• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Zajačie a bažantie mäso. Poznáte dobré recepty?

20. februára 2009 
baby, ak mate nejake jednotuche receptiky na zajacika a bazantika, tak budem vdacna, tesim sa :slight_smile:
13. feb 2009 o 20:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Keď mali naši 8 mesiacov, tak ja som králika iba varila. Bažanta som v živote nejedla. teraz králika zvyknem spraviť na paprike, alebo upiecť na cibuľke s bobkovým listom, cesnakom a novým korením.
15. feb 2009 o 15:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
didi - malemu som kralika dusila so zeleninkou vo vode... len ho treba robit ovela dlhsie ako kura :wink: . Pre nas som ho zabalila do slaniny, par stoniek tymianu, cibulu a kolecka, sol a korenie podla chuti, pripadne trosku cesnaku, zabalis do alobalu a pecies minimalne hodinu + dalsiu polhodinu odbalene dochrumkava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. feb 2009 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
baby super vyskusam, inak mne to masko trocha smrdi, v nedelu sme mali polievocku , cela rodinka no a citila som to tam, asi nezvyk :slight_smile:
a bazanta asi nik nerobi co?? asi som mala napisat,ze holuba :grinning:
16. feb 2009 o 19:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
z holuba je tiez najlepsia polievka, jedine, co k nej potrebujes aby bola uuuplne dokonala je chripka s horuckou, alebo aspon poriadnu opicu :wink:
16. feb 2009 o 21:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj holky.Ja robím králika naloženého v páce den pred tým.Dám tam horčicu,kečup,cesnak,dojovú omáčku,čierne korenie,majorán,červenú papriku.Mnamička
20. feb 2009 o 20:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kiska :grinning: teda to je mi liek :wink: :grinning:

grososova, znie to fajne, vyskusame :wink: my zajacika prespikujeme a robime nad grilom, v lete, ked je grilovacia sezona :slight_smile:
20. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
podobnu robim hovadzie maso s kuratom, ked viem, ze mhd ide chlastat a pride rozbity jak ciganska hracka :rolling_eyes: :sunglasses:
20. feb 2009 o 20:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
a to je aka ciganska hracka :sweat_smile: ??? :grinning:
inak my mame vo zvyku robit maskovu polievku v nedelu, cez tyzden nemusi byt ziadna alebo len nejaka zeleninkova, ale v nedelu to je tradicia, to sa tesime :grinning:
20. feb 2009 o 20:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
poslem ti najblizsie fotku... ale to byva tak 2x do roka, ale zase to stoji za to... sa lieci dva dni :grinning:
dala by som si, ale nemavam tolko casu... ale dobra tradicia... asi zavediem taku - kazdu nedelu obed u babky :wink:
20. feb 2009 o 21:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
kiska, to je dobra tradicia a fajne sa pri nej setri :grinning:
20. feb 2009 o 21:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby, a kde viete zohnat zajacinku?
20. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lalupa - kralika mavaju aj v tescu chladeneho... ked nemas prisup k domacemu, tak ti to tak nepride... :wink:
20. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kis, no niekedy ho tam vidim, ale mam pocit,ze je to len kost a koza, keby som zacala porcovat pre moje dve mlsosky, ostalo by mi tam aspon na dva krat?
20. feb 2009 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neostalo :sunglasses: Adam sprace vzdy nohy a my s tatinom obhryzame rebierka...
20. feb 2009 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak nic :frowning2: dik
20. feb 2009 o 21:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tvoj príspevok