Ako sa vrátiť k manželke od inej ženy?

kolos
13. aug 2009

Ahojte,

som ženatý 4 roky a pred rokom som odišiel od manželky k inej žene. Spolu s manželkou máme jednu dcéru, o ktorú som sa naďalej po mojom odchode staral ako som najlepšie vedel. Manželke som na ňu platil 5 tis. Sk mesačne a bral som si ju každý druhý víkend, kúpil to čo potrebovala a prispel na väčšie veci ako napríklad bicykel.
Od manželky som odišiel preto že som sa zamiloval a to bezhlavo do dievčaťa ktoré bolo o 5 rokov mladšie od ženy a omnoho atraktívnešie. Avšak môj ošiaľ trval asi pol roka, potom postupne opadal a ja som si uvedomoval čo som spravil. Z mojej priateľky sa vykľula hašteriva a egocentrická osoba, od ktorej som sám po roku odišiel.
Manželka medzitým výrazne schudla a dosť sa zmenila jak výzorom, tak povahou. Začala študovať a veľa času venuje jóge a samozrejme dcére. Ako matka bola vždy skvelá, a spätne ako sa na to pozerám nebola ani zlá žena.
Môj odchod mi nikdy nevyčítala,nikdy som ju nevidel plakať a ani raz mi neurobila scénu. Neviem či jej to bolo jedno, alebo bola tak silná že sa s tým tak rýchlo vyrovnala.
Viem že som urobil hlúposť a chcel by som sa k nej vrátiť, neviem však ako na to a ani neviem či niekoho náhodou nemá. Ak mi chcete napísať že som bezcharakterný hajzel, napíšte ,ale zároveň mi skúste poradiť .

dadkabb
15. aug 2009

mam ju doma a uz dlhsie sa na to chystam 😉 ale aj tak to chapem...ale to je na inu temu 😅

zdenka26
15. aug 2009

jestli uvažujete,asi ano 🙂 jen občas 😀

atrami
15. aug 2009

chlapi sa tiež dokážu baviť o niektorých veciach stále dookola. Napríklad autá. Pre mňa sú to 4 kolesá s motorom. Takže asi tiež niekde nájdem tú knihu.

krasuliak
15. aug 2009

lenze chlapi sa rozpravaju o podstatnych veciach potrebnych k zivotu. 😅 napr auto 😉 kedze zeny napr travia cas na koni 😀 😀

dadkabb
15. aug 2009

krasuliak ved aj ty si na koni 😀 a mas viac prispevkov ako ja 😀 😀

zanett
15. aug 2009

zeny travi cas na koni, a chlapi ne. Jen krasuliak asi neni tedy chlap 😀

zanett
15. aug 2009

Hmm, taky jsem si vsimla. Ja jsem su zaregistrovana skoro 3 roky a mam min prispevku nez krasuliak, kterej je tu teprve od lonska 😀 😝

zdenka26
15. aug 2009

krasulik já si až ted všimla kolik máš příspěvku 😀 😀 😀

krasuliak
15. aug 2009

dadka len ty si sa neskor registrovala ako ja tak preto

zanett co robi tvoj manzel teraz?

zanett
15. aug 2009

krasuliak - ja nejsem vdana 🙂

krasuliak
15. aug 2009

lenze ja to mozem jednoducho ospravldnit 😝 😀

ja som v zahranici a manzelka momentalne doma tak preto tu travim cas.hlavne cez vikend

dadkabb
15. aug 2009

krasuliak ale len o necele 2 mesiace...a to som na koni vaaaazne dost 😅 tak psssssst 😉

zanett
15. aug 2009

😀 Ja jsem taky v zahranici (UK) a pritel je taky v zahranici (spanelsko) - no ale travit cas bez nej jen na netu, to by mi asi hrablo....

dadulik
15. aug 2009

teda ja tuto diskusiu sledujem od zaciatku, a fakt som zvedava, ako sa to dnes vyvinie 😅
nie som ani na jednej strane, lebo vobec nepoznam okolnosti, a ani jedneho ucastnika osobne 😉 no a to co tu kolos popisal, byt moj muz, tak je uz asi pod kytickami 😀 ale zase na druhej strane bol uprimny, a fakt neviem nic moc o jeho zene 😒 tak sa tesim na nove spravy 😎

dadkabb
15. aug 2009

ale ved to je v poriadku,ale nevrav ze zeny travia cas na koni...lebo nie len zeny 😉 ale my tu chlapov vitame 🙂 s kym by sme sa hadali? moj muz je rad,aspon sa nehadam s nim 😀

krasuliak
15. aug 2009

ved jasne ze netravim cas len na nete ale ked ti v roku 300 dni prsi tak sa cas ani neda travit nejak inak. 😝

ale ja som vinimka 😀

draga
15. aug 2009

tak jsem si to pěkně celé pročetla, zastyděla se, protože i já patřím k těm co jim těhu ponechalo kila navrch, všichni říkali až budeš kojit...nic kila jsme naopak nabírala, pak až budeš běhat za malým...opět nic....že bych se přežírala nutelou a čokoládama u telky to teda ne, lednici v noci taky nerabuju...ale prostě nějak to kolem toho mýho draka nestíhám...nemám hlídání, nemám čas...tak si tak říkám kdy mě manžel opustí...ale co jsme chtěla napsat...
kolos tys tu zmínil, že žena zhubla 30kg??? to by nyní při výšce 160cm měla 90 kg...není to na tebe takového sporťáka pořád moc?
každopádně ať to dopadne tak jak má... 😉

dadkabb
15. aug 2009

no ja by som tiez mohla robit duchaplnejsiu cinnost ked deti spia...ale chce sa mi?

ale asi sme vybocili z temy 😝

zanett
15. aug 2009

draga, jenze obecne vztato: pokud si chlap vezme peknou zenskou, ktera o sebe dba a pak se z ni vyklube smudla s nadvahou, tak je to pro toho chlapa logicky sok. Nekomu se ale 'smudly' libi a hezkou si ani nevyberou (nebo na ni nemaji). Pracuju v muzskem prostredi a na vanocnim vecirku jsem se nestacila divit, kolik atraktivnich kolegu privedlo tlusty a skaredy manzelky/pritelkyne 😅 Jenom jsem koukala a neverila vlastnim ocim, co muze chytrej atraktivni chlap videt na prtave holce s nadvahou (no ale kazdy ma jiny vkus, proto to klape. Vis, co se rika; kazde zbozi ma sveho kupce 😉 ).

krasuliak
15. aug 2009

lenze v uk ani nic ine nemozes cakat 😀 😀 😀 len tie fastfoodove zeny 😅

zdenka26
15. aug 2009

krasulik tady v čr jich je taky plno

takyja
15. aug 2009

Poctivě jsem přečetla celou diskuzi a mám pár poznámek:

1. Myslím, že se Kolosovi nasazuje zbytečně psí hlava. Prostě jednoduše a přímo popsal, v čem byl problém - popsal to po chlapsku a na férovku. Zbytečně si tady někdo myslí, že se vrací z lenosti - asi by jednoušeji sehnal jinou štíhlou ženu, než aby se pokoušel vracet k manželce jen proto, že zhubla. Prostě zjistil, že měl doma fajn ženskou (povahově), která se vyžrala do morbidní obéznosti, teď shodou okolností na sobě konečně začala pracovat. To že chlap chce mít doma hezkou ženu, se kterou se může i chlubit navenek, je normální. I já se svým manžou "chlubím", prostě jsem na něj pyšná a jsem ráda, že mám vedle sebe jeho (že je hezký, inteligentní že na něj kouknou v baru jiné ženské, atd.)
2. Já bych se 120 kg ženou (i mužem) mít sex nechtěla. Mně se špeky nelíbí a líbit nebudou, resp. mně sexuálně zcela odpuzují. Btw. já jsem teď v těhu přibrala - mám teď 48kg (výšku jako Kolosova žena) a jsem ze sebe trochu nešťastná - hormony mi po dobu prvního trimestru pěkně zmastily pleť a vlasy a já se před manžou styděla - jsem zvyklá se - i kvůli němu - o sebe starat. A to vše přesto, že objektivně za to nemohu. Odmítám překročit v těhotenství hranici 60kg a myslete si o mně, co chcete. Každopádně vyžrat se na 120kg (ať je důvod jakýkoliv) a nic s tím nedělat je prostě prasárna. Taková žena nemůže legitimně očekávat, že s ní manžel (který má nějakou úroveň) zůstane!!!
3. Kolosovi fandím a doufám, že mu to klapne. Asi to bude běh na delší trať, ale za pokus to stojí. Prakticky se mu asi poradit moc nedá - jeho ženu nikdo neznáme. Snad jen - dobývat. Doufám, že jeho ženě někdo za to vyžrání se vyčinil a že už se k nadváze zpět nevrátí.

KOLOS - hodně štěstí a dej vědět. 🙂

draga
15. aug 2009

takyja moc ti přeju abys tu hranici 60kg nepřekročila protože to by se pak zbořil svět... 😀 😎

moc se mi líbí jak ty hubený krasavice odepisujou 120kg ženský...a hlavně se toho hrozí ...no nevím já sama 120 kg nemám ale mám kamarádku a ta má určitě přes 120..je fajn, je milá, je mnohem vyrovnanější než jiné vyhublé kolegyně...prostě pohodářka...a je dokonce hezká a má krásný udržovaný vlnitý vlasy...chlapy se na ní taky celkem lepí...

dadulik
15. aug 2009

a baby, ja mam 86 kg 😀 po porode som mala "krasnych" 74 kg 😎 ked som prestala kojit, tak som nabrala, este k tomu mam zdravotne problemy, ale to nebudem tu riesit, takze co teraz? Som podla kolosa pre mojho 100 kiloveho 2 metre vysokeho chlapa este atraktivna ? (hranicu 90-ky som zatial neprekrocila 😀 ) alebo som uz odpisana na rozchod ? 😅 Akoze, ja viem, ze mi treba zhodit, ale ked to nejde, tak to nejde 😒 a nejake male uskrny mojho manzela beriem s humorom, lebo on ma lubil ako 60 kg a myslim, ze teraz este viacej 😀
trosku od temy, ale takyja, fakt tych tvojich 48 kg ma maloktora z nas tu 😒

krasuliak
15. aug 2009

a co teraz riesite? normalny chlap chce normalnu zenu!

nie 48kg nic ani nie 120kg kolos

zaba.mys
15. aug 2009

Clovek ma po precitani tejto diskusie pocit, ze je velmi neatraktivna zena ... a navyse ma doma este aj nenormalneho chlapa, kedze si ma bral ako 95 kg pri vyske 165 cm ... a teraz som sa "vyzrala" na hroznych 112kg (i ked teraz som v 8. mesiaci) ... jeee a 48 kg som mala niekde v piatej triede na zakladke ...

Kazdopadne by som doporucila Kolosovej manzelke tuto diskusiu, nech vie, co vsetko si o nej manzel mysli a myslel - ved stale ide o toho isteho cloveka ...ci ma 90 kg alebo 120 kg ....

dadkabb
15. aug 2009

podla mna to nieje o tom kto je chudy a kto tucny...ked to tak partnerom vyhovuje a maju sa radi taky aky su tak nieje o com...tu ide podla mna o to ze preco sa niekto nedokaze zmenit 3 roky a zrazu v priebehu roka dokaze nielen schudnut (ja som tiez po rozvode schudla aj so stresu), ale dokaze studovat,cvicit jogu atd a to ked je sama s dietatom? zrazu je cas?
ludia sme rozni,niekomu nieco vadi,niekomu tie iste veci nevadia vobec...je to len o tom ci sa partneri rozpravaju a snazia sa aby to klapalo po vsetkych strankach alebo na to kaslu a potom sa cuduju ze vo vztahoch sa im tvoria trhliny ☹ ...moj ex sa nikdy nestazoval a vdaka tomu ani vlastne neviem preco som sa rozviedla 😅 a zjavne ani on kedze to tiez olutoval...mozno keby som vedela ze mu nieco vadi tak by som sa snazila to zmenit...

astrane
15. aug 2009

hokly já má 48kg a muím říct,že jsem se rozhodně cítila lí po produ,když jsem měla a si 55...a to nemám ani 160cm....moc hubená baba taky není pěkná...podle mě...v těhu jsem měla 65kg 😀 na mě celkem dost...a taky znám žanský,co jsou pěkný i a chlapi na ně letí,i když jsou tlustý...ale je fakt,že nevypadají nijak odpudivě,líně,nebo zanedbaně....já v tomhle Kolose taky chápu...prostě takovou ženu on nechtěl....takovou si nevzal a ani by si nevzal-nelíbí se mu to a to asi hodně-někdo to tak prostě má....ořesto-jak už jsem psala-mi u něj něco chybí,aby mě přesvědčil,že je ten pravej do života...
Jsem zvědavá,jak mu to dnes dopadlo.... 🙂
nadruhou stranu-malá by asi byla ráda,že má zase mámu a tátu pohromadě 🙂

kim
15. aug 2009

Krasulik, já jsem asi taky z Marzu 😀 raději se budu taky bavit o auťácích, než plkat a dokola řešit toto a tamto...

Toto téma jsem četla už před několika dny, ale nějak jsem neměla čas reagovat...nad některými reakcemi se mi až tajil dech a divím se Kolosovi, že se ještě ukázal a celkem pohotově reagoval, protože já bych asi nedokázala reagovat na mnoho příspěvků slušně, být v jeho kůži😔

Nechci nikoho soudit, ale přidávám se k tomu, že kdyby manžel nabral tolik kg tím, že se neustále cpe, nechce se mnou ani jít ven na procházku nebo na kolo, tak bych taky nebyla moc nadšená a už vůbec bych neměla pomyšlení na sex...samozřejmě něco jiného je, když má člověk zdrav.problémy...

Takže jsem zvědavá, jak to dnes dopadne!!! 😉

takyja
15. aug 2009

astrane: o tom to myslím je - chlapi nemají rádi, když se jim "po svatbě" ženská změní: přestane o sebe dbát, ztloustne, atd. (někteří třeba neradi i to, když se z dlouhých vlasů nechá ostříhat nakrátko - vtipů o tom koluje spousta.)
Kolos tad nepsal, aby nás přesvědčil o tom, že on je ten pravý - to ať si nechá pro svou ženu.. a hlavu si popelem posypal dost.