Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako získať maximálnu podporu v nezamestnanosti po skončení materskej?

sunnybaby15
26. apr 2018

Ahojte, 7.5.2018 mi konči materská, chcela by som dať výpoveď nakoľko sa tam neplánujem už vrátiť, vedeli by ste mi poradiť ako získať maximálnu podporu v nezamestnanosti a či sa mi vobec oplatí výpoveď dať... za všetky rady vopred ďakujem

majusqa77
26. apr 2018

@sunnybaby15 trosku neskoro riesis. Ak das do konca aprila vypoved, maj-jun vypovedna lehota a podpora sa ti bude ratat z prijmu po rs

majusqa77
26. apr 2018

*rd

surriana
26. apr 2018

A nieje to náhodou tak že výpoveď dohodou, jeden deň dovolenka,zvyšok nechať preplatiť a z toho sa vyràta max.podpora?

majusqa77
26. apr 2018

@surriana vypoved dohodou neexistuje.
Na dohode sa musia obe strany DOHODNUT, zamestnavatel s nou suhlasit nemusi

surriana
26. apr 2018

Samozrejme že sa dohodnúť nemusia.Ale ak sa dohodnú,je to dohodou.

evittam
26. apr 2018

@surriana No ano ale to je skoncenie PP dohodou.
Suhlasim s
@majusqa77

iveta143
26. apr 2018

moj pripad...ja som ukoncila prac.pomer dohodou s tym, ze som si vybrala 5 dni dovolenky a zvysok som si dala preplatit. Potom vybavis vsetko potrebne na uradoch, a mas max.podporu.

twinki
26. apr 2018

Výpoveď daj prvý den po materskej, teda 8.5. a budeš dostávať pol roka podporu 😉

majusqa77
26. apr 2018

@twinki materska jej skoncila pred 2,5 rokom

majusqa77
26. apr 2018

@surriana ale nieje to vypoved. Potom je to dohoda o skonceni prac.pomeru

evittam
26. apr 2018

@twinki 8.5.je štátny sviatok. Ak dá výpoveď k tomuto dátumu zacne jej plynúť výpovedná doba od 1.6.-31.7.2018, cize bude musiet vycerpat celu dovolenku-ak jej to umožní zamestnavatel a ak bude mať malo na pokrytie obdobia tak bude musieť nastúpiť alebo PN, a ziadna max.podpora.
A posledny detail-urcite jej nekončí MD ale RD.

iveta143
26. apr 2018

mne ziadna vypovedna doba neplynula...pred ukoncenim RD treba zavolat do firmy, zrejme uctovnicke,aspon ja som to tak robila, a ukoncili sme prac.pomer dohodou. Povedala som ze nemam kde nechat dcerku,tak nemozem nastupit do prace a bolo.

majusqa77
26. apr 2018

@iveta143 idealny, vcelku ojedinely pripad 🙂

evittam
26. apr 2018

@iveta143 No ako pise
@majusqa77 . To tvoje "a bolo" bolo len preto lebo zamestnávateľ suhlasil. Ak by nesúhlasil a nepodpisal dohodu tak buď musíš nastúpiť alebo dat vypoved za uz uvedenych podmienok a ako si zariadis ci budeš moct nastúpiť alebo nie uz jeho zaujimat nemusi. Cize to nie je také jednoduché ako pises.

iveta143
26. apr 2018

mozno zalezi aj od toho, ake zamestnanie vykonavas...ak neskusis, nezistis...

evittam
26. apr 2018

@iveta143 No skor zalezi od zamestnávateľa nie od toho ake vykonávas zamestnanie. Ked ti raz zamestnavatel nepodpise dohodu mozes mať zamestnanie ake len chces.

iveta143
26. apr 2018

nevidim dovod, preco by nemusel podpisat...poznam viacej pripadov, komu to vyslo tak ako mne...ale zbytocne tu budeme polemyzovat...podpise-nepodpise...nech si to zariaduje osoba, ktorej sa to tyka

janulik2306
26. apr 2018

@iveta143 ahoj vidím že sa do toho rozumieš,napisala by si mi prosím viac ako postupovať tiež nad tým s kamarátkou premýšľam ze keď mi skončí rodičovský dala by som výpoveď z mojim zamestnávateľom sa dá dohodnúť takže to nieje problém len neviem ako to urobiť ďakujem ti

laska201
26. apr 2018

Tiez ukoncujem pracovny pomer dohodou.Mne to urobia v robote ja len pridem a podpisem.Ziadna vypovedna lehota len datum ktory som si urcila.

evittam
26. apr 2018

@iveta143 Ved ja netvrdim,ze sa to nedá. Ale ak bude chciet robit problemy tak ich spraví. Cize len tolko - to,ze ty si zavolala a hotovo neznamena,ze to platí u každého a každý to tak vybavi.😉

evittam
26. apr 2018

@laska201 No ved o tom je dohoda o skončení PP. O tom tu cely cas s
@majusqa77 piseme.😁

evittam
26. apr 2018

@janulik2306 Kedy ti konci RD-kedy ma dieta 3 roky? Dohodu o skončení PP -den-dva po skončení RD-vycerpes 1-2dni dovolenky ostatnu ti preplatia=max.podpora. Samozrejme za predpokladu,ze máš dovolenku (necerpala si po MD pred nástupom na RD) a nemala si iny zdaniteľný príjem za posledné dva roky.

sunnybaby15
autor
26. apr 2018

A dostala by som maximalnu podporu aj ked som bola na "len" na materskej od septembra 2017 do 7.52018....? Nebude sa mi vymeriavaci zaklad pocitat z poslednych 3 rokoch? Citala som ze zamestnat sa na jeden den a potom si dat preplatit dovolenku a tak ziskat maximalnu podporu je mozne az po rodicovskej dovolenke

evittam
26. apr 2018

@sunnybaby15 Nie,je to možné az po dvoch rokoch bez ineho zdaniteľneho prijmu. Nakolko podpora sa pocita zo zdanitelnych príjmov,z ktorych sa odvadzali odvody na PvN za posledne dva roky pred žiadosťou o podporu.
Cize tak ako píšeš môžeš spraviť cca az po dovŕšení 2rokov veku dieťaťa. Nemusis nastúpiť, staci vycerpat 1-2dni dovolenky a ostatnu si dat preplatit. Cize ukončiť PP dohodou k urcitemu dátumu.

sunnybaby15
autor
26. apr 2018

@evittam ďakujem pekne pomohli ste mi velmi

evittam
26. apr 2018

@sunnybaby15 Za malo.

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janulik2306
27. apr 2018

Dievčatá vy ste super že tak radite mamičkám ako si prilepšiť, lebo takéto rady sú nad zlato a to vám nikde na úradoch nepovedia veľké ďakujem 🙂

twinki
27. apr 2018

@majusqa77 viem, že to je rodičovská dovolenka....len autorka si to nazvala materská (nie každý vie, že sa automaticky prechádza z materskej na rodičovskú) a nechcela som ju pliesť, tak som to tak nazvala materská.
Každý pochopil čo myslí!

twinki
27. apr 2018

@evittam ja som to mala tak, že po skončení RD som dala výpoveď, zamestnávateľ podpísal, žiadna výpovedná lehota, išla som na UPSVAR a dostávala som max.podporu. ak je niečo iné, neviem. Pred rokom to bolo takto

Tu začni písať odpoveď...

Odošli