Ako pomôcť nešťastnému manželstvu?

noemi81
3. sep 2008

ahojte, chcem vás poprosiť o radu,pomoc,
Som s manželom 8 rokov, vždy som si myslela ,že k sebe patríme že sme pre seba tí praví, ale postupom času zisťujem, že to medzi nami nejako neklape, veľmi často sa hádame , skoro v ničom sa nezhodneme,a čo ma už najviac štve a už aj unavuje je to že vždy prídem ja za ním po hádke a snažím sa to urovnať, ale aj to koľkokrát zbytočne, lebo vraví že jemu už na ničom nezáleží, a že keď sa mi nepáči mám si podať o rozvod, že mi ho s radosťou podpíše,tiež som zistila že sa nám začali líšiť aj názory na život , proste už ďalej nevládzem a to ani deti nemáme, keby sme aspoň tie mali tak by som sa mala na čo zamerať, ale takto len stále plačem a trápim sa, neviem čo bude ďalej , nad budúcnosťou radšej ani nerozmýšľam, veľa krát mám pocit že sa asi z toho všetkého zbláznim, už sa nemám ani z čoho tešiť, a keby som aj chcela rozvod minulý rok sme dokončili barák a je na ňom hypotéka, nevládzem, už neviem čo je šťastie, poraďte prosím... ☹ 😢 😢 😢

travisek
5. jan 2014

@noemi81 Och Boze presne to iste mne vravieva manzel ked sa pytam ci mu je jedno ze mna raz mozno strati atd., neberie to vobec vazne a ironicky sa zasmeje, ale ja si myslim svoje ako mne je biedne v tej chvili a poviem si vsak pockaj aj na Teba raz pride a dosmejes sa...

travisek
5. jan 2014

@noemi81 to sa mne velmi paci ako si to napisala lebo aj ja tak rozmyslam a uvazujem. Drzim Ti palce nech to vyriesis.

travisek
5. jan 2014

@ella1 Mozno mas velku pravdu, pocula som take rady uz viackrat a dost to vraj na chlapov ucinkuje aj zabera, ked zistia a vidia, ze ta stratia.

travisek
5. jan 2014

@nanda77 rozumna odpoved , ani toho mojho veru nedostanem nikdy do poradne na pohovor... ale preco bych ja sama mala chodit ako tuna citam nazory inych, vsak vztah je predsa o 2 ludoch a obaja ho maju riesit a zlepsit v krizach.Ten moj je tvrdohlavec, ten ani citat nic nechce o takych veciach aby sa trocha poucoval, vsetko su podla neho sprostosti a ja z toho ulne " penim ".

travisek
5. jan 2014

@siduska presne toho isteho nazoru je aj moj manzel, vyhodene prachy a somarina ktora nam vobec nepomoze...