Žiadosť o predĺženie rodičovského príspevku

monika2110
9. sep 2014

Ahoojte vedeli by ste mi poradiť?? Môj syn má 3 roky aj 8 mes už nepoberam rodičovský príspevok pracujem.Otázka znie je neustále chorý každý mesiac Ocerka, pecka v práci no viete si to predstaviť môžem ešte požiadať o predĺženie platenej rodičovskej dovolenky ??ak áno musím dať hneď výpoveď a čo zo skolkov na koľko hodín tam smie ist

nasta197
10. jún 2016

Čítam ale čo tu nájdem sak dieťaťu s imunita vytvorí v kolektíve keď bude doma cucat s mamkou izolovane aby náhodou nahno niekto nekychol ťa imunita sa nevytvorí a keď má mamka taku prácu že má zhovievaveho šéfa ohľadom deti a absencie kvôli chorobe dieťaťa tak ti ken schavlujem sú jasné aj čo zneužívajú ale potom musia mať všetko po známosti....my to ideme. Tiez eeras riešiť malý chdi do skolky na 8h. Ja naa dohodu robim pár krát do týždňa a je často chorí nabeh na astmu atopický ekzém zapáli priedušiek ale ako je v skolke je toho čoraz menej tak nieje to ono ale tá imunita tam pracuje

zuzanaszabova
17. sep 2017

Ahojte. Moj syn ma dlhodobo nepriaznivy zdravotny stav a poberan rodicovsky prispevok. V january bude mat 6 rokov.Chcem sa spytat ci mam narok na tento prispevok len do 6 rokov, alebo az do septembra kym nepojde do skoly.

solinkarka
17. sep 2017

@zuzanaszabova len do 6r max sa da

evolienka
4. sep 2019

Mám otázku ohľadom predľženej RD. Podala som žiadosť o posúdenie zdravotného stavu dieťaťa. Prišiel mi pozitívny posudok. Teraz neviem ako ďalej postupovať, či mám podávať ešte nejaké žiadosti. Alebo mi z UPSVAR pošlú sami nejaké rozhodnutie. Hlavne to potrebujem nejako dokladovať u zamestnávateľa.