Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

kolos
13. aug 2009

Ahojte,

som ženatý 4 roky a pred rokom som odišiel od manželky k inej žene. Spolu s manželkou máme jednu dcéru, o ktorú som sa naďalej po mojom odchode staral ako som najlepšie vedel. Manželke som na ňu platil 5 tis. Sk mesačne a bral som si ju každý druhý víkend, kúpil to čo potrebovala a prispel na väčšie veci ako napríklad bicykel.
Od manželky som odišiel preto že som sa zamiloval a to bezhlavo do dievčaťa ktoré bolo o 5 rokov mladšie od ženy a omnoho atraktívnešie. Avšak môj ošiaľ trval asi pol roka, potom postupne opadal a ja som si uvedomoval čo som spravil. Z mojej priateľky sa vykľula hašteriva a egocentrická osoba, od ktorej som sám po roku odišiel.
Manželka medzitým výrazne schudla a dosť sa zmenila jak výzorom, tak povahou. Začala študovať a veľa času venuje jóge a samozrejme dcére. Ako matka bola vždy skvelá, a spätne ako sa na to pozerám nebola ani zlá žena.
Môj odchod mi nikdy nevyčítala,nikdy som ju nevidel plakať a ani raz mi neurobila scénu. Neviem či jej to bolo jedno, alebo bola tak silná že sa s tým tak rýchlo vyrovnala.
Viem že som urobil hlúposť a chcel by som sa k nej vrátiť, neviem však ako na to a ani neviem či niekoho náhodou nemá. Ak mi chcete napísať že som bezcharakterný hajzel, napíšte ,ale zároveň mi skúste poradiť .

sue
13. aug 2009

Úplne súhlasím s príspevkom Ronie...

spes2009
13. aug 2009

Kolos, nejradši bych se spojila s Tvojí manželkou, dala ji odkaz na tohle téma a řekla bych ji, ať Tě nebere zpátky. Případá mi dost strašné, co tu o ní píšeš. Každý z nás má nějakou tu chybu a na druhých musíme hledat to dobré a vážit si toho. Což Ty zřejmě neumíš. 😠

Probuď se, kdo jsi? Ty nemáš žádnou chybu? Ty jsi pan dokonalý? Podle mého názoru si Tvoje žena nezaslouží, aby se k ní někdo, jako jsi Ty, vrátil. Přemýšlel jsi třeba někdy, jak jsi ublížil, když jsi odešel kvůli nějaké jiné?

Popravdě řečeno moc nechápu, co tady od nás chceš. Každá z nás si dokáže představit, že by byla v kůži Tvé ženy a ještě Ti radit, jak se k ní vrátit? 😠 😠 😠

Jdi hledat to mladé atraktivní maso a manželku nech raději na pokoji. Bohužel nejvíce je mi líto vaší dcery, které jsi samozřejmě také ublížil ☹

geegee
13. aug 2009

Tvojej manzelke by som dala precitat tvoj prispevok a myslim, ze ani sekundu by nevahala a poslala by ta kadelahsie 😠
Chcel si poradit...moja rada je...nevracaj sa k manzelke. Dovody, ktore ta k nej vedu nie su spravne a vztah by dlho nevydrzal 😉

kolos
autor
13. aug 2009

Pozrite, ja viem čo som spravil a som si toho vedomý. Lenže chlap rozmýšľa aj tým dole a žiť bez sexu som v mojom veku ešte nevedel. Na druhej strane ma manželka v tej dobe prestala akokoľvek priťahovať, nevedel som kde ju mám chytiť, všade sadlo a potom nemajte funkčné problémy.
Skúšal som s ňuo tom hovoriť, odpoveď na to bola že som povrchný a sexuálny maniak. Absolútne sa zanedbala.
Som si istý že keby všetko bolo v norme, tak sa toto nikdy nestane. A u expriateľky nebol rozhodujúci vek, ak zoberiem že s manželkou sme rovnako starí , tak ona bola odo mňa len o 5 rokov mladšia, takže nehovorme o nejakých žabkách.
Čím viac som tu , uvedomujem si že ju chcem speť.

sue
13. aug 2009

...a každým tvojim príspevkom mi je nad slnko jasnejšie, že tvoja žena spravila to najlepšie čo mohla - nechala ťa s tou babou... pretože ona si zaslúži lepšieho chlapa 🙄 🤐 😠

kolos
autor
13. aug 2009

frisbee, to som nikdy neriešil, že je popraskalo brucho a ani prsia, myslím že preháňaš.

expertka8
13. aug 2009

...kolos...mozes prosim prezradit svoj vek???
...a aku dlhu dobu ste mangelia???

sue
13. aug 2009

...btw si dosť povrchný, v tom má tvoja manželka úplnú pravdu...

ronie
13. aug 2009

no tak tohle už přeháníš a začínám mít fakt pocit, že je to zas nějakej prudič co si tu vymýšlí sprosťárny 🙄

zuzu13
13. aug 2009

hmm...normalne roman...
po prvom prispevku som ta lutovala a priala by som ti aby ta manzelka vzala spet...ale po dalsich prispevkoch???jaj no to uz je ine kafe...apropo...ja som tiez pribrala po porode ... ale manzel je natolko charakter, ze ma ma rad aj so sadlom...lebo som to ja...clovek s ktorym prezil kus zivota...a som taka aka som bola...len o par kg tazsia...
a ze manzelka po rozvode schudla???no necudujem sa...konecne sa mohla venovat sebe a dcere a nie skakat okolo teba...kral JA 1. ...z tvojich prispevkov citit sebectvo... 😖

spes2009
13. aug 2009

Sue, přesně tak...

sue
13. aug 2009

Presne Zuzu 😔

cica99
13. aug 2009

Kolos, ty si fakt smiesny. takze cim viac si tu, tym viac ju chces 😉 predstav si seba na jej mieste. opusti ta pre mladsieho a atraktivnejsieho, pretoze sa jej doslova protivi sa s tebou milovat. po case, ked jej nadsenie pre druheho vyprcha, cize zistila, ze sa popalila, tak vyhlasi, ze "mala moznost porovnat" a lubi ta uz inou laskou, nie takou, ktora je zalozena len na sexe. ale hned doda, ze snad by si uz nemal pribrat tak ako predtym.predpodkladam, ze by si ju prijal s otvorenym narucim, a ubezpečením že spraviš prve aj posledne aby sa nemusela opat pozriet na tvoje sadlo... 😉 🙂

thera1
13. aug 2009

ja si nepomôžem,ale vždy keď čítam nejaký príspevok od muža,tak mám pocit ako keby ich písal jeden a ten istý.... 🙄

zuzu13
13. aug 2009

thera1... 😀

kolos
autor
13. aug 2009

No dobre, naložili ste mi . Beriem.
Urobil som chybu a som obyčajný chlap aj so svojimi potrebami, ktoré mi v manželstve chýbali preto sa stalo to čo sa stalo. Ak ma žena už nebude chcieť, dobre beriem. Ale prečo potom ešte nepodala návrh na rozvod ani sa k tomu nikdy nevyjadrila, jednoducho prešla to mlčaním.
Nie som žena a neviem myslieť tak ako vy. Ale napriek vašim protestom sa ju pokúsim získať späť.

misi33
13. aug 2009

kolos ty si presne ten typ chlapa, co by sa nemal nikdy zenit ...ostan sam na sex si najdi niekoho...ved tebe len o to ide

alebo sa mylim?

skus napisat co milujes na tvojej zene?

sue
13. aug 2009

Kolos, vieš prečo nepodala žiadosť o rozvod ona? Pretože ty si presne prototyp chlapa, ktorý by potom pred všetkými kamarátmi, rodinou a podobne hovoril, že TO ONA ŤA nechcela späť, že to ona rozbila vašu rodinu... a pri tom opak je pravdou...

Myslím, že je správne, aby na návrhu rozvodovom figurovalo tvoje meno a nie jej...

expertka8
13. aug 2009

...kolos....a ako si predstavujes "navrat strateneho mangela"???
...haloooo..cica...som spat....nevymenime si telesne tekutiny??? 😅

sue
13. aug 2009

...a môžeš napísať aj čo okrem "taktných upozornení" si robil, aby mala tvoja manželka čas a chuť sa o seba starať... lebo ak chlap len chodí a hnusí sa mu telo jeho manželky a s takým tónom ju aj naň upozornňuje, tak to nie je veľmi riešenie manželskej krízy ani pomoc partnerovi, ktorému telo zničil pôrod spoločného dieťaťa 🙄 😠

frisbee
13. aug 2009

kolos...to bola odo mňa nadsádzka,ak si to nepochopil,aby sa ti rozsvietilo....nik neostane navždy mladý a dokonalý a z tvojich príspevkov mám neblahý pocit,že keď manželka nebude mať tie správne parametre,zase ju opustíš....

misi33
13. aug 2009

podla mna za chvilu napise,ze ju lubi sice inak ale ze aj tak ju chce spat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sa akurat dobre bavi 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

centik
13. aug 2009

mozno som skepticka ale podla mna zas len niekto potreboval vyvolat burlivu debatu a dobre sa bavi..

bambi09
13. aug 2009

teda,ja len zíram,žena 9 mesiacov prežíva hormonálnu búrku,grcá,všade hľadá WC,aby sa nedočúrala,trpí nespavosťou,pálením záhy atď.,potom v bolestiach dá nový život,prekoná problémy s kojením a hojením a furt je to málo 😒 😒 😒 ja som síce v tehu toľko nepribrala,pri druhom vôbec,ale ako som kojila,stále som bola hladná a hneď som mala 10kg hore 😕 😕 😕 pri malej nebol čas cvičiť,prvý rok je to len o potrebách toho malého stvorenia,takže toto mi príde ako sakra blbý dôvod opustiť ženu 😖
keď sa k sebe vrátite,ona zostarne-na ženách je to bohužiaľ viac vidno-nedospaté noci pri chorobách detí a vrásky im narobia aj chlapi,tým čo občas stvárajú,tak ju bez milosti vymeníš za mladší a svieži model??? 😕
toho by som sa bála na mieste Tvojeje ženy...ale môže to byť aj naopak,že Ťa ona potom vymení za výkonnejší a mladší model 😀 😉

kolos
autor
13. aug 2009

Fakt neviem čo chcete odo mňa, mal som klamať a hrať sa tu na niekoho čo som neni. Povedal som vám presne prečo som opustil ženu aby ste vedeli čo najviac a vedeli ma nejako usmerniť.
Moja manželka mala čas sa o seba starať, nekojila a ja som jej umožnovaľ aby chodila niekam, sám som ju posiel do fitka alebo len tak, len aby sa hýbala. Mala k dispozícii jednak mňa ale aj svoju mamu, ktorá bola vždy ochotná malú postrážit. Ona sa však vždy vyvalila pred telku s nutelou alebo s bonbonierou, nechcela ísť so mnou ani na prechádzku.
Napísal som že som urobil chybu, ona žiadnu ? Veď na vzťahu musia pracovať obidvaja.

krasulka
13. aug 2009

kolos podla toho co pises sa tvojej zene celkom hodilo ze si ju opustil a vyzera to tak ze zacala konecne zit 😀 😀 Naco sa k nej chces vratit? aby zas stucnela a prestala sa kvoli tebe venovat svojim konickom a tomu co ju bavi? a vec ze ani ty mozno nebudes vecne stiihly tak aby sa ti to raz nevypomstilo. A ked ti vadili jej kila mal si sa s nou pokusit o tom porozpravat a nejak ju motivovat aby ona sama mala zaujem schudnut a nie to riesit odchodom ku krajsiej. Ale aby som bola k teme..silno pochybujem ze manzelka by s tvojim navratom suhlasila..no ale skusit to mozes..

naty
13. aug 2009

Já nevím, co řešíš...chceš jí zpět? Opravdu?? Tak se jí zeptej...tady to nezjistíš... 😅

misi33
13. aug 2009

zase pises, ze jedla nutelu,bonbonieru aze sa vyvalovala pri telke

napis uz konecne, ze preco chces tu zenu

co na nej milujes ?

nada.hope
13. aug 2009

No ja nemam slov, tema iba o bezcharakternom chlapovi, co nevie nic o laske, rodicovstve a manzelstve,...........ktory vidi iba seba svoje potreby,..............mozno je to iba o tom, ze chce byt stredobodom pozornosti, ved si nasiel mladsiu krajsiu stihlejsiu,............ "budem frajer ked ma s nou niekto z mojich kamosov uvidi" a teraz ked uz manzelka zmenila vyzor podla jeho snov sa chce vratit!!!!!!
No hnus...................
Tiez by som nepodala navrh na rozvod, naco to riesit,................ a ani nevidim dovod preco by ho tvoja zena mala podavat,ved frajerku si si nasiel ty,.......... mi je divne ked si ju tak velmi miloval, preco si nepoziadal o rozvod uz vtedy,..........to tej mladej nevadilo?
A mozno jeden z dovodov preco schudla, je ze uz nema stresy z teba a neriesi vas vztah ale sa venuje sebe a dcerke!!!!!
Urcite by si toto mala precitat tvoja manzelka a mozno by ten navrh na rozvod po tvojich exelentnych slovach aj podala.
Kolos si tip chlapa, ktorych ja osobne neznasam, ja som Boh kto ste vy!!! Nezasluzis si svoju manzelku

kolos
autor
13. aug 2009

krausulka ako som už hore písal hovoril som s ňou o tom viackrát a fakt som sa snažil jej to pekne povedať. Myslím že pri mne sa nemala zle, finančne som zabezpečoval rodinu nadštandartne a aj som sa snažil pomôcť s malou aj v domácnosti. Veď vážiť v 35 rokoch 118 kg je trocha veľa nie ?