Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Nástup do škôlky a poberanie RP

Materská školaRodičovský príspevok
ydnew
29. aug 2019

Viem, že tém je tu viac, ale mna by zaujíma oznamovacia povinnosť.
Som povinná niekde niečo oznámiť ak dieťa nástupi do škôlky v 9/19 a RP mi konci 2/20?
Alebo dieťa normálne nastúpi do škôlky ja poberám RP do dovŕšenia 3 rokov a od sep môžem ísť do prace ?
Zanikne RP automaticky keď dieťa dovŕši 3 roky, alebo to treba niekde oznamovať?
Dakujem pekne za užitočné rady

evittam
29. aug 2019

@ydnew Kde sa dieta nachadza oznamujes az po dovŕšení 3rokov veku dieťata. RP zanika dovŕšením 3rokov veku dieťaťa.

ydnew
autor
29. aug 2019

@evittam čiže môžem normálne nastúpi do prace a poberať RP ? A nikde nič neoznamujem áno?Lebo riaditeľka mi cosi splietala , že sa ide meniť oznamovacia povinnost

evittam
29. aug 2019

@ydnew Presne tak. Riaditeľky sa spytaj na zakon a paragraf.

ydnew
autor
29. aug 2019

@evittam 😂😂😂veď som jej povedala , že na rodičku jej to vysvetlím, aby vedela ďalej posúvať informácie . Dakujem pekne

benjaminko2706
29. aug 2019

Dobry den mile maminky.Mozte mi prosim pomoct poradit prosim?ked mam 4 rocne dievcatko a nedavno sme sa prestahovali do ineho mesta vezmu mi dcerku do skolky ???Stale je prihlasena v skolke kde mame trvale bydlisko .neviem ci mi ju vezmu.poradte mi prosim??

evittam
29. aug 2019

@benjaminko2706 A to my mame odkial vediet? Treba sa informovať u zriaďovatela a potom v konkrétnej skolke.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli