Zemiakové placky. Dajte prosím receptík

sweetberry
3. nov 2007

ahojte babulky prosom dajte mi receptik ma tu navnadila jedna konikarka ze ich robi a ja som dostala na ne straaasnu chut 🙂 vdakaaa potrebujem hlavne gramaz dakujem mooc ak sa niekto zlutuje a napise pazravej mamine 🙂 😀 😀 😀 😀

sweetberry
autor
3. nov 2007

takk diiiiiik umrem hladom

lenkamt
3. nov 2007

neumieraj, skús tieto:
http://www.recepty.sk/recept.ltc?ID=5758&k=15

mne celkom chutili, robila som len z 1/4 dávky, viac menej od oka 😉

grmitko
3. nov 2007

ja mam jeden, ale nemam gramaz, robim ich od oka. Osupem tri vacsie zemiaky, nastruham na jemnom struhaku, pridam jedno vajce, asi dve lyzice hladkej muky, majoranku, sol, pretlaceny cesnak a smazim na oleji. Dobru chut. Ked su moc riedke, ze zemiaky pustili vela vody, tak pridam este trochu muky. 🙂

bubaczik
3. nov 2007

no ja davam do toho aj postruhanu cibulu 😉

bubaczik
3. nov 2007

a ked mam doma,tak aj slahackovu smotanu 😉

grmitko
3. nov 2007

a ked robim aj pre muza tak aj cierne korenie 🙂

lindda
3. nov 2007

aj ja ich robim od oka aj ked iba pre muza ja ich moc nemusim a ak tak ja tam davam aj suchy salam tak to celkom zjem 🙂

sweetberry
autor
3. nov 2007

dakujem ste zlate uz su aj spapane 🙂

zuz11
8. jan 2009

banga • 1d, 71tt • Včera o 22:50
Ahojte, boli sme na trhoch a dali sme si zemiakove placky. Tie nase - klasicke zo surovych zemiakov su super, ale tieto boli akoby z varenych a boli straaasne mnam. Nemate niekto recept ako na ne? pls!!!

kili • 2d • Dnes o 00:03
furt nikto nepíše?
no ja neviem, poznám len zo surových. Nemohli byť len jemnejšie postrúhané? Alebo nemôžeš sa spýtať tam?

danulik • 1d • Dnes o 00:04
a nemyslis nahodou lokse? lebo tie sa robia z varenych 😉

kili • 2d • Dnes o 00:05
tak to by hádam rozoznala 😀

kosicanka1 • 1d • Dnes o 00:06
no ja poznam rozdiel medzi mojimi a mamkinimi a dost je rozdiel v postruhani ako pise kili
mamka struha na struhadle
ja mixujem v mixeri na uplnu kasu
a tie moje su ovela jemnejsie

kili • 2d • Dnes o 00:06
aj keď ja som si niekde objednala lokše z makom a chutili ako zemiakové placky ibaže bez korenia 😝 , som to tam nechala, vôbec sa to nedalo jesť 😠

danulik • 1d • Dnes o 00:07
kili - urcite 🙂 ale niekto vola lokse placky, preto sa pytam..

mimikyky
9. jan 2009

moja bývalá svokra robieva zemiakové placky keď zostane zemiaková kaša od obeda 😉 pridá sa múka a na suchom plechu sa pečú a sú celkom fajn 😉

marika80
14. jan 2009

Tak som to tu citala a 1x som si tie placky spravila. Vcelku sa vydarili, len ja blba som zabudla, ze ja ich vlastne ani moc nemam rada. Ale tak natrepala som si na to kecup a aj s malou sme ich zjedli. Tak zas hadam o 10 rokov.

zuzka76
14. jan 2009

tak zemiakove placky som uz davno nerobili, dobry tip 🙂 diiiky

kili
14. jan 2009

marika 😀 sa tu rehocem

titkovamiriam
15. jan 2009

placky u nas doma idu klasika nastruhane zemiaky ,vajce ,vela cesnaku,sol,majoran a muka.no mam kolegu z vychodu a tam jeho mama robi placky bez muky-normalne som mu to neverila,no na druhy den ich robil na ukazku a ked sa ta masa vzdy pred nanesenim na panvicu premiesa /lebo vada zo zemiakov vystupi/tak sa to da ,su super chrumkave.tak som to spravila aj doma a uz do placiek muku nedavam 🙂 .inak okrem zemiakovych placiek meju uspech aj langose ci lokse,len pri takomto vareni clovek pecie pecie a deti beru a beru a stale je tanier prazdny!!! 😀 😀

zuzu13
15. jan 2009

aj my robime placky typu zemiaky, cesna, majoran, vajce, muka...no bez muky som nerobila...vyskúšam...
ale naši milujú chlebové placky...je to presne ten istý postu ako zemiakové, akurát miesto zemiakov sa dáva starý chlieb rozmočený v horúcom bujone...nechá sa vychladnuť, vytlačí sa z neho prebytočna voda a pridávajú sa do neho cesnak, vajce.....

titkovamiriam
15. jan 2009

zuzu s tym chlebom to som este ani nepocula a obcas mi ostane tak vyskusam 😀

sirinka
15. jan 2009

ja zemiakove placky milujem.....tiez robievam taku klasiku ako miriam.
ale nasi robia aj polysnaky...neviem, ako sa to pise, tak pis ako pocujes hehe...to sa ta masa pecie priamo na rozohriatej peci. kedze uz nemame klasicku pec, tak mame taku velku kovovu platnu na dva horaky a poviem vam, ze tieto potrete maslom su pre mna najvacsim kulinarskym zazitkom...jedla by som ich od nevidim do nevidim...

lekno
15. jan 2009

Siri 😀 No, mu sme ich doma podlesníky a tu u mangela to volajú pollysnáky, ako vy 😀 Je to to isté. My ich robíme tiež na panvici alebo na platni na sucho a potrieme maslom, alebo cesto rozotrieme na plech, dáme piecť a potom potrieme tiež maslo alebo domácou masťou. Mňam! A už pśśśt, už som hladná 😠 😀

lekno
15. jan 2009

"No, my sme ich doma volali" Tam malo byť 😝

sirinka
15. jan 2009

lekno som porozumela... odkial si, ak sa mozem opytat? mozes aj cez IP.

lienockaa
27. jan 2009

aj ja robim bez muky zemiakove placky, len surove postruhane zemiaky, cesnak, sol a vajce, smazi sa to na oleji..som z vychodu a vola sa to nalesniky u nas..😅 inak, ak mozem povedat, moj muz od detstva neznasal zemiakove placky, vadila mu v nich muka a majoran, proste to, ze boli take "gumene"..tie bez muky a majoranu lubi, su chrumkave..😉

z uvarenych zemiakov, bez korenia a s mukou robim lokse na suchej platni..tie sa mastia az potom rozpustenym maslom, bravcovu mast ja na ne nemusim, nevonaju mi potom tak pekne..a ani nechutia tak ako s maslom..😉

lekno
27. jan 2009

Lienočka 😉
Ozaj, raz sme sa jednej baby z inej dediny v škole pýtali, že či vie, čo sú to podlesníky a ona zahlásila:
" No to sú huby, čo rastú pod lesom" 🤐 😀

mimakro
13. feb 2009

lienockaa a skús potom tie maslom natreté lokše posypať škoricovým cukrom. To je dobrota. Presne na moju diétu 😀 😀 😀

digysa
13. feb 2009

No to som nevedela, ze sa daju robit placky aj bez muky....Ja som v usa a nase zemiakove placky su u mna pochutka ako delo....Susedia, kamarati, moj manzel a deti ich zboznuju.... Keby sa mi chcelo struhat tie zemiaky, tak ich robim hadam kazdy tyzden...

To struhanie mi ide na nervy.... Inak placky bez muky mozu chutit fajn, ale bez majoranu, to si neviem predstavit. Ved ten majoran ja povazujem a cesna povazujem za zakladnu ingredienciu. Bez maoranu by moje placky boli iba obycajne placky, ktore sa robia aj tu, ibaze ich volaju : potato cakes.

sirinka
13. feb 2009

digysa existuje taky elektricky struhak na zemiaky...tak popros rodinu na sk, ze to chces od jeziska 😉 😀

inac cesnak je u mna uplne najdolezitejsia potravina...vzdy musim mat doma poriadnu zasobu 😵

erikasadek
13. feb 2009

sirinka naozaj, a kde moze smi povedat?? ten elektricky struhac.. ja som s apytala uz aj mamy , ale vraj nic nie je take....

sirinka
13. feb 2009

erikasadek no nasa teta to mala ako cast kuchyn. robota...a bol dost stary, ale dobre fungoval, mali sme ho nejaky cas pozicany. takze sa treba popytat ci to nema nejaky robot ako sucast.

erikasadek
13. feb 2009

nop co mama pozerala tak nie, nevadi idem na slovensko v lete mozno budem mat stastie...

sirinka
13. feb 2009

erikasadek musim to aj ja kuknut...lebo teraz este stiham struhat, ale ked nas bude viac na tie placky, tak neviem, neviem... 😝

ma_se
22. feb 2009

SIRINKA,ja som tiez mala mixer ETA/bol to taky robot/s ktorym som rychlo nastruhala zemiaky/ na placky...ale bohuzial pokazil sa mi...
no a vyskusala som zemiaky mliet na MLYNCEKU NA MASO/ale musia byt najmensie dierky /a som spokojna...
😉
...tiez sa snazim davat cim najmenej muky,ale myslim,ze bez muky sa to ani neda a davam stale aspo 2vajicka.
Minule som citala aj PLACKY DO KTORYCH SA PRIDAVA MRKVA KOLI TOMU ABY NEBOLI TMAVE...
...JA PRIDAVAM CERVENU MLETU PAPRIKU,ABY CESTO NEBOLO TAKE TMAVE./Z MRKVOU SOM TO ESTE NESKUSALA,ALE VYSKUSAM URCITE/