• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vianočné pečenie bez tuku. Poraďte recepty

1. decembra 2009 
Kočky, prosím vás poraďte nejaké recepty na koláčiky bez tuku. Synátor prekonal mononukleózu a musí držať beztukovú diétu. Čo upiecť na Vianoce, aby nebol ukrátený o niečo sladké? On už sa vytešuje, že budeme spolu piecť...ako ho nesklamem?
23. nov 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rokka, nejaky kolac z kysnuteho cesta mi napadol, tam by stacilo stipku oleja do cesta, ak by ovsem toto malo mohol. no a na vrch nejake ovocie.... co uz ine...
este mi napadla nejaka nepecena torta, ja sa chystam robit jablkovu, tuto:
http://www.dobre-recepty.sk/detail/1162-nepecena-jablkova-torta/
neviem, ako je to s tukom v tych pudongoch a tiez v piskotach.... tam by asi nemal byt...
viac neviem...
26. nov 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uff, klasicke Vianocne pecivo bez tuku tazko... Kedze vsetky keksy su zalozene na kombinacii muka-tuk-cukor-pochutiny. Ake striktne to je s tym tukom? Absolutne beztukuva dieta sa mi nejak nepozdava, kedze velmi vela vitaminov je rozpustnych iba v tuku.

V kazdom pripade mozes skusit skor snehove pecivo:
Kokosove pusinky, tie nemaju pridany tuk, iba tuk, ktory je prirodzene obsiahnuty v kokosovej mucke. Mozes ich aj zmenit na orieskove/mandlove a pod. pusinky, ked nahradis kokosovu mucku mletymi orechmi. Ale teda aj tie maju prirodzeny obsah tuku.
Mozes spravit snehove suchare, ci uz s pridanymi orechami/mandlami alebo nie.

V niektorych receptoch sa da tuk nahradit jablkovym pretlakom. Sama som to este neskusala, ale hlavne na americkych receptovych strankach to je bezne. Skus pohladat low-fat oder fat-free baking.
Dalej ma napadaju nejake akoby rumove gulky (teda pre synceka bez rumu), aj ked v tych je tiez tuk z cokolady a pripadnych orechov (podla receptu).

Nejake kombinacie s kandizovanym ovocim a teraz vsade dostupnymi datlami alebo figami. Mozes skombinovat rozne susene a kandizovane ovocie. To by urcite tiez dalo zapracovat do bielkoveho snehu a spravit pusinky. Alebo nadrobno nakrajat a potom tu masu "zlepit" medom alebo cukrovym sirupom alebo trochou rozpustenej cokolady. Z tej masy spravit hrudky a nechat ich vyschnut, teda bez pecenia. Potom ich dat do pralinkovych papierovych misticiek.

Inak klasicka piskota ma tuk iba prirodzene obsiahnuty v zltkach - vajicka, cukor, muka. Viac na klasicke piskotove cesto netreba. V principe mozes spravit akoby piskotovu roladu - teda upecies plat piskoty. Po upeceni mozete spolu vykrajovat keksiky a zliepat ich lekvarom a pod. Budu vyzerat ako lineske kolieska, ale bez tuku.

V klasickych medovnikoch/pernikoch je relativne malo tuku a s nimi ti moze pekne pomoct pri vykrajovani a zdobeni.

Napriek obmedzeniam vam prajem prijemnu zabavu pri peceni a krasne Vianoce!
1. dec 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Este ma napadli bananiky, co robievala moja babka. Tuk je iba v cokolade, mozno to tvoj syncek moze...

Potrebujes:
- okruhle piskoty
- banany
- kyslasty lekvar (alebo hocijaky iny podla chuti, ale mierne kyslasty pasuje ku sladkym bananom)
- roztopenu cokoladu alebo glazuru na namacanie

Banany nakrajat na kolieska, piskoty natriet troskou lekvaru, spolu s kuskami bananu spravit "sendvice", teda piskota-lekvar-banan-lekvar-piskota. Budu dobre stat, ked je spodna piskota rovnou stranou na spodku, teda lekvar je na tej vypuklej strane. Napichovat na pevne sparatka, potom namacat v cokolade. To je jednoduche, lebo sa daju drzat za tie sparatka :slight_smile: Nechat ztuhnut na papieri na pecenie. Najlepsie su, ked par dni postoja, potom tie piskoty pekne zmaknu.
1. dec 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ďakujem za tipy. Ja si tiež myslím že medovníky sú také najmenšie zlo, tie mienim piecť. Aj tie pusinky je dobrý nápad. Tie piškóty s banánom si robieva aj on sám, skoro každý deň, ale bez čokolády lebo tú bohužiaľ teraz cez diétu nemôže.
Ste zlaté!
1. dec 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok