Predĺženie rodičovskej kvôli separačnej úzkosti

jarushka_12
5. okt 2015

mate niekto skusenost s predlzenim rod. prispevku kvoli silne separacnej uzkosti ?? Dakujem 🙂

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paris3
7. okt 2015

@fidka79 tak preco prispivas do tejto temy??? Chod sa ozyvat do tych tem, kde zeny spekuluju nad tym ako zneuzit system! A uz tu netrolluj a neurazaj zovseobecnovanim tych, ktori s tym nic nemaju! Pls 😠

rondicka
7. okt 2015

@dai hovor čo chceš,ja som mierila tým príspevkom čisto len na vás 3.a láskavo má neurazajte,dobre,ja nesliedim ako ty,vyťažená,pracujúca žena,ktora má ale kopec času múdrovat na MK,,ja témy len čítam,pretože má zaujímajú problémy,aké môžu byť,nezapajam sa ako ty s úmyslom niekoho zhodit 😉 to,že som sa ozvala tu,jedine preto,že rýpať začal niekto iný,,@micralla @fidka79 a ty 😝
Takže vy môžete,hej,,ale iní nie,? Zaujímavé,ale zrejme vás to veľmi rozrusilo,,apropo,asi ste sa vtom našli,ked ste hned útočné reagovali 😀 takže opakujem,mňa nechaj na pokoji,ja som nikde ani argumentovať nechcela.načo?aby som zbytočne musela zasa čitať vaše mudrlantske bachorky,ďakujem
Ps,všade len mudrujete vy 3.,,sama dokonalosť,a ked vám to niekto splechne do oci,amen tma ☹

fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fidka79
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
paris3
7. okt 2015

@fidka79 neoslovila si ma osobne, ale nepriamo ano.... a preto reagujem. Lahko je sem chrstnut urazky, ale potom treba ratat aj s odozvou. A ja teda nie som lahky protivnik, to mi ver 😉 a zivot ma naucil vela veci, ovladat sa je to najmenej 😉

dai
7. okt 2015

@rondicka nechajme to uz- ... ty jednoducho argumenty nemas , zato urazat vies, popisuj si to ako chces a kludne v tom pokracuj - pravdepodobne je to jedina forma aku si schopna uplatnit v diskusii - tvoja vec

dai
7. okt 2015

@alaguema svoj postoj nepotrebujem ospravedlnovat - za tym co pisem si stojim ... ospravedlnujem sa ze sa neznizujem k slovniku tvojich kamosiek po pleci potlapkavaciek... slusna komunikacia neznamena ospravedlnovanie sa za nazor...
Vidim ale ze tu absolutne snaha reagovat na realne fakty nie je - takze si kludne tlapkajte s rondickou a paris dalej😉 prajem prijemne ohovaranie a den

rondicka
7. okt 2015

@dai ale aké argumenty stále, k čomu vlastne..ja som napísala svoj názor smerom ku VÁM,,ČO všetci máte s tými argumentami? nechápem...
no neviem,kto 1. začal urážat mamičky,ktoré chcú/musia byt na predlženej RD..ja som to rozhodne nebola..takže asi máš potrebu to obrátit na mna..no,čo už..ja som ale neurazila všetky mamičky,,ako Vy moje príspevky boli čisto ..mierené len na Vás 3,,čo dávate premudrelé rady..aha,,to sa Ti nepáči asi,,že?, presne,ako tým,ktorých sa dotýka táto téma..takže nechápem,načo ste reagovali?? kedže Vaše príspevky boli doslava vyrývačne voči ženam na RD-predlžených... ja som reagovala svojími príspevkami,,len na margo toho,,čo ste popísali... ..takže neviem,čo dookola riešiš mna..ved jasné,na niekoho sa musí hodit špina 😝

dai
7. okt 2015

@rondicka krasny den aj tebe

robin_claire
7. okt 2015

@rondicka ja tuto diskusiu len citam, ale kto prvy pouzil vyryvacny argument si jednoznacne ty....sama vies ktory.....ozaj si to precitaj este raz...to rozputalo dost vasnivu diskusiu...

alaguema
7. okt 2015

@dai ohováranie?? Zase súdiš podľa seba? Ja tu na MK žiadne kamošky nemám a s nikým, nikoho nepreberám. Ak aj dostanem IP s takou snahou, tak na ňu nereagujem. Tak si už daj pohov. Nemôžem za to, ako ste sa tu vy tri prezentovali.

dai
7. okt 2015

@alaguema ako som pisala - nema to vyznam... pis si co chces s kym chces... uprimne mi je luto ze som vobec zacala na teba reagovat s ocakavanim nejakej normalnej diskusie. Nabuduce si skusim dat pozor. Krasny vecer

rondicka
7. okt 2015

@robin_claire áno,,ja viem,čo som napísala..ale bolo to len voči tým 3 konkrétnym dámam,ktoré vyrývali svojími mudrostami znova...ja by som nič nenapísala,,ale kamkolvek pozriem,chcem si prečítat temu,tak tam figurujú tie isté a útočia..nie len tu.. to nie je útok na tie mamičky,čo sú doma,nie? a ja napíšem matere,,a už ma tu idú ukamenovat,preboha.. zaujímavé je,že na to reagovali práve len tie 3...ony sa samé ozvali,tak asi niečo na tom bude.. preto som sa ozvala,tie urážajúce príspevky boli dávno predomnou..ale ,každý si vyberie len to,čo chce..ja som napísala,to,čo som napísala..a buch ,klinček po hlavičke a su ako osy hned na mne 😉 čo už ...asi vedia,prečo to vztiahli hned na seba...ale mne je to jedno...ked ony možu urážat...oni sú z porcelánu 😝
a to nie je vyrývanie,ked niekto napíše,že si doma šunky vyvalujú? Tebe,keby to niekto napísal,tak, ako si ticho? určite nie,,

alaguema
7. okt 2015

@fidka79 je rozdiel medzi diskusiou a medzitým, ak niekoho (hoci aj nepriamo) obviníš z toho, že sa pokúša o podvod, alebo že problémy svojho dieťaťa spôsobil výchovou. Dochádza ti to? A jasné, ty vlastne za to, čo si sem popísala, vlastne nemôžeš, je to silnejšie, ako ty.

robin_claire
8. okt 2015

@rondicka Prepac, ty prva si oznacila matky za matere bez citu...na to si dostala adekvatnu odpoved!!!!!!!!!!!! co chces, ze ty si budes kydat a nik sa nebude branit?
kebe keby niekto napisal, ze si mater bez citu tak si tiez ticho? mas nejaky dvojaky meter na seba a na inych

rondicka
8. okt 2015

@robin_claire po 1. Ja som takisto len reagovala na spomínané trio,ktoré podotýkam ako prvé začali útočiť na maminy na predĺženej RD,takze to neboli kydy,ze?
Po 2. Napisala som ze sú také matere,kr.nemaju az tak vyvinutý materinský cit,nikde nevidím, že bez citu,a hej,to je pravda,sú také., kt.nie je vôbec,alebo až tak ľúto,keď odchádzajú od 1-2 r deti a prepáč,je to tak,lebo verím, že nie som sama,mne by srdce trhalo odísť od tak malého decka kvôli vlastnej sebarealizácii,nevravím o matkach,kt.proste inak nemôžu!!! Ale o tých dobrovoľníckach ,prečo potom reagovali na to akurát len tie spomínané,to je ako ok,ked píšu, že si sunky vyvaluju? A ja keď napíšem ten protiklad,tak strašné peklo z toho je,veď ok,nemusí to byť ich priklad,tak prečo sa tak
obranne ozvali? hm,tu asi môžu kydat len vyvolení,každý sa môže brániť predsa,tak,ako ony ,môžeme aj my ostatne,,tak,ako sa to dotklo ich,presne takisto sa dotkli aj ich príspevky iných mamiciek, to akože nechápete? klin sa klinom vybija, plati aj tu 😉 😉
Pekný den