Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

kolos
13. aug 2009

Ahojte,

som ženatý 4 roky a pred rokom som odišiel od manželky k inej žene. Spolu s manželkou máme jednu dcéru, o ktorú som sa naďalej po mojom odchode staral ako som najlepšie vedel. Manželke som na ňu platil 5 tis. Sk mesačne a bral som si ju každý druhý víkend, kúpil to čo potrebovala a prispel na väčšie veci ako napríklad bicykel.
Od manželky som odišiel preto že som sa zamiloval a to bezhlavo do dievčaťa ktoré bolo o 5 rokov mladšie od ženy a omnoho atraktívnešie. Avšak môj ošiaľ trval asi pol roka, potom postupne opadal a ja som si uvedomoval čo som spravil. Z mojej priateľky sa vykľula hašteriva a egocentrická osoba, od ktorej som sám po roku odišiel.
Manželka medzitým výrazne schudla a dosť sa zmenila jak výzorom, tak povahou. Začala študovať a veľa času venuje jóge a samozrejme dcére. Ako matka bola vždy skvelá, a spätne ako sa na to pozerám nebola ani zlá žena.
Môj odchod mi nikdy nevyčítala,nikdy som ju nevidel plakať a ani raz mi neurobila scénu. Neviem či jej to bolo jedno, alebo bola tak silná že sa s tým tak rýchlo vyrovnala.
Viem že som urobil hlúposť a chcel by som sa k nej vrátiť, neviem však ako na to a ani neviem či niekoho náhodou nemá. Ak mi chcete napísať že som bezcharakterný hajzel, napíšte ,ale zároveň mi skúste poradiť .

ukana
14. aug 2009

krasuliak 😠 😠 ty ho odplasis 😠 😠 😠 😀 len nech pise 😵

krasuliak
14. aug 2009

ste horsie ako muzi 😀 😀

swead
14. aug 2009

projela jsem celou diskuzi a musím říct, že jsem se smála i mi zatrnulo.

Osobně bych 120kg chlapa nezvládla a vedle sebe nechtěla, naštěstí je mm při smyslech a pečuje o sebe 😀

Na druhou stranu chápu ty z vás, které psaly, že je povrchní. Nebo že to vypadá, že je povrchní. Napsal to hodně syrově 😅 nechtěla bych se dozvědět od svého mm (ať přímo nebo od nějakýho dobráka, kterému se svěřil), že jsem jak velryba a pokud se mnou chce mít sex, že se musí prohrabávat špeky 😕 A že mě miluje jen proto, že jsem hezká nebo něco podobnýho

Vždycky jsem o sebe dbala a díky tomu, že se nám narodil syn s tím nepřeestanu, dělám to nejen kvůli mm ale i kvůli sobě, líbí se mi, když se za mnou otočí chlap, ... Tož tak.

Jen ať Kolos napíše, jak dopadli. Mohli bychom třeba začít uzavírat sázky 😀 😀 😀 ............. dělám si srandu

babulka
14. aug 2009

Ale co cakal na takomto fore, ked sa opyta zien "ako sa vratit k manzelke, ktoru som opustil kvoli tomu, ako vyzerala, a kvoli mladej pipke, a ked teraz vyzera vyborne a pipka je bestia, chcem sa k nej vratit..."? Ako mu odpovie bezna zena?
1. Normalna zena mu odpovie, aby bol k nej uprimny, otvoreny, priznal, co k nej citi. Lenze to v tomto pripade nie je cesta spat k manzelke, lebo ak by bol otvoreny a uprimny (teda povedal jej to, co napisal nam tu na forum) a keby priznal, co k nej citi (uctu, respekt, bla, bla...), tak od neho utecie minimalne na Kamcatku (alebo tam vystreli jeho).
2. Nie celkom (normlana) zena, resp. chlap mu poradi, ze ak ju chce spat, tak nech ju pekne odrbe, potaha medove motuzy popod nos, ze ako ju mliuje, ako si uvedomil, aky je somar, a aka je nadherna, donesie bukretu velku ako kanalizacny poklop a pestru ako gay parade, a uz je tam (ergo v nohavickach, lebo o to mu ocividne ide) 😀

Poznate inu odpoved na otazku? (aby sme teda zostali on-topic 😀 )

swead
14. aug 2009

Babul - máš pravdu, když by mi chlap řekl, že se chce ke mně vrátit a místo vyznání lásky mi řekl, že mě respektuje a že jsem dobrá máma, tak ho pošlu ... To bych už musela být stará a mít pocit, že už mě nikdo lepší nečeká.

Možná jsem ještě naivka, ale neberu vyznání "mám tě rád", já mám taky ráda - třeba zmrzlinu 😀 😀 😀 Prostě tam musí být cítit, láska, vášeň, chtíč, ....

tinika
14. aug 2009

sak vravel ze v sobotu ma stretko s manzelkou a potom napise ze čo a ako ne?

kasami
14. aug 2009

myslim, ze najlepsia otazka tu padla :
Ale co cakal na takomto fore, ked sa opyta zien "ako sa vratit k manzelke, ktoru som opustil kvoli tomu, ako vyzerala, a kvoli mladej pipke, a ked teraz vyzera vyborne a pipka je bestia, chcem sa k nej vratit..."?

Krasuliak mal pravdu ... takymto stylom mam pocit, ze toto nie je stranka pre buducich rodicov a rodicov, ale len pre zeny ... radsej sa mal obratit na autobazar ....

ak niekto prosi o pomoc utopme ho .... ved je to chlap

Baby fakt mate takych skvelych muzov ? nikdy vam nepovedali nieco co ste necakali, alebo nikdy vam neodpovedali zle ? nikdy nereagovali neprirodzene ?

to vam fakt ale vsetkym neskutocne zavidim

kritizujete tu Kolosa, chytate ho za slovicka ... neviem, aj moj manzel niekedy povie nieco tak, ze sa ma to dotkne a nakoniec vysvitne, ze to cele myslel inak a ja som sa na to pozerala zo zlej strany ...
tak isto si myslim, ze ani Kolos sa nemusel vo vsetkom vyjadrovat tak ako sa vyjadroval, ale bol uprimny a neschovaval sa tu za slovicka .... aj ked sa asi nevyjadroval podla predstav kazdej z nas

Ale v prvom rade hladal radu ... a to sa mi zda, ze 80% z vas uniklo

pre tie ktore si nevsimli, napisal ze svoju zenu lubi, aj to ze o dceru sa staral ...nie len financne, s manzelkou bol stale v kontakte a nehadali sa zbytocne ... to si myslim, ze aj preto lebo sa stale mali radi, vazili si jeden druheho a uvedomovali si kazdy svoje chyby

neviem si predstavit aky vztah by som mala k muzovi, keby sedel len 4krat do tyzdna pred telkou v upotenom tielku, s pivom a pecenou klobacou a rukov v trenkach 😅

a keby som ho volala na prechadzky, vylet do hor, alebo na bicykel, ci korcule dva roky bez odozvy, tiez by som odisla ? co potom mame spolocne ?
viem, ze isto niektore napisete, ze dieta ... ale dieta nie je zarukou stastneho a nekonecneho manzelstva ... o to aby vztah mal stavu, a vydrzal sa musia snazit obaja manzelia ....

a to s tou vahou ... nikdo nepriberie zo dna na den ... ta situacia ako pisal trvala min.2 roky ... za dva roky, verim tomu aj keby nebola schopna jeho manzelka schudnut ... ale isto by vedela zastavit ten narast vahy ...
tie co sa jej zastavate, ze zo zdravotneho hladiska ... nechapem ... ked ju nechal uz mohla schudnut? ... myslim, ze ste nespravodlive od vas ...
netvrdim, ze sa zachoval spravne, ale ani on to netvrdi ...
ak jej ponukal pomoc a dokonca mala maminu, ktora jej ochotne dcerku strazila tak si isto uvedomila tak ako Kolos napisal : "svoje chyby"
A tie co ho odsudzujete, ze si nasiel mladu pipku .... to je pre vas taky velky rozdiel 5 rokov? v 35 ? ona mala 30
nemyslim, si ze bola taka mladucka ....

a este neda mi k tomu sexitickemu prasatu .... keby bol taky ... nebolo by mu jedno s kym ? .... myslim, ze nejake kila by mu nezavadzali

Neschvalujem Kolosove spravanie a rozhodnutia, ale chcel po vas len radu

ta moja je
Ak svoju manzelku stale milujes a chces s nou stravit zvysok svojho zivota, chod s nou na tu veceru, zacni s nou a s vasou dcerkou travit viac casu, chodte do parku, do kina, do zoo, na bicykle ci do hor ... proste budte rodinka, ak sa mate so zenou stale radi, iste si k sebe cestu najdete
Ak ta tvoja manzelka este stale caka, uz ju nikdy nesklam a vas si ze ju mas

Mimochodom ja mam 56kg a moj muz ma cca 111 😀 milujem ho asi rovnako ako ked mal 94 😀 a chodime spolu aj na pivko aj do hor a aj na bicykle ci korcule

to je to podstatne, lubime sa, travime spolu s nasim synom vsetok mozny cas a mame vela spolocnych zaujmov

tinika
14. aug 2009

kasami si to presne vystihla paci sa mi čo si napisala

danfal
14. aug 2009

Myslím si, že pravdu mají všichni, protože vždycky je někde uprostřed. Mě se tady nelíbí předhazování jednoho i druhého. Znovu opakuju, že vy, co jste si to nevyzkoušeli na vlastní kůži, tak nemůžete říct, co je to trápit se s váhou a jak vám to může ublížit. Už jsem to tady jesnou psala, ale myslím si, že nikdo dobrovolně nechce být tlustý. Vždycky je chyba u obou partnerů a omlouvat jednoho nebo druhého nemá smysl. Známe příběh z jedné strany. Jak můžete vědět, že to tu paní netrápilo, že se nesnažila. Zkuste se vžít do situace někoho, komu je stále říkáno, jsemš tlustá, měla bys se sebou něco dělat. Co se asi stane, nebude mít sebevědomí a bez toho to nejde. Ani to blbý hubnutí bez něj nejde ☹

consti
14. aug 2009

Teda ženský...Přečtěte si po sobě, co jste mu psaly. Já nestačím zírat. Souhlas s zanett a spol. 😅 😕. Samozřejmě je blbé, co kolos provedl manželce, ale pokud ona ani po roce po porodu nemá chuť na sobě pracovat, doma sedí jen před tv a cpe se...no comment. Pokud je to tak a on se jí snažil pomoci, naznačoval, objednal trenéra a já nevím, co ještě (= snažil se to řešit a neutekl k nejjednoduššímu řešení, což je milenka, hned v začátcích), tak nechápu, za co ho soudíte. Ruku na srdce, vám by bylo fakt jedno, kdyby váš manžel měl najedou o 30 kg víc, potil se, nestaral se o sebe a kašlal na to, že se ho snažíte přimět k nějaké sportovní aktivitě a k pečování o sebe?? A vztah je i o sexu, o tom snad žádná a pro 99% chlapů, když ten sex není nic moc, tak ho prostě hledají jinde. Jen to třeba neřeší tak radikálně, ale spíš za zády manželky 😅
Přijde mi, že většina z vás reguje fakt nepřiměřeně. Podle mě je naopak super, že je kolos upřímný a nehraje si tu na svatouška a je schopný si přiznat chybu. 🙂

kasami
14. aug 2009

Tini 😉 dakujem

Consti 🙂

Danfal, myslim ze si to nespravne pochopila .... my neriesime nikoho vahu ... my radime jednemu muzovi, ktoremu aj svojou vinou, ale iste aj vinou svojej manzelky sa rozpadol vztah, odcudzili sa ... nezili spolu sexualne, netravili spolu svoj cas a on si nasiel casom inu.

Verim tomu, ze manzelstvo sa nerozpada len tak, ani z chyby jedneho z partnerov, obaja musia robit nejake chyby aby sa silny a zdravy vztah mohol rozpadnut ...

Kolos pisal, ze sa bezhlavo zalubil do jednej tridsiatky, ohurila ho sexom, ktory jemu uz asi znacne chybal ... ale z toho sa prebral, ak som spravne pochopila, zistil, ze vztah nie je len o tom ...
uvedomil si, ze jeho manzelka je tolerantna, racionalna, mila a dobra matka a asi aj zena, ze ju ma este stale rad a to nie len blaznivo, ale ako svoju zenu ... to podla mna znamena, ze si ju vazi a miluje (moj volny preklad z muzskeho slovnika 😉 )

podla mna, keby bol take bezcharakterne sexualne prasa, tak by mal na kazdy tyzden minimalne dve cajocky a nezaluboval sa do nejakej tridstiatky a nezostaval by s nou vo vztahu pol roka

...a nepriznaval si chybu...

petruci6
14. aug 2009

ja byt jeho manzelka,tak sa mu vysmejem do tvare
to co si on o sebe mysli? ze je pan tvorstva? opusti zenu,uzije si a potom ked ho omrzi,tak si znovu spomenie na zenu???
no dakujem pekne
bola by sprosta a naivna,keby sa k nemu vratila....

megi93
14. aug 2009

ale krasuliak, nikto nemôže byť horší ako muž....

moniack
15. aug 2009

- mal predtým myslieť a vážiť si to čo máš doma 🙄

jabber
15. aug 2009

megi93 - ale no táááák 😉 😀

Já bych to nechala čistě na kolosově manželce, jestli ho vezme zpátky nebo ne, hm? 🙂 Ona se rozhodne sama, nebojte 😎 Nikdo z nás neví, co mezi nimi bylo a nebylo, takže nechápu, jak můžete takhle jednostranně soudit...?

Vzpomeňte si na téma od curacao15 o problémech s těhotnou přítelkyní - jak všichni stáli na jeho straně a jen tam napsala svůj pohled na celou věc jeho přítelkyně, tak najednou hup - a všichni byli na její straně 😝 😅

Pokud vím, tak kolos žádal o radu a ne o názory jestli je hajzl a jestli ho má vzít žena zpátky 😉 Ani nerozumím tomu, proč by se tady měl zpovídat, vysvětlovat a div ne přísahat, že už to neudělá 😝

kolos - musím říct, že se divím, že sem ještě chodíš, já bych se na to vykašlala už na druhé stránce 😅 😎

tinika
15. aug 2009

kasami nie je zač, ja niekedy neviem sformulovať myslienky a ty si to vystihla presne 😉

kacir
15. aug 2009

holky, fakt jste na něj moc přísné, já ho nemám právo soudit, že odešel k milence, to dělá snad polovina chlapu, bud se vzpamatuje a vrátí nebo to manželství za to nestálo, záleží na tom, jaké to manželství bylo silné a jestli má cenu ten vztah dávat ještě dohromady, nikdy nevíte, jak byste se zachovali, kdyby se to stalo vám, nikdo si nikdy nemuže být tím druhým na sto procent jistý. Já nevěru nesnáším, ale nevím, jestli bych zničila roky manželství kvuli nevěře, pokud by nebyla opakovaná, nevím jestli bych nedoufala, že se manžel vrátí, je to těžký, jsem ráda, že nejsem v situaci kolocse ani jehl ženy, ale napsat by nám měl, jak to dopadlo, když už jsme se tady všechny rozepsaly

kacir
15. aug 2009

kasami- líp než ty to tady nikdo napsat nemohl, máš moje uznání 😎

kolos
autor
15. aug 2009

Ahojte, som tu opäť.
O 17 : hod sa mám stretnúť s manželkou v reštike, mám aj trocha strach 😅.
Kasami, veľmi pekne ďakujem, zhrnula si do jednej správy všetko čo tu vypisujem do zbláznenia a stále tu niekto píše tie kraviny že z mojich slov necítiť lásku a úctu.
Že píšem ako žena, no možno. Ale je to tým že sa tým aj živím čiastočne, takže či chcem alebo nie pravopis musím mať dobrý a aj slovný prejav. Muži nie sú neandrtálci čo píšu s gramatickými chybami a a vyjadrujú sa holými vetami - Chcem jesť, chcem sex 😅.
"mal som predtým myslieť a vážiť si čo mám doma " - a moja žena ? Ona si nemohla vážiť to že som dobre zarábal , staral sa o rodinu, dával jej priestor aby sa realizovala a trocha o seba dbala.
Mne to naozaj pripadá : " Ja žena môžem všetko- priberať , nedbať o seba, nevzdelávať sa a ty ma muž musíš milovať a spáva´t so mnou za každých okolností a skús ma opustiť, to budeš hajzel prvej kategérie, pretože ja som matka tvojho dieťaťa a keď je tu, tak som nedotknuteľná.
Takéto názory žien ma skutočne fascinujú.
Keby ma doma vítala žena pekne žensky zaokrúhlená ( nemusí to byt vychrtlina s kozami č.4 ako tu niekto písal )tak ma ani nenapadne sa pozerať inde. Ako som už písal jemná nadváha mojej manželky by mi nikdy nevadila, ale keď máte doma "kolos " ( a za toto ma kľudne zabite ale je to tak 😅) a k tomu s nevyholenými nohami, podpazuším, mastnými vlasmi no tak neviem.
Každý ma od manželstva nejaké očakávania, aj ja ich mám. Ak by som si mal brať takú ženu od akej som odišiel, tak si ju ani nevšimnem. Jednoducho nepatrím do sorty chlapov, ktorí obľubujú veľkost XXXL , chémia by v tomto prípade vôbec nefungovala.
Takže každá jedna ktorá tu obhajujete svoje kilá navyše, skutočne sa zamyslite nad tým či by nebolo možné s tým niečo robiť. Reči okolo toho že manžel ma má rád aj takúto sú iba kydy a čo vám má povedať ? Miláčik vyzeráš otrasne - veď by ste ho zabili, nespali s nim, prestali mu variť.
A ešte tu bol jeden názor ktorý tvrdil ( myslím že to bol Zajo - no ukážka intelgencie naozaj) že sa prežierala zo mňa, lebo som debil. Nikdy som svojej žene nepovedal nežer, tučné prasa, vyžratá sviňa a množstvo iných vecí ani jej osobne ani pred kamarátmi. Nereagoval som na sprosté reči kamarátov ako to robíme a či vôbec dýcham pri tom keď si na mňa sadne - tiež tu odznel taký komentár ktorý bol do do bodky pravdivý- mužov to jednoducho zaujíma. Vy sami neviete ako sa o vás vyjadrujú vaši skvelý manželia pred kamarátmi - možno by ste sa nestačili čudovať ako vulgárne zaobchádzaju s vašou aj možno jemnou nadváhou, hlavne keď ich naštvete.
Ani neviem čo si mám obliesť, skuste mi poradiť a mám jej doniesť nejaký kvietok, nepokazím niečo ?

krasuliak
15. aug 2009

kolos ty si blazon! 😀

krasuliak
15. aug 2009

zeny to nikdy nepochopia tak ako my muzi! preto bola obrovska blbost (odvaha?)pisat na taketo forum a este aj o nadvahe 😅 😅

a s tymto uplne suhlasim

A ešte tu bol jeden názor ktorý tvrdil ( myslím že to bol Zajo - no ukážka intelgencie naozaj) že sa prežierala zo mňa, lebo som debil. Nikdy som svojej žene nepovedal nežer, tučné prasa, vyžratá sviňa a množstvo iných vecí ani jej osobne ani pred kamarátmi. Nereagoval som na sprosté reči kamarátov ako to robíme a či vôbec dýcham pri tom keď si na mňa sadne - tiež tu odznel taký komentár ktorý bol do do bodky pravdivý- mužov to jednoducho zaujíma. Vy sami neviete ako sa o vás vyjadrujú vaši skvelý manželia pred kamarátmi - možno by ste sa nestačili čudovať ako vulgárne zaobchádzaju s vašou aj možno jemnou nadváhou, hlavne keď ich naštvete.

kolos
autor
15. aug 2009

Nie som blázon, len ma tu niektoré ženy vyslovene fascinujú s tými ich mudrlanskými rečami a ani sa nenazdajú a budú v rukách držať papiere od rozvodu. 😝

krasuliak
15. aug 2009

ved prave preto ti pisem ze si "blazon" to ako ist do romskej osady s vyholenou hlavou a trickom s napisom nemam rad ciganov 😀 😀 😀

zdenka26
15. aug 2009

kolos tak ted jsem se nad Tvým příspěvkem zasmála.Ale máš pravdu,já bych taky nebyla s chlapem který o sebe nedbá.Pro mě je fyzická přitažlivost důležitá,je jasné že všichni stárneme,taky nevypadám tak jak ve dvaceti ale člověk se můsí pořád snažit a ne říct si "tak vdaná už jsem,dítě už mám taky tak na to prdím a je jedno jak vypadám.Připadá mi to jak tady čtu některé příspěvky ,jak obhajování nadváhy.Jasně že Vám manželé řeknou že Vás mají rádi i tak,co jiného by Vám tak asi řekli,ale pozor at se misto lásky a vášně nestane jen kamarádství.

kolos
autor
15. aug 2009

No možno som urobil riadnu blbosť , že som sem niečo takéto hodil ale aj vďaka tomuto som zistil , že moja žena povahovo je úplne super, z niektorých by ma tu asi vystrelo. Ale sú tu aj výnimky, za čo veľká vďaka.

dadkabb
15. aug 2009

kolos nestiham precitat vsetky prispevky co ti tu baby napisali,takze na to ani nebudem reagovat...mne moj byvaly manzel spravil presne to co ty akurat ze si nenasiel mladsiu ale o rok starsiu,vobec nie atraktivnu a ja som teda nemala nadvahu...tiez si po 2 rokoch uvedomil co spravil...
mam len jednu otazku: ty by si to manzelke odpustil keby si nasla mladsieho od teba a krajsieho?vedel by si potlacit myslienku na to ako s nim spava??? ak ano tak to skus,mozno ti odpusti...ale ak nie tak je sebecke cakat to od nej...ale kym sa neporozpravas s nou tak to nikdy nezistis...

ja som odpustit nedokazala,aj ked s nim vychadzam velmi dobre...ale mam svoju hrdost,clovek robi chyby ale musi za ne aj pykat,niektory aj do konca zivota ☹

niki2
15. aug 2009

Kolos, pokud prijdes v obleku a s pugetem, asi bych se te lekla 😉 Nahod nejake prijemne letni obleceni, at je videt, ze sis dal zalezet, ale neprezen to. S tou kvetinou nevim, urcite potesi, mozna, kdyby te napadla nejaka drobnost treba i pro dceru, ne primo pro manzelku.
Myslim, ze nez to na ni cele vybalit, bude lepsi prijemne stravit vecer a pokud to pujde, planovat takovych schuzek (i s vasi dcerou) vice. Sami uvidite, zda je vam to mile nebo ne. Snaz se vyvarovat nejakych vycitek na ni, ze i ona mela na vasem rozchodu vinu. Ano mela, pravdepodobne to sama vi, nemusis ji to pripominat. Pochval ji, jak ji to slusi, ale nesrovnavej s minulosti.

Pro ostatni, nesoudim Kolose jaky je to hajz, ja bych se asi k takovemu chlapovi nevratila, ale prisel si pro rady, ne pro soudy 😉

kolos
autor
15. aug 2009

no krasuliak, to bolo dobré. Ja som skôr zavítal medzi amazonky 😀

zdenka26
15. aug 2009

kolos jsi nervozní?já na Tvém místě bych byla jak blázen.Ale přeju Ti hodně štěstí. 😉 písni jak to dopadlo.Mějte se paaaaaaa

kajacz
15. aug 2009

kolos- ja to fandím... 😉 myslím, že s oblečením si nerob velkú hlavu, obleč si napr.tričko od manželky alebo košelu, čo ste spolu kupovali...ani jednou ružičkou nič nepokazíš...
a hlavne- bud uprimný... 😉 dopadne to dobre, rozhodnutie nechaj na manželke...keby ta už vobec nechcela vidiet, nešla by dnes s tebou...dohodnut rozvod sa predsa dá aj po telefone...

k tým kilám- neverím, že schudnut sa nedá...ja som teraz za necelé 3mesiace schudla 10kg...len treba chciet...
Moj manžel mi nikdy ani len nenaznačil, aby som schudla...ja som to CHCELA sama...ale keby ste videli, ako si ma teraz stráži, je viac ku mne pozorný a tak.