Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Využitie medovníčkov

maba
9. mar 2016

Ostali mi neozdobené medovníčky.Vyhodiť ich mi je ľúto,boli v mrazničke,takže im nič nieje .Deti ich už veľmi nechcú .Dajú sa nejako využiť?Máte nejaký tip?

tana85
9. mar 2016

@maba http://www.thestoryofacake.sk/baileys-pernikovy.... ak mas rada take smotanove torty ;)

stepanka274
9. mar 2016

Ked sme chodili na prazdniny do ciech, tak tam predavali taky tvrdy pernik na struhanie, babicka nam ho davala postruhany s rezancami a roztopenym maslom, mnam

timea7
10. mar 2016

Ja som ich po Vianociach polámala, rozmixovala a urobila som z nich nepečenú kokosovú roládu, robievam ju na Vianoce, ale potešila aj vo februári 😉 😉

1erika3
10. mar 2016
Používateľ 1erika3 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej proflov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od 1erika3.

@timea7 a to ako robis tu roladu?

timea7
10. mar 2016

@1erika3 Ja ju robievam z keksov Marína - 4 balenia po 100 g, teda medovníkov dávam 400 g. Pridám jedno Salko, 3 polievkové lyžice rumu a 3 polievkové lyžice kakaa. Vypracujem cesto, rozvaľkám, potriem kokosovou plnkou a stočím. Plnka: 80 g kokos, vanilínový cukor, 120 g masla,100 g cukru - ale plnky dávam viac, robím ju od oka.

ukulela
10. mar 2016

ja inac medovnicky/pernicky nezdobim, zliepam ich slivkovym lekvarom a namacam do cokolady.
tiez by som ich mozno postruhala a daco nepecena spackala z toho.
a tiez sa mi paci ten struhany medovnik s rezancami.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli