Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

kolos
13. aug 2009

Ahojte,

som ženatý 4 roky a pred rokom som odišiel od manželky k inej žene. Spolu s manželkou máme jednu dcéru, o ktorú som sa naďalej po mojom odchode staral ako som najlepšie vedel. Manželke som na ňu platil 5 tis. Sk mesačne a bral som si ju každý druhý víkend, kúpil to čo potrebovala a prispel na väčšie veci ako napríklad bicykel.
Od manželky som odišiel preto že som sa zamiloval a to bezhlavo do dievčaťa ktoré bolo o 5 rokov mladšie od ženy a omnoho atraktívnešie. Avšak môj ošiaľ trval asi pol roka, potom postupne opadal a ja som si uvedomoval čo som spravil. Z mojej priateľky sa vykľula hašteriva a egocentrická osoba, od ktorej som sám po roku odišiel.
Manželka medzitým výrazne schudla a dosť sa zmenila jak výzorom, tak povahou. Začala študovať a veľa času venuje jóge a samozrejme dcére. Ako matka bola vždy skvelá, a spätne ako sa na to pozerám nebola ani zlá žena.
Môj odchod mi nikdy nevyčítala,nikdy som ju nevidel plakať a ani raz mi neurobila scénu. Neviem či jej to bolo jedno, alebo bola tak silná že sa s tým tak rýchlo vyrovnala.
Viem že som urobil hlúposť a chcel by som sa k nej vrátiť, neviem však ako na to a ani neviem či niekoho náhodou nemá. Ak mi chcete napísať že som bezcharakterný hajzel, napíšte ,ale zároveň mi skúste poradiť .

sue
13. aug 2009

Naty, napísala si to veľmi výstižne...

Zajacik, ja by som aj pani manželke dala prečítať to čo tu napísal jej manžel, naše rady asi nie, tie sú jednostranné, ale asi by jej pri rozhodovaní dosť pomohlo toto...

naty
13. aug 2009

No, já taky nevím, co by chtěl slyšet....jo, je to super, že ses vzpamatoval a zjistil, že sou i zlý ženský, manželka, která se teď rok zřejmě někde trápila (ano, zřejmě to tajila, aby neubližovala dceři, o tebe třeba vůbec nešlo) a koukala, jak chodíš s jinou, začala novej život, začala o sebe dbát a teď tě přivítá s otevřenou náručí, aby se mohla do konce života bát, že zase nedej bože přijde nějaká katastrofa v podobě přibraných kil a ty půjdeš opět pryč...myslím, že bude celá žhavá, až jí to řekneš... 🙄

frisbee
13. aug 2009

kočky,kolos sa ohromne baví...tvrdí,že manželka pribrala 30 kg a má 120 kg...to znamená,že ani predtým nebola laňka.....

sue
13. aug 2009

...hej 160cm vysoká pred pôrodom atraktívna pribrala 30kg a má 120kg a je z nej smradľavá fučiaca lokomotíva 🙄 😠

kolos
autor
13. aug 2009

frisbee, si dobrá v tej matematike, naozaj, nikdy som sa na tomto nebavil, moja žena naozaj nikdy nebola vyslovene štíhla ale tých 30 kg som predpokladal že asi schudla a možno omnoho viac.

popelka.miri
13. aug 2009

Mně to připomíná mého exmanžela, ten se taky od rodiny odebral za nějakou hubenou mladikou kozou, ale o rozvod požádat nechtěl!! On ne, já prý musím! 😀 a přitom on to podělal...takže opravdu není jistý proč ho ještě nepodala, třeba se jí jen nechce honit se po úřadech a soudech, když ví, že bys to měl udělat y, jelikož tys to po...!!! 🙄

naty
13. aug 2009

Všimli ste si taky, jak se pořád vyhýbá otázce, co bude dělat, když zase přibere?? 😕 😀

ha.l
13. aug 2009

Kolos, ak si skutocne existujuci chlap, tak ti mozem povedat len tolko, ze si obycajne sexisticke prasa. Vobec tu nejdem riesit vas vztah, pretoze ma to vobec nezaujima, ale toto je vrchol neucty k zene vseobecne, nieto este k zene, ktoru, ako tvrdis lubis. Moj manzel, aj keby mal o sto kil viac, ako ked som si ho brala, nikdy by som ho neopustila a neutekala za inym, pretoze ho milujem a milujem ho uplne pre ine veci a nie preto ako vyzera.

sstefi
13. aug 2009

ja sa pridavam k tým 90% "čo ťa tu maju za haj.líka" ako si napísal.
totiž zachcelo sa ti mladšiu a krajšiu mať, ale tú nebavilo robiť aj slúžku. no a keďže tá slúžka(manželka) je už teraz celkom k svetu, može byť už zase nielen slúžka ale aj partnerka 😠 🙄 😒

naty
13. aug 2009

ha.l: ale on jí teď miluje jinak.... 😔 ..... 😝 ....spíš si myslím, že by žárlil, kdyby si ona našla někoho jinýho...

sstefi
13. aug 2009

ved on sa zachvilu tak zamoce, že radšej zdrhne a bude pokoj 😀 😀 😀

sstefi
13. aug 2009

tak to si aj ja myslím, že by ho šlahlo. pevne verím, že už niekoho má(tá manželka) a že je férovejší ako ten prvý 😠 😉

martinaj
13. aug 2009

🤐

sstefi
13. aug 2009

sue, ostava nam veriť, že aj manželka chodí na MK 😵 😀 😀

sue
13. aug 2009

Kolos, škoda, že sem tvoja manželka nechodí... keď ju budeš "prosiť o odpustenie" daj jej link na túto tému, veľmi rada by som počula a čítala ako ona vnímala toto celé 🤐 a koľko kg váži...pretože stále viac mám pocit, že aj 30kg aj 120kg aj ostatné cifry ktoré si sem hádzal boli len zbrucha hodené a nezakladajúce sa na realite...

Mám niekoľko známych,kde je manželka doma na materskej tri roky a chodí v teplákoch,nenalíčená,pribratá, venuje sa dieťaťu a doslova si užíva to,že je doma a nemusí nosiť topánky na podpätkoch a ráno stáť hodinu v kúpeľni,aby vyzerala k svetu.... ja sa priznám, že to veľmi nemám rada, keď je baba doma zanedbaná, ale tie baby sú inak skvelé, pohoďáčky, fajn maminy a manželky, ich manželia to tie tri roky "prežijú" a keď sa žena vráti do práce, je to zas úplne iné... treba len byť trochu tolerantný a ROZPRˇAVAŤ SA !!! ale na to by museli mať v tej dvojici obidvaja rozum...

frisbee
13. aug 2009

ale keď mala tých 90 kg na začiatku,aj si ju vzal,aj dieťa jej urobil 😎

janettka
13. aug 2009

kolos možná jsi tu hledal pochopení,možná návod.Jenže nedostaneš ani jedno ani druhé.Většinou odejde chlap protože potká mladší ženu,jeho žena už není to co byla když se poznali,nemá čas na sex,nemá pochopení pro kamarády...já byla ta co odešla s 2 dětmi,zhubla,udělala jsem si ještě jednu maturitu,začala dělat na soukromo..a pak byla tak praštěná,že jsem se nechala přemluvit a vrátila se.Chvíli se mu líbilo,že má doma jinou ženu,pak začali výčitky že jsem se změnila,že jsem taková a maková....a odešla jsem po 5letech znova... nech svou ženu na pokoji, pokud ti nenabídla ať se vrátíš, je už někde jinde,silnější a stejně už ti nikdy nebude důvěřovat a ty už nenajdeš tu ženu co jsi opustil....a kterou jak říkáš máš nějak jinak rád.Ty už nevíš jaká je.

ivka144
13. aug 2009

Ahoj Kolos, necitala som celu, ale vacsinu debaty.
Sice si nemyslim, ze si sa uvedomil tak, ze teraz si trieskas hlavu o mur a uz si svaty muz, ale preco to ma niekto vobec chciet. Je to sice blbe, ale chapem, ze ta zena s extremne vela kilami nepritahuje fyzicky a pre chlapa (aj pre zenu) je pritazlivost fyzicka potrebna - nejde o to, ze mame byt ako modelky, su krasne zeny, ktore maju o dost kil navyse a sama by som povedala, ze mau iskru, ze su krasne alebo sexi.

Preco Vas vztah nefungoval, preco si odisiel a preco sa chces vratit musis najlepsie vediet ty.

Podla mna mas ale dve moznosti: bud "chciet sa k nej vratit" a teda jej to naznacit alebo rovno povedat, alebo mat prednes ako tu prvy prispevok a poprosit ju o sancu - mozno nie hned, ze ok, vrat sa, ale aspon sancu byt v jej pritomnosti, dokazovat jej z istej vzdialenosti, ze ju lubis, vazis si a vies a chces byt jej oporou a tvorit rodinu.

Druha moznost je pristupovat k nej ako k zene, o ktoru mas zaujem a nenadvazovat na vase manzelstvo - zteda neslo by o to, "vratit sa", ale ziskat (nemyslim vlastnicky) zenu, ktoru lubis. Teda by si na nu nic nevybalil, iba by ste fungovali ako doteraz a ty by si nachadzal moznsti byt castejsie spolu a skusat zistit, ci ju ozaj chces a ci azda by ona mohla este chciet teba. Pretoze sice tvrdis, ze sa hcces vratit, ale ty si uz troska iny, ona je troska ina a mozn by nebolo idealne predstavovat si, ze automaticky by vam vsetko rovnako fungovalo ako kedysi davno, napr. este pred narodenim malej. Naozaj skus aj vo vnutri seba skumat, co je dovod, preco sa chces vratit. Ci laska alebo akasi pohodlnost.

Cisto moj osobny nazor je, ze sancu ti da a dava uz teraz - niekde vo vnutri a je uplne na tebe, ci ju dokazes vyuzit, presvedcit cinmi. A osobne by som na nu rychlo nesla, pretoze ked si zrazu odisiel a teraz sa chces zrazu vratit, to mi pride take "tak toto by sa ti hodilo, cooo?", pripadny navrat by mal byt "vydrety", teda ako t povedat, zasluzeny a na zaklade dacoho noveho spolocneho... Ta drzim palce, nech sa stane ako sa ma.

zuzu13
13. aug 2009

90 kg a 160 cm...sadlo uz zmizlo?

kolos, rada by som ti napisala nieco povzbudive...ale nejako mi to nejde...mam menej kg ako tvoja zena a o dost cm viac...a to sadlo...no mam ho...

neries to uz na fore...a chod za manzelkou...a opytaj sa jej ci chce, ci nie...ale v prvom rade sa postav pred zrkadlom a svojim kritickym okom sa pozri na seba a poloz si otazku:"ked sa objavi mladsia, chudsia ... nespravim mojej zene to co pred tym??? pretoze nie je podstatne ako sa vratit k manzelke, ale podstatne je zostat a zit pre rodinu, s rodinou ...nie pre seba...
aj tak ti drzim palce

vedvies
13. aug 2009

caute,
reku precitam si vasu diskusiu a od zaciatku mi neboli jasne počty. kolos pisal, ze pred svadbou bola stihla, potom prislo tehu a porod a nakoniec pribrala na cca 120kg. Vraj schudla nejakych 30kg a nazval ju uz stihlou. Ja mam po dvoch rokoch stale nalepenych 6kg navyse a nejdu a nejdu dolu, cca mam 67kg a teda stihla nie som ani nahodou.
chapem ta kolos co asi prezivas, ale hold do tej istej rieky uz nevstupis.

inak strasne sa mi paci prispevok o poteni a funeni pri sexe 😀

janettka
13. aug 2009

jinak kolos dneska je mi 40 mám 158 cm a přibrala jsem za poslední rok a půl 10 kg, mám 73 kg!!! a jsem z toho dost nešťastná a připadám si děsně tlustá,tak nevím jak ta tvoje s 90 kg může být štíhlá.Cvičím,jím zdravě a přesto to dolů nejde.A můj 2. manžel mě miluje takovou jaká jsem a já jeho a to má ta těch 7let co jsme spolu 20kg nahoru....ale víc ocením,že se o mě stará, že mi pomůže a spolu koukáme jak to mladým a štíhlím sluší,ale víme,že by jsme nevyměnili jeden druhého kvůli nějakému kilu navíc.

kolos
autor
13. aug 2009

No tak milé dievčatá, nezdrhol som ani to nemienim urobiť, kľudne si vyžerime od vás všetko.
Niektoré sa tak snažíte dokázať že to je všetko vymyslené že sa chytáte bezhlavo akýchkoľvek údajov, len aby ste zabodovali. Prosím píšte si , ak vám to pomôže. Napísal som že moja žena výrazne schudla a oproti tomu čo bola je naozaj štíhla, že asi 30kg, je však dosť možné že to bolo oveľa viac.
Nazvať niekoho sextickým prasaťom , len preto že nebol spokojný s výzorom svojej partnerky, no dosť silná káva.
Manželke som zavolal a pozval som ju do reštaurácie na večeru, napodiv vám všetkým s tým súhlasila. A strašne moc ďakujem Ivke 144, pretože mi dala návod ako na to. Skúsim si ju opätovne získať ako ženu a nebudem sa chcieť k nej " vrátiť " .
Ak zistím že to nejde, tak sa jednoducho rozvediem, iné riešenie už nevidím.

zuzu13
13. aug 2009

janettka...tak vsetko najlepsie... 😉 😀

zdenka26
13. aug 2009

Kolos přeji Ti hodně štěstí.myslím si že chybu může udělat každy .Držím palečky 😉

ha.l
13. aug 2009

Kolos, no hlavne, ze ty mas hlavu na svojom mieste, heh

naty
13. aug 2009

Možná by sis měl po sobě přečíst, co si kde psal, pak by ses nedivil, že tě tak někdo nazývá... 🙄 ...není to jen proto, že si nebyl spokojený, je to proto, žes jí opustil kvůli "sádlu" (tvůj výraz 😕 ) a odešel za jinou ženskou, ta měla zase jiný chyby, manželka zhubla a ty hned valíš, jestli někoho nemá, že bys to zkusil, bo přece ty si opustil jí, takže ona na tobě zřejmě chyby tolerovala a třeba se bude chtít vrátit...píšeš jak někdo, komu jde jen o vzhled, tak se nediv, že tady schytáváš to, co schytáváš...a to, že přijala večeři jako fakt nic neznamená...možná tě má taky pěkně v paži... 😠 ..no, každopádně sem zvědavá, jak to dopadne... 🙂

A holkám se nediv, že ti nevěří, ono bylo a je na tomhle foru tolik prudičů a s tak šílenýma "problémama", že baby se snaží pomoct na x stránkách a pak z toho vyleze, že si zas někdo dělá srandu...ono by tě rychle přešlo se do něčeho interesovat... 😔

frisbee
13. aug 2009

naty...přesně tak

saska.t
13. aug 2009

baby vidite podaktore naozaj len jednu stranu mince, v poriadku kolos urobil chybu priznal ju a popisal to ako to je bez toho aby zo seba urobil extra perfektneho chlapa, mate pravdu je hajzlik sklamal svoju zenu vykaslal sa na nu ale je pravda ze ani mne by sa doma nepacil zanedbany chlap ktory by sa o nic nesnazil a uz vobec o to ako vyzera aj ked dostal moznost.... Chytate sa blbosticiek ktore niekde placol ale chyba je vzdy na oboch stranach nie len na jednej, otazka znie na ktorej bola väcsia.... 😒

janettka
13. aug 2009

Kolos já jen nějak nevěřím, že to že přibrala byl jediný důvod,že jsi odešel.Nezlob se,ale vztah je přece o komunikaci...pokud jsi ji to hezky říkal(to se dá?) že je tlustá, pokud by tam vztah fungoval tak by se snažila kilá shodit...možná ti kývne na to že tě veme zpět,ale uvědom si,že pokud se změnila,tak jen proto, že si narovnala sebevědmí takže pozor na ty různé poznámky co jsi tady pronášel.Všechny jsme reagovali podrážděně protože tu nenajdeš ušlápnutou ženušku která je vděčná,že se ji manžílek vrátil domů,přinesl peníze a cestou nepotkal žádnou mladší a štíhlejší!!Tvoje žena by ti teď mohla taky "zahnout" s mladším a štíhlejším...když jí je 35 tak tobě už taky není 20cet že jo!

naty
13. aug 2009

saska: jasný, že to chápeme, že se mu nelíbila zanedbaná...je ale takovejhle postup opravdu nevyhnutelně nutnej?? Myslím nevěra, odchod, bez jinýho řešení...? Připadá mi, že si nechal zadní vrátka, který se ted otevřely...a navíc ten styl, jakým o manželce píše...jde mu spíš o sebe než o ni... 😔