho zdobiaceho sacku, nemate niektora skusenosti s tymi farbami, skoro ako fixkami na zdobenie? aby to aj male dieta vedelo stlacit... ako budu vyzerat ma netrapi, hlavne nech sa zabavi.... dakujem...
15. dec 2014 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca99 tie tubicky su fajn :wink:
15. dec 2014 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@renca99 ak myslis tie male tubicky, 4 farby, tak moj maly to nevedel vytlacit a to mal 5. neviem ci sme mali neake stare, alebo co....
a ked mu davam do sacka, tak tesne zagumickujem nech je to uplne pri tej hmote a potom len stlaca, ale aj na to pozor, lebo mne to obcas prstami prepichne :unamused:
15. dec 2014 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cessy no aj som si myslela, že to asi nedokaze vytlacit.... no skusim este raz do toho sacku dat.... dakujem za radu....
16. dec 2014 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cessy ako robíte polevu čím zdobíe perníčky?ak môžem poprosiť postup.ďakujem Erika
23. dec 2014 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@82erika jedno bielko a 170 az 200g praskoveho cukru, miesam v miske, len rukou nie slahacom. citronovu stavu davam az ked je poleva prilis husta :wink:
23. dec 2014 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Upozornenie
Používateľ je nedôveryhodný. Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o účet vytvorený za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fakegamecz.
U nás to voláme Vianočné mesiačiky a robíme podľa tohto receptu: http://ikuchar.sk/recept/vianocne-mesiaciky/ :slight_smile:
2. jan 2015 o 02:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok