Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

kolos
13. aug 2009

Ahojte,

som ženatý 4 roky a pred rokom som odišiel od manželky k inej žene. Spolu s manželkou máme jednu dcéru, o ktorú som sa naďalej po mojom odchode staral ako som najlepšie vedel. Manželke som na ňu platil 5 tis. Sk mesačne a bral som si ju každý druhý víkend, kúpil to čo potrebovala a prispel na väčšie veci ako napríklad bicykel.
Od manželky som odišiel preto že som sa zamiloval a to bezhlavo do dievčaťa ktoré bolo o 5 rokov mladšie od ženy a omnoho atraktívnešie. Avšak môj ošiaľ trval asi pol roka, potom postupne opadal a ja som si uvedomoval čo som spravil. Z mojej priateľky sa vykľula hašteriva a egocentrická osoba, od ktorej som sám po roku odišiel.
Manželka medzitým výrazne schudla a dosť sa zmenila jak výzorom, tak povahou. Začala študovať a veľa času venuje jóge a samozrejme dcére. Ako matka bola vždy skvelá, a spätne ako sa na to pozerám nebola ani zlá žena.
Môj odchod mi nikdy nevyčítala,nikdy som ju nevidel plakať a ani raz mi neurobila scénu. Neviem či jej to bolo jedno, alebo bola tak silná že sa s tým tak rýchlo vyrovnala.
Viem že som urobil hlúposť a chcel by som sa k nej vrátiť, neviem však ako na to a ani neviem či niekoho náhodou nemá. Ak mi chcete napísať že som bezcharakterný hajzel, napíšte ,ale zároveň mi skúste poradiť .

sisstin
15. aug 2009

já mám taky 48kg 😝

nicméně, něco jiného je, když člověk přibere 10-12kg, a když přibere kg 30..já se taky kolosovi nedivím, že ho to odpuzovalo, to už prostě není normální a je to o tom, že dotyčný člověk nemá ani kousek vůle, jen se cpe a sedí před telkou 😝 já taky nechápu, kam až to některé ženy nechají zajít 😔 neříkám, že baculky neumí být sex, znám spoustu plnoštíhlých krásných ženských..ale nezlobte se na mě, 120kg už je teda masakr 😝

sammyjo
15. aug 2009

Preco sa chces vratit? Ponizil a urazil si bytost, ktora ti verila a doverovala, darovala Ti dieta... Zacni novy zivot a dopraj jej, aby aj ona zacala odznova s takym partnerom, ktory si ju bude vacsmi vazit.

sisstin
15. aug 2009

mě by spíš zajímalo, jestli se k ní kolos nechce vrátit jen proto, že se z přítelkyně vyklubal někdo, kdo mu nesedí..a prostě s manželkou už to zná, tak nemá co ztratit 😕 ale aby se neobjevila další žena, která je hezčí než manželka 🙂

já vím, že by mě MP měl rád i s 10kg navíc, ale kdybych přiibírala víc, tak by mě na to určitě upozornil, tlustý holky se mu nelíbí...já bych taky nechtěla, aby měl najednou 30kg navíc....prostě v sexu je to o přitažlivosti, to se nedá svítit 😉

danfal
15. aug 2009

Je to zvláštní, ale Kolosova žena nějak stále častěji pozbývá na atraktivitě. Nejdřív byla tlustá, pak smrděla, nesportovala, neumývala si vlasy, seděla jenom u televize, neholila si nohy a vedle ní Adonis 😀 . Taky celý den sedí před televizí, chodí jenom v teplákách. Její muž pilně vydělává peníze a stará se o to jestli se má rodinka dobře. A co z druhé strany? Třeba jim to dítě v noci nespávalo a pokud nepomohl, věřte, že v tu chvíli všechny maminky padají doslova na hubu a budou jíst cokoliv, co jim dodá energii. Zkuste se třeba co hodinku vzbudit a vydržet být vzhůru minimálně půl hodiny, pak si zase na hodinku lehněte a tak celou noc. Doporučuju nminimálně týdenní kůru.
😀 :- 😀 D Čokoláda bude váš nejlepší přítel a na posilovnu budete zvysoka kašlat. ale třeba to u nich tak nebylo a ona je opravdu taková smradlavá a tlustá, která zaslouží opovržení a opuštění. Myslím si, že teď je sám a proto se chce vrátit.

sisstin
15. aug 2009

danfal: tak já se nevyspala doted a 120kg nemám 😉 a rozhodně to není tak, že můžu sežrat, co chci a jsem hubená..spíš naopak, každé kg se na mě lepí, jakmile si trošku dopřeju, jak bych chtěla..tak už to leze nahoru 😖 ...ale prostě já bych nedopustila, abych nějak strašně přibrala..styděla bych se, necítila bych se dobře..pro mě je to prostě důležitý,a nikdy nepochopim holky, co narostou do takových rozměrů. Určitě můžou být povahově fajn, super kamarádky atd, žádného tlustého člověka určitě neodsuzuju...ale pro mě je to teda noční můra 😔

sisstin
15. aug 2009

ale je mi divný, jak o ní kolos mluví..i kdyby to byla pravda, tak o člověku, ke kterýmu něco cítím bych já teda takhle psát nedokázala 😕 no jsem zvědavá, s čím teda kolos přijde..a jestli si z nás tady opět zas někdo nedělá prdel 😝

popelka.miri
15. aug 2009

Danfal: jak píšeš, ta čokoláda po porodu byla můj denní chleba, protože jsem se 3 dětma, nočním kojením a domácností padala na hubu...manžílek se taky nepřetrhl...a ještě mi tu čokoládu kupoval!!!! nA přitom kecal, že jsem tlustá, debil! Měla jsem 63kg po porodu na 176cm výšky. A pak prasklo, že mi léta zahybá s totální vyzáblinou 😝 Na jednu stranu mi nadává, že jsem tlustá, tahá se s vyzablou, ale na druhou stranu mi poimáhá tím, že mi to sladký sám cpe...Na cvičení a dietní stravu v tom fofru taky čas nezbýval... 🙄

sisstin
15. aug 2009

popelka: no tak to byl magor, to rozhodně není tlustota..to jsi vypadala super 😉 , některý chlapi rádi dělají ze svých žen neatraktivní tím, že se je snaží vyžrat apod, aby měli jistotu, že mu manželka nezahne 😝 fakt ubohý 😝 ....ale jako 120kg na 160cm, to už je fakt i o zdraví, a to hodně 😔

danfal
15. aug 2009

Já se jenom divím, jak dokážete odsoudit lidi podle váhy. Řeči typu: Bych se styděla být tlustá,jsou neskutečně povrchní. Tebe milá sisstin obdivuju, že to zvládáš. Budu ti držet pěsti,abys nepřibrala 😀 .

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Ale opět se patláme jinde, protože nejvíc je to tady boj štíhlá proti tlustá a Kolos je někde v pozadí. Občas sem někdo napíše, jak ho uznává nebo neuznává, a pak zase pěkně bojujem o kila. Doktorka Kateřina by z nás měla ohromnou radost 😀 😀

sisstin
15. aug 2009

danfal: já nikoho podle váhy neodsuzuju, mám i víc tlustších, ne-li obezních kamarádek a jsou to skvělý holky, a i pěkný 😉 ale prostě já to nepochopim, a jsem si téměr 100% jistá, že pokud mě nepotká nějaká nemoc, tak nikdy takhle nenarostu...má taky pod 160cm, a mít 120kg, tak se snad nepohnu ani 😉 prostě bych se tak necítila dobře, je na tom něco divnýho? 😕

petruci6
15. aug 2009

takze rande sa este neskoncilo? 😀 no som zvedava s cim pride zakladatel temy

danfal
15. aug 2009

Ne, není.Ale promiň, toto nepochopím já. 😀

sue
15. aug 2009

Petruci, ja sem tiež nakúkam odkedy sme prišli domov 😅

sisstin
15. aug 2009

danfal: no tak někomu je fuk, jak vypadá, to je jeho věc 😉 určitě nejsou kvůli tomu špatný lidi 😉 ,ale pokud si je partner bral s tím, že vypadali úplně jinak, tak se pak nemůžou divit 😉 pro lásku určitě člověk snese hodně, ale vše má své meze 😉 já se ráda líbím, a hlavně se ráda cítím dobře, a to bych se 120kg fakt nemohla, byla by ze mě neštastná troska 😔 ale když to má někdo na háku, tak proč ne...ovšem co na to říká jeho zdraví, to už je věc druhá 😎

no nic, zas budu jen číst, nemíním se tady hádat, dobrou 😵

slunicko552
15. aug 2009

Tak já jsem v těhotenství nabrala 17kg,při mé výšce 163cm,jsem byla taky trochu válec 😅
A teď jsem zase na své váze.Já souhlasím se sis nemohla bych tak zůstat,záleží to jenom na té ženě,jestli chce nebo ne.A to jsem se nevyspala skoro vůbec,malý nespal přes den a v noci to byla taky hrůza.

danfal
15. aug 2009

Sisstin: Máš pravdu každý člověk je jiný, někdo neřeší, jak vypadá a ani kolik váží. Mě vadilo, že bys ses za sebe styděla, kdybys přibrala.

dadkabb
15. aug 2009

danfal ja mam dve deti,z toho jedno 7 mesacne...vstavam v noci ku nej 5-6 krat,cez den si dava take polhodinkove slofiky...a to sa musim venovat aj starsiemu a samozrejme aj manzelovi 😅 ...a z +26 kg mi zostalo +9,nesmrdim,chodim doma sice v teplakoch ale cistych a aj domacnost mame priamoumernu dvom detom...nevravim ze som dokonala mama a manzelka,tiez mam obcas stavy ked uz nevladzem...a aj cokoladu si dam 😝 ale verim ze ked bude mala trosku vacsia a budem chciet tak si tu chvilku navyse ukradnem a pojdem si zacvicit alebo s malym na korcule.mam este malo rokov na to aby som sa na vsetko vykaslala a povedala si ze mam deti a muza tak sa o seba prestanem starat...
cim viac som si precitala kolosovych prispevkoch tym viac mu drzim palce aby to dali so zenou dokopy 😵

danfal
15. aug 2009

Ale o to jde. Vždyť ona zhubla, jenom ne hned. Taky jsem nosila tepláky a kila navíc, ale potom, jak malý povyrostl, jsem měla víc času na sebe a mohla s tím začít něco dělat. Mě vadí řači typu, kdo je tlustý, tak se sebou nechce nic dělat a pomalu to vypadá tak, že se o sebe nestará.

sisstin
15. aug 2009

danfal: jestli jsem četla správně, tak ona nezhubla ani po 3letech a neustále se válela u televize a jedla 😉 tak jsem to teda pochopila já 😉 je jasný, že málokterá žena je ihne po porodu na své váze a 100% kočka jako před těhu 😉 já hubla min. 9m svých nabraných 17kg, taky to nebylo ze dne na den... 😉 naštěstí partner žádné blbé kecy neměl 😉 ...ale prostě co tu popisoval kolos, to opravdu zavání totálním nezájmem a ignorací o svůj zevnějšek 😉

jinak já tomu stejně moc nevěřim 😝

meleri
15. aug 2009

já ho náhodou chápu....mám to doma..můj muž za našich 7 let vztahu brutálně přibral, zlenivěl, navíc máme malé mimčo které nám nikdo nepohlídá a on se zhubnout ani sám nesnaží...
určitě bych ho neopustila, mám ho na to příliš ráda, ale někdy mě to prostě se...e, a tak ho chápu, páč vy si to asi neuvědomujete, ale 120 kg je fakt strašně moc!

draga
15. aug 2009

holky nevím té údajné manželce je 35 let to se hubne opravdu už o dost hůř než ve 30ti.. fakt je i těch blbých 5 let znát...navíc asi to nebylo jen tak, že by se válela a cpala se nutelou, podle mě to pan dotyčný trochu asi přehnal...navíc kdo ví jak vypadá on, že? už to tady někdo napsal...on o ní nemluví nijak krásně tak proč se k ní chce vracet? tohle moc nechápu... 😀

sisstin
15. aug 2009

meleri: MP měl tak o 10kg mín, když jsme spolu začli chodit...vůbec mi to nevadí, že má těch 10kg navíc, a určitě bych ještě nějaký snesla..u chlapů zrovna váhu moc neřešim, nemám právě ráda nějaký houžvičky..ale zas nějakou míru požaduju, ted má asi 95kg...tak se 150 už by se mi teda asi moc nelíbil 😝

jasně, že vztah není o vzhledu primárně..ale přece něco tam musí bejt, přitažlivost..jinak to nefunguje...nebo třeba i funguje, ale intimní oblast 0...a člověk pak hledá jinde 😔

danfal
15. aug 2009

Mě to trvalo čtyři roky a to už jsem měla rotoped skoro přirostlý k zadku, dvakrát týdně jsem chodila na aerobik, jednou týdně na břišní tance a jezdila na bruslích.
Jinak se přidávám ke čtoucím, protože nadváhu jsem řešila poslední čtyři roky a stačilo.

atrami
15. aug 2009

No ja som tiež zvedavá ako skončia.
To som ani nepostrehla, 120 kg. To je teda hodne. ☹

sisstin
15. aug 2009

danfal: tak z fotek určitě nevypadáš obézně, ani trochu 😉

draga: to je jasný, ty roky jsou v tom fakt znát...ty jsi třeba kost jak prase, i když nejsi jak z koncentráku 😝 ale jako 160cm a 120kg to je fakt masakr, to si ani neumim představit 😔 to už jde fakt o zdraví, ne-li o život 😔

ale celkově mi přijde divné, jak se o ni kolos vyjadřuje, to se o milovaném člověku neříká...furt si myslim, že si tu někdo dělá prdel, a vzal si na paškál hodně citlivé téma, aby z toho byla co největší reakce 🙄 já jsem teda odolávala dlouho nic nenapsat 😅

kolos
autor
15. aug 2009

Tak , žiadna Daniela Steelová sa nekonala. Skončilo to tak neutrálne 😅 .
Manžellkina 1. otázka bola : Ideme sa baviť o rozvode alebo o tom ako sa pohneme ďalej ako rodina?
Celé to prebiehalo tak nezáväzne bez akýchkoľvek výčitek z jej strany, pochválil som ju ako vyzerá ( vyzerala naozaj dobre, a teda určite nemala 90 kg ), bola upravená a nalíčená. Nakoniec z nej vyliezlo že schudla z 110 na 72 kg, teda 38 kg . Nijako sme sa nebavili čo bolo, okrem jednej jedinej veci a to že sa ma opýtala či som si vedomý toho čo som urobil, lebo že ona vie kde chybu spravila a urobila všetko pre to a robí všetko preto aby ju odstránila.
Potom sme sa bavili o dieťati , ich dovolenke na ktorú idú na budúci týždeň.
Neodvážil som sa jej ani opýtať či by som sa nemohol vrátiť, zdalo sa mi to skoro a myslím že by to nebolo dobré. Nechám to takto volne plynúť a uvidím čo ďalej.
Takže žiadny zatiaľ happy end, ani sťahovanie sa naspäť a ani nejaké ďaĺšie rande. Po dovolenke ju znova niekde pozvem a budem sa ju pomaly snažiť získať. 😅

sisstin
15. aug 2009

kolos: tak hlavu hore, to vypadá aspon trošku nadějně 😉 a tvůj poslední příspěvek na mě konečně působí fakt reálně...tak držim palce, ale běda, jestli si z nás děláš kozy 😀

twinflame
15. aug 2009

Pocuj Kolos, nezdas sa, ale si dost neisty. Z toho co pises je ale citi, ze nadej z jej strany tam je! Takze to je dobre pre Teba.

petruci6
15. aug 2009

to je dobry zaciatok 😉

lucxy
15. aug 2009

aj ja drzim palce 🙂