Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Zdravo, chutne, pestro a finančne nenáročne

simusiq2
8. máj 2016

Čaute, žienky ! Pred pár týždňami (cca 3-4) sme sa s manželom a 2-ročnou dcérkou osamostatnili. Doteraz sme bývali u svokrovcov, ktorí sa starali o domácnosť a manžel sa venoval výchove dcérky. Ja chodím do roboty na smeny, pravidelne 12-tky, preto som sa venovala týmto veciam pomerne okrajovo. Viem variť, ale nemám k tomu vzťah. Teraz je to však všetko na mne a preto sa chcem poradiť od vás, ktoré ste v tom zabehnuté. Mám 22 rokov, nie som žiadna tridsiatka, ktorá nikdy nevidela hrnce, no mám páru nedostatkov. Určite chcem variť zdravo, chuťovo na úrovni ale aj chcem aby to jedlo malo nejaký vzhľad. Viem uvariť zopár jedál poriadne, v mnohých sa ešte potrebujem zdokonaliť a xy ich dobabrem pri každom pokuse. Môj manžel miluje domáce knedle, no problém je, že s kysnutým cestom nejako extra neviem pracovať. Väčšinou mi vykysne, aj skúsenej kuchárke sa stane, že nie. Ak aj vykysne, je pekné nadýchané to cesto, no akonáhle či robím buchty, či šišky, knedle alebo langoše po dokončení všetko ostane tvrdé ako kameň alebo suché a nemá to typickú chuť, akú to má mať. Druhým problémom je, že neviem ako sa robí zápražka. Zahusťujem klasicky múka+voda+metlička+niekedy hrudky. A ani nehovorím lepivé cestoviny, rozvarená alebo nedovarená ryža(netuším koľko vody do nej dať) a xy ďalšieho. Nemám vo varení fantáziu čo s čím skombinovať. Prosím o rady. Ďakukem🙂)

janickacrazy
8. máj 2016

@simusiq2 No nehnevaj sa, ale podľa toho tvojho opisu nevieš úplne základné veci, takže určite variť nevieš. Ty nemáš mamu? Alebo prečo si sa teda od svokry dačo nenaučila, ked ste tam bývali? Cez komp sa to dosť ťažko vysvetľuje, možno by som na tvojom mieste poprosila mamu alebo svokru, nech ma to naučí, prípadne kamarátku, lebo ked to vidíš, je to iné ako ked si len prečítaš recept. Alebo sa prihlás na nejaký kurz varenia.

moni244
8. máj 2016

Toto su zaklady, ktore ta mohla mama alebo svokra naucit, nemala si na vsetko kaslat, ale mala si sa venovat tomu, aby si sa naucila varit aspon nejake zaklady, takto cez net sa to tazko vysvetluje

simusiq2
autor
8. máj 2016

@janickacrazy nieco viem napr francuzske zemiaky granadyr polievky gulas palacinky ryzovy nakyp.. Mamu mam daleko a od svokry som sa naucila tolko ze nech varim cokolvek tak isto ako ona tak sa mi to vobec nepodari

simusiq2
autor
8. máj 2016

@moni244 nekaslala som nato proste mi to nejde nech sa akokolvek snazim vzdy si urobim na varenie chut idem do toho v plnom nasadeni a ked sa mi to nepodari tak moj entuziazmus je total v prdeli a potom to len tak odbucham ze dovi dopo ziadna lasks k vareniu... Mozno moj problem je aj v tom ze sama vela nejem vela jedal mi nechuti malokedy mam chut jest a mam dost problemov so zaludkom a tsk vseobecne sa nerada babrem s jedlom malokedy len

janickacrazy
8. máj 2016

@simusiq2 každý nemá talent na všetko, skús ten kurz, možno ťa to chytí, je to iné ako variť sama doma, mna variť naučila mama a ked som začala bývať sama vždy som si len spomenula ako to robila ona a snažila som sa to zopakovať, prípadne som jej zavolala, ked som dačo nevedela a išlo mi to v pohode, aj manžel sa čudoval, že viem variť, aj ked predtým som nikdy sama nevarila, len mame trochu pomáhala, ale proste som si zapamatala tie postupy

malabiba
8. máj 2016

@simusiq2 ryza - pomer s vodou 1 ku 2 (takze salka ryze, dve salky vody, sol) nechat zovriet a na nizkej teplote dusit cca 15 min...taketo zakladne recepty najdes kade tade...kup si dobru kucharsku knihu a skusaj...co sa ti nepodari hned druhy krat moze

marcelatje
8. máj 2016

@moni244 niekto k vareniu vzťah má niekto nie. Ja nemám a varím len preto že to treba. Vôbec ma to nebaví. Doma sme nikdy variť nemuseli možno tak ošúpať zemiaky. Moja mama vždy bazírovala na vzdelaní takže namiesto varenia sme sa učili. Odkedy mám rodinu musím sa tiež učiť - variť 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ja som bola dlhé roky vegetarián a keď som sa s mojim partnerom spoznala nevedela som ako sa varí mäso 😕 😀 On je úplne opačný typ ako ja. Kým mne stačí niečo ľahké jemu sa deň bez hutného mäsitého jedla ani neráta 🙄
A k mojej úvodnej vete moja sestra bola vychovaná rovnako a varí/pečie jak pán. Proste ju to baví.

siska53
8. máj 2016

@simusiq2 ja napr. kysnute robim malo,takze nie vzdy sa podari. Kolac ano,ale knedla nie.
Nie som nejak zastankynou takych priloh casto na tanieri.
Zapeazku nerobievam. Maximalne som si robila do vajcovej polievky ked som dojcila.
Inak zahustujem struhanym temiakom,vlockami rozbymi ci cervenou sosovicou.
Na cesrovinach pozeraj,aky maju xas varenia,daj si pripadne casovac,ja si davam,aby som.nezabudla. Najradsej kupujem talianske cestoviny,tie maju napisany presny cas varenia.

Skus najskor varit podla receptov presne. Napr..na vareche je ich dost.

A vsetko sa da naucit. Moja tetka sa vydavala ako 33r.,varit nevedela a naucila sa. A vyborne. Chce to len cas a aj trochu chute do prace.
Aj ja si dam poradit,ked mi daco nevyjde,kde som.mohla spravit chybu.

A keby ste varili s drahym spolu?

Ked zahustujem omacku tak do mlieka poriadne zamiesam skrob. Poriadne. Potom je ok.

simusiq2
autor
8. máj 2016

@siska53 dakujem vyskusam nieco z toho snad to pojde 🙂

moni244
8. máj 2016

@marcelatje ja tiez, neboj nic, od 19 sama, daleko od rodicov, ak som nechcela byt na polotovaroch, tak som sa to musela naucit, doteraz nerobim kysnute, nebavi ma to, ak raz za cas urobim kolac, tak taky, co sa vymiesa v mixeri a vyleje na plech a upecie 😀 prvy segedin skoncil v zachode, zhorel mi, kopec jedal som varila s mamou na telefone, ryzu dlhe roky len vo varnych sackoch som robila, doteraz mam radsej rychle, jednoduche jedla, nic komplikovane, ako raz za cas urobim a stale sa radim s mamou, uz nie tak moc, ale konzultujeme cez telefon

marcelatje
8. máj 2016

@moni244 😀 😀 😀 😀 hneď sa lepšie cítim 😀 😀 😀

liz_lemon
8. máj 2016

@simusiq2 tiez nemam k vareniu vztah, ale varim, kym som nemala deti, tak som vobec nevarila, ale postupne som sa naucila
hlavne si vyberaj co najjednoduchsie jedla, urcite nie z kysnuteho cesta, ja sa napriklad uplne vyhybam jedlam, kde sa dava zaprazka, napokon ani zdrave to nie je
cestoviny/ryzu var podla navodu na obale, tak sa ti urcite nestane, ze budu prevarene/nedovarene
maso velmi lahko urobis tak, ze si ho nakrajas na male kusky, ale len tak oprazis na troche oleja
velmi lahko sa robia aj ryby, napr. lososa len das do truby na cca 20 min, posolis, kusok masla navrch a hotovo

paprota215
8. máj 2016

Treba zacinat s jednoduchymi rcp, na internete je ich vela aj s videopostupom. Ja som sa ucila sama, co som potrebovala vediet, nasla som na internete. A zaprazky, knedle a pod. nepovazujem za extra zdrave a ked chodis do prace, asi ani vela casu ti na narocne jedla neostava.

gapre
8. máj 2016

mna varenie tiez nebavi a keby nemame deti tak ani nevarim😊.Ryzu som sa naucila varit podla jednoho receptu a zakazdym sa zadari.Do hrnca das umytu ryzu a vody po prvy clanok prsta,dochutis,nechas zovriet a na minime varis 15 min.Kysnute cesto sa mi podarilo prvy raz po 5 rokoch.A najradsej peciem z uz rozvalkaneho listkoveho cesta😁.Piect som sa naucila podla knihy Adriany Polakovej😉.Skus fotorecepty na internete,to by sa malo tiez podarit.Drzim palce😉

michaelkanr
8. máj 2016

Tu urcite plati-practice makes perfect🙂 nepustala by som sa do kysnutej knedle, ked ti robia problemy aj cestoviny.
Inak zdrave varenie a kysnute ci zaprazky-to dokopy ani nejde😀 dnes sa uz zaprazky do polievok velmi nedavaju, myslim ze aj bez tej knedle sa da prezit.
Vyberaj si na uvod lahke recepty, s par ingredienciami, ide leto-takze mozes robit rozne salaty so zalievkami, k tomu napr syr (ja robievsm hermelin v alobale do rury), alebo k tomu kus masa pre muza.
Ryzu mozes uvarit vo varnom sacku, existuje aj kus kus ci bulgur-tie ani varit nemusis, len zalejes horucou vodou. K tomu zeleninu na pare ci z rury-myslim ze na tom ani nie je co pokazit.
Rovnako sladke-ved nemusis rovno piect tortu. Teraz je tolko receptov-rozne pohare, kde len vymiesas krem s ovocim, podrvis susienky a pod, cheesecake su tiez jednoduche, mafiny-len zmiesas mokre a suche ingrediencie, potom to das dokopy.
Navodov je extremne vela, len si na to isla zo zlej strany.

vejapa76
8. máj 2016

Ryža: daj do hrnca olej, opraž na ňom šálku ryže. Pridaj soľ, vegetu... Zalej dvomi šalkami teplej vody. Hneď zakri pokrievkou a na najmenšom horaku, najmenšom plameni nechaj dusiť. Neodkryvaj... Skontroluj po cca 20 min. Ak je voda vyvarená a ryža mäkká tak zakry pokrievkou a ešte aspoň 5 min.nechaj dôjsť. Zapražka: daj do hrnca olej, nechaj rozdeliť, pridaj hladkú múku a miešaj kým sa ti nevytvori taká kaša kremovej farby. Potom zalej horúcou vodou a miesaj...do polievky alebo omáčky prelej cez sitko a zas miešaj aby si nemala hrudky. Kysnute cesto sa ťažko opisuje...to je treba vidieť...možno ho robíš príliš husté...

roderik12
8. máj 2016

Skús si pozrieť videa na youtube:
https://www.youtube.com/watch?v=A731V1Zr9Xg
https://www.youtube.com/watch?v=a5RkCiRUMmE

je tam toho veľa 🙂 a určite pomôže 😉 .

vejapa76
8. máj 2016

Olej....malo byť...nechaj rozpalit 🙂

jankastubka
8. máj 2016

Ja robim ryzu takto. Zasadne kupujem gulatozrnnu , ta sa mi lepsie vari. na oleji osmahnem cibulku, pridam horucou vodou preplachnutu ryzu, trocha oprazim, zalejem horucou vodou v pomere na 1 hrncek ryze 1,5 hrnceka vody. Dochutim solou, korenim niekedy kari, niekedy polkou bujonu. Premiesam a sup do rury zakryte na 25-30 min na 230 stupnov. Netreba miesat nic, a ryza je vyborna.

Cestoviny zavisi od toho ake kupis. Z tvrdenej psenice sa tak skoro nerozvaria. Ak nechces zlepene tak preplachnut po uvareni studenou vodou a dat za lyzicu oleja a premiesat.

Kysnuta knedla - robim v pekarni na chleba. Treba mat dobry recept, ja som prve 2 roky mala zly a bolo strasne citit za drozdim. Ide tam 500g polohrubej muky, 125 ml vody, 125 ml vlazneho mlieka, polka cerstveho drozdia alebo cele susene, 1 vajce, 2 lyzice oleja, lyzicka soli a lyzicka cukru. Das najprv tekute, potom sypke a zapnes na program cesto. Po 1,5 hod mas vykysnute a vymiesene. Spravis z toho 2 knedle a das ich na paru na 20 min, pocas tej doby neotvaras. Po vybrati potries olejom. Mnam.

marytesss
8. máj 2016

čo sa týka toho kysnutého cesta,s tým ti neporadím, sama sa to ešte len učím a zorientovávam 🙂 ale to ostatné by som ti poradiť vedela.
zápražku robíme tak, že dáme solamyl alebo múku do iného hrnčeka/panvicu/nádobku a tam zmiešame s vodou alebo olejom a keď je to pekne spojené, bez hrudiek, tak pre istotu cez sitko nalejeme do hrnca, na ktoré je zápražka určená. vďaka sitku žiadne hrudky nevzniknú.
cestoviny varím klasicky, že dám zovrieť veľký hrniec vody a potom tam nasypem cestoviny, kt varím kým nezmäknú (ochutnám či môžu byť, lebo tým obalovým "návodom na použitie" sa moc veriť nedá), ulovím si jednu cestovinku, dám pod studenú vodu a zistíš, či je mäkká 🙂 potom zlejem a na záver, ešte kým sú trochu mokré, polejem olivovým olejom, premiešam a to zabráni ich lepeniu.
čo sa ryže týka...ja používam metódu, že dám napr 0,5 l ryže (áno, meriam to v litrovej nádobke na vodu) a potom množstvo vody vypočítam 500x 1,5 = 750 ml, a keď sa voda vyvarí, ochutnám ryžu, čo je mäkká, keď nie, dolejem a nechám dovariť.
P.S: ja varenie milujem, som aj veľký labužník :D

jankastubka
8. máj 2016

Uzasny recept na tarhonu:
http://michallatta.blog.sme.sk/c/258610/Najleps...
Tu je aj ten na knedlu:
https://varecha.pravda.sk/recepty/domaca-parena...

Polievky kremove vacsinou nerobim zo zaprazky ale z hocijakej zeleniny plus pridam par zemiakov a na konci rozmixujem. Su uzasne a huste.
Do masa ak treba zahustit pridavam solamyl, tak ze v studenej vode rozmiesam lyzicku solamylu a vylejem do omacky a miesam kym nezhustne. Vtedy sa zarucene hrcky nespravia.

Ryby sa nozaj robia rychlo, ja napr robim lososa na pare, nerozvari sa tam, neprihori sa tam a este je to aj zdrave. K tkmu pecene zemiaciky a zeleninka hocijaka mrazena na masle a je to mnamka.

simsalabim
8. máj 2016

@simusiq2 podobne zaciatky som mala aj ja....ale casom som sa naucila, treba len skusat.

1) kysnute cesto robim v pekarnicke - je neuveritelne nadychane, vsetci ho chvalia. Dovtedy som sa do kysnuteho nepustala, lebo sa mi nedarilo.
2) ryza - 1 hrncek ryze oprazim kratko naoleji (miesam), zalejem vriacou vodu (2 hrnceky), pridam sol a prikryjem a varim cca 12 minut. Ochutnam,. ak treba, este 2 min dovarim.
3) zaprazka - na oleji prazim trochu muku, za staleho miesania, priadam ladovu vodu a habarkou rychlo pomiesam. Vlejem do polievky a habarkujem, kym to nie je OK. Musim podotknut, ze mi to ide IBA jednou jedinou habarkou - tou na obrazku vpravo http://www.ikea.com/sk/sk/catalog/products/5009... , ale celkovo zahustujem minimalne, len par jedal.
4) cestoviny varim iba kym su al dente, hned scedim a prelejem studenou vodou.

Recepty skus najst na varecha.sk alebo na mimibazar. sk

mijo53
8. máj 2016

ryžu varím tak, že napr. pre dvoch stačí jeden 2,5 dcl hrnček ryže, túto 2x prepláchnem v studenej vode, na teflonovej alebo nerezovej veľkej panvici si rozohrejem trochu masti, nakrájam cibuľu, môže byť aj mrkva a orestujem a pridám odcedenú ryžu. Zalejem studenou vodou 2x toľko ako bolo ryže, osolím, pridám niekedy aj hrášok, prikryjem sklenenou pokrievkou a dusím na miernou ohni. Tým, že je pokrievka sklenená, vidím, či sa už odparila voda, vôbec nemiešam. Po odparení vody vypnem a nechám nech dôjde pod parou
Zaprážku robím tiež na panvici, dám trochu oleja alebo aj masla /je lepšia/ pridám 2 polievkové lyžice hladkej múky a miešam, kým múka nie je taká opražená do ružova, pridám červenú papriku a zalejem studenou vodou /pri horúcej vode sa urobia hrčky/, miešam kým to neprevrie obyčajnou drevenou vareškou, ak je hustá dolej studenej vody, keď zovrela, vylejem do polievky a miešam, žiadne cedídka nepoužívam a hrudky sa neurobia, len miešať asi 3-5 minút, aby sa múka dobre povarila a neprihorela. V poslednom čase zápražky robím malo, zahusťujem rozotreným zemiakom
Knedľa - preosiata polohrubá múka, soľ, kvások, vajce, trošilinku oleja. Kvások - droždie rozmrvené, lyžička cukru, letné mlieko. Miesim ručné, kým sa cesto nelepí na ruky, prikryjem čistou utierkou a nechám kysnúť na teplom mieste. Po vykysnutí vytvarujem knedle, nechám na doske ešte podkysnúť cca 20 minút. Do hrnca dám vodu, parák, na to papier na pečenie, aby sa neprilepila knedľa, keď voda vrie dám knedľu, prikryjem a varím 20 minút, buchty na pare 7 minút, neodkrývať. Po uplynutí času, rýchlo popichať, aby vyšla para a knedľa lebo buchty nespľasli. Keď chcem knedľu použiť na druhý deň , potriem olejom
Šišky robím tak isto, len nedám olej ale rum, aby cesto pri vyprážaní nenasiaklo veľa masti, rum tomu zabraní
Buchty, záviny v podstate tak, ako knedľu, po upečení potriem cukrovou teplou vodou, prikryjem potravinárskou fóliou a na to utierku a nechám vychladnúť. Koláče sú potom mäkké

siska53
8. máj 2016

@marcelatje ani ja som nevedela varit maso..maximalne rybu,kedze som.pescotarianka..
No uz viem.aj maso spravit. Akurat na kurca s plnkou som si este netrufla.a pirohy. Ale to zas vie moja svokra robit skvele.
Kurca asi nie je take tazke, lebi stehna ci ine masa som uz piekla,akurat mam akesi zabrany na kurca vcelku. Mama mi vzdy donesie uz naporcovane domace,ked ma od kamosky. Ja sa kupovanemu kuratu zvacsa vyhybam,malokedy kupim..radim sa tu s jednym milym.masiarom,ktory mi vzdy poradi dobre maso pre deti.

sense
8. máj 2016

ja ti mozno neporadim , ale poviem takto ja mam uz po tridsiatke a varit varim len ked musim, kysnute cesto som doteraz nerobila...nerobi mi problem upiect ale s varenim je to par jedal, ....ale ryzu uvarit viem a lepsie ako mama ci svokra ...robievam tak ze na hrncek ryze davam dva hrnceky vody...rozpalim maslo, dam ryzu suchu nepreplachovanu osmazim ju zalejem vodo prikryjem a na pomalom varim 20min, nemiesam a ryza je sypka makka...kupujem dlhozrnnu...zaprazku nerobim celkovo nezahustujeme zapraskou, do polievky postruham zemiak, omacku necham vyredukovat a pouzivame zasadne 35perc smotanu co sa tyka smotanovych omacok

moja mama zahustuje tak ze v pohari vody muku rozmiesa na hladko aby neboli hrudky a tak to vleje do hrnca a necah prevarit...

stevvvka
8. máj 2016

Mne pomohla v zaciatkoch stara kucharska kniha od babky. Boli tam vseobecne rady a triky, take nieco si skus zohnat. Dnes vsak maju gazdinky vyhodu oproti starym mamam - internet. Ked na nete najdes recept, mas k nemu vacsinou hned aj komentare od inych, ci je ozaj dobry a podobne.

1- popozeraj recepty na kysnute cesto, a cvic - tak ako aj vsetko ine, prax robi majstra, ani ja som nebola spokojna s prvymi mojimi pokusmi...ale ked sa naucis, daju sa z neho robit kolace, bichty, susky, langose, pizza, slane, sladke...kopec moznosti.
Ja si rozmrvim kocku drozdia, posypem lyzickou cukru, zalejem 2deci mlieka. Ked kvasok vykysne, vlejem ho do misy, kde som si predtym rozmiesala 700g muky so stipkou soli. Trosicku vymiesim, ked je kvasok zmiesany, dolejem este 2-3deci vody alebo mlieka.,dolezite je miesit, miesit,miesit. Ked sa cesto odliepa od ruky a misy, je.vymiesene. na rozne jedla pridavam este ine suroviny, napriklad do langosov dam jednu kyslu smotanu. Receptov je na nete hanadej.

Zaprazku robim z 3lyzic oleja alebo 2 lyzic masla a z 1lyzice.hladkej muky, treba poriadne miesat, na najmensom plameni, az dozlatista. Potom prilejes asi deci vody a vlejes do polievky.

Nauc sa polievky, najprv podla receptov, a potom zistis, ze polievka sa da urobit z hocicoho. Ja si takto priebezne upratujem chladnicku. Treba.mat stale doma par zemiakov, mrkvu, to davam skoro do kazdej polievky...

Velkym pomocnikom je u mna cesnak, ak je nieco slabo dochutene, par strucikov dokaze zazrak.

Ak nie si masovy typ, zacni s reznami kuracie/bravcove. Klasicky v trojobale poznas, nabuduce skus taketo klasicke vyprazane rezne dat do panvice, vsetky, vlej do panvice 2deci vody a do toho vlej 3 lyzice toho oleja, v ktorom si vyprazala rezne. Prikry azakryte nechaj na minimalnom plameni 10-15 minut, hned mas rezne na iny sposob. Dalsi recept, naklep surove rezne, z oboch stran daj sol a cierne korenie, potom poukladajna plech a nalej na plech mlieko, tak, aby bolo mlieko nad reznami. Prikry a nechaj v rure 70 minut na 150 stupnoch. Samozrejme pred podavanim pre istotu vyskusaj, ci je maso makke.
Taketo rezne mozes nakrajat na kocky, osmazis cibulku na.oleji, pridas masko a dorabas rozne omacky. Masko osolis, okorenis, rascu davam a potom podla zasob, bud pridavam roznu zeleninu, hribiky, podlejes, podusis. Naozaj najdes milion receptov....

To su podla mna.take zaklady, aj ked je toho este velmi vela. Hlavne sa nenechaj odradit, nikto uceny z neba nespadil, ja som tiez kopha povyhdzovala. Cim castejsie budes varit, tym skor prides na nejake tipy a triky sama.

Ryzu neviem doteraz robit poriadne, nikdy ma to nebavilo, preto som sa naucila pripravit zemiaky na sto sposobov. Drzim palce 🙂

sisaka
9. máj 2016

a ja, ze si precitam nejake zaujimave recepty na zdravu stravu, kedze v teme, co dnes varite, je to presne naopak a tu sa debatuje ako sa varia cestoviny, ryza a robi kysnute cesto....

@simusiq2 Moje rady: cestoviny - kupit kvalitne, ziadne za par centov, ktore sa rozvaria a dolepia, nech robis cokolvek, precitat si na obale kolko varit -zvacsa cca 10 min - ziadna veda, moj 8 rocny syn to vie uvarit a to teda pri nom nemozno hovorit o nejakom vareni.
Ryza - treba si kupit rice cooker -ryzovar - tam sa to neda pokazit a ryza bude dokonala a kysnute cesto, na to by som uplne zabudla, jedla s knedlami mozes kludne vyradit z jedalnicka, pripadne raz za cas vynimocne kupit v obchode.
Co sa tyka varenia ako takeho, mne pripada, podla toho, co pises, ze varit vobec nevies, preto treba varit presne podla receptu, normalneho, nie typu - trochu toho a toho osmazime, pridame za hrst tamtoho, stipku toho, od oka toho, podla chuti tam toho a ked nie je to, nahradime tam tym a ked sa nam zda, ze uz je to hotove, tak odstavime.... dodnes neznasam take recepty a na zaciatok su uplne nevhodne, ty potebujes nieco s presnym postupom, presnymi prisadami a casom varenia, skusit mozes, aj nejake video recepty, kde aj ukazuju krok za krokom ako postupovat. Ja som sa tiez doma moc nenaucila varit, nebavilo ma to, ale ked som sa vydala zacala som varit podla receptov a nebol nikdy problem, dodnes drvivu vacsinu robim podla receptu a nie z hlavy ( na internete je toooolko dobrych receptov, sem tam kolegyne daju recept na nieco dobre, takze u nas doma urcite nejde dokola to iste) Drzim palce pri vareni, hlavne nezabudaj, ze treba varit s chutou a laskou a raz sa vysledok dostavi

buckeye
9. máj 2016

No ja napr varenie zboznujem, kuchyna je pre mna relax, radsej pol dna varit 6 chodove menu, ako upratovat 😀, ak mozem poradit, kup si knihu varte jako sef, od Pohlreicha, si v nej zakladne recepty, ako spravit spravne zaprazku, vyvar, rajcinovu omacku, vajce a la Benedikt, holandska omacka, domace veci etc. stare klasiky, potom je fajn kniha od Apetitu akon nakupovat maso a spravne ho uvarit, popis na co sa ktora cast hodi, a ako ju spravne pripravit, aby si vytazila, co najviac chuti..casom prides na chut aj zlozitejsim 🙂
Co sa tyka kysnuteho cesta, nepouzivam kvasnice, ale kvasok, aj na sladke veci, je to zdravsi sposob pripravy, sice casovo narocnejsi, ale lepsi, nepouzivam ani vegetu ani umele bujony, vyvar si robim svoj po starom, pecivo chlieb si peciem svoje, da to na zaciatku zabrat casovo zadelit a zosuladit s pracou, ale casom vychytas chybicky a budes macher 🙂 drzim palce

mima4
9. máj 2016

@simusiq2
mna zaujalo to "zdravo"...
lebo šišky, omáčky, langoše, buchty a podobné jedlá nie su zdravé!!!! je to biela múka v hore tuku...nič viac..žiadne výživové hodnoty...

osobne také jedlá nevarím...

bubelko
9. máj 2016

@simusiq2 cestovinu var podla navodu na sacku, pripadne uber minutu - bude akurat - staci si nastavit kuchynsky budik.
ryza - kup si unlce ben's - 20min a presne tak ju var ako je napisane na krabici. 2 hrnceky vody - zovriet, osolit, hrncek ryze do toho, stiahnut teplotu. varit 20min.
toto zvlade aj chlap, ktory nikdy nevaril.

a ostatne - vypytaj si recepty od kamosiek a postupuj podla navodu. co zachuti - odloz. co nezachuti - vyhod.

kysnute cesto - otazka cviku. skusaj recepty a cvic. 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli