Vianočné koláčiky

lidka619
11. nov 2006

Ahojte tehulky, mamičky, gazdinky, cukrárky a pod.
Blíži sa vianočný čas a ak máte dáky dobrý, rýchly, jednoduchý a odskúšaný receptík na vianočné koláčiky, sem s ním. Pripájam aj ja jeden veľmi dobrý a jednoduchý:

ČAJOVÉ PEČIVO: 40 dkg hladkej múky, 1 prášok do pečiva, 7 dkg mletého cukru, 1 vanilka, 1 palmarin. Zmiesiť dokopy, vykrajovať srdiečka, hviezdičky, kruhy... dať piecť na vymastený plech /potrieť masťou, nie olejom/, pečieme do slaboružova na 170 st., upečené a vychladnuté obaliť v práškovom cukre. Kto má zdobičku na cesto, môže dať do zdobičky a vytláčať. Ja to robím len zo zdobičkou a rovno 2 dávky, lebo jedna u nás nestačí 😀 😅 😀

abriela
20. dec 2011

Treba mi este zdobit pernicky a vymysliet aky kolac, alebo skor dve upeciem.

abriela
20. dec 2011

prvykrat som piekla aj jedla zazvorovniky, moje kokosky s kavovým kremom, vanilkovo-nugatove rozky - vymysleny recept, jezkovia, plnene medovnicky

martinkatinka
20. dec 2011

@abriela dík za tip, skúsim asi viacej receptov 😝

cessy
21. dec 2011

@abriela krasne kolaciky ,si šikulka 😵

ja som vcera robila uz konacik a uz je aj rozdany 😕 , robila som z Bari mandli a akože Baileys 😲 .aspom ze som spravila radost 😵 😵 😵

kvojtanikova
21. dec 2011

@abriela ti jezkovia su velmi mili, aky je na to recept? To je len z marcipanu vytvarovane ci ako?Dakujem.

abriela
21. dec 2011

@cessy wau, bari mandle - tie som nejedla roky.Takze konacik ani neochutnas, to aky bol sa ani nepytam, pretoze cim kazdnym dnom je predsa lepsi a lepsi.

@kvojtanikova ale kdeze marcipan. Je to linecke cesto, recept tu koluje - staci do guglu dat jezkovia jozkovia
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=21086

ankan
21. dec 2011

Čokoládovo kokosové guľky z hrozienkami
Možno to niektorá bežne robíte, ale mňa to včera napadlo prvý krát. Zostala mi poleva na ježe a aj trocha kokosu s kvapkai čokolády v ňom a bolo mi ho ľúto len tak vyhodiť tak som experimentovala. A tu je recept na polevu : 200 g Palmarínu, 8 lyžíc silnej kávy, alebo mlieka, 250 g cukru, 3 lyžice kakaa. Polevu treba robiť nad parou a aj pri obaľovaní som ju tak mala. Z tejto polevy mi zostalo a tak som tam nasypala zvyšný kokos a primiešala hrozienka. Masa je redšia, ale napriek tomu som vyskúšala aj guličku, no keďže bola poleva ešte teplá (keďže som ju stále mala nad parou) ťažko sa robila a tak som to dala do košíčkov. No keď trošku gulička trošku vychladla dala sa krásne formovať a ľutovala som, že som sa ponáhľala a dala to do košíčkov. Netreba to v ničom obaľovať a sú fantastické. Presné množstvo samozrejme neviem, ale každá si to určite odhadnete a na hrozienkach nešetrite!!! Napíšte potom či ste ich skúšali. Rozmýšľam, či nespravím aj z celej dávky polevy 😀 😀 😀

ankan
21. dec 2011

@abriela zázvorníky som jedla prvý krát minulý rok, lebo manžel ich vychvaľoval... Kolegyňa mu sľúbila napiecť k minuloročným Vianociam a dodones sme ich nedostali 😀 😀 😀 . Tak som sa naštvala a po Vianociach ich upiekla. Boli FANTASTICKÉ a to je u mňa obrovské pochvala, lebo ja suché koláče neznášam. linecké koláče majú u mňa červenú, ale Zázvorníky robím veľmi často aj cez rok. Napíšeš mi recept na tie vymyslené rožky??? Ď

Žienky šikovníčky dá sa niečim nahradiť žĺtok v nepečených koláčoch???

abriela
21. dec 2011

@ankan pouzila som recept na klasicke vanilkove rozky od @cessy je to tu niekde, pohladam. Len som robila z 1,5 davky a nedala som tam maslo (palmarin) ale lyzicu nutely. Kedze cesto malo taku nijaku farbu, pridala som trosku kakaa.
Cez igelit som to tvarovala vo formicke v tvare rozteka.
Do coho ti chyba zltko?

cessy
21. dec 2011

@abriela no ochutnala som, ale len trosicku, lebo stale chodim na aute tak pre istotu. 😖 😖 😖
inak zohnat Bari mandle bol v celku problem, ale zohnala som 😵

@abriela tie vanilkove s nutelou skusim aj ja, mozu vyborne chutit

oskvarka
21. dec 2011

@ankan ak sa ti to nema s cim zlepit tak skus mlieko a med.. len trochu... a ak sa ti to ma (t.j. funguje to aj bez toho) tak ho tam vobec nedavaj... v niektorych receptoch v pohode.. ale v niektorych by to asi fakt nebolo ono...

zabka88
21. dec 2011

caute baby, už mám takmer napečené, dnes ešte upečiem jeden slaný s bielym vínom a šuhajdy, ale chcela by som ešte nejaký na plech, nie vykrajovaný najlepšie trvanlivý, čo by ste odporučili?
@ankan uff s tým žltkom by to aj mňa zaujimalo...

zabka88
21. dec 2011

@ankan ozaj, podľa akého receptu robíš zázvorniky?

eva7780
21. dec 2011

moje princezky,este trochu musi prischnut poleva

ankan
21. dec 2011

@abriela Ďakujem za recept
@oskvarka Ďakujem za radu, to ma nenapadlo. Chcela som robiť orechové špice a ten žĺtok ma odradil
@zabka88 Tu je recept:
Mamine zázvorníky
1 vajce, 3žĺtky, 280 g práš. cukru, 1 ČL mletého zázvoru, 280 g Hl. múky, 1/2 ČL amónia (salajka) alebo prášku do pečiva
V mise do penista vymiešame vajce, žĺtky, cukor a zázvor. pridáme múku, amónium a vypracujeme cesto. Ak máš cesto príliš suché(malé vajcia) pridaj kľudne trošku vody. Cesto potom vyvaľkáme na 5 mm hrúbku a vykrajujeme. Poukladáme na plechy a necháme asi 3 hodiny sušiť na vzduchu. Pečieme vo vyhriatej rúre pri teplote 150°C asi 25 minút.
mimochodom ten recept nemám od mamy, ale dostala som ho s takýmto originálnym názvom prefotený z nejakého časopisu...

abriela
21. dec 2011

@cessy aneposles mi recept na ten baileys

zabka88
21. dec 2011

@ankan ďakujem krásne za recept 🙂 ja som robila včera čokoládovú roládku nepečenú a šlo tam žltko tak snaď prežijeme vianoce bez ujmy 😖

cessy
21. dec 2011

@abriela
0,5 l RUMu
2 uvarene skaramelizovane salka
1 mandlovy puding
0,5 l mlieka

Salko si povarime v plechovke asi 2 hod. nechame vychladnut. uvarime puding s 0,5 l mlieka. pri chladnuti premiesavame. po vychladnuti dame salko a puding do nadoby, mixera a vymiesame. pocas miesania pridavame RUM. nechame odlezat 24 hod a po veceroch popijame 😀 😀 😀 .
aby sme my mohli popijat, musim este spravit 😖 😖 😖

abriela
21. dec 2011

@cessy dakujem za recept a cukriky su kde? 😀

cessy
21. dec 2011

@abriela no ale to potom je recept na liker z bari mandli....
na bayleis si chcela, nie?????????????????????????????????? 😨 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕

cessy
21. dec 2011

@abriela tak tu je aj z Bary mandli...
3 sacky Bary mandli
1dcl vody
22dkg kryst cukru
1 varova cokolada
------------------------------------------------
1 salko
0,5l Rumu

Ingrediencie po ciarku vsetky rozpustime v hrnci na ohni. po odstaveni pridame salko a Rum. Konzumujeme po 24 hod. 🤐

zajo79
21. dec 2011

@cessy ja som robila karamelovy liker.

uvarene salko, rozmixujes s vanilkovym cukrom, rumom a vodkou. kto chce ake silne, tak take si spravi 😀

ja si to pamatam este ako deti, sme dostali na dno poharika na vianoce, a straaasne sme sa tesili 😀 😀

cessy
21. dec 2011

@zajo79 no aj tem baileys je taky karamelovy, uplne jemnucky super. len oproti tomu tvojmu tam davam este ten uvareny puding 😉

zajo79
21. dec 2011

@cessy to my zas puding nepotrebujeme..nam staci rum s vodkou a salkom pravdaze 😀 😀 😀 😀

cessy
21. dec 2011

@zajo79 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nooo ale to je uz potom take silnejsie, ze 😕

zajo79
21. dec 2011

@cessy nooo, dobre sa to cucka, ale je to silnejsie.. a ja ked tak, pohar bieleho vina, niesu v nom kalorie ako v akom likery. stale totiz nemam tehu kila dole..

stardust
21. dec 2011

baby, ako dlho vydrzia kokosove gulky? Mozem ich zacat robit aj dnes, alebo mam pockat do Vianoc?

abriela
21. dec 2011

@cessy dakujem za obe recepty 😵 . Tento rok ich uz nespravim, ale na buduci vyskusam a zacnem pozerat po cukrikoch. V akej obchodnej sieti si ich zohnala?

zuzu9906
21. dec 2011

moje tohotrocne vytvory, este mam vanilkove rozky a samozrejme bobalky na stedru veceru...

natalii6
21. dec 2011

ahojte dievcata nemate nejaky dobry recept na linecke cesto lebo to co som ja robila sa mi stale drobi 😠 dakujem