Výroba pomazánok

viva13
23. okt 2012

Ahoj poradíte mi prosím niekto elektrický mlynček alebo nejaký robot na výrobu pomazánok? mala som ručný ale sa mi dolámal, kedže u nás idú vela pomazánky prijala by som niečo elektrické a cenovo výhodné, dakujem

zigzag
23. okt 2012

heh, 1x pocujem ze na natierky je treba mlyncek, my natierky robime rucne,max neakym krajacom pokrajam cibulu nadrobno 😀

strihalka
23. okt 2012

ja mam phillips ponorny mixer a je k nemu aj 2x doza na elektricky krajec, 2druhy nozua slehac...mixer je zelezny, teda spodni cast co jde pod vodu, takze muzes aj horuci mixovat

atreyu
23. okt 2012

tiez robim pomazanky rucne, ale ak tiide o to aby bola pomazanka penovejsia na to treba slahac nie mixer

viva13
autor
23. okt 2012

moja mamina má robot kde má ponorný a mixer no ten je super na pomazánky no stál ju 3000 vtedy ešte SK. chcela by som niečo lacnejšie 🙂

titkovamiriam
23. okt 2012

ja robim tiez pomazanky rucne,a ked robím penu tak klasika tycovym mixerom to naslaham 🙂

nanulik
25. okt 2012

ja robím nátierky v normálnom robote, dám tam nože na krájanie, nahádžem všetky suroviny naraz a zapnem, je to za chvílku hotové

viva13
autor
28. okt 2012

@nanulik mám robot ale slabší vykon asi by mi to nerozmixovalo dobre :-/

nanulik
28. okt 2012

@viva13 neviem, aký je to slabší výkon, ja mám philps, najskôr dám rozsekať na drobučko cibulku a potom tam hodím všetko ostatné a v pohode to rozmisuje. a ked chcem jemnejšie tak jednoducho nechám dlhšie pustené. a ked si nie si istá, tak vyskušaj a uvidíš. ked nepojde tak nie, a možno budeš prekvapená

majloo
28. okt 2012

@viva13 Ja mam uz druhy rok obycajny Tesco ponorny mixer, stal ma vtedy 5 EUR, este sa mi nepokazil a robim nim pomazanky, hummus, aj pecienky na pastiku som nim uz mixovala a je v pohode...za tu cenu 😀

luciferkax
28. okt 2012

podobne ako @majloo Tesco ponorný mixér zvládne všetko 🙂 pomazánky sa síce dajú robiť ručne, ale nám churia mixované

denuschka7
28. okt 2012

mna by skor zaujimali nejake dobre recepty pomazanok 😀 😀 robim stale dokola tie iste 😠 inak ja ich tiez robim rucne prip. tycovym mixerom :P

viva13
autor
28. okt 2012

mám tesco mixér a mám problém rozmixovať zeleninu uvarenú v nom do sviečkovej ked dávam, potrebuje to tekutinu...