Nástup do práce po rodičovskej a výpoveď kvôli nadbytočnosti?

Poradte,prosim,ako postupovať? O 2 týždne mi končí RD, ale zamestnavatel mi už pred pol rokom, keď som chcela nastupit do práce, povedal, že mi nemôže dať prácu, že som nadbytocna. Vtedy mi ponúkol miesto na 1/2 uväzok a iné miesto. To by som platom klesla o 2 platove triedy. A zmluva by trvala len do dovŕšenia 3-och rokov môjho dieťaťa. Nepodpísala som a po ukecani som písomne oznámila, že nenastúpim.co teraz? Nastupi
Čo teraz.
sterea
7. jan 2019
Vypoved vam len tak nemoze dat, jedine ze by dane miesto zrusil alebo firma skrachovala. Podla mna by vam mal ponuknut minimalne inu primeranu pracu, ale na druhej strane ak vas niekto chce vyhodit tak vas aj tak vyhodi, akurat vam musi dat vypovednu lehotu obvykle je to 2 mesiace 😞 . Takze asi vam zostane len urad prace a hladat si pracu inde.
evittam
7. jan 2019
@cernusik Co si konkrétne podpisala? Nie náhodou dohodu o skončení PP ku dňu skončenia RD?
cernusikautor
8. jan 2019
@sterea ved práve..a počas tej výpovednej lehoty budem robiť čo?
mogaa
8. jan 2019
@cesnusik čo budeš robiť počas výpovednej doby? no chodiť do práce...len si písala že si písomne oznámila že nenastúpiš, napísala si že nenastúpiš do práce po skončení RD? Ak ano tak sa to dá brať ako skončenie PP z tvojej strany......
cernusikautor
8. jan 2019
@mogaa nie, nie...to bolo pred pol rokom, keď mi ponúkla prácu nie podľa zmluvy..teraz som oznámila, že mi o mesiac končí RP a nastúpim deň nato do práce. A to, že počas výpovednej doby do práce...viem...len čo, keď ma nezaradi do pracovného procesu. Budem sedieť na stoličke a čakať, čo sa bude diať? Sama výpoveď nedám..a O odstupné tiež nechcem prísť. Mám tam odpracovaných 11 rokov. Takže 2 mesiace (vypovedna doba) budem chodiť do práce, môže mi dať robiť čokoľvek? A potom výpoveď s odostupným? Alebo rozviazať dohodou kde bude napísané aj odstupné...a v takom prípade mám nárok aj na vyplatenie tej výpovednej doby?
cernusikautor
8. jan 2019
@evittam nie,nepodpísala som nič. Len som pred pol rokom oznámila, že nenastupujem(chcela som
nastupit este pocas RD), lebo mi ponúkla úplne niečo, čo nebolo v súlade s prac. zmluvou a max. nevýhodné. Teraz mi končí RD, tak som oznámila pred mesiacom, že nastupujem po jej ukončení..
mogaa
8. jan 2019
@cernusik záleží od formulácie ako si to napísala......aby to nebolo chápané že už nenastúpiš ani po RD.....neviem ako je to konkrétne ak už prac.miesto neexistuje, podľa mńa logicky by to mala byť dohoda s odstupným...dohoda znamená že sa dohodnete na skončení pomeru k určitému dátumu - vtedy nemáš nárok na plat čo by si mala počas tých 2mesiacov kedy trvá výpovedná doba....ak nebudeš chcieť podpísať dohodu tak myslím že ti môže dať robiť akúkoľvek prácu akú pre teba má, ale s platom aký si mala predtým.
ceklis
8. jan 2019
@cernusik ak si tam pracovala 11rokov, tak sa mi zda že výpovedná doba je 3mesiace, nie? Ak ta tam zamestnávateľ nechce, myslím si, že aj z jeho strany bude užitočnejšie ak sa dohodnete. Keď nemá pre teba prácu, slušne sa s ním “dohodni”, že teda ok, miesto nie je a že namiesto sedenia a ničnerobenia v práci za tie tri mesiace výpovednej doby, podpíšeš skončenie PP k dátumu nástupu po RD a dá ti tie tri mesiace ako “odmenu”. Resp. ak zrušil tvoje pracovne miesto, mohol by k tomu dať aj odstupné. Držím palce.
mogaa
8. jan 2019
@ceklis nemyslím si že by jej dal dobrovolene 5 platov, to račej bude trvat na to aby si tie 2-3mesiace tak odsedela....ale osobne si myslím že zamestnávateľ keďže ponúkol náhradné prac.miesto ktoré ona neprijala a nebude chcieť podpísať ani dohodu, tak jej môže dať počas výpovednej doby akúkoľvek prácu ale s rovnakým platom ako mala predtým.....on jej náhradné miesto ponúkol a určite ponúkne aj dohodu s odstupným(tam už nie je povinnosť prirátať plat počas výp.doby)
cernusikautor
8. jan 2019
@mogaa áno, ponúkol.. ale také, že platovo 2 triedy nižšie a k tomu len na 1/2 úväzok do skončenia RD.. To bolo v septembri Financne to bolo dosť zle, veľa by som precestovala. Aj keď som mohla trvať na svojom, vzdala som to A napísala, že teda nenastúpim.. Teraz, keď je rozbehnutý sk.rok, predpokladam, ze mi nemá čo ponúknuť. Oznámenie o nástupe, som už poslala pred mesiacom.
ceklis
8. jan 2019
@cernusik a žiadna odozva zo strany zamestnávateľa? Veď asi by to mal nejako riešiť keď tvoje miesto už neexistuje. Nič 😞 treba nastúpiť a uvidíš podľa situácie. Resp. skús ho kontaktovať s tým, že máš záujem o krátke stretnutie ohľadom tvojho nástupu po RD a uvidíš. Ak by Ti ponúkol vhodné miesto, išla by si tam pracovať? Ak Ti neponúkne adekvátne pracovné miesto, je to na dohode medzi vami. Skús sa so šéfom stretnúť a porozprávať, veď si tam nebola 1rok, ale 11. Neverím, že by robil problémy, hm?
alantroj
8. jan 2019
@cernusik dobre ze si to neprijala. Ak by si nastupila na ten polovicny a potom by si dostala vypoved, vsetko aj nezamestnanecke davky by sa ti pocitali z toho, cize na urade prace by si dostala uplne malo. Takto ak ti neumozni nastupit, musi ti dat vypoved, zaplatit odstupne a pripadna davka v nezam. sa ti rata z platu aky si mala pred materskou dovolenkou.
mogaa
8. jan 2019
@cernusik ja ťa rozumiem že si odmietla iné a to je v poriadku....Ale on ti miesto aké mal volné ponúkol, teraz ti môže ponúknuť dohodu alebo ti dá výpoveď a počas výpovednej doby budeš chodiť do práce a dá ti robiť prkotiny...Bežne sa dáva odstupné 2 mesiace - záleží koľko ti ponúkne, jasne že môže dať aj 3-5násobok(ale to záleží na ňom:...Ak sa rozhodneš že dohodu nepodpíšeš, tak ti dá výpoveď s odstupným ale počas výpovednej doby chodíš do práce....Záleží čo si robila ak si napr.robila poradcu v banke - môže ti dať zakladať papiere do zložiek klientov alebo obtelefonovávať klientov a dohadovať im stretnutia či niečo iné...ale jasne že ťa nemôže nechať robiť prácu upratovačky, ale môže ti tú výpovednú dobu znepríjemniť.......záleží čo si robila a aký je majiteľ - pokiaľ je to súkromník tak skôr počítaj že tá výpovedná doba nebude sedenie na zadku ale dá ti robiť blbosti.
ceklis
8. jan 2019
@cernusik podla mna zavolaj s pokojnym hlasom sefovi, ze by si sa s nim na 10-15min chcela stretnut ohladom nastupu do prace. A uvidis ako bude reagovat. Co som pracovala vo firmách, taketo pripady sa vzdy riesili odstupnym s tym, ze bolo minimalne v tej vyske ako by mala byt vypovedna doba, avsak nazvalo sa to "odmenou", nakolko odstupne podla zakona je len v specifickych pripadoch. Ono islo vacsinou o miesta, ktore sa rusili a zaroven ten clovek tam uz ozaj nemal co robit. A taktiez clovek vo vypovednej lehote moze sposobit aj skodu a kadejake zle veci, cize nie je to len o tom, ze by ti zamestnavatel chcel zneprijemnit vypovednu dobu. Jemu to moze byt uplne jedno, nakolko tie peniaze ti tak ci tak musi vyplatit a zaroven sa vystavuje riziku, ze mu mozes sposobit nejake zle meno, skodu ak tam budes len tak sediet a robit "pomocne a podradne veci". Zamestnavatel taketo veci chce mat cim skor z krku najcistejsou formou, tak neviem... moje skusenosti a to ich mam za 20rokov uz viac nez dost. Pardon ze nepisem s diakritikou, nejako som zabudla 😞
marlenka222
9. jan 2019
@cernusik no tak ak si chcela nastúpiť pred rokom, nemusela si, ak si miesto odmietla-odmietla si, nemá to nič spoločné s tým čo riešiš teraz. Už ti PISOMNE oznámil že tvoje miesto zaniká z dôvodu nadbytočnosti? Ak áno, nespravis s tým nič. Ak ti oznámi, podaj návrh na ukončenie PP vo forme dohody a vtedy si naštudujte, čo môže dohoda obsahovat- aké platové podmienky, aký čas výpovednej doby, aký postup. To, čo splietas, nemá spoločne nič s tým, že si mu oznámila, že nástupiš do práce po RD. On nemá povinnosť držať ti rovnaké miesto počas trvania tvojej RD. Oznam nástup do práce po RD a potom PISoMNE ries ďalšie veci
lilivka
9. jan 2019
Zamestnavatel je povinny zenu po MD ci RD prijat spat na jej povodne miesto. ak to miesto existuje. Určite vám nemôže dať výpoveď z dôvodu nadbytočnosti. Nadbytočný je v Tom okamihu človek, ktorý vás v práci zastupoval. Zamestnavatel Vám musí umožniť vràtit sa.
kvietok173
9. jan 2019
@lilivka a ak sa miesto medzicasom zrusilo co potom? To je moj pripad. Mam este rok a nieco do konca RD a neviem ako potom postupovat lebo moja pozicia sa zrusila. Ci mam narok na odstupne? Dakujem
poisonblu
9. jan 2019
@lilivka v zakone sa pise, na povodnu pracu a povodne pracovisko, nie na povodne miesto...ja to chapem tak, ze mam v zmluve administrativna praca a po RD ma moze pridelit napr. na mzdove i ked som predtym robila fakturacie (ale to miesto je obsadene mojou nastupkynou)....ja som v tom postaveni, ze som na mieste 2 bab, ktore su na MD a RD...jedna sa vracia v juni a dostane ine miesto, kedze sa u nas uvolnia 2 miesta (odchod do dochodku)...
bruneta880
9. jan 2019
@cernusik žiadny zamestnávateľ ktorý vie narátať do päť ti nebude dávať výpovednú lehotu, ale vyplatí odstupné (teda len v prípade, že na miesto z ktorého niekto odchádza nemá náhradu, to ale nieje tvoj prípad...).Máš nárok na trojmesačné.
Ak máš ešte dovolenku, a nemala si počas RD žiadny zdaniteľný príjem, stojí za zmienku aj dohoda so zamestnávateľom ohľadne čerpania dovolenky...a bude aj vlk sýty aj ovca celá.
lilivka
9. jan 2019
Aby to tu bolo exaktne , prikladám citáciu Zákonníka práce c.311/2001 v znení neskorších predpisov

§ 157
(1) Ak sa zamestnankyňa vráti do práce po skončení materskej dovolenky
alebo ak sa zamestnanec vráti do práce po skončení rodičovskej dovolenky podľa §
166 ods. 1, zamestnávateľ je povinný zaradiť ich na pôvodnú prácu a pracovisko. Ak
zaradenie na pôvodnú prácu a pracovisko nie je možné, zamestnávateľ je povinný
zaradiť ich na inú prácu zodpovedajúcu pracovnej zmluve. Zamestnávateľ je povinný
zaradiť zamestnankyňu a zamestnanca za podmienok, ktoré pre nich nebudú menej
priaznivé ako podmienky, ktoré mali v čase, keď nastúpili na materskú dovolenku
alebo rodičovskú dovolenku podľa § 166 ods. 1, a zamestnankyňa a zamestnanec
majú právo na prospech z každého zlepšenia pracovných podmienok, na ktoré by mali
právo, ak by nenastúpili na materskú dovolenku alebo rodičovskú dovolenku podľa §166 ODS 1
luckamorka
9. jan 2019
Mate pravo sa vratit do svojho zamestnania. To, ze pre vas nemaju miesto vas nemusi zaujimat. Zamestnavatel je povinny vam ponuknut miesto s rovnakou kvalifikaciou a za rovnaku mzdu (viac penazi vam moze ponuknut samozrejme 🙂). Cize pokial sa vam nepaci ponukane miesto alebo mzda, nepristupujte na ziadne dohody, nedavajte ziadne vypovede. Pokial pre vas nema robotu, musi vas vyplatit, mate pravo na odstupne - vypoved z dovodu nadbytocnosti a to by bola skoda prist o tieto peniaze
@cernusik
luckamorka
9. jan 2019
cize ked sa zrusilo miesto a nema ti co ponuknut ine adekvatne, ma ti dat vypoved z dovodu nadbytocnosti a prislusne odstupne. co by si robila pocas vypovednej doby? hladala si novu pracu a hoci sa aj krutila na stolicke, ale mala by si to platene a navyse mas vo vypovednej dobe narok na volno na hladanie prace, cize pocas pracovnej doby ta musia pustit na pripadny
pohovor
lenuliatko84
10. jan 2019
Moja mama sa tiež takto dohodla a dal jej odstupné 5 mesiacov a to mala velmi pekny plat
alantroj
10. jan 2019
@lilivka keby si si precitala ten paragraf, tak by si videla ze sa pise ze zena sa moze vratit po skonceni materskej (t.j. 34t) a muzovi ak sa stara o narodene dieta) tiez ale to nazyvaju v zmysle tohto paragrafu rodicovska dovolenka (lebo ved nemoze muz byt na materskej). Tu sa nejedna o rodicovsku dovolenku matky ktora nasleduje po materskej, vtedy uz toto ustanovenie neplati
alantroj
10. jan 2019
@lilivka ale platia obdobne ustanovenia par. 157 ost 2 a 166 ost 2 (tu sa hovori o rodicovskej do troch rokov veku dietata, cize asi to si myslela)
poisonblu
10. jan 2019
ja viem tak, ze po MD sa mozes vratit na povodne miesto a po RD iba na povodnu pracu...cize drzat miesto je zamestnavatel povinny len pocas MD...
cernusikautor
10. jan 2019
@poisonblu no áno, len školstvo ma asi svoje specifika 🤔😕
alantroj
10. jan 2019
@cernusik proti zakonniku prace isto nie. ten je nadradeny
eeffka
10. jan 2019
@poisonblu tak to vies zle 🙂, plati co je pisane vyssie §157
cubalucia
10. jan 2019
@alantroj muz moze byt na na materskej dovolenke 6 mes. ako zena, a to do 3 rokov dietata

Tu začni písať odpoveď...

Odošli