16 mesačná dcéra žiarli na priateľa. Čo s ňou?

katkasofi
24. nov 2010

Dobry vecer. Chcela by som sa poradit s mamickami - osamelými...Moja dcerka ma 16 mesiacov. Od narodenia sme bez tatina. Teraz som si nasla priatela, ale ona na neho ziarli. Neviete mi poradit dake finty ako na nu? Priatel ju ma veeeelmi rad. Nosime ju pozrat koniky, do bazenu...no stale sa ho strani. Nechce mu ist na ruky a tak...Dakujem

janka_pn
24. nov 2010

moja dcera nechcela v tom veku k nikomu na ruky, len mne 😉 mozno nema averziu len voci priatelovi, ale ma skratka take obdobie, ze je upata na teba.

katkasofi
autor
24. nov 2010

janka, ona k dakomu ide a k dakomu nie... ale vyslovene na priatela ziarli. nemoze ma chytit ani za ruku..

janka_pn
24. nov 2010

@katkasofi no ja som s malou sama, ale nezda sa mi, ze ziarli na inych. ale my sme aj boli do roka s jej otcom... takze na chlapa je akoze zvyknuta. viac-menej. myslim, ze u vas to bude potrebovat len cas, nakolko je zvyknuta, ze ta nikto iny nechyta, nehladka.... okrem teda nej. najlepsie bude, ked na nu pojde pomaly a necha jej cas, aby si na novu situaciu doma zvykla 😉

katkasofi
autor
24. nov 2010

no vsak mi mame trpezlivost...aj priatel je uplne super. viem ze ho to trapy...strasne ju ma rad