Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

kolos
13. aug 2009

Ahojte,

som ženatý 4 roky a pred rokom som odišiel od manželky k inej žene. Spolu s manželkou máme jednu dcéru, o ktorú som sa naďalej po mojom odchode staral ako som najlepšie vedel. Manželke som na ňu platil 5 tis. Sk mesačne a bral som si ju každý druhý víkend, kúpil to čo potrebovala a prispel na väčšie veci ako napríklad bicykel.
Od manželky som odišiel preto že som sa zamiloval a to bezhlavo do dievčaťa ktoré bolo o 5 rokov mladšie od ženy a omnoho atraktívnešie. Avšak môj ošiaľ trval asi pol roka, potom postupne opadal a ja som si uvedomoval čo som spravil. Z mojej priateľky sa vykľula hašteriva a egocentrická osoba, od ktorej som sám po roku odišiel.
Manželka medzitým výrazne schudla a dosť sa zmenila jak výzorom, tak povahou. Začala študovať a veľa času venuje jóge a samozrejme dcére. Ako matka bola vždy skvelá, a spätne ako sa na to pozerám nebola ani zlá žena.
Môj odchod mi nikdy nevyčítala,nikdy som ju nevidel plakať a ani raz mi neurobila scénu. Neviem či jej to bolo jedno, alebo bola tak silná že sa s tým tak rýchlo vyrovnala.
Viem že som urobil hlúposť a chcel by som sa k nej vrátiť, neviem však ako na to a ani neviem či niekoho náhodou nemá. Ak mi chcete napísať že som bezcharakterný hajzel, napíšte ,ale zároveň mi skúste poradiť .

twinflame
13. aug 2009

kolos, chcela som aby si napisal nieco na temu rodina, pretoze som ti chcela naznacit, ze svoju zenu si ziskas spat urcite viac tym ked jej povies, ze ju a vasu dceru mas rad a chybaju ti ako keby si jej povedal len to, ze sa ti paci ako sa o seba zacala starat. Som zena a mozem ti poradit v tom, ze zenu a rodinu si ziskas spat prave tym, ze jej das pocitit, ze ju mas rad a chyba ti tvoja rodina. Skus sa pozriet na ten iny rozmer manzelstva - nie si to len ty, tvoja zena, fyzicka laska, jej raz stihla inokedy korpulentna postava. Je to aj tvoja rodina. Hodnota, ktoru treba budovat. Ano mas pravdu, fyzicka pritazlivost je dolezita, ale ty si kvoli nej podla vsetkeho prisiel o rodinu. Platit na dieta je velmi pekne, ale aj povinne zo zakona. Dieta si nebude pamatat, ci nosilo tricko za 5 € alebo 25, bude si ale pamatat, ci ocko mal mamku rad, ci sa jej ocko venoval, ci ju mal bezvyhradne rad... Ja ti drzim palce!

kolos
autor
13. aug 2009

centílk ani raz som nenapísal že len žere a žere, napísal som že sa posadila pred telku a zjedla na posedenie celú nutelu alebo bonbonieru. Nikdy som jej nepovedal že žere ani jej osobne.
A nepadol som na hubu a ani na samé dno, od toho mám ešte ďaleko. Skôr som si uvedomil aj iné veci a myslím že aj moja žena a možno nastala u oboch priaznivá situácia na návrat späť.
A ako zle som sa tu vyjdroval o svojej žene, že je obézna a že mi jej sadlo vadilo. No vadilo a mal som napísať špeky alebo tá prevýsajúca koža naplnená tukom. Ale nikto nespomenul že som napísal aj jej dobré vlastnosti a že za určité veci ju obdivujem a vážim si ju. Napríklad to že nebola hysterická a ani zákerná, nerobila žiadne problémy s dcérou. Vy ste hysterické už len pri pomyslení že sa to stalo niektorej z vás, samozrejme že vy by ste takého chlapa nakopali do zadku, vykrikovali aký je povrchný a ďalej sa prejedali a nijako by ste nehľadali chybu aj v sebe, veď to on je všetkému na vine- je to sexistické prasa.
Samozrejme že je pre mňa dôležitá rodina, ale to aby bola funkčná musia byť všetci v nej spokojní.

evin1982
13. aug 2009

vela chlapov to takto citi ako KOLOS. hnusne je na tom to, ze KOLOS to aspon povie.

aj vela vasich chlapov by to povedalo, ale zrejme su tiez bud pupkati alebo zle vyzerajuci, pripadne malo zarabajuci, tak si nemozu dovolit frajerku ako KOLOS, tak teda radsej drzia huby a ked chcu sex zavru oci a sup ho tam.

tym nechcem kolosa povysit na uzasneho DON JUANA. len som znova obratila list aj z druhej strany.
aj ja mam znamych, kde chlap by si oci vyocil na cudzich babach, ale aj tak sa drzi tej svojej...lebo ina by ho nechcela. aj by tej svojej mal co vytknut, ale nerobi to. nie preto ze si svoju zakonitu neviem ako velmi vazi, ale z rozumu.

ronie
13. aug 2009

twin to si napsala hezky 😵

zuzu13
13. aug 2009

jaj...kolos...necitas veci v zatvorkach...su dolezite...v tej zatvorke bolo slovicko "obrazne" takze ti nik nevravi, ze si padol na dno alebo na hubu...
no a hystericke???no to asi nie...skor sme to vnimali z postavenia zeny...a o to ti asi islo, nie...inak by si sem nepisal...
uvedomil si si niektore veci...kedy? ked ta to prestalo bavit s druhou...

krasuliak
13. aug 2009

kolos co si cakal ked napises na taketo forum kde su skoro same zeny a pritom este aj fackovane tehu hormonmy 😀 😀

ale musim povedat ze s tebou suhlasim. Asi nijaky chlap nechce mat doma 120kg zienku s nutellou na brade.
samozrejme ze sa to da aj inak opisat ale si uprimny. Celkom by bolo zaujimve keby sem pise aj tvoja manzelka.
No ale zase keby to videla ze to rozoberas verejne tak by asi na tu veceru s tebou nesla!

kolos
autor
13. aug 2009

ano, je povinné potrebné platiť zo zákona na dieťa, ale zákon už neprinúti sa o dieta starať. Mohol som poslat šek a adios , staraj sa.

monkula
13. aug 2009

nech rátam, ako rátam.... Manželka, o ktorej sa tu bavíme, mala pred schudnutím cca 90 kg, pri výške cca 160 cm.... tak to nebola žiadna kosť ani predtým....
Ja beriem, že sadl oa faldy nie sú sexi ani na žene, ani na mužovi.... ale stavať vzťah na výzore, to mi príde dosť povrchné..
ja by som takého muža nechcela, ani keby bol posledný an svete... mimochodom a ty si nejuaký strašný krásavec?

libka1
13. aug 2009

tusim nakoniec budes hrdina ze sa staras o vlastne dieta 😕 ejha
ja teda chlapec za tebou velku fantaziu nevidim, mozno ta tvoja zena pribrala bo nechcela s tebou mat sex 😀 mohla zvolit sice aj lepsi sposob ale toto ocividne zabralo 😅

kolos
autor
13. aug 2009

nie zuzu, ste hysterické. Pďme ho upáliť za to že nechcel partnerku s 120 kg. My sme ženy a my máme právo na všetko aj vážit 120 kg a muž je nás povinný milovať aj sa s nami milovať. Ak vysloví nánietku, je povrchný a sexistický.
Mslím že aj tvoj muž by možno podvedome doma chcel mať štíhlejšiu partnerku, čo ako to tu píšeš že ťa miluje aj s tými kg navyše.

tinika
13. aug 2009

Kolos to vies ako píse krasuliak, od žien v tomto asi vela dobreho čakať nemozes, my sme proste na jednej lodi hihi ale chapem aj teba, potknút sa moze kazdy, hoci ja by som odpustila vela, neveru asi nie. ale držim ti palce a budem sledovat tvoj príbeh

lenkamt
13. aug 2009

Krasuliak má pravdu, tu budeš vždy len sexom posadnutý chlap, ktorý nechápe že žena radšej zje celú nutelu, akoby si dala 50brušákov 😀

myslím že schudla kvôli tomu aby ťa teraz videla plaziť sa popri jej štíhlych nohách a prosiť o odpustenie, a ak vyzerá dobre tak čakaj že ti to vráti 😉 potom možno môžte začať odznova 😵

baby - je rozdiel keď žena nemôže schudnúť a nechce 😉 mne by tiež vadilo keby sa môj muž vyžral a napriek mojím protestom by s tým nič nerobil, možno by som sa aj obzrela po lepšom 😅 akurát že my ženy sme viazané deťmi a nezobereme sa len tak žiť s niekým iným 😉

centik
13. aug 2009

kolos ved si nikde nenapisal ze "zere" preto som to dala do uvodzoviek, akurat som ti tvoju zenu tak po tvojich slovach predstavila 😅 😅

krasulka
13. aug 2009

krasuliak, hlavne ze ty vyzieras nutellu 3 krat do tyzdna pri telke, aspon som sa nasmiala 😀 😀 😀 😀

nikto nechc epartnera tlstocha ale (k....t) sa kvoli tomu sa nemusel 🙄 ale taky su chlapi..co uz s vami. Uz to je len na tvojej zene..ci sa chce aj nadalej bat do buducna ze ked by nahodou pribrala trochen ze zas si najdes stihlejsiu 😕

kolos
autor
13. aug 2009

hrdina ?nie, som normálny otec. Ale koľkí otcovia takto jednajú.
Libka ,no nič lepšie si už nemohla napísať fakt " pribrala lebo nechela mať so mnou sex, typicky ženská reakcia keď už nevie kam a čo napísať len aby som toho sviniara ešte viac znosila.

krasulka
13. aug 2009

kolos a kedy podjete na tu veceru ci ako? a je est emenazelka stale volna? neviem ci si mi na to odpisal.

krasuliak
13. aug 2009

ha ha ja nemam 120 krasulka a nie 3 krat ale 4 ha haaaa

kolos neboj bude dobre zena sa vrati a mozete jest nutelu spolu

zuzu13
13. aug 2009

hmm...kolos ja ti neviem..mozno je to po 21 rokoch spolocneho zivota pre neho rutina...a nechce zmenu...
a ked uz my sme hystericke? za co sa povazujes ty? kludny, rodinne zalozeny, ale ako zena priberie najde si inu? vies ono neveru odpustit je mozne ...ale zabudnut nie...zato kg pribudaju...ubudaju....co ak manzelka schudla vplyvom stresu? co ak sa znovu date dokopy a bude pokojna...zacne priberat? pojdes zase prec? aby si uvedomila, ze "musi" byt "in"?
nikdy som neposudzovala cloveka podla postavy, vyzoru...ale podla toho aky je...
a co sa tyka mojho manzela? v nasej rodine komunikujeme...a rozoberame vsetky problemy...nenaznacujeme...ideme priamo k veci...

ronie
13. aug 2009

😀 😀 😀 kolos Libka to myslela jako vtip a byl dobrej 😀

frisbee
13. aug 2009

krasuliak 😀 😀 😀 😀 😀

libka1
13. aug 2009

nehysterci kolos 😀 tu nejde o znosenie, hladam mozne alternativy, analyzujem situaciu a ked vidim tvoje prispevky toto povazujem za realnu moznost 😉 ja by som sa pri tebe uzrala k smrti 😀

vroni
13. aug 2009

Kolos. nech citam ako citam, aj ked ti v niektorych bodoch davam za pravdu, nikde som sa nedocitala, PRECO sa chces vratit k manzelke... Z tvojich prispevkov to vyznieva ako ze: frajerka ma okaslala a manzelka sa upravila, tak preco neskusit este raz.... Tak to rozhodne nestaci (alebo aspon mne by to nestacilo)... O nejakych citoch v suvislosti s tymto ¨aktom¨ sa nevyjadrujes a potom to vyznieva, ze ziadne nemas (voci manzelke)... To by nebolo ono...

krasuliak
13. aug 2009

kolos kolko mas rokov?

krasulka
13. aug 2009

libka 😀 😀 😀 mne sa to zda sebecke a vypocitave..ja si nepomozem...kolos a ty ako vyzeras?

krasuliak
13. aug 2009

krasulka ved neriesime kolosa ale jeho zenu a navrat k nej 😝

ada085
13. aug 2009

Podla mna sa tu niekto poriadne bavi. V telke aj tak nic zaujimave nie je, pocasie je o nicom. Kolos hned nadhodil temu obezita na mamickovskej stranke, vedel dobre co robi. Tu sa uz ani neriesi dana tema.

zanetak
13. aug 2009

súhlasím s tým čo napísala evin1982, ale neviem si predastaviť ako sa po tomto všetkom chce kolos vrátiť k svojej manželke. neviem či ho napadlo, že ak sa im podarí splodiť druhé dieťa a jeho manželka priberie, či si zase nájde chudšiu žabu, aby náhodou v tom vzťahu "netrpel" pre obezitu svojej polovičky.
no neviem, ale myslím si že by sa mal trochu nad sebou zamyslieť.
Ale zase na druhej strane súhlasím s evin, že aspoň jediný chlap to priznal že im ide o vonkajšiu krásu a kilá. Takže baby máme čo robiť, musíme rýchlo po pôrode schudnúť, aby nás naši chlapy neopustili 😀

alicenka
13. aug 2009

Mne neda nezapojit sa do tejto temy 🙂 Ja som pri malej pribrala 20 kil. Tiez som nebola ziadne fifipierko, cize sa to na mne pekne ukazalo. Na materskej som sa konecne naucila varit a mojmu muzovi tak chuti, ze mu narastol pekny pupok 😝 😀 Teraz cakame dalsie babo, ja stale varim, jemu stale chuti a rucicka vahy sa mu nehybe ani na pravo ani na lavo. No a u mna je to skoro podobne 🙂 A tak ked nas niekto stretne po dlhsom case, tak ukazujeme na seba prstom, ze "To mi urobil on!" a "To mi spravila ona!" a dobre sa na tom zabavame 😀 😀 . Len tolko, prajem prijemny zvysok vecera 🙂

twinflame
13. aug 2009

Kolos, este jednu vec prosim napis. Si rozhodnuty vratit sa ku svojej M v zmysle volim si partnerku do zivota po druhy krat a som si isty, ze to je ona po boku ktorej chcem ist po zvysok zivota? Pretoze ak odpoved nie je ANO, potom svojej zene zbytocne mozes druhykrat ublizit.

sue
13. aug 2009

...ach jaj...svätá prostota... 😝