Ako najrýchlejšie otehotnieť?

zuzana_2000
21. apr 2018

Ahojte, s priateľom sa snažíme o bábätko 🙂 . Už po 2 mesiace sa do mňa robí, menstruačný kalendár mi vypočital plodné dni a neplodné dni. Cez plodné dni sa snažíáme mať sex každý deň. a cez neplodné každý druhý deň 🙂
Ešte stále som neni tehotná 😞
ako najrýchlepsie otehotniem prosim vás poradte mi 😞
Asi pred 3 týždnami to začalo, že pred sexomsom menej vlhká a ide priateľov penis do mňa ťažšie ako predtým a dosť to bolí zo začiatku a potom je to v pohode už, bez bolestí.
možem byt tehotná ? testi mi ukázali negat
aj po sexe som si lahla na 30min a nič stále
Už pred 4 dňami dozadu mi zacali nevoľnosti 😞
dakujem za radi

matazirafa
21. apr 2018

Prajem dobrú chuť všetkým ktoré práve večerajú. 🤢

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lilyianka
21. apr 2018

@zuzana_2000 si dufam robis srandu tymto prispevkom!
UZ 2 MESIACE???? Tu su zeny, co sa pokusaju niekolko rokov!!
Inak je pekne, ze kalendar ti vypocital plodne a neplodne dni, ale ovulaciu mozes mat aj inokedy ( napr.na zac.cyklu, cez ms alebo pred ms) takze na kalendar a nejaku apku sa netreba spoliehat...
Cez plodne dni to robite kazdy den?? A naco?! Kvoli spermiam je lepsie kazdy druhy dokonca az treti den...
Tehotna nebudes ked ti test ukazuje, ze je negativny. Kolky den cyklu si?

julianajg
21. apr 2018

Ahojte, som tu nová, chcem sa vás baby opýtať :už asi týždeň a pol ma bolí v podbrušku, je to bolesť asi taká ako pred kramami, mam ich dostať až o týždeň, keď mám plodné dni tak cítim kedy ich mam a pobolieva ma podbrusko oveľa kratšie, smerovali takéto bolesti u niektorej k tehotenstvu? Myslíte že je na test príliš skoro? Ďalšie sklamanie asi neprezijem :( ďakujem za hocijaký názor a odpoveď

tatharina
21. apr 2018

@julianajg ano. ja som tak mala. Cakala som menstruaciu, asi tyzden pred som mala typicke menstruacne bolesti...no ta uz neprisla. Teraz som 28tt

tatianka0000
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tatianka0000
21. apr 2018

@matazirafa dobrú chuť práve jem vanilkový puding...

julianajg
22. apr 2018

@tatharina a nijaké príznaky len to pichanie?

vyvka
22. apr 2018

Boze zenska mat tak tvoje problemy ze sa mi nedari 2 mesiace otehotniet 😁😁😁😁

kersten69
22. apr 2018

@lilyianka suhlasim s tebou. S tym prispevkom si asi fakt robi srandu. Sa mi rozum zastavil. My sa uz snazime skoro dva roky.

lilyianka
22. apr 2018

@kersten69 my 4r a sme po 3 umelych....takze ma nevie nic vytocit viac ako takyto prispevok

tatharina
22. apr 2018

@julianajg vsetky... Zo zaciatku len tie bolesti, potom od cca 6tt unava, zvracanie.. Komplet vsetko, co asi moxe byt😁

majkabr
22. apr 2018

@kersten69 Mne pomoholi zakaždým kvapky Epam ženský tibetský 🙂🙂

julianajg
22. apr 2018

@tatharina super, diik :D

sevcikovaanna
22. apr 2018

My uz 2roky a aj neuspesne ivf a co narobime hadam sa raz podari. Nic nejde rychlo musi to mat svoj cas

majkabr
22. apr 2018

@sevcikovaanna vravím že mne už 3 krát pomohol EPAM ženský tibetský tovtedy to nešlo a po jeho uživani sa nám vždy zadarilo

kofeinka
22. apr 2018

@majkabr mozem sa spytat co to je?

sofinka156
22. apr 2018

Hlavne sa neriadit mobilnou aplikaciou

lus2909
22. apr 2018

Kokos prave ma prekotilo😂🙃ako sa mozes toto opytat?!!nejde to na lusknutie prsta! Niekto nemoze otehotniet a niekomu sa nedari roky a ty sa opytas taku chobotinu!!! Vymaz to radsej lebo ta tu ukamenuju a nesleduj sa kazdu chvilu lebo neotehotnies vobec,vsetko ma svoj cas pride to vtedy kedy ma nie po 2 mesiacoch!!!

majkabr
23. apr 2018

@kofeinka kvapky pozrite si to na nate alebo niektoré lekárne to ponúkaju .Mne to odporučila jedna pani v lekárni v Trnave moc som tomu neverila ale bola to posledná šanca a zadarilo sa. Presný názov to ma EPAM ženský tibetský. MAJKA

kofeinka
23. apr 2018

@majkabr nevedela som spat tak som si to nasla na nete a uz som aj nastudovala o tom. Trosku sa to vo mne bije lebo uz som skusila snad vsetko a stale nic :( ale tak kvapky nic nemozu pokazit je to na prirodnej baze a za skusku nic jedam 🙂 dakujem

majkabr
24. apr 2018

@kofeinka skúste akože ja mne to fakt pomohlo 3 krát a ja som tomu neverila tiež ,tak ako zaručiť sa Vám na 100 % percent neviem ja len hovorim za seba. Či to ešte dakomu pomohlo neviem. Tá lekarnička tvrdila že hej.

vyvka
24. apr 2018

@majkabr
Dobry den citam ze vam Pomohli nejake kvapky ...
Ja sa snazim uz 2 roky momentalne beriem inofolic ale
Nic nepomaha skusila by som tie kvapky ako dlho trvalo kym ste otehotneli ?

majkabr
25. apr 2018

@vyvka ja som vždy do dvoch mesiacov z toho otehotnela . Teraz hned po mesiaci. Ale tak ja neviem na 100 percent či to aj Vám pomôže ale skúste. Vravim, že mne to pomohlo. A poradila mi to jedna pani v lekárni.

janakomancova
25. apr 2018

Čistý ofajc zbytočne komentovať

majkabr
25. apr 2018

@janakom Neviem prečo máte takéto narážky svedčí to o Vašej inteligencii. Ja nikoho nasilu nepresviedčam len tu hovorím svoju skúsenosť. Mne je jedno či to baby skúsia je to na nich. Ja som im dala radu , čo pomhlo mne. Sama ich v texte upozorňujem, že neviem či ešte niekomu pomohli. Ja hovorím za seba. Výrobok ani neponúkam ani nepropagujem . Povedala som im nech si ho pozháňaju v lekárni alebo na nete ak chcú.
Váš názor by som brala ak by ste tie kvapky skúsili a potom dávali babám presvedčivé rady, že je to ofajč,. Ale komentovať niečo na základe dohadu je fakt nízko inteligentné. Ja hovorím na základe vlastnej skúsenosti . Momentálne som v 6 tt tretie miminko. Prvé som potratila. A potom sme nemohli mať dlho až potom ma pani v lekárni upozornila na tieto kvapky. A teraz mám už dve deti a tretie čakám. Brala som to pri všetkých troch . Vždy sme rok plánovali a keď sa nezadarilo tak som sa zase vrátila k kvapkám a vždy som otehotnela do 2 mesiacov. Asi tak. Ak s tými kvapkami máte osobnú skusenosť a dávate babám rady tak to napíšte narovinu že ste to skúšali a Vám to nezabralo. Potom beriem späť názor na Vašu inteligenciu. S pozdravom Majka

janakomancova
25. apr 2018

@majkabr ja som na vás absolútne nereagovala ale na celý príspevok autorky.precitajte si čo a ako píše takýchto fake diskusii je tu milión

rebelkajanikova
11. nov 2018

Míle dámy chcela bi som rada otehotniet ale nedarí sa mi to dnes mám plodné dní ale stále mi spermia videka poradte ženy

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre