Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Zdobenie veterníkov

lusinda3
25. mar 2015

Chystam sa piect veterniky. Mala som plechovy zdobic, rozne drahe vrecka. Cez co ozdobne pretlacit tuhe cesto? Vrecka praskaju. Mate nieco osvedcene?
tiez chcem k velkej noci tepovat gauc a detsky koberec. Co mate osvedcene? Vanis nic moc...
dakujem

darina1952
25. mar 2015

@lusinda3 ahoj, ja keď robím venčeky/veterníky z odpaľovaného cesta tak používam jedine textilné zdobiace vrecko - mám jedno asi 20ročné, je pevné a má kovovú špičku so zúbkovaným zakončením.
Aj dnes sa dajú v domácich potrebách kúpiť textilné vrecká na zdobenie aj so špičkami kovovými... mám aj takú sadu asi dva roky - pozri v Kauflande, v predajniach domácich potrieb Makro a aj e-shopy s cukrárskymi potrebami ich majú v ponuke napríklad tu: http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/cukrarske... 😉
Na koberce používam Kobex od Tatrachemy tuším, je penivý a bez peny - dostať ho bežne v drogériách Teta, 101... pekne vyčistí 😉

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzana172
25. mar 2015

Ja mam presne take textilne vrecko aj so zdobitkami ako ti dala link darina1952 a robim s nim veterniky aj venceky a nemozem sa stazovat, je perfektne, pevne a dostatocne velke. Kupila som v predajni Norma za cca rovnaku cenu ako je uvedena v e-shope.

reluska
25. mar 2015

ja mám jedno 12r, textilné a jedno textilné od tescomy + plechové špičky a pouýívam už niekoľko rokov bez problemu

Tu začni písať odpoveď...

Odošli