Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

kolos
13. aug 2009

Ahojte,

som ženatý 4 roky a pred rokom som odišiel od manželky k inej žene. Spolu s manželkou máme jednu dcéru, o ktorú som sa naďalej po mojom odchode staral ako som najlepšie vedel. Manželke som na ňu platil 5 tis. Sk mesačne a bral som si ju každý druhý víkend, kúpil to čo potrebovala a prispel na väčšie veci ako napríklad bicykel.
Od manželky som odišiel preto že som sa zamiloval a to bezhlavo do dievčaťa ktoré bolo o 5 rokov mladšie od ženy a omnoho atraktívnešie. Avšak môj ošiaľ trval asi pol roka, potom postupne opadal a ja som si uvedomoval čo som spravil. Z mojej priateľky sa vykľula hašteriva a egocentrická osoba, od ktorej som sám po roku odišiel.
Manželka medzitým výrazne schudla a dosť sa zmenila jak výzorom, tak povahou. Začala študovať a veľa času venuje jóge a samozrejme dcére. Ako matka bola vždy skvelá, a spätne ako sa na to pozerám nebola ani zlá žena.
Môj odchod mi nikdy nevyčítala,nikdy som ju nevidel plakať a ani raz mi neurobila scénu. Neviem či jej to bolo jedno, alebo bola tak silná že sa s tým tak rýchlo vyrovnala.
Viem že som urobil hlúposť a chcel by som sa k nej vrátiť, neviem však ako na to a ani neviem či niekoho náhodou nemá. Ak mi chcete napísať že som bezcharakterný hajzel, napíšte ,ale zároveň mi skúste poradiť .

frisbee
13. aug 2009

saska...mňa zaujímajú iba fakty

ivett
13. aug 2009

já souhlasím s tím, co tu napsala zanet...

a zároveň souhlasím s tím, co napsal kolos, že na vztahu se mají podílet oba...je povrchní zakládat vztah na vzhledu a sexu, to ano, ale copak vám se vaši manželé/přítelé nalíbili, když jste s nimi začli chodit? i to je pece důležité, pokud se mi někdo nelíbí a fyzicky mě nepřitahuje, těžko s ním budu moci pak vést sexuální život...
je jasné, že se během manželství, kor po dítěti, tělo ženy změní, ale většina z nich to chce nějakým způsobem řešit a snaží se vrátit do normálu...v tuhle chvíli ji má muž podporovat, ale pokud na to nijak nereflektuje a jen se vyvalí u telky s flašou nutely, no tak sorry, ale kam asi tohle mohlo vést?
je důležité líbit se tomu druhému a přitahovat ho i po 20 letech manželství a ne spoléhat na to, že "já už jsem vdaná, já už se o sebe nemusím starat" - co je tohle za názor???

jak tu někdo psla, vztah je i o komunikaci, to rozhodně, jen na vzhledu vztah člověk nepostaví, ale všechno souvisí se vším, pokud mě ten druhý přestane fyzicky přitahovat a odmítne s tím něco dělat, nebo se aspoň snažit, logicky to povede k tomu, že to prostě začne skřípat a bude váznout časem i ta komunikace...

kolos tobě radím zajít za ženou, všechno jí to říct a počkat, co ona na to...nic víc ani míň ti tu nikdo neporadí a ani nemůže...

frisbee
13. aug 2009

ivett...pokud mám staršího manžela než já,asi těžko budu po něm vyžadovat,aby se vrátil do normálu,miluji ho jako osobu..

ivett
13. aug 2009

frisbee a co s tím má dělat věk??? i v 50 může vypadat člověk dobře a upraveně, je jasné, že stárne, to stárneme všichni, přesto můžeme vypadat dobře a nezanedbaně 😉

naty
13. aug 2009

otázka ale je, jak se k těm problémům kdo staví...problémy sou všude a mají různý řešení...kolos si ale fakt nezvolil to nejlepší... 😒 ...každej dělá chyby, to je fakt, ale jeho přístup je prostě povrchní...

ivett
13. aug 2009

naty to rozhodně, s tím souhlasím, řešit to nevěrou je špatné, ale taky tu kolos nenapsal, jak dlouho tohle trvlo, jak dlouho do ní hučel, že by se sebou něco měla dělat, pohár vždycky jednou přeteče...jeho jednání rozhodně neomlouvám, je to sprosťárna, to bez debat...

frisbee
13. aug 2009

to není o věku,ale taky o dispozicích a zdraví,vem si,že máš problém se štítnou žľázou a můžeš se postavit na hlavu a nic...mně vadí,že kolos utekl za jinou,aniž by bojoval a komunikoval...naznačit nestačí a popisovat manželku slovy...sádlo...je netaktní.

ivett
13. aug 2009

frisbee, zdravotní problémy jsou jiná věc, ale o těch tu kolos nepsal, je jasné, že kdo má problémy třeba se štítnou žlázou, tak holt přibírá aniž by sám chtěl, s tímhle se nedá nic dělat a opustit kvůli toho druhého je sviňárna...ale kolos nepsal o tom, že by byla nemocná a pokud jsem dobře četla, tak kolos nepsal ani nic o tom, jak dlouho to trvalo, jak víš, že za tou jinou utekl, aniž by bojoval??? vidíte jen stranu ublížené ženy, ale třeba ublížená vůbec není, třeba zrovna tohle jí otevřelo oči, co my o jejich vztahu víme??? nic...proč ho hnedka odsuzovat...

ivett
13. aug 2009

a dobře "Sádlo" zní trošku drsně, jak to měl teda nazvat? špeky?? to by znělo líp?? nebo uložený tuk??? je to furt to samé, slovíčkaření...

babulka
13. aug 2009

Poznam vztah, kde zena prisla o prsnik, vlasy, obocie, a taky ten "jas v ociach". Fyzicky urcite nie je pritazliva...ale jej manzel ju miluje preto, kto je, aka je, je to matka jeho deti a aj ked uz nikdy nebude "pritazliva zena" (podla beznych meradiel dnesneho sveta).
Vztah, ktory je zalozeny iba na fyzickej pritazlivosti (lebo o inom kolos nepise), nevydrzi.

frisbee
13. aug 2009

ivett..já mám po těch letech myšlení jak chlap...mě rozhodily jeho příspevky..to,že nereagoval na otázky,ale pořád si mlel to svoje...jakože dobrý,teď je hubená,tak ji chci...a co dál?Myslím to tak,že vztah je postavený i na něčem jiném,jasně,jsem žena,chci vypadat hezky,i když mi je 46,ale jsou prostě věci,se kterýma nic nenadělám....a tady ten případ mi připadá hodně povrchní,jakože boty už jsou staré,vezmu si nové...já bych ráda slyšela i názor druhé strany,nikdy nemá pravdu jenom jeden. 😉

saska.t
13. aug 2009

ja som napisala ze urobil chybu a myslim ze za nu aj pyka a zasluzil si to, nezvolil dobry postup to vsetky vieme a samozrejme to aj odsudzujeme ale este raz opakujem kazda minca ma 2 strany tu druhu od jeho zeny nepozname, tak prosim o trosku triezve posudenie veci a nie len podme donho ved je to svina a opustil svoju zenu!!!!

ivett
13. aug 2009

babul, ale tohle je něco jiného, asi nepřišla o vlasy, obočí a prsa vlastní vinou, ale vinou nemoci (nejspíš rakovina), to snad nemůžeš srovnávat s lenivostí a nechtěností něco dělat a cpaním se a válením se u TV 😅

babulka
13. aug 2009

A aky je rozdiel medzi tlstou zenou, ktora priberie z prezierania a tou, ktora priberie kvoli ochoreniu? Myslim z fyzickej stranky...stale je to len tlsta zena. myslite, ze ak by pribrala kvoli stitnej zlaze, nehnusila by sa mu? Vedel by s nou spavat? Alebo by s nou zostal len kvoli sucitu?

naty
13. aug 2009

ivett, je to slovíčkaření, ale o někom koho miluješ přece neřekneš, že je sádlo, kdyby měl tunu...to mi právě vypovídá o jeho úctě k ní...navíc to z jeho příspěvků vyznívá tak opovržlivě, že opravdu nevím, co jinýho si o něm myslet....mimochodem...proč zas řešíme někoho, kdo tu není?? 😝 😀

ha.l
13. aug 2009

druhu stranu tohto pribehu nam sice zatial nikto neposkytol a nemozeme vediet, ci sa Mrs.Kolosova skutocne zanedbavala, napriek tomu si myslim, ze sadlo je velmi, prevelmi banalny dovod na to, aby si niekto, kto svoju zenu miluje, nasiel hned inu a aj to len kvoli sexu....Nuz, ale to je asi tato doba, ked sa ludia rozchadzaju kvoli uplne nepodstatnym zalezitostiam a neberu ohlad na nikoho a najmenej na vlastne deti, v duchu hesla "egocentrizmus nadovsetko".

ivett
13. aug 2009

frisbee a právě o tom mluvím, názor druhé strany se nedovíme, nevím proč se pak navážet do kolose, nevíme jaký jejich vztah byl...a vážit při 160 cm 120 kg, je fakt hodně, pokud není člověk nemocný, ale tlustý, pak opravdu asi přitažlivý moc nebude, ať chceme nebo nechceme, tomu druhému se musíme i líbit...a nejsem povrchní, vím, že vnitřní krása je víc než ta navenek, ale všechno souvisí se vším, pochybuju, že některá z vás by šla do vztahu s někým, kdo se jí ani zprvu nelíbil (fyzicky)...

babulka
13. aug 2009

A poznam aj - len ty moja zlata schudni, stravuj sa zdravo, ale ja chcem mat na tanieri snicel a majonezovy salat (to sa potom s radostou vari na tri krat - sebe zdrave, muzovi vydatne a dietatu detske, to vtedy je vela casu starat sa o vlasy a make-up), a chod cvicit, ale nie v pondelok, lebo to mam futbal, v stredu pride mama, treba napiect, stvrtok mam dlhu sichtu a piatok idem s chalanmi na pivo.

frisbee
13. aug 2009

ivett,mně hodně záleží na společenském chování i doma,myslím,že by to jeho ženu nepotěšilo,kdyby četla,jak ji popisuje.

ivett
13. aug 2009

babul když člověk s druhýmprožívá nemoc jako je rakovina, tak jde fyzično stranou, to jsem chtěla říct...pokud se ten druhý přežírá, nic nedělá jen se válí a ani nemá snahu s tím něco dělat, pak to tomu druhému může prostě vadit...

já se ho nechci zastávat, sama jsem psala, že udělal sviňárnu a zaslouží si, aby ho žen zpátky nevzala, ale vy furt mluvíte o tom jak je povrchní a kdesi cosi, ale zkuste se představit vy na jeho místě...

ivett
13. aug 2009

ha.l a kde tu bylo psáno, že si hned našel jinou a odešel kvůli sexu??? já se teda nedočetla, jak dlouhou dobu to zanedbávání jeho ženy trvalo...
tloušťka samozřejmě není důvod k tomu, aby druhý začal zahýbat, nicméně já prostě zastávám názor, že se chci muži líbit i po 20 letech manželství a dělám pro to, co se dá, myslet si, že manželstvím mám někoho jistého, je hodně stupidní a naivní názor...toť vše..

frisbee
13. aug 2009

nebudeme se dohadovat,pravdu znají jenom ti dva,ivett,já chápu,jak to myslíš,mně vadí akorát jeho podání. 😉

ivett
13. aug 2009

babul pokud člověk zhubnout chce, tak zhubne, ať má podmínky jakékoli, jde jen o jeho vůli...není nikde řečeno, že chlapovi dělám řízek, sobě musím taky...
a pokud se chlap chová tak, jak jsi napsala, pak je asi něco špatně, ne jen na jho straně, ale i na straně ženy, že si tohle nechá líbit, na vztah jsou prostě vždycky DVA 😉

frisbee to by asi nepotěšilo nikoho, slovník zvolil blbě, ale myslíš, že by jeho ženu bolelo míň, kdyby napsal, že je lehce obézní nebo obtloustlá??? význam je pořád stejný...
já se hlavně divím, že to jí jako ženě nevadilo, to že to vadilo jemu, dokážu celkem pochopit...

scarlettka333
13. aug 2009

Ale tak treba dôvod prečo si sa zamiloval do inej

ha.l
13. aug 2009

haloo ivett, ja som nikdy nepovedala a ani si nemyslim, ze manzelstvom mas niekoho "jisteho" 😵

ivett
13. aug 2009

ha.l tobě taky patřila jen ta první věta... 😉

janettka
13. aug 2009

ivett strašně se mýlíš že pokud člověk chce zhubnout tak zhubne...možná ve 20ti...ale ne ve 40.Myslím si, že se snažím dost...ale nechci být anorektička která nejí...a nějak mi to nejde...a neslyšela jsem od mého muže ty máš sádlo!!!A co když za pár let u ní objeví vrásky?To taky řekně jestli by nás přitahoval vrásčitý stařec?Já prostě tvrdím,že tu kolos popsal něco co neexistuje.Na jedné straně ji popsal jako manželku která se stará o domácnost, dítě i jeho a nehádá se(haha pak teda nemá názor paní Kolosová) na druhé starně popsal ženu co jen sedí u televize a cpe se nutelou.Rozuměli si,ale na druhé straně ho neposlouchala když ji mile vykládal,že je tlustá.... a nakonec nám utekl,tak se tu nehádejme 😀

tinika
13. aug 2009

No kočky, ja si aj myslím svoje, ale už len to, že sa hned na to tu nevykašlal, ked ste ho takto zvozili, a stale tu píše tak snad aj daco dobre v nom je

ivett
13. aug 2009

janett, a já myslím, že se nemýlím, jelikož takové lidi znám a zhubli i bez hladovění, chce to jen chtít a vědět jak, to je celé...

vy děláte, jak bych se kolose zastávala, pochopil mě tu vůbec někdo??? odsuzuju to co udělal, zaslouží si, aby ho žena vykopla z domu a ano psal o ní jak hulvát, ale nic to nemění na tom, že žena (a stejně tak i muž) o sebe mají dbát a snažit se vypadat co nejlíp a tak, aby toho druhého stále přitahovali, ať je jim 20, 40 nebo 60, oba stránou, vrásky logicky přijdou...

já už nevím jak to vysvětlit, tak to radši vysvětlovat nebudu, zkrátka za problémy v manželství z 90% můžou oba, nikdy ne jen jeden, jak pak ty problémy člověk řeší je druhá věc 🙄

ivett
13. aug 2009

a nevím proč si furt myslíte, že někdo utekl, copak vy tu vysedáváte nonstop celý den? třeba šel do práce nebo ven s dcerou, jen proto, že tu někdo nesedí nonstop hned "zdrhnul" ? 😅