Histamínová intolerancia a nárok na predĺžený rodičovský príspevok

gabinakk
9. feb 2020

Ahojte,chcela by som sa opytat,ci mi neviete poradit dcerke zistili histaminovu intoleranciu a niekde som citala,ze sa da poberat rodicovsky prispevok do 6rok.Dcerka chodi do skolky a ja pracujem.Dakujem

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabinakk
autor
9. feb 2020

Dakujem pekne za info,tak mojej dcerke to zistili zatial len z krvi

veronikaszabova
9. feb 2020

@gabinakk starsi syn ma HIT, predlzeny RP som nemala.

lanvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lanvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
gabinakk
autor
10. feb 2020

@lanvinka Ked nastupila do skolky v sept.tak sa mi vyhodila,my si myslime,ze to ma zo strresu,plakala,nechcela spat v skolke,poslali nas na vysetrenie z krvi je vysli vysledky na hit hodnoty 2,9 do vtedy ziadne problemy.Bola dlhsie doma.Dali sme ju zas do skolky,ale len na 4hod.ze tam nespinka,je vesela,stravu papa v skolke normalne.Sem tam sa jej vyhodi maly fliacik na licku,alebo na ruke,potom jej to zmizne.

lanvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janatomova
25. feb 2020

@kvevka aj nám akurát zamietli, tiež ma syn HITku a intoleranciu laktózy a je svetlo plachý, všetko sme mali potvrdene od odborných lekárov... No idem sa skúsiť odvolať, za to nič nedam

kvevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janatomova
26. feb 2020

@lanvinka ahoj, prosím ta aké máte príznaky, nevadí jej z ohrievaná strava? Užíva aj daosin? Lebo môjmu synovi ak o hrejem niečo tak ma príšerne bolesti bruška, a aj 4 noci nespáva.... Teraz od marca ma nastúpiť do škôlky až sa bojím toho co bude zase doma... Dva mesiace trvalo kým sa dal ako tak dokopy

sunnybaby15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
janatomova
18. máj 2020

@gabinakk môj ma histaminovu intoleranciu, laktozovu intoleranciu, je svetloplachy a neschvalili nám aj som sa odvolala a neprešlo nám to