Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Ako sa k vám správajú vaši muži?

9. sep 2021

Kazdy den je tu mnoho prispevkov o zlom správaní muža voči žene, samozrejme naopak to tu moc nevidíme, keďže je to mamičkovské fórum a nenájdeme tu mnoho mužov.

Viem, že tento príspevok si prečítajú aj ženy, ku ktorým sa ich chlapi chovajú ako k handre a to je dôvod, prečo chcem aby sme sem napísali ako sa ku nám chovajú tí naši. Viem, že ženy často neodchádzajú z takýchto vztahov, pretože deti + ziadna praca = väzenie s tym kto ma zivi. Ale sú aj dôvody, že su zvyknuté na akýsi "štandard". Ja osobne by som. preto nedokázala trpieť tyraniu.

Mnoho žien v dnešnej dobe vyzdvihuje "mňa chlap nikdy neudrel, nikdy mi nenadava". Pri všetkej nenávisti sme zabudli, že toto by mala byť samozrejmosť.

Môj chlap sa ku mne správa a vždy sa správal ako chlap, a gentleman. Nehovorím o raňajkách do postele a ja nohy na strope.. ale to, že ma chlap ráno pobozká na čelo, pred odchodom do práce mi popraje príjemný dník a nezabudne dodať aby som si dávala pozor je žial pre niektoré ženy úplne cudzie.

Budem velmi rada ak sem napíšete chovanie, jazyk lásky vašich mužov, aby tie ženy, ktoré aktuálne nie sú šťastné vedeli, že skvelí muži existujú a že niektoré z nich si ich tiež zaslúžia. Ale všetci vieme, že tu máme ženy, ktoré sa do toho dostali úplne samé a zotrvávajú v tom. Možno toto im pomôže prehltnúť hrdosť, vytrhnúť svoju lenivú riť zo štandardu a nájsť si poriadneho chlapa

ella_price
9. sep 2021

Tento dokument myslím hovorí za všetko

https://www.youtube.com/watch?v=X-uhLFz_4W4
kiki68
9. sep 2021

Ja mam vyborneho muza, sprava sa ku mne s respektom, je to ten typ, co by zene, ked bude nevladna aj zadok utrel a bez reptania. Venuje sa rodine, mne ako partnerke. Neviem ako som toto nasla na tinder, ale je to asi ako vyhrat loteriu. Ako v tomto som trhla jackpot. V ich rodine su ale muzi velmi mili a starostlivi. Lebo moj svokor ma doma zenu s neliecenou depresiou a teda to by som ja nedala psychicky. Ti chlapi maju snad svatoziaru mas hlavou, mojmu iba jemne blika, ale svokrovi teda svieti jak Mochovce.

barborachors
9. sep 2021

Tak moj chlap mi rano pripravi ranajky, uvari kavu. Vari aj vecere a tak celkovo v kuchyni je on sef. Podrzi tasky a zaplati ucet v restike alebo hocikde ked si ideme oddychnut. Je pozorny a stara sa o mna. Vzdy sa ma zastane, ked mi dakto ublizuje. Hocico chcem mi kupi ale kedze ja mam penazi dost, nikdy nic nechcem, este ho aj hresim co furt kupuje drobnosti pre mna 😀 Mala som predtym samych hajzlikov a kurevnikov a jeho mam za odmenu, aj ked tiez ma on svoje chyby a muchy ale su to uplne malickosti a ja citim od neho tu lasku aj pozornost, takze som velmi spokojna.

tara42
9. sep 2021

Ja mam tiez uzasneho muza aj ked kazdy ma nejake chyby. Postara sa o domacnost, o dieta, o mna, navari, uprace, zarobi, vazi si ma, moje nalady toleruje, vieme sa o vsetkom porozpravat, je galantny. Aj po 10 rokoch ho pritahujem co mi dava jasne najavo. Tiez tu v poslednom case citam, ze chlap odmieta sex so svojou partnerkou co som si myslela, ze take problemy ani neexistuju. 🙄 Ale ja niesom tutka co poslusne robi co jej chlap kaze. Vela zien si za to mozu same. Ale samozrejme aj my sme mali krizy.

petamich
9. sep 2021

Myslela som si, ze mam doma vyborneho manzela - trpezliveho a kludneho, co je treba na tie moje cholericke vybuchy, aj tie ranajky mi spravi, aj tu pusu dostanem ked odchadza/prichadza, postara sa o mna nielen, ked som chora, ide nakupit, pomoze v domacnosti (to ale zasa ked mu poviem a poprosim, nech ho neprechvalim), donedavna aj vysaval a potom sme si kupili roboticky vysavac 🤪 teraz som ale zistila, ze mam nielen vyborneho manzela ale aj skveleho otca, kedze mame doma novorodenca - keby mohol tak asi aj koji ❤️ vsetkeho sa chce zucastnit, prebali, kocikuje, kupe a chape, ze ja extrovert najvacsi, ktoremu sa zrazu zmenil zivot a je doma s dietatom si potrebujem doplnit baterky nielen spankom ale aj obcasnou kavou, "vinom" s kamoskami, takze ochotne strazi maleho a venuje sa mu, aj ked aktualne sa stazuje, ze maly sa s nim este nechce poriadne hrat 😂
a teda dlho som bola sama a stretavala som samych exotov a napokon sme sa nejako nasli...a za mna aspon plati, ze na dobre sa dlho caka 😃

monika101192
9. sep 2021

Myslím si vlastne viem, že mám jedného úžasného manžela, otca nasej dcérky.
Vo všetkom mi pomáha, zabezpečuje rodinu najlepšie ako vie. Častokrát síce na úkor spoločne straveneho času. Keď niečo vymyslím snaží sa mi to splniť, urobiť.
Sme spolu 12 rokov z toho 3 roky manželia, za 12 rokov sa.medzi nami nič nezmenilo. Stále sme jeden pár, nie sme len rodičia,ale stále sme aj manželia. Slovo milujem ťa nikdy nechýba, objatie ani láskanie.
Keď sa povadime, tak sa veľmi rýchlo aj udobrime.
Nikdy má v živote neudrel, ani nezvysil hlas.
Milujem sa na nich dívať (Keď sa hrá s malou).
Je milujúci manžel,kamarát aj otec.
Mohla by som to písať litanie.
Verím tomu, že takýchto mužov existuje milión a ešte viac.
Ak raz budem mať syna, budem sa z neho vychovat kópiu svojho otca ❤❤❤❤

puertorico
9. sep 2021

A teraz realita: môj muž mi nenosí ťažké tašky z obchodu, kartón vody si dám pod pazuchu, do ruky tašku, do druhej malého oblečko . Nevarí lebo nevie, neupratuje lebo nevie, nechodíme na dovolenky a výlety lebo nemá čas a všade narobí neuveriteľný binec. S malým na tréningy chodím ja, aj na zápasy a turnaje. Nebol na žiadnom zápase ani turnaji. Nevie ani bohviečo vybaviť, keď si chce preposlať peniaze z jedného účtu na druhý aj to mu musím ukazovať zakaždým ako sa to robí. ALE! S malým super, pohrajú sa, robia šašovinky, ráno ho nachystá do školy, postará sa o neho. Kúpi mu čo potrebuje, aj čo nepotrebuje. Kúpil mi motorku lebo to bol môj sen, aj mi ju znížil a teraz lietame 😂 Nikdy ma nezbil, a aj keď sa hádame, myslím že je to moja celoživotná láska 😇

beata_k
9. sep 2021

No neviem co si tym prispevkom chcela vlastne povedat. Si myslis, ze to tie zeny nevedia? Ze nevedia, ze sa da zit aj inak? Lepsie? Co si tu precitaju? Ze si fakt posrali zivot a maju co banovat?

ella_price
9. sep 2021

Ako ono to je všetko pekné sa takto flexiť s úžasnými chlapmi, ale ťažko to povieš žene, ktorá nemá ani podporu rodiny a napríklad je ten muž narcistický manipulátor. Poznala som taký pár a žena, ktorá si niečím takým neprejde to jednoducho nepochopí. To nie je len o vyplakávaní na koňovi (áno, nájdu sa tu aj také, ktoré chcú počuť aké chúdiatka to sú), ale hlavne chcú podporu, ktorú možno nemajú ani v rodine (viď odkaz na dokument, ktorý som sem dala).

frndza
9. sep 2021

Aj ja mám úžasného manžela. Pracuje v zahraničí ale keď je doma poupratuje, s dcérami sa učí v tom období len on, chodíme na dovolenky, výlety, do reštaurácie, ... Nikdy ma neudrel a keď sa pohádame tak max na pár minút. O bozky, dotyky a milovanie nie je núdza aj keď je to pri deťoch niekedy zložité a Ľúbim ťa si hovoríme každý deň. Keď je preč tak si voláme každý deň. Som rada že mi ho život postavil do cesty 💗. Spolu sme už skoro 13 rokov a z toho 2 roky manželia.

sapetka
9. sep 2021

Tiez sa nemozem stazovat a som vdacna za neho. Stara sa o nas aby sme mali co potrebujeme. Venuje sa nam po praci. Pomaha aj s upratovanim. Chodime na vylety skoro kazdy vikend ked pocasie dovoli a uzivame si cas spolu. Vie vybavit veci ktore treba ako dnes napr som mu dve veci dala vybavit. A hlavne som vdacna ze nase dieta vyrasta v milujucej rodine bez hadok , urazania ,nadavania, nasilia a zleho otcovskeho vzoru

deti95060810
9. sep 2021

mm je normálny... mám navrch tak si nedovolí voči mne nič zlé....😉

lvula
9. sep 2021

@deti95060810 tato tvoja sprava mi pripadá strašne smutná...

lvula
9. sep 2021

Ja si uz netrufam pisat čokoľvek dobré na môjho muža, nakolko ma tu raz jedna dotyčná kvoli tomu oznacila, ze mam evidentne vypité 🤦🏼‍♀️
Zhrniem to teda len slovami, ano, som zaňho vďačná.

autor
9. sep 2021

@beata_k možno, napríklad. 🙂

autor
9. sep 2021

ďakujem ženy, som vďačná, že ste sa s nami podelili a dúfam sa podelia aj dalšie. 🙂

beata_k
9. sep 2021

Hmm tak sa urcite potesia....

h2
9. sep 2021

Tak ja som si vždy myslela, že môj muž sa správa normálne a štandardne, ako sa bežne muži k svojim ženám správajú. A potom som začala čítať príbehy žien na modrom koníku...

lvula
9. sep 2021

@beata_k niektoré si skutočne neuvedomujú, ze môžu žiť aj lepšie. Myslia si, že je to normálne, pripadne, ze si to 'zaslúžia'. Najmä ak podobný vzorec správania sa poznali aj z rodiny. Skutočne na tejto téme nevidím nič zlé. Nemusí tu byť večne len depresia, sklamanie a nenávisť...

autor
9. sep 2021

@deti95060810 ou tak to mi je ľúto, je veľmi smutné, že nie ste samostatná jednotka ako pár ale ty máš podľa teba, údajne na vrch. :/

ella_price
9. sep 2021

Aha, takže keď @deti95060810 nenapíše o svojom mužovi romantické litánie je automaticky zaradená ako tá smutná a nemilovaná handra? 😂

lvula
9. sep 2021

@ella_price toto si napísala ty a nikto iný 🙂 aspoň teda vieme, co si myslíš ❤️ co je tiež trochu smutné, ale tak, stáva sa 🙂

beata_k
9. sep 2021

@lvula Fakt si myslis, ze v zivote nestretli inu zenu? Kolegynu, susedu, veselu matku na ihrisku? Dnes sa nezije tak, ze z dediny clovek cely zivot paty nevytiahne. Svet je trochu vacsi. Ved ked ma internet aby si to tu precitala, tak uz sa asi dovtipila, ze da aj inak.

ella_price
9. sep 2021

@lvula Ešte raz si prečítajte čo ste napísali, prosím ťa, pretože tebe zrejme uniká zmysel toho 😀

lvula
9. sep 2021

@beata_k mrzí ma tvoja zatrpknutost, snad bude raz lepšie 🙂

lvula
9. sep 2021

@ella_price este, ze tebe nic neunika 😉❤️

autor
9. sep 2021

@ella_price to, že je nemilovaná handra si vyčítala kde? domyslené slová prosím ťa pridávaj do nejakej svojej slohovej práce. 🙂 Ja som reagovala na to, že má údajne na vrch. Neviem, nepotrebujem sa povyšovať nad svojho partnera a áno, to je smutné. 🙂

beata_k
9. sep 2021

@lvula Jaaaj uz som cakala, ktora huska zagaga ako prva ...lebo iny nazor 😃

ella_price
9. sep 2021

@beata_k Jasné, toto som presne čakala od takýchto diskusií 😀 Flexiť sa a útočiť na iné názory 😀

beata_k
9. sep 2021

@ella_price Ja este cakam len tu pravu "naloz"....ze mam odist od svojho muza 😄